• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
A já zas asi zkusím postavit se na hlavu :grinning:
12. pro 2008 v 17:49  • Odpověz
autor
Ilu já nechci strašit, jen tohle vím no. Prostě ke konci těhu žáha pálí, páč prý hormon, který je v těle akční při kontrakcích (nechci kecat - oxytocin???) tak prostě způsobuje že se uzávěra na žaludku neuzavírá a tím se žaludeční šťávy vrací zpět do jícnu. Srovná se to po porodu.... Je to něco jiného, než když miminko kope do žaludku. Tohle je způsobený hormonama a fakt to nepřejde... Jen nějakým hnusem z lékárny no.
12. pro 2008 v 17:49  • Odpověz
kačko zabralo to díky díky díky :grinning: :grinning: :grinning:
12. pro 2008 v 17:50  • Odpověz
Kačí:já vim pan doktro to taky říkal...Tak musim vydržet no..

Jinak dneska po 21hod si jedu pro fotky k fotografce,tak se moc těšim :sweat_smile:
12. pro 2008 v 17:51  • Odpověz
holky už abychom si tu klábosily o miminkách :grinning:
12. pro 2008 v 17:52  • Odpověz
autor
Terezko to jsem ráda. Stačí jen promlout v dlani nebo to prostě pošolichat po celý dýlce župánku a je zas jak nový. Taky jsem koukala, co mi to za mokrou myš vylezlo z pračky a bylo mi ho líto :cry: . Tydle župany jsou pěkně drahý mrchy co? Mě stál litr...

Hele Ilonka jde do cirkusu? :astonished: Postaví se na hlavu a vysype si dítko z bříška :astonished:
12. pro 2008 v 17:52  • Odpověz
No exim,myslim,že tolik času pak mít už nebudeme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. pro 2008 v 17:53  • Odpověz
tak to nevím Kačenko, drahý jsou ale myslím že v Polsku se třeba dají sehnat i levněji, já vůbec nevím kolik stál ten můj, pač jsem ho dostala od tchýně
12. pro 2008 v 17:53  • Odpověz
no to asi ne ilonko leda by ti naši mazlíčkové jen spinkali a papali
no nic asi se jdu postavit na tu hlavu :grinning: :grinning: :grinning:
12. pro 2008 v 17:54  • Odpověz
Kac:dobrý nápad a ještě si něco přivydělám co??

Jo jo župánky jsou potvurky,ale mě to pošimrání proti srsti poradila paní když jsem hu kupovala
12. pro 2008 v 17:54  • Odpověz
autor
ahaaaaa a nechá mě tu vykecávat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale je to příšerná bolest co? Hlavně ta noc se nedá vydržet. Přes den se člověk aspoň zabaví, ale co v noci, jen jsem nervní, že nespím. A to už spím skoro v sedě, aby se mi to nevracelo a stejnak furt prd platný :angry:

Taky si myslím, že už tolika času nebude. Leda v pauze mezi kojením, praním, žehlením, vařením, úklidem a dospáváním noci probděné kvůli pláči miminka :sunglasses: Tak to jsem nám to nastínila co :grinning:
12. pro 2008 v 17:55  • Odpověz
Kaci:jo jo máme pěkné vyhlídky :grinning: Ale co máme co jsem chtěly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. pro 2008 v 17:57  • Odpověz
holky nebojte ono zas tak dramatický nebude :grinning: prát bude pračka, žehlit budeme jen to nejnutnější, s úklidem to moc přehánět nebudeme, miminka budou spinkat celou noc, vařit budeme jen takový rychlovky co nezaberou moc času(ty já vařím nejradši) :grinning: :grinning: :grinning:
takže zatím mi tu zbývá jen to kojení
12. pro 2008 v 17:58  • Odpověz
autor
no mě neporadí nikdo nic, si na všechno musím přijít sama :angry: Ilu tuhle atrakci bych radši neriskovala.... Neeee jako že bys byla nešikovná, chraň Bůh, to bych si nedovolila říct, ale víš ty co udělá takovej vyplašenej slon nebo jiné žvížátko? :astonished:
12. pro 2008 v 17:58  • Odpověz
já jsem holt holky moc optimistická :grinning: :grinning: :grinning:
však vím že to tak nebude ale do poslední chvíle si budu říkat že to bude ouki
12. pro 2008 v 17:59  • Odpověz
Kaci:Asi udělaj pěknou paseku!!! :sweat_smile:
Exim:kež by jsi měla aspon trochu pravdu :dizzy_face:
12. pro 2008 v 17:59  • Odpověz
no já myslím že než si zvykneme na miminko a zaběhneme se, srovnáme se tak to mazec bude :sunglasses:
12. pro 2008 v 18:01  • Odpověz
autor
Teri a kojit můžeš u koníka ne? :grinning:

