• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
autor
Tipuju na druhé miminko to překvápko od Elíka. Co myslíš?
3. pro 2008 ve 14:15  • Odpověz
čáu maminy,

já mylsím,že Aurel je na 100% v porodce. na eli má naštěstí telefon aspoň Peťka, tak snadd se jí Elis ozve až bude taky v porodce.

Vy dvě Kači a Peti, my dejte taky hned vědět jak se to narodí vám. Já mám ještě čas,tak od vás dvou budu čekat sms. a já to pak rozhlásím trpaslíkům v březnu :dizzy_face:
3. pro 2008 ve 14:27  • Odpověz
Jasně, Leni, že písneme !!! :slight_smile: :wink:
3. pro 2008 ve 14:28  • Odpověz
autor
na Elíka mám též telefon. Ale myslím, že jsem tu někde zahlédla, že je domluvená s Petis. To je jedině dobře, páč informovanost musí být :stuck_out_tongue_closed_eyes:

určo písneme, ale ty se Leni neraduj páč můžeš být klidně první, to není nikde dané, že budeme rodit podle postupujících tt, klíďo nás můžeš předběhnout, jen počkej prosím tě do ukončeného 36tt, ať nemáte se Sašenkou obštrukce.... :wink:
3. pro 2008 ve 14:34  • Odpověz
Kačko, já vím,že vás můžu předběhnout, ale já se zatím nechystám. ještě nééééééé, nemám nic nachystané,takže si počkám nejdřív na vaše mimíšky a pak můžu já:slight_smile:
3. pro 2008 ve 14:37  • Odpověz
čaute holky, no už to nechám jako překvápko. je to pár dní teda snad.
já dnes jela s MM do zlína on služebně já na výlet a ten ze mě roste- nechce mě nikam brát že prý už mám jen ležet doma jenže to mě nebaví. je ze mě na prášky =)
Peti já mám taky přes bříško 113 modelky hadr =)
no tak co ta aurel? ale zase jestli je opravdu v porodce a je vše ok tak by ji koncem týdne měli pustit tak snad brzo budem vědět a další mimčo mám zamluvené já!!! takže ne že někdo bude předbíhat =) :grinning: :grinning:
3. pro 2008 v 15:13  • Odpověz
elis, ahojky. tak my to snad ale těch pár dní nevydržíme. tak co Daneček nebo Nikolka, řééékníííí :dizzy_face:
113,jo? hmm, to já vás brzy doženu, už jen 10cm.
a já se předbíhat nebudu, neboj nic,domlouvám Saši každý den,že ještě není napečeno, nejsou vyměněné okna a nemá čisté věcičky a složenou postýlku:grinning:
3. pro 2008 v 15:50  • Odpověz
Tak my jsme byli odpoledne u našich, pak jsme vezli mamču na noční a stavili se do obchodu a koupili mému taťkovi dáreček-aku vrtačku :slight_smile: On je kutil jak blázen, ta jeho mu odešla, tak jsme to hned využili :wink:
Pak jsme se stavili do Zdravé výživy a koupili si nějaké sušené ovoce a já taky sypaný maliník, páč mi dnes ráno došel, tak můžu bumbat vesele dál :slight_smile:
Leni, my domlouváme Kájince úplně naopak, hlavně manža do bříška hučí, ať už jde za náma :slight_smile: :wink:
3. pro 2008 v 18:29  • Odpověz
autor
ahojky
tak já jdu hledat metr... krejčovský jsem nenašla, ale ten kutilský jo :sweat_smile: :grinning: tak v nejširším místě 101 cm.... není to divný? Tak kde jako mám to miminko a těch 12 kg? V prsou??? :angry: A ještě jsem si probudila Kubíčka, jak ten metr studil :grinning:
4. pro 2008 v 09:22  • Odpověz
Ty máš teda mini bříško, jen 101 cm :sunglasses:
Tobě se tak zvětšila prsa? Mi jen zpočátku, pak splaskla a teď je mám stejné jako před těhu ...
4. pro 2008 v 09:24  • Odpověz
autor
no já to nechápu, mě připadá tak velký a obrovský. A jak je napnutý, ty jo, kolikrát si říkám, že už to nemá kam růst a ono si vesele roste dál. No a proti vám ho teda velký nemám a to jsem si myslela že jo. Asi jak jsem byla štíhlá před těhu tak mi to přijde obrovský nebo já už nevím..... Ale přece 12 kilo musí být někde vidět ne? Joooo, prsa to teda jsem jak Pamela. Z dvojek mám pětky..... A strašně ale fakt hrozně bolí.....
4. pro 2008 v 09:27  • Odpověz
autor
dobré ráno

