• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
exim...MOC MOC MOC veliká gratulace k Nikolce,hlavně zdravíčko pro obě :wink: :dizzy_face:

lehna...taky jsem byla dnes na monitoru, malá spala, kontrakce ani za boha....v pondělí zase na monitor, evidetně se jí ven nechce :unamused:

ilon...v pondělí na Tebe budu myslet, ať vám to dobře dopadne :dizzy_face:
16. led 2009 v 18:06  • Odpověz
ahoj holky,

tak u nás e pořád nic neděje.

Ilu-budu teda v pondělí držet palečky, teda, tak nakonec si tě pozvali. hlavně se pak ozvi :wink:

Sluni- jo,naše princezna taky vždycky na monitoru spí a pak jak to ze mě sundají,tak se probudí :grinning:. No vidím vidím,že se jí ven nechce. já jdu na KO zas v úterý. a tobě ho vyvolávat nebuodu, dyť už přenášíš pár dní.
17. led 2009 v 11:25  • Odpověz
aurel tak to máme podobně. Nikolka od narození není moc velký spáč takže přes den se spánkem bojuje i když kolikrát vidím že je ospala naštěstí jak lehne do kočárku tak je zlatá takchodíme na dlouhé procházky. v noci zatím kojíme jen jednou usíná tak kolem 10 pak kolem 3 kojíme a pak spí tak do 6 do7. takže přes noc to naštěstí de. už aby bylo jaro a dalo se být pořádně venku!!!
holky držím palce a už ty miminka nějak vyklepte vůbec vám nezávidím sem docela ráda že si ta naše princezna řekla o týden dřív :wink:
17. led 2009 ve 12:31  • Odpověz
ahojky, tak jaký byl víkend? my si dnes dali s Nikolkou 6 km procházku chrupkala v kočárku jak nemluvně :grinning:
18. led 2009 v 16:42  • Odpověz
ahojky,

Eli-tak to jste si dali paráádní prochajdu. to závidím:slight_smile:. no já si ještě počkám. stále se nic neděje.

holky mám takový divný dotaz. Když jste měly ty kontrakce co nějakých já nevím 10 minut, pak třeba míň,chtělo se vám na záchod, jako myslím čurat? když já teďka chodím snad furt, jak mě tam malá zas tlačí a tak to se mi u těch kotrakcí bude chtít asi taky pořád,ne? takový blbý dotaz já vím, ale zajímalo by mě to. a jak se vám třeba chtělo na porodním sále? jak jste třeba tlačily,takse vám taky chtělo?
19. led 2009 v 09:27  • Odpověz
Ahoj Leni,
tak já pořád čekám na SMS, tak šupky do porodky :wink: :grinning:
Ale ne, neboj, Saška se ještě v bříšku krášlí, aby byla co největší kočenka :dizzy_face: :dizzy_face:

Leni, mi se u kontrakcí na WC chtělo, ale spíš jsem lítala na velkou stranu. A na porodním sále? To nad tím nebudeš uvažovat. Já ani nevím, jestli se mi chtělo nebo ne. Myslím, že ne, já jsem vlastně začala tlčit na záchodě, kam mě poslala PA, a ani tam nevím, jestli jsem u toho tlačení čůrala.
Leni, to nebudeš vůbec řešit, uvidíš, důležité pro tebe bude, aby už bylo miminko venku z tebe, na črání si ani nevzpomeneš.
19. led 2009 v 09:37  • Odpověz
Peťko,
tak díky. já vím,že to na porodním sále řešit nebudu, mě jen zajímalo, jak se vám chtělo mezi kontrakcema ještě třeba doma. jestli jste chodily tak často jako normálně.
Na smku si teda ještě asi počkáš, malé se ještě nechce :slight_smile:
19. led 2009 v 11:52  • Odpověz
Leni,
máš krásné bříško, takové pidi a miloučké :slight_smile: :slight_smile: Jak se cítíš, vše OK?

U mě celkem dobré, dnes jsem byla celé dopoledne s malou u našich, pak doma taky super, až na bolení bříška malé Káji, ach jo, těžce to nesu, že jí nemůžu pomoct :cry: Kladu si to za vinu, že za vše může to, co sním, ale já se snažím, fakt. Už i mamina mě sprdla, že nemůžu být jen na starých rohlíkách, že malou bude bolet stejně, že hold kolika je kolika, ale co kdybych to mohla náhodou ovlivnit? Ach jo, já nevím :frowning2:
Teď jsem chytla ve sprše depku ze své postavy, popraskaného břicha a tak ze všeho, ach jo :pensive: Vím, že to jsou malichernosti, ale tak na mě vše dolehlo, že mi špek leze z riflí, že neobleču snubní prstýnek, že jsem se namalovala naposled jako těhotná a stejnou dobu jsem si pořádně neupravila vlasy ... no řvala jsem jak kr*va, fakt.
Ach jo, Kačka je smutná, že krmí Nutrilonem a já tu řeším takové prdy, omlouvám se... Kači a ty se už netrap !! Kubík je spokojený, papání mu chutná a prospívá a to je to nejhlavnější :slight_smile:
Omlouvám se za mé stesky, ale chtělo to ven.

