• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
Holky,
pamatujete na Hantu, co sem k nám taky chodila?

Já jsem se koukala na fotoalba a našla jsem její fotečky s miminkem !!!
Takže i Hanta je už maminkou, 3 týdny před termínem se jí narodila dneruška Anetka :dizzy_face:
13. pro 2008 ve 20:12  • Odpověz
Elis::Graautuluji k malé!! Je krásná :dizzy_face: !!A porod jsi měla v pohodě,zato chudák Aureli psala,že 22hod,to je hnus :confounded:

Tak holky hodně štěstí a zdraví do života :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
13. pro 2008 ve 23:37  • Odpověz
autor
ahojky berušky

eliiis :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: panebože nádherný fotky! Krásnou holčičku jste si přinesli z porodnice, ta je tak strašně krásná! Žloutenka bude v poho, když vás pustili jako úplně zdravé domů, tak to je krása, to ta blbá žloutenka rychle pláchne pryč :wink:

Petis o Hantě vím taky, ona pak chodila do lednovýho tématu, nevím proč. A jak ty? Je ti něco? Chystá se něco? Tyhle otázky ti asi dává každý viď, já si jen vzpoměla, jak ti to bylo líto, tak se ptám, víš, jak ti je. Přeci jen jsi na řadě :wink:

Já měla včera blbej den, od rána mě tvrdlo bříško, ale opravdu hodně, třikrát do hodiny určitě! Kolem pátý už jsem byla taková špatná, páč mě bolelo snad všechno. Hodně jsme chodili, tak to asi bylo únavou. Chytla jsem na vánončích trzích takovýho velkýho poslíčka, že jsem se musela zastavit, počkat až odezní a pak jít dál. Celá zpocená jsem byla. Do toho mě od rána bolely kyčle, takový divný tlačení... Tak jsem si ve skrytu duše jako Petis myslela, že se už miminko chce narodit a ono nic :grinning: :grinning: :grinning: Stále tu sedím kulatá a chystám plněný papriky a těstovinky :dizzy_face: mňam. Do toho jsem někde nastydla, mám rýmu, v krku mě bolí a hlava se asi rozskočí chuděrka. Prostě rodit se nebude :grinning: my si na ty Vánoce hezky počkáme a strávíme je v nemocnici no :confounded: . Asi kecám blbě co? :sweat_smile: Když já bych radši před anebo po....... :sweat_smile:
14. pro 2008 v 10:23  • Odpověz
Ajoj !!!

Kači,
nevím, nepřipadá mi, že by se něco chystalo ... když jsem přes den moc aktivní, tak mi to pak dá mimi "pěkně vyžrat" :wink: Třeba včera dopoledne jsme byli na nákupech, pak jsme doma vytírala, stála u plotny a u cukroví a začaly mě bolet záda.
Tak jsem raději rychle dodělala a sedla k TV a malá mi asi v bříšku tancovala - aspoň podle těch boulí, co byly jednou vpravo a jednou vlevo. Bylo to až celkem dost bolestivé a přecházelo to do podbřišku, ale šla jsem pak spát a zaspala to, takže se asi Kája ven ještě nechystala.

No, dnes jedeme na oběd k našim, už za chvilenku, tak se s vámi pro teď loučím.

Plněné papriky, mňamka :slight_smile: :slight_smile:
14. pro 2008 v 10:38  • Odpověz
autor
:wink: juuuuuu však to říkám, včera byl blbý den, taky mi to Kubčas dával na srozuměnou, že se mu nelíbí courat po venku a po nákupech :grinning: Ony ty děti jsou vyčúraný už v bříšku :grinning: Počkej až se narodí a dovedou tuhle schopnost do naprosté dokonalosti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Si tu pak budeme stěžovat na stejné rozmazlené děťulky :grinning:
Dobrou chuť :slight_smile:
14. pro 2008 v 10:42  • Odpověz
autor
hoj maminky :dizzy_face:

těhulek zbylo málo a nepovídá se co? :frowning2: Jsem zvědavá na Petis, poslední týden panejo!
15. pro 2008 v 07:56  • Odpověz
ahoj holky,

Péti, jsem na tebe zvědavá kdy se Kájinka vyklube. ty brďo,poslední týden.