tady snad rodí všechny? Kde jste? Kam jste se zatoulaly?
5. pro 2008 v 09:16  • Odpověz
ahojky, tak já jsem vcelku přežila včerejší poslední vánoční nákupy, i oslavu narozenin kde jsem vydržela až do 23:00 takže u nás vše ok. jen se každým dnem cítím těžší a nemotornější ale už tomu bude brzo konec!! :grinning:
sakryš co ta aurel???
5. pro 2008 ve 13:05  • Odpověz
Ahoj holky,

Tak koukám že už se nám tady asi rodí..no to je super!!
Jinak jsem si pobyla v nemocnici začala jsem krvácet,dostala jsem kapačku a mám ležet a nic nedělat..tak dneska jsem to dodržela a vylezla až tedko,ale zítra to nevydržím pojedu k našim,je to doma dlouhý!!A co mám porodit tedko nebo za měsíc?Pan doktor řekl,že v případě že bych rodila,tak se nemám bát,že mimčo už by bylo v pohodě akorát pořád váhu nemám máme jen 1800g no prostě budem mít prcka!! :dizzy_face:

Tak na sebe dávejte pozor a pohladte bříška!! :sweat_smile:
5. pro 2008 v 17:41  • Odpověz
Ahoj Holky. Nejsem v porodnici. Akorát toho teď bylo na mě trochu moc tak jsem sem nejakou dobu nezašla. Pořát jsme v celku a už nás to nebaví. Dneska máme termín a vypadá to, že jako nic. Už bych ji chtěla mít v ruce. Všechno je nachystaní, nažehlený, krásný. Dochází mi trpělivost.
Před chvílí mě opět dojala tchýně. Koupila jsem překrásné plavečky, že zkusíme chodit do bazénu pokud to půjde od 3 měsíce. Strašně se mi líbily. Tak jsem se šla pochlubit jak jsou krásné. Dostalo se mi výtky proč jsem koupovala tak drahou věc, když má švagrová plavky po neteři. Jako by jsme museli na miminko navlíkat jenom ojetý hadry po někom. Ono to tak s většinou věcí je, nepohrdla jsem a ráda přijala hadříky po jiných dětech nejsem blázen, ale takhle mi zkazit radost z jedné z mála věcí co jsem si ráda a s chutí koupila sama, to mě nadzvedlo. Já v této rodině neslyším nic jiného než sleva, levnější akce a podobně. Děs a hrůza.
Posledně tchýně kopila celou krabici ananasů, ptala jsem se proč to kupovala, prý proto, že byly levný. Taď s tím obdarovala hromadu známých aby se to nezkazilo. Chápete ten dobrý kup?
6. pro 2008 v 11:45  • Odpověz
Ahoj holky,

tak včera na kontrole vše OK, žádná změna, na porod to pořád nevypadá.
Na pásech jsme měli tentokrát kopce jak hrom, malá řádila jak tajfunek :slight_smile:
Další kontrola mě čeká za týden, ale tentokrát už ve čtvrtek a jdu k jinému Dr., protože tam ten můj není, tak snad i jiný pan Dr. bude v pohodě.