Ilu to bude taková krása!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Už aby to bylo!
no jasný Kačenko takže já tu vlastně budu nonstop :grinning:
Kač:jsem koukala a bříško máš pěkné,ale ještě ho máš dost nahoře co??
12. pro 2008 v 18:02  • Odpověz
autor
čekáš tak hladové dítko? :grinning: já jdu pofackovat byt, je tu binčus a vymyslet něco k hamáníčku, tak ahojky a krááááásný víkend
12. pro 2008 v 18:03  • Odpověz
holky taky se loučím jdu papat
:grinning:
12. pro 2008 v 18:04  • Odpověz
Tak pa holkyy :sweat_smile:
páááááááááááááááááááááá kočičky :grinning:
autor
to jsme najednou hladový co?

jenže narozdíl od Terezky my tu večeři ještě ani nemáme uvařenou :sweat_smile:
12. pro 2008 v 18:05  • Odpověz
Teda, vy jste si tu povídaly beze mne. A kdepak jsem byla já? Asi někde jinde než u PC, ale aspoń jsem si vás mohla dočíst :wink:

Tak to já v tašce do porodky nemám ani košili ani župánek. Kamarádky mi říkaly, že se u nás dává erár, tak neberu nic, akorát mám s sebou dvoje hrubých ponožek a gumové přezůvky :grinning:
A jinak župánek mám taky chundelatý a měkkoučký :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a mám ho bleděmodrý bez zvířátek :sweat_smile:

Ták,
my se s manžou chystáme koukat na DVD, tak vám přeju krásný večer a celý víkendík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. pro 2008 ve 20:53  • Odpověz
ahojík berušky, se hlásim po delší odmlce...

u nás vše v pořádku, jen ty drobnosti jako pálení žáhy, věčné močení a tak :grinning:

dneska jsem byla na monitoru v porodnici a vše dobrý...malá je hlavičkou dolů, má se super a vážíme zatím 2,9kg
12. pro 2008 ve 21:02  • Odpověz
ahojky čekatelky, tak nas dnes pustili az na drobne optize ze zloutenkou uz je to super. jsme propuštěni jako uplně zdravý. s tou aurel to je mazec kdyz mi napsala do porodnice sms malem sem spadla.
ja jela v osm rano na kontrolu s tim ze jsem sice od 4mela poslicky ale nejak sem tomu nedavala vahu. no a pan dr si nas tam nechal ze jsem na 2 cm a ze je to k porodu =) v 9prijem v 10 mi pichli vodu no a pak uz to opravdu zacalo. v 13:55 byla Nikolka na světě nA první porod krásný ale každá minuta bolesti trvá snad sto let.
tak přikládám našich prvních pár foteček a vy si z nas vemte příklad a berte to taky po 2 =) :grinning:
13. pro 2008 v 18:10  • Odpověz
foto zati jen z mobilu bo fotak mam na velkou kvalitu a kdyz to zmensim tak to nepůjde poznat tak aspon aby jste trochu videli :grinning:
jo a oje vážně pravda že porod je hnus ale že se na to hned zapomene. stojí to za to :wink:
13. pro 2008 v 18:24  • Odpověz
Achooooooooooj mamino !!!!

Ještě jednou obrovská gratulace k Nikolce !!!!

Ať je jen a jen zdravoučká a dělá vám samou radost :slight_smile:

Jani,
takže na prvorodičku celkem rychlý porod, že?
Malá je krásná, takový andílek :slight_smile: :slight_smile:
13. pro 2008 v 18:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.