Pa pa a dobrou noc.
19. led 2009 ve 20:43  • Odpověz
omlouvám se,že vám sem lezu...
:wink:
natálka od sluninky:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2287190&vReferer=
20. led 2009 ve 14:22  • Odpověz
ahojky,
peti nic si z toho nedělej depky mám uplně stejné jen to mám lepší v otm že naše malá prdí jak starej chlap :grinning:
z mého bývalého oblečení neobleču vůbec nic stehna mám pořád tak třikrát takové o břichu nemluvně. mám popraskané stehna zadek a jak se mi rychle nalili prsa tak i ty. když někam jdeme tak jsem ráda že se vypravíme a na nějáké extra zdokonalování sebe není čas. takže neboj nejseš v tom sama ani ten blbý snubák taky nedostnu na ruku snad mi ztloustli i prsty nebo co. zavodněná po takové době už snad být nemůžu ne??
aspon že nám dnes končí 6-ti nedělí tak už nebudu muset mít o malou takový strach a budem se moct volněji pohybovat i mezi lidmi jenže zas mají přijít ty chřipky tak nevim.
taky sem byla včera s malou u doktora začalo ji hnisat ramínko od očkování co nám dávali v porodce proti tubeře tale dr říkala že to je normální že má aspon hodně protilátek tak aspon že tak.příští týden jdeme zase na kyčle a do poradny tak doufám že bude zase vše ok. jen sem zvědavá kolik nabrala bo je to malý otesánek pořád by jen jedla nějáké tří hodinové intervaly ji nezajimají :grinning: aspon že v noci ty tři hodky vydrží někdy i 4 a pak naštěstí po kojení pěkně usne za to přes den jen v kočárku doma mi zabere max tak na půl hodky :sunglasses:
no je to sranda s prdolkama. tak hlavně žádný stresy a už vůbec ne kvůli nutrilonu Kači hlavní je spokojená mamka !!!! :wink:
20. led 2009 ve 14:48  • Odpověz
natálka je kásná další mimčo to je super!!!!!
20. led 2009 ve 14:48  • Odpověz
Jdu vam oznamit, ze Ilca ma KLUKA! Kamoska ze zimnich nevest Petulak ma fotku v albumu. 49cm, 3200g ( nevim uz presne).
21. led 2009 v 08:09  • Odpověz
jupííí další miminečko a konečně další chlap at mají ty naše holky z čeho vybírat :grinning:
21. led 2009 ve 14:05  • Odpověz
Elis,
a to ještě možná nevíš, že chlapečka má i naše Lenička :slight_smile:
21. led 2009 ve 14:06  • Odpověz
jj už sem četla na snažilkách :grinning:
21. led 2009 ve 14:33  • Odpověz
Ahoj holky. Tak to je bomba další miminka. Lehna a Ilonka. Moc gratujuji a očekávám zážitky a podrobně. Až se holky zotavíte tak pište.

Elis. Potkaly jsme se na kojencích v rozmazlencích a musím ti vyjádřit podporu. Taky jsem se pokusila o diskusi a sklidila jsem nepochopení a posměch. Asi nemám právo na názor když se neztotožňuji s názorem těch co jsou víc slyšet. To jen tak na okraj, Jsi jednou z mála názorově podobných.
21. led 2009 ve 20:37  • Odpověz
aurel díky. já už to tam vzdala stala jsem se tam nejhorší mámou na celým světe. ještě mi jedna mamina napsala do ip že sdílí můj nazor tak sem měla radost. z těch dětí budou jen rozmazlenci kteří budou zvyklí že když písknou tak máma přiletí. a to se pak ve starším věku těžko odnaučuje že nemůžou mít vše!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. led 2009 ve 13:28  • Odpověz
autor
ahoj holky

