• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
autor
no, můj manžel jen seděl u počítače a pak zdlábnul sekanou s chlebem :frowning2:
10. čer 2008 v 07:53  • Odpověz
Kačko :grinning:
Někdy je i fuška pořádně se nadlábnout :wink:
Ach jo, nikdy jsem netrpěla na záněty, ale od včerejšího večera mám jakoby nutkání čůrat a na WC to nejde. Snad to není zánět močáku nebo tak.
10. čer 2008 v 07:55  • Odpověz
autor
nemusí to být zánět, může to být zvětšující se děloha.

jo, máš pravdu, nadlábnout se je pěkná fuška, už více než měsíc se mi to nedaří :grinning:
10. čer 2008 v 07:58  • Odpověz
Fakt? To mě může i takhle děloha "pobolívat"?
Já myslela, že to jsou "jen" ty jakoby MS bolesti a píchání. Vida, zase jsem chytřejší.
10. čer 2008 v 08:01  • Odpověz
autor
prý jo, já necítím nic Péťo. ale děloha se zvětšuje obřím tempem, však sama víš, jak ti mimi roste podle UTZ. no a někoho to bolí, někdo to nevnímá. mě zas svědí břicho a to fest, asi jak se vytahuje kůže. občas se drbu jak alík s blechama. pomůže jen krém na strie, jak to ten mentol krásně zklidní
10. čer 2008 v 09:11  • Odpověz
Tak to já cítím občas takové pobolívání nebo píchání, doteď mě ale nenapadlo, že by mohl být ovlivněn i močák.
Já mám taky krém na strie, jen nevím, jestli mi moc pomůže, když už je mám. Mám ElastiQ Exclusive-tak psali že to působí dobře i na již vzniklé strie - tím si mažu břicho a pak mám ještě olej z Dm a ten používám na nohy, mám je teď hodně suché. Ale mažu jen večer po koupání, i když tam píšou 2x denně.
10. čer 2008 v 09:20  • Odpověz
ahooooooj holky:slight_smile:
10. čer 2008 v 09:38  • Odpověz
ahojky holky :grinning:
10. čer 2008 v 09:43  • Odpověz
naždarte
10. čer 2008 v 09:47  • Odpověz
Achoj Achoj :slight_smile:
10. čer 2008 v 09:47  • Odpověz
Holky a vy už si mažete břicha i prsa? Mě to přijde brzo...
10. čer 2008 v 09:59  • Odpověz
Tak já se krémuju po sprchování normálně, akorát teď na břicho používám ten krém na strie.
Oni tam doporučují 2x denně, ale já ho používám jen večer.
10. čer 2008 v 10:02  • Odpověz
Tý brďo a já myslela, že je času habakuk :astonished: Asi teda taky začnu ...
10. čer 2008 v 10:05  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:
10. čer 2008 v 10:30  • Odpověz
tak sem myslela že včera pokecám ale navalili na mě tolik práce že sem to tak tak stihla do 5!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2008 v 10:31  • Odpověz
holky nevíte někdo jak psát do alba aby mi to pělně řádkovalo a neměla sem to všechno v jednom??? :confounded:
10. čer 2008 v 10:32  • Odpověz
Eli, tak to bych taky ráda věděla:slight_smile:. Ale já to nevííííím. :sweat_smile:
10. čer 2008 v 10:34  • Odpověz
autor
ahoooj zlatíčka moje, omlouvám se, že moc nepíšu, ale eximka to asi ví taky, je strašnej frmol no. lidi jezděj k moři jak diví

hanto mažu bříško, protože mi roste závratnou rychlostí a strašně ale strašně to svědí!! no a jak to svědí, tak je to nejlepší cesta jak potrhat vazy a mít strie, těch už se pak nezbavíš, sice vyblednou, ale nezmizí nikdy. já se drbu jak pes napadenej blechama. mažu taky jednou denně, když to nejvíc chytá, takže večer.

elli to řádkování taky nevím, mám to nahuštěné v jednom odstavci je to pěkně hnusný a nepřehledný. za rady taky děkuju!!
10. čer 2008 v 10:55  • Odpověz
Tak musím vyrazit na nákupy krémů :grinning: Teda vlastně jen zavolám té známé, co má ty předporodní kurzy ať mi je nachystá, že se pro ně stavím :slight_smile: A co za značku používáte holky? Já asi jdu do BABÉ, ona to doporučuje, tak jí budu věřit, že je to dobrý :slight_smile:
10. čer 2008 v 11:07  • Odpověz
no nic holky moje jdu ke kámošce. Tak papá zítra. :wink:
10. čer 2008 v 11:30  • Odpověz
autor
šla jsem do Rossmana našla dermacol proti striím a celulitidě určené pro těhulky. O ničem speciálním jsem nevěděla a nepátrala. Vzala jsem první, co jsem uviděla :slight_smile:
10. čer 2008 v 11:46  • Odpověz
Ahoj hoky,nevim kde vás hledat dřív...Tak co se týká mazání břicha používám od Dermacolu byl mě doporučen kamarádkou tak jsem ho vzala.Jinak se mažu zatim jen jednou deně tak uvidíme jestli to k něčemu bude..
10. čer 2008 ve 12:02  • Odpověz
autor
čus Ilu, no těhulky najdeš stejnak nejvíc tady, je tady klid!!!!!