Eli: Nikolka je moooooooooooc krásná. Ještě jednou veliká gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: a přeji moc moc zdravíčka oběma:slight_smile:
15. pro 2008 v 09:21  • Odpověz
Ahoj berušky,
jj, poslední týden, ale kdo ví, kdy se Kája rozhodne, na nás moc nezáleží ...
Včerejší svařáček jí asi chutnal a řekla si, že si počká, jestli si ho dá mamka znovu :grinning:
Tak dnes peru a chci žehlit, jestli se jí bude líbit i tohle :wink:
15. pro 2008 v 09:24  • Odpověz
Peti,
jo taky se chystám dneska žehlit, mám tam obr kupu, zas peru, ještě nejsem u konce a ještě musím vyprat věcičky pro Sašenku, tento týden to chci všecko nachystat a ještě dokoupit conám ještě chybí.
15. pro 2008 v 09:29  • Odpověz
To je hrůza, to odkládání žehlení, co?
Já tu mám asi 3 várky čistého prádla, tak se na to vrhnu, až dopiju čajík, ale nevím, jestli to zmáknu vše, ale každý kousek je dobrý :wink:
15. pro 2008 v 09:38  • Odpověz
no já to odložila kvůli těch oken, a pak to tak vypadá. no jo, ale hlavně že jsou okna a teďka musím žehlit. ještě jsem přebrala skříně jak se s nima šibovalo, tak jsem taky pár kousků hodila na vyprání a ona je z toho celá pračka, no děs.
15. pro 2008 v 09:43  • Odpověz
A s okny jste spokojeni?
Určitě ano, aspoň u nás jsme poznali, jak venku fučí a vevnitř je krásně tichoučko a taky hluk od cesty není tak slyšet.
15. pro 2008 v 09:45  • Odpověz
Jsem spokojeni hodně. je fakt,že cesta není tak moc slyšet. sice u nás není takový provoz, ale poznat to jde. hlavně u našich nahoře, ti mají okna na hlavní cetu,kde jezdí i autobus a fakt to už není lsyšet tak jak bylo. i kostel,ktrý máme naproti baráku,tak ty zvony ta nejdou slyšet jak bijou 3x denně.
15. pro 2008 v 09:56  • Odpověz
Tak super, že jste spokojeni !!!!
A robotníci byli taky šikovní?
15. pro 2008 v 09:56  • Odpověz
jj, robotníci byli dva, v pátek odpolko to vyměnili u nás dole a v sobotu byli u našich nahoře. zednickou nám dělal kamarád, brácha mu sem tam pomohl. fakt spkojenost i finančně. a bordel se dal taky zvládnout v pohodě. moc ho ani nebylo,tak to bylo fajn.
15. pro 2008 v 10:03  • Odpověz
ještě jednou moc díky. jo porod na první mimčo byl krásnej ale i tak každá minuta trvá věčně. od prvních kontrakcí 10 hod to jde.
a nebojte ja sem se taky nechystala jela sem na objednanou kontrolu a dr mi řekl že sem na 2 cm že se to chystá a že to je k porodu takže šok ještě že mě zrovna náhodou vezl manžel jinak sem na ko jezdila sama :grinning:
škoda že sem zatím nemůžu dát další fotky ale nemam čas je preformátovat do malého. pořád se na ni nemůžem vynadívat :grinning: přeju vam at už máte ty uzlíčky taky u sebe!!!! :wink:
15. pro 2008 v 11:16  • Odpověz
autor
Elí to je báječný, že o tom mluvíš hezky. Já se bála, jak nám budeš vyprávět horory a docela to jde....

Jelas na kontrolu do poradny a hnedkomc tě tam nechali jo? Ježiš to jsou taky dobrý šoky... Hlavně, já vůbec nepoznám, kdyby se něco dělo..... Kdyby mi pan dr. řekl, že se chystá porod, asi bych šla domů počkat, až přijdou kontrakce.... Já nevím, těžko říct.... Ale fakt upřímně ti věřím, že se na Nikolku nemůžete vynadívat, to musí být nádhera, Vánoce za dveřmi a vy už máte miminko doma....... Pohádka!
15. pro 2008 v 11:21  • Odpověz
Jé, Elis, ty o tom tak pěkně píšeš :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
My si Kači, počkáme, a pak budeme taky takhle básnit, viď?

Já jsem se teď vrátila z procházky, bylo fááááááááájně :slight_smile:
15. pro 2008 ve 13:03  • Odpověz
autor
Péťo to jsem zvědavá, jestli to budeme takhle hezky popisovat. Já na to nemyslím a tak nějak se ani nebojím, ale jak čekám v porodnici než se uvolní CTG, tak mě to teda hustě přepadá a strašně se klepu. Asi je to tím rojením doktorů v bílých hadrech, ten pláč miminek, ten shon... já nevím, ale tam si uvědomím, že se to nezadržitelně blíží.... týden panejo
15. pro 2008 ve 13:31  • Odpověz
Tak to já mám asi výhodu, že chodím na kontroly jen ke svému Dr. ... tam mě miminka a shon lékařů nepotkávají.
Ale zase na druhou stranu ani nevím, na kterém patře je u nás v nemocnici porodní oddělení :sunglasses:
A jak jsi dopadla na monitoru, vše OK? A na kontrole jsi byla taky?