petis četla jsem to a brečím. chjo, jsem na tom stejně. jenže ty píšeš, že ti leze špek z riflí. beruško, ehm, já se do riflí ani nedostanu :cry: já chodím ve svých těhotenských :cry: :cry: :cry: mám dvoje gatě, které mi byly tak velké, že jsem je nemohla nosit no a teď se ani do nich nedostanu :cry: :cry: snubák obuju, ale ztloustla jsem přes zadek a stehna. když se dívám na svý břicho, taky řvu jak malá holka co jí sebrali nanuka. to je takovej hnus vytahanej, loupe se to i když mažu jak ďas a mám popraskaný prsa, normálně fialový čáry a na co? na hovno, pardon jsem jak ta jalová kráva, ani nemám mlíko a prsa zničené :cry: :cry: :cry: já bych do toho kopla. fakt. doprčic, jednou málem potratím, podruhý zasejc to otevírání a strašení s porodem a dotřetice jsem tak zbytečná na tom světě, že prostě ani nemůžu kojit svý miminko :cry: :cry: :cry: :cry: no depka jak stehno, teď to na mě padlo. včera v osm večer přijela z Bolky moje mamka, měla tu být do neděle a dneska v šest jí manžel vezl do Hradce na bus, má 38 st horečky :cry: je mi strašně smutno, koupala jsem Kubulátko sama, pak mu dala to pitomý chemický hnusný sušený mlíko a když jsem ho krmila řvala jsem jak tur. prostě tu mamku vidím a je mi smutno. naposledy jsem ji viděla v polovině září, pak už jsem nikam nesměla a oni mají s ta´tkou na podzim práci i o víkendu, tak jsme se nevídali. byli tu po porodu v porodce na návštěvě a mamka tu byla asi čtyři dny v lednu. tak jsem se na ni tolik těšila,tolika jídla jsem nakoupila, upekla koláč a ona mi po 22 hodinách odjede. holky, stýská se mi..... chybí mi moje rodina... máma a táta a brácha... :cry: :cry:

no nic končím, taky to muselo ven, jdu se vybrečet do sprchy, než se vrátí manžel, ať mě takhle nevidí.

jooo, s tím líčením - ehm - taky to u mě nedopadá, jsem ráda, když si vzpomenu jít se 3x za den vysprchovat kvůli tý svý bolavý prdelce... ještěže nikam ven nechodím, nemůžu sama snést v šestinedělí kočárek 4 patra dolů.... asi bych se nedokázala ani obléct....

ahoj zítra, snad.

jo, elíku, můžu se zeptat, o co šlo? jaké téma o rozmazlených dětech?
22. led 2009 v 19:05  • Odpověz
Kači strašně ráda bych ti napsala něco utěšujícího ale ty samý depky mám já. taky sem měla kalhoty co mi byly velký a nedostanu je ani do půlky stehen :frowning2: já už mám aspon po 6-ti nedělí tak se snažím cvičit ale zase sem onemocněla tak cvičit nemůžu a ještě mám strach abych malou nenakazila.
ale v jednom nesouhlasím nedepkuj srkz to krmení!!!není to přece tvá neschopnost!!!! a Kubík je prospívá a to je hlavní! znova říkám já byla taky na umělý a nebyla jsem kvůli tomu nikdy ani hloupější ani nemocnější prostě spokjený mimčo!!!!!!
ty postavy snad časem dáme dokupy a ty depky přejdou já taky hodně depkuju že sem hodně sama na všechno ale pak to třeba zas ne chvíly přejde. s těma rodičema to chápu já byla minulý týden celý u našich byla to přijemná změna. :wink:
co se týče těch rozmazlených dětí tak je to téma na kojencích a jmenuje se rozmazlování prcků nebo tak nějak oni tam ty maminy zastávají nazor že dítě jakmile trošku broukne už se k němu má jít, uspávají je u prsa a spí s něma v posteli a u prsa pořád je mají nan rukách a tak mě odsoudili proto že sem řekla že naše malá když se s ní skáče na balonu tak usne a jakmile ji položím tak brečí tak ji holt večer nechávám vybrečet aby si nezvykla na houpání a já pak nemusela v noci pořád houpat když jakmile ji položím tak se zas probere a chce se houpat dál. tak ji nechávám brečet a co 5 min k ní chodím utěším ji dám ji dudlíka. odsoudii mě že na tom je snad uplně všechno špatně můžeš tam kouknout. samozřejmě když vidím že ji něco bolí nebo tak tak ji nenecham brečet ale pokud je to opravdu jen z vyčuranosti tak se musí naučit spinkat sama v noci se holt spí abych se ji mohla plně věnovat přes den tak se holt potřebuju v noci aspon trochu vyspat a ne celou noc spát na balonu a nechat si ji u prsa to bych měla bradavky hrozně bolavý to sem zažila v porodnici a je to pak děs jak to bolí. takže tot můj názor no... :confused:
22. led 2009 v 19:37  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsem si pobrečela při čtení Kaččina příspěvku.
Taky jsem si myslela, že se mnou budou hormony mlátit už méně, vždyť v sobotu budu 5 týdnů po porodu, ale já depkuju stejně.
Kila nahoře, to bude boj dát je dolů, ale my to zmáknem, musíme tomu věřit, že jo?
Kači, neřeš mlíčko, Kubík je zdravý a to je hlavní!!! Vím, že tě trápí, že nekojíš, ale vzpomeň si vždy, že je Kubulka krásný, zdravý a hlavně tvůj. A má tě moc rád a potřebuje tě. Dáváš mu lásku, dáváš mu papat, to je hlavní. Netrap se už, prosím...
S maminkou to plně chápu, já mám rodiče jen 5 km daleko, ale strašně mě mrzí, že namám maku u sebe. Někdy jsem dokonce naštvaná, že je tu tchýně a ne má mamka. Už tu zase u psaní řvu, ach jo. Už se těším, až bude tepleji, s kočárem vyrazím ráno k našim a budu tam do odpoledne, než přijde Palo z práce.
Ach jo, holky, máme to těžké, nikdy jsem si nemyslela, že s náma budou ty hormony tak mlátit, musíme to vydržet, že jo!!!