tak dermacol je dobrý jo? jen trochu smrdí co? mě ten mentol vadí
10. čer 2008 ve 12:05  • Odpověz
Já se mažu krémem ElastiQ Exclusive. No já jsem si začala kupovat měsíčník Maminka a tam na to byla nějaká reklama, tak jsem si ho pak koupila :slight_smile:

Jinak mám náladu pod psa. V práci mě vytočil jeden mistr (2 roky před důchodem), který tu od rána drbe, že tu mám teplo, pak že jsem nedojedla polívku ... teď to dorazil tím, že mu furt chodí Riegest Digest Výběr a on to furt posílá. Jednou jsem mu s tím zašla na poštu a od té doby to bere jako samozřejmost!! Přitom on bydlí přímo ve městě a já na dědině!! Už jsem mu řekla, že jak poradí chodit na pivo, tak si umí zajít i na poštu.
Je to blbost, ale dnes mě to dostalo :unamused:
10. čer 2008 ve 12:22  • Odpověz
Tak já zkusím to BEBÉ, ona je to sice drahá, ale prý opravdu kvalitní a osvědčená záležitost. Ať máme těch zkušeností víc :slight_smile:
Peti a ty si z toho nic nedělej, někdy se ten den holt nepovede, já tu dneska taky trochu bojuju, to bude dobrý
10. čer 2008 ve 13:52  • Odpověz
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla. zatim se si to vsechni precetla. Take me bolelo bricho a tak jsem si nasla clanek, ketry me docela uklidnil. Posilam odkaz:http://porodnice.cz/node/33432.
Jinak zjistli mi nizky cukr nebo co a ja dnes v praci zjistila co to obnasi( jestli to bylo z toho cukru). bylo mi hrozne slabo a musela jsem neco snist. pry se tomu rika hypoglykemie.
Jinak mazat kremem mne nejak nenapadlo. Mazete si ho k vuli striim? Uz ted? vubec me asi nenapada spousta veci :unamused: .
10. čer 2008 v 16:11  • Odpověz
Ahoj holky.
Petruško taky si někdy připadám jako analfabet, nic si z toho nedělej :slight_smile: Některé věci jdou absolutně mimo mě. Když kolikrát čtu příspěvky od jiných holek jak jsou nadupaný informacema tak si připadám, že jsem nějaká divná. Jsem teď měla pár dní trochu poblémy s vyprazdňováním tak jsem si myslela, že to břicho je od toho. Teď problém nemám a břicho se nezmenšilo, tak to bude asi to těhu. Mazat budu asi jen ze sportu. Mám spoustu strií z puberty na nohách a zadku. Konzultovala jsem to s doktorem a zmínila jsem se, že moje máma má spoustu strií na břiše a on na to, že pokud k tomu mám geneticky sklon tak se můžu umazat a nejspíš se mi stejně udělají. Jinak jdeme ve čtvrtek na kontrolu tak si nechám udělat další fotečku na památku. Pomalu bych si měla koupit nějaké album a začít střádat fotky a ukazovat babičkám a jiným miminkuchtivým příbuzným. :slight_smile:
10. čer 2008 v 17:25  • Odpověz
Dik za uklidneni, ze nejsem sama. Na to mazani se v pondeli zeptat, mam jit na kontrolu. taky se tesim ne nocou fotku. striema snad nase rodina netrpi, aspon me nikdo nevaroval... :slight_smile:

Jinak minuly tyden jsem si stezovala, ze mi neroste brisko, tak jsem to mysli zakrikla. Uz roste. je to divny pocit. Akorat v praci musim asi priznat vsem barvu, pac uz to stejne buse za chvili poznat. i tak si myslim, ze jsem to tajila docela dlouho :slight_smile:
10. čer 2008 v 18:00  • Odpověz
Holky nevite, jak se vari fazolove lusky ve smetane, nebo tak nejak? Dostala jsem na ne hropznou chut :grinning:
10. čer 2008 v 18:03  • Odpověz
Ahojinky :slight_smile:

Holky, včera jsem byla na první lekci cvičeníčka pro těhulky. Bylo to 3 hodiny, záhul!!! První 2 hodiny jsme si povídali, učili se dýchat, pak přišly na řadu cviky z jógy, cviky s šátkama, relaxace, zpívání ... hlavně to byla prča. Vede nás moc šikovná paní, je zastáncem všeho přírodního, takže žádné vitamíny, epidural ... ale moc fajn se ji poslouchalo. Pak jsme ještě hoďku cvičili v bazénu. Pak jsem přijela domů a byla jsem mrtvá!! A dnes jsem rozlámaná jako bych běžela maraton Super taky je, že pátá lekce je i s tatínkama :grinning:
Ta paní hodně mluvila o mýtech ohledně porodu, ona působí i jako dula, pomáhá, je na telefoně, fakt to bylo zajímavé! Pokud chcete, můžu vám to písat nějaké věci, co mi utkvěly v hlavě :wink:
Takže pokud máte ve svém okolí nějaké středisko Kenny klubu, můžu vřele doporučit!!!
11. čer 2008 v 06:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.