Já mám asi polovinu vyžehlenou a teď čekám na manžu, ať můžu dodělat oběd. A pak pokračuju :confounded:
15. pro 2008 ve 14:18  • Odpověz
já mám vyžehleno vše, to co mi uschne do zítra, vyžehlím zítra. a můžu prát pro Sašenku a balit tašku :slight_smile:
15. pro 2008 v 15:45  • Odpověz
Taky mám dožehleno :wink:
Dnes jsem vyprala přehoz z obýváku a povlečení z polštářů, ale to mi asi do zítra neuschne.

No, zítra, jak budem bez elektriky, tak mám v plánu utřít pěkně všude prach a začít s vánoční výzdobou. No, přehánět to nebudu, ale vždycky navěším na záclony slaměné ozdůbky a tak :wink:
Důležité je mít plán :wink: :sunglasses: :sunglasses:
15. pro 2008 v 16:23  • Odpověz
Peti jsi šikulka, já co jsme chtěla,tak jsem taky udělala a zítra budu pokračovat. jen nevím kdy sthnu dopéct cukroví. zítra jdu odpo na kurz, ve středu dopo na nákupy, ve čtvrtk přijede sestřenka, v pátek by to šlo, jen večer mám firemní večírek. v sobotu že by volno?? a v neděli jdem ke kámošce, v pátek má 30,,tak se bude slavit:slight_smile:
15. pro 2008 v 16:26  • Odpověz
Ahoj Peti,jak je holky??

Mě zas spadnul celý net...ach joo :angry:
15. pro 2008 v 16:27  • Odpověz
já myslela,že už tu nejsi Ilu:slight_smile:. no jo,net je prevít.
já půjdu dělat jídlo
15. pro 2008 v 16:28  • Odpověz
Jsem,ale net mě zklamal..
Co jdeeš dělat dobrého??
15. pro 2008 v 16:29  • Odpověz
mám zelí ze včera, v mražáku jsem měla kousek uzeného a knedlík:slight_smile:
15. pro 2008 v 16:45  • Odpověz
Kači ja měla kontrakce od 4 od rána po 7 min ale nenapaddlo me to že to bude porod sem si říkala poslíčci :grinning: na monitoru to ustalo no a pak mi pan dr zdědil že si mě tam nechají že není co oddalovat. pěkně sem se prý rychle otevírala tak mysleli že mě ani nebzudou dávat oxitocin ale na 6 cm se to zasekllo tak mě nenechali trápit a píchli mi ho a pak už to byl hukot. ale jak říkam na všechno se hned zapomene i když sem dost šitá tak mě po porodu bylo dobře a ani nic moc nebolelo(v rámci možností samozřejmě)
jinak kdybych nemela naplánovanou kontrolu už na 8 na ráno taky nevim kdy bych jela pořád sem si říkala že to sou jen poslíčci asi bych nechala manžu odjet do práce a pak honila odvoz no ještě že to tak dopadlo.
a jestli můžu radit nechte si svoje košilky doma. jak se člověk čistí tak si ji může zbytečně zničit a taky sem se po porodu hodně potila tak sem se pořád sprchovala a měnila si ji :wink:
15. pro 2008 v 17:00  • Odpověz
já ted spíš bojuju s kojením malá by byla pořád u prsa tak pořád nevim jestli mám dost mlíka. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2008 v 17:01  • Odpověz
Eli,
to je teda dobrý s tím tvým odjezdem do porodky:grinning:. no mě jak to chytne později jak v sedm, tak taky budu shánět odvoz kdoví kde:slight_smile:. ale mám ho slíbený od kámošky,tak manža pak snad za náma hned dojede,kdyby to teda bylo přes týden.
no já taky uvažovala jak to udělat s těma košilema, PA nám na kurzu říkala ať máme na každý den aspoň jednu dvě,no jo, ale či mám 10 košil?? haha,takže si vezmu dvě tři a zbytek mi dají oni. však co,že?
Určitě máš dost mlíka, to miminka dělají nejradšši,že by byli pořád u prsa. Kámoška to má taky tak:slight_smile:
Jééé,já ti tak závidím,že už to máš za sebou :dizzy_face: :dizzy_face:
15. pro 2008 v 17:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.