• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
autor
dobré ráno, včera mi nefungoval koník, ale to asi všem že? Tak tu krásnou zprávu o naší první mamince čtu až teď, to je naprosto báječná zpráva, takhle po ránu. Strašně moc moc moc gratuluju a přeji krásný život malé Níkolce a pevné zdraví pro miminko i rodiče. Mám hroznou radost, je to báječný fakt skvělý.

Tak aureliaaa druhá na řadě, soudě dle hlenové zátky :wink: a pak Petis a jen to holky krásně zvládejte a my se tu můžeme veselit :wink:
10. pro 2008 v 07:56  • Odpověz
a já pořád hledala kam mi utíkáte kočky..a ono sem....když nejste na Sněhurkáchj, úplně jsem zapoměla na toto tématko...
jak jsem psala na Sněhurkách Eliiis moooc gratulujeme ať je Nikolka krásné zdravoučké hodňoučké a vše nej miminko.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. pro 2008 v 08:29  • Odpověz
autor
Lucas my jsme tu i tam, podle toho, kde se zobrazí příspěvek... přeci nebudu tvrdnout na březnu, když jsou holky tady nebo obráceně :grinning: když mě nebaví povídat si sama se sebou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2008 v 08:37  • Odpověz
Tak ELissss velká gratulace!!!!

A koukám,že muj tip na holčičku vyšel,tak paráda hlavně,že to maj holky za sebou a jsu v pořádku!!!

TAk kdo bude dál??? :dizzy_face:
10. pro 2008 v 19:41  • Odpověz
Ahojík !!!

tak nevím, jestli se sem zítra dostanu, jedem s manžou na KO a pak asi pochodíme po městě, možná nějaké dobré papu ... ale později vám sem písnu, jak jsme dopadli :wink:

Holky,
odešla už vám hlenová zátka ještě někomu kromě Aurelky? Poznám to, že mi odejde?
Já mám takový výtok, hlavně ráno, prostě bez intimnky ani ránu, ale tohle to asi není, že?
A musí vždy před porodem odejít?

Ilonko,
uvidíme, kdo bude dál, na řadě je Aurel, tak by měla být ona :wink:
10. pro 2008 v 19:55  • Odpověz
autor
čauky holky

Petis mě nic nikam neodešlo, ale prý to poznáš neomylně. Výtok mám já taky, hlavně ráno je to hustčí, ale ta zátka prý je nepřehlédnutelný chuchvalec, někdy růžový od krve, většinou prý nažloutlý či našedlý. No a odejít předem nemusí, je to prej jako s plodovou vodou, může odejít dříve ale taky až během porodu. Takže moc nevíš co? :grinning: Já taky ne, ale prý se to fakt pozná. Já třeba přemýšlela, jak poznám, že mi odtekla plodová voda, když budu ve sprše..... teplá voda jako teplá voda ne? :astonished: No prostě když začnu přemýšlet, zjistím, že vlastně nevím nic :frowning2:
11. pro 2008 v 09:19  • Odpověz
Ahojky,

Kači, díky za odpověď a za uklidnění :slight_smile:

Tak já jsem dnes absolvovala další monitor a kontrolu.
Takže jsme v pořádku, na porod to ještě nevypadá, ale rodit prý můžeme kdykoli, dobré, co? A pak si mám vybrat :wink: Ale ne, pan dr. říkal, že teď už je to individuální a žena, co má teď čípak 3 cm, může klidně porodit dříve než ta, co už čípek nemá.
Takže za týden v pátek nás čeká další kontrola, pokud už tu nebude mimi s námi :wink:

Taky jsem ještě dnes byla i u zubaře, to byly nervy. Volala jsem mu, že mi vypadla plomba a mám tam černou díru, manža mě tam zavezl, pan zubař nejdřv říkal, že mi to jen vyčiští a nechá otevřené, ale že to budu mít citlivé, že tam mám díru jak šlak.
Nechtěl mi moc píchnout injekci, že se jí můžou rozjet stahy, tak jsem mu říkala, že to by ani nevadilo, že už budu zítra 39+0, takže jsme plně donošení :wink: Nakonec mi jí píchnul, vrtal se mi v té díře jehlama, tahal mi nerv, no bez injekce bych to nezvládla, i tak jsem to cítila.
Jen se bojím a doufám, že to nebude bolet, až to bude přicházet k sobě, ale snad ne.

Takže tohle jsou mé dnešní zážitky od doktůrků.

Nakonec mi tam dal vložku a v únoru jsem objednaná-měl by mi to znovu odvrtávat a dávat korunku.
11. pro 2008 ve 14:54  • Odpověz
autor
ahojky holky

chcete další krásnou zprávu?

Tak máme holčičku Andrejku, narodila se 9. 12. v 20,08 hod. Váha 3760 g, míra 50 cm. Od prvních kontrakcí 22 hodin. Docela síla. Máme jen slabou žloutenku, asi půjdeme domů zítra. Víc písnu až budu doma na PC. Zdraví Aurelia.

Tak jsem vám přepsala celou její smsku. :dizzy_face: :dizzy_face: Krásný co? Přišla mi před necelou půlhodinkou.

Škoda, že nevím, jak se dává barevné písmo, bych vám to poslala červeně. Tak ahojky zítra, snad tu budete. Hodím to i na březen, i když tam Aurel nechodila, ale kdyby to tady čirou náhodou někdo přehlédl :wink:

Pa pa a krásný večer.
11. pro 2008 v 18:17  • Odpověz
Je další mimčo!!