Pak jsme s Palem pochodili po městě, koupili jsme nějaké dárečky, pak jsme si zašli do pizzerky a nakonec na vánoční trhy. Fajn den :slight_smile:

Ach jo, akorát že mi odpadnul kus zubu s plombou, pod ním to vypadá na pěkný kaz :confounded: , tak jsem zvědavá, jestli vydržím k zubaři až po novém roce. Každý teplý nebo studený nápoj cítím, ale už na kontrole u zubaře v těhu mi nechtěl nic dělat kvůli mému krvácení ďásní, že by bylo velké riziko infekce. Tak nevím, snad to nebude bolet ...

Aurelko,
tys nám dala, myslely jsme, že už máš miminko u sebe.
Ani se ti nedivím, že už tě to neba ... já mívám taky stavy, kdy bych chtěla, abychom už měli malou u sebe. Ty stavy jsou čím dál častější a to máme ještě 2 týdny do termínu.
Snad už to u tebe bude brzičko, držím moc palečky a pak se nám ozvi, ju???
Na tchyni kašli, chápu, že to muselo zamrzet a nas*at. Hlavně že sis ty udělala radost, máš z plaveček dobrý pocit, nenech si ho nikým zkazit!!! :wink:

Pa pa
6. pro 2008 v 15:01  • Odpověz
Peti, ja se ti tak hrozně těším, že mi každý další den přijde strašně dlouhatánskej. Když jsem ještě měla před termínem tak to ještě šlo. Říkala jsem si že mám ještě čas, ale teď už je to jinak. Na každé pohnutí si říkám, že by už to začínalo a zase nic :slight_smile: Jsem nemožná já to vím. :grinning: Pokud na to budu mít morál tak slibuju, že než pojedeme tak to sem písnu, že jsme jako na cestě do porodniice. :slight_smile:
6. pro 2008 v 15:19  • Odpověz
autor
Aurelko zlatíčko ty nic? :astonished: Jejda a my jsme si všechny myslely, že jste v porodnici, zavládla tady docela mánie, že máme první miminko :wink: . Tak se hlavně opatruj a kdyby něco, napiš nám, to jsi moc moc moc hodná. Jasně, že ti bude třeba zle nebo to bude nějak kalupem, že nám nestihneš napsat, tak aspoň pošli smsku, máš na někoho číslo? My to tu napíšeme, aby holky byly v očekávání z té krásné zprávy.

Já jdu na devátou zas na monitorování, neee že by se mi chtělo ven teda, tady je hnusná hustá mlha fuj. Paaa pak se ozvu.
8. pro 2008 v 08:25  • Odpověz
autor
Tak jsem tu a nikde nikdo... Dopadli jsme dobře, jediná věta, co řekli : je to v pořádku :grinning: a šli jsme :grinning: :grinning:
8. pro 2008 ve 12:30  • Odpověz
ahojte maminy, tak nám začal poslední týden tak doufám že bude opravdu poslední a že tu nebudu strašit z bříškem ještě na vánoce. :grinning: MM mi každý večer říká že doufám že už pojedem tak sem na něj zvědavá na hrdinu :slight_smile: a jak je? doufám že vše ok.
jj vidíš Kaši já to říkám pořád první člověka strašej 2 měsíce předem že nic nesmí aby neporodil a ted nebude nic :dizzy_face:
8. pro 2008 ve 13:10  • Odpověz
autor
čau eliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
panejo ono se to blíží 14.12. už je cobydup! už v neděli :astonished: ty brďo to to uteklo! Taky jsem zvědavá na ty naše manžely, ono je to u vás stejné jako u Petis a u nás.... Velký nadšení a už jedem a už chceme miminko doma a manželé jsou nedočkaví a pak když dojde na lámání chleba....... :wink: Třeba ne, třeba se pletu a fakt budou skvělý a nadšení jako doteď. Každopádně budou výborný taťkové pro naše miminka :wink: A vůbec, už nám řekni, co nosíš v bříšku :angry: :sunglasses:
8. pro 2008 ve 13:13  • Odpověz
no přeci to ted neprozradím!!!! ale dnes na E2 říkali že v australii chtějí zavést třetí pohlaví že to bude pro ty u koho to nejde poznat ani po porodu nebo pro ty kdo se necítí ve svém pohlaví tak že to můžou mít napsané i v Občance aniž by šli na operaci jen si nemůžu vzpomenout jak se to bude jmenovat. ještě sem neslyšela že by to u někoho nebylo po narození poznat ?????
8. pro 2008 ve 13:24  • Odpověz
Elis..já tě tiúpuju na holčičku!!
Tak jsem zvědavá co stebe nakonec vypadne...

