• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
ilonko já taky nemám ještě všechno, tašku mi koupil přítel pač jsme doma žádnou neměli, babička mi chtěla dát tu polskou tašku proužkovanou, tak jsem z toho měla docela srandu jak by tam na mě asi koukali :grinning: :grinning: :grinning:
12. pro 2008 v 17:32  • Odpověz
autor
polskou proužkovanou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

já mám košili na knoflíčky asi po prsa, ne až dolů, růžovou a na ní jsou dole obrázky čápa jak nese miminko :sweat_smile: jako fakt trapný, ale oni jinou kloudnou neměli, jen babičkovský s kytkama...... Mimochodem, dneska jsem viděla asi čtyři krásný rozepínací a bez čápů :grinning:

Tak a Terezko, komu se budou smát? :grinning: :grinning: :grinning:
12. pro 2008 v 17:34  • Odpověz
No já to asi budu balit do kufru..takovou tašku,aby se mě to tam vešlo nemám!Takže vemu takový ten menší kufr... :sweat_smile:
Aspon si budu připadat jako,že jedu na dovolenou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. pro 2008 v 17:35  • Odpověz
no tak ty košile mají hrozný at se podíváš kam se podíváš já mám zatím jen jednu, objednala jsem si ji přes net, je docela ucházející, ale taky žádnej šlágr, má otvory pro prsy
12. pro 2008 v 17:36  • Odpověz
autor
Tak já trapný čápi a Ilu si jede na dovču :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Já si vzala takovou tu velikánskou hokejovou, páč mám velmi chlupatý župan ten se nedá nijak smrsknout :frowning2:
No já mám jednu takovou rozepínací pod prsa a na ní je velký míša v srdíčku,takže Kačí klídek... :grinning:
jojo taky jsme museli koupit velkou sportovní cestovní tašku, no ale ta se vždycky hodí takže v pohodě :grinning:
12. pro 2008 v 17:37  • Odpověz
Kači:každý podle zásluh,neee??? :grinning: :grinning:
Jo a župan ten mám obrovský a pro zasmání mám na něm včelky :grinning: :grinning: .Budu moc pěkná maminka...košilku s míšou a župánek s včelkama :grinning: :grinning:
12. pro 2008 v 17:38  • Odpověz
autor
otvory pro prsa? :astonished: jejda a nechceš si ty otvory radši zalátat? :grinning: abys nepohoršovala.... :grinning: :grinning: :grinning:

Míša v srdíčku hmmm to je taky maso, to jsme se tu sešly.... proužkatá taška a infantilní košile do porodnice :grinning:
ty jo ilčo to mě nenapadlo, vzít si kufr docela dobrý myslím že by mě hned přešly i kontrakce kdybych si představila že letím třeba do egypta
Exi:vid mám to naplánované dobře...a pro jistotu na kufr dám ještě takovou tu visačku :sweat_smile: :sweat_smile:
12. pro 2008 v 17:39  • Odpověz
holka vytáhnu kozenky bude to :grinning:
12. pro 2008 v 17:39  • Odpověz
My jsme parta HIC :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. pro 2008 v 17:40  • Odpověz
no my se sejít na jednom oddělení nevím nevím jak by to dopadlo holky :grinning: :grinning: :grinning:
a ještě kdyby nás přijímaly najednou :grinning: :grinning:
Holky pálí mě žáha jak blázen a nic nezabírá...fujjjj :rolling_eyes:
ilonko aby vás pak našly vid? :grinning:
12. pro 2008 v 17:41  • Odpověz
ilon ani rennie?
exi:3koda,že nebydlíme pohromadě a nemůžem ty mrnousky ukecat aby jsem rodily najednou...byla by sranda....
autor
Ilu já na něm mám motýlky..... růžový bledě modrý žlutý.... a ten župan je fosforově svítivě zelený... jako ten zvýrazňovač :grinning: hustý no

motýlci s čápem a včelky s méďou no to je nářez :grinning:

Terezko nic nevytahuj čéče aby pak doktoři byli schopní odrodit i jiné čekatelky :grinning:
autor
Ilu kup si Gaviscon, já už čtvrtou noc nespala a nezabírá fakt nic. Gaviscon můžou těhotné, dneska jsem to začala užívat. Zatím OK, zatím funguje. Zkoušela jsi ho?
12. pro 2008 v 17:42  • Odpověz
Kači:já ho mám zas takový pěkně bleděmodrý..a taky je chlupatej a zabere moře místa
12. pro 2008 v 17:43  • Odpověz
Kač:Zkoušela a nepomáhá mě.... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. pro 2008 v 17:43  • Odpověz
kačenko já mám taky huňatej zelenej fosforovej župan chichi :grinning: :grinning: :grinning:
12. pro 2008 v 17:44  • Odpověz
autor
a sakriš, že bych vyhodila stovku pro nic za nic? Já si před chvílí vzala třetí lžičku..... Tak uvidíme, já ti dám vědět. Rennie ještě můžou těhule, ale to prý nezabírá. Teplé mléko nezabralo mě, čajík taky ne. Blbý je, že ta nedomykavost žaludeční chlopně tě přejde až po porodu...... Představa hrozná :cry:
12. pro 2008 v 17:44  • Odpověz
i když ted jsem ho vyprala a zdá se mi že splasknul tak nevím nevím zda jsem ho nevyprala blbě :grinning: ale aspon nezabere tolik místa :angry:
12. pro 2008 v 17:45  • Odpověz
Kačí:nestraš...ze začátku mě ten Gaviskon pomáhal,ale ted už ne...a stejné to bylo i s renni..Ted kdybych se na hlavpostavila tak nezabere nic....
12. pro 2008 v 17:46  • Odpověz
tak mě naštěstí žáha za celý těhu pálila asi 3 x a rennie mi zabrala vždycky
12. pro 2008 v 17:46  • Odpověz
autor
Teri, požmoulej ho proti chlupu.... on se zas nadýchá. Víš jak to myslím?

Jináč teda rodit společně to by byla hlína holky :dizzy_face:
12. pro 2008 v 17:47  • Odpověz
no ilonko třeba by to pomohlo postavit se na hlavu možná bys i ten porod uspíšila takže bys tím vlastně zabila dvě mouchy jednou ranou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. pro 2008 v 17:47  • Odpověz
jojo zkusím to :grinning:
12. pro 2008 v 17:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.