Tak Aurel moc moc mco gratuluju!!!!!!!!!!!Holky,hodně zdraví :sweat_smile: :sweat_smile:
11. pro 2008 v 18:18  • Odpověz
A ted koukám,že jak Aureli tak ELis vlasně rodily v jeden den :sweat_smile: !!!
Budou moc slavit narozky holek dohromady :grinning:
11. pro 2008 v 18:20  • Odpověz
Jé, krása, gratuluji Aurelce k Andrejce !!!
11. pro 2008 ve 20:28  • Odpověz
jůůůů máme další mimi, to je krása :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
GRATULUJŮŮŮŮŮŮŮ
12. pro 2008 v 09:46  • Odpověz
autor
šňůra holčiček se nám roztrhla, to je prímový co holky? :wink:

ona ta číslice 40 u Petis vypadá teda nádherně :sunglasses: panečku, Kájinka bude třetí beruška sněhulačinka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jsem z toho celá dobře naladěná holky

a kterak se pokračuje s cukrovím? já mám dneska hotové kokosky, tak plán pro dnešek splněn, dárky jsem dobalila všechny co byly doma. Ještě potřebuju něco dokoupit.
12. pro 2008 ve 13:31  • Odpověz
Teda, ty s cukrovím jedeš, páni :wink:
Já mám hotových 8 druhů, 4 pečené a 4 nepečené. Ještě chci udělat nepečený nugát no a uvidíme.
Já se u toho cukrovíčka aspoň odreagovávám a hlavně mi uteče dopoledne, co je Palo v práci.

Dneska jsem dala do igelitky věcičky pro malou, až si pro nás pojede taťka z porodky :grinning:

Co budeš kupovat, Kači??

Tak pa pa a hezký víkendík.
12. pro 2008 v 15:03  • Odpověz
autor
ne, Péťo, když vidím, kolik toho máš ty :astonished: tak já jen trochu. Taky mě to pečení baví, ale mě vlastně baví všechno :grinning:

nakoupila jsem 5 knížek a 8 krémů, to jsem byla akční :wink:

jináč teda já mám tašku pro mě i pro Kubulku sbalenou už od 36+0, od toho pátku osudového :grinning: vždy připraven majore :grinning: Ne, kecám, bylo to přání manžela, aby to bylo přichystané, kdyby náhodou něco. No a štěstí přeje připraveným, takže rodit budu na termín :wink: Jsi na řadě Péťo a po tobě jááááááááá :sunglasses: :grinning: Žádné předbíhání :wink:
12. pro 2008 v 17:11  • Odpověz
Tak to jsem zvědavá která budete další?? :sweat_smile:
12. pro 2008 v 17:12  • Odpověz
autor
no která :stuck_out_tongue_closed_eyes: Petis s Karolínkou :wink: To je jasný ne? :sunglasses:

a ty se nechystej Ilu :stuck_out_tongue_closed_eyes: před tebou jsme v pořadí :grinning:
12. pro 2008 v 17:19  • Odpověz
ahojky
no pozor holky my už chceme taky rodit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. pro 2008 v 17:20  • Odpověz
Kací i bych se chystala a jak ráda,ale mimčo se u mě nák zahnízdilo a nechce se mu..No však má ještě chvilku čas,tak holt musím pěkně počkat!!

No a tobě se to už taky krátí co?? :sweat_smile:
12. pro 2008 v 17:20  • Odpověz
autor
Ilu právě právě já se taky těšila že to bude rychlé a ono se to pěkně zaseklo a porod nikde :grinning:

Terezko no ty už můžeš, 37tt to už je donošené :grinning: ale brzdi beruško ještě jsme tu já s Péťou :grinning:
12. pro 2008 v 17:23  • Odpověz
jojo Kačko vás nechám odrodit a pak se na to s Ilčou vrhneme my :grinning:
12. pro 2008 v 17:24  • Odpověz
autor
:stuck_out_tongue_closed_eyes: tak tak hezky po pořadě a bez strkání :grinning: i když nás s Petis předběhla Lucka Borhyová :sweat_smile:
12. pro 2008 v 17:25  • Odpověz
U nás v porodce se donošené těhu bere až od ukončení 38tt tak musim ještě počkat :rolling_eyes:
12. pro 2008 v 17:26  • Odpověz
Borhyovou jsem,ale do party nebraly,takže nepředběhla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. pro 2008 v 17:26  • Odpověz
autor
Ilu tak to teda ještě počkej! Ať nemáš obštrukce.... U nás se bere mimi jako donošené od 36+0, a o předčasném porodu se přestává mluvit od 37+0 :dizzy_face: Takže? My s Kubulkou jsme za vodu :grinning: Díky pane doktore :wink:
12. pro 2008 v 17:28  • Odpověz
No tak to já ještě ne,ale já to ještě do te doby vydržím a pak se na to vrhu :grinning:
12. pro 2008 v 17:29  • Odpověz
já bych mohla rodit až po víkendu ještě nemám dokoupenou drogerii do porodnice :grinning:
12. pro 2008 v 17:30  • Odpověz
Já ještě nemá ani zbalenou tašku do porodky....mám jen připravené košile a ponožky... :sweat_smile: :sweat_smile:
12. pro 2008 v 17:31  • Odpověz
autor
Ilu ono to děsně rychle uteče... jen se to krásně říká a poučuje, když už je člověk jaksi na konci.... ale ten průběh a vůbec ten začátek je fakt těžkej...... ať už snažení a nedaří se anebo pak problémy s těhotenstvím..... jsou to nervy, tím si stejnak musí každá holka projít, jinak by plácala nesmysly, jak je to všechno jednoduchý atd....
12. pro 2008 v 17:31  • Odpověz
Kaci:jo jo to máš pravdu..

A to nás podle mě to nejtežší teprv čeká :grinning:
12. pro 2008 v 17:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.