A co jména už máš vybraný??

My jsem se kupodivu schodli,takže jsem poctivě vypsala včera večer papírky do porodky...Holku máme Sophii a kluka Maxe... :dizzy_face:
8. pro 2008 ve 13:34  • Odpověz
ahoj Ilon,
no holčičku máme jasnou od začátku to bude Nikol s chlapečkem jsme bojovali protože se nám líbil Daniel ale to by měl svátek narozky a vánoce v jednom takže pro chlapečka máme Filípka.
8. pro 2008 ve 13:44  • Odpověz
elis:jo já chtěla bud Davídka,Štěpána a nebo Adámka a taky to neprošlo... :sweat_smile:
8. pro 2008 ve 14:11  • Odpověz
elis:a jak tě to dopadlo na tom ult kuli tej tvoji váze?Budete mít obříka či nikoliv??
8. pro 2008 ve 14:12  • Odpověz
Ahoj, některým z vás jsem teď rozeslala šíleně dlouhou zprávu na mejl ohledně focení, tak se prosím ozvěte, kdo fotit budete chtít, už to termínově hoří. Ostatním se omlouvám, že sem lezu bez pořádného břicha, jdu aspoň něco sníst:wink:))
Lydie
8. pro 2008 v 15:53  • Odpověz
Ahoj Holky.
Kačenko, pořád jsme spolu. Dneska jsme byli zase na monitoru a taky nám řekli akorát všechno v pořádku. A taky, že jestli neporodíme do 14.12. tak s tím začnou něco dělat. Snad to nebude potřeba vyvolávat.
Mám pocit, že mi dneska odešla hlenová zátka. Teda myslím si, že to bylo ono. Asi se to nedá moc s čím zaměnit. Tak doufám, že je to předzvěst, i když mi tvrdí, že to nic zvláštního neznamená. Porod může být klidně až za týden.
Zdravím všechny a mějte se krásně a hýčkejte miminka.
8. pro 2008 v 17:58  • Odpověz
Achooooooooj !!!

Kači,
to je dobře, že ti na monitoru řekli to, co ti řekli :wink:
Však si dobré zprávičky zasloužíš :slight_smile:

Aurel,
snad nebude potřeba vyvolávat, zkoušej "osvědčené" metody a není možné :wink:
Jak jsi poznala hlenovou zátku? Je to poznat od "normálního" výtoku?
Já bez slipovky nedám ani ránu :confounded: , kolikrát si říkám, jestli mi po částech neodtéká plodovka, ale to nee. Ony jsou výtoky prý normoš, ale je to takové nepříjemné, bléé :rolling_eyes:

Elis,
držím palušky, ať už je te týden opravdu tím posledním !!!
Ráda bych se k tobě přidala s tím posledním týdnem :wink: :slight_smile:

Ilon,
u tebe je vše OK, viď že jo :dizzy_face: ?
8. pro 2008 v 18:41  • Odpověz
POZOR POZOR !!!

MÁME PRVNÍ MIMINKO !!!

DNES, 9.12. VE 13:55 SE ELIIIS NARODILA HOLČIČKA NIKOLKA :slight_smile:

VÁŽÍ 3,63 kg A MĚŘÍ 50 cm :slight_smile:

MAMKA TO PŘEŽILA A TAŤKA TAKY :wink: :wink:

Takže móóóóóć gratulujeme !!!
9. pro 2008 v 18:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.