Elis,
tak já tě ve tvém názoru plně podporuju.
My večer malou položíme do postýlky, dáme ji dudlík, pohladíme a jdeme pryč. Sice tam co chvíli chodíme, protože to ta naše potvůrka vyplivuje, ale snažíme se být důslední.
Akorát včera jsem ji uspala pochováním, protože nespala celý den, měla blbý den a bolelo ji.

Já si zase hodně vyčítám to Kájčino bolení bříška, že to má z mého jídla. A přitom já se tak snažím. Akorát občas ujedu, přiznávám se, ale když už nemám energii, sežeru tolik sladkého, že je špatně i mě. A pak bolí bříško i maličkou. Ona tlačí, červená se, heká u toho, ale prdík ani hovínko nikde. Dneska vůbec nekakala. Piju litry kojícího čaje, je tam fenykl a kmín, dáváme jí Sabíka, ale stejně ji to trápí, berušku naši.
22. led 2009 ve 20:18  • Odpověz
autor
ahoj

mam maleho v naruci pardon ta preklepy. bylo mi divny proc tak srdceryvne zacal plakat kdyz spinkal, na hlad mel jjeste dost casu, ja jsem spatne prilepila plenku, mel cela zada mokra, bodycko i dupky. jenze ted uz nezabere, ma 3/4 hodku do jidla tak chovam a neplace.... obcas se ty zasady musi porusit

rve mi srdce kdyz place

tak ja to napisu jindy, takhle se to neda

pa.
23. led 2009 v 11:26  • Odpověz
holky dneska mě tak napadlo že depkujeme ale přitom sme zdravý máme zdravý bobečky tak si toho važme já vím že¨je to těžký ale je to tak.
kači jáý ji přes den taky chovám uspím ji a tak ale v noci se snažím to neporušovat aby si navykla. Peti díky za podporu ujistila jsem se že jsem normální :slight_smile:
s tím bříškem káji je mi to moc líto Nikča teda prdí krásně ale někdy ráno ji to taky trápí a to sem z toho taky špatná a to je to chvíly neumím si představit když to tak máte celý den.
hoky špiníte ještě? já už teda neštěstí jen na intimku ale už mě to štve :angry:
jinak se musím pochlubit. dnes jedumalou ukázat do práce a chtěla sem tam přijet jako člověk tak sem ji nechala u nás na posteli s tím že se aspon trochu namaluju a dám do kupy a když sem přišla tak ona chrupkala tak si po 2 měsících připadám zase jako člověk a sem ji za to moc vděčná!!! sice postava hnus ale aspon obličej snad za něco stojí :wink:
tak se mějtě a co nejvíc pozitivní energie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nejlepší na to je úsměv miminka když se na mě usměje tak je to vždycky všechno a 1000% lepší =)
23. led 2009 ve 12:57  • Odpověz
jakto že tu nikdo nechodí?? :cry: nestíhačka?
u nas to vypadá že snad zaplat pánbůh máme nějáký režim ráno tak od těch 8 si hrajem kolem 10 Nikolka většinou tak na 15 min usne pak si zase hrajem tak do 12 do 13 pak ji dám spinkat do kočárku protože doma by tak pěkně nezabrala tak vydrží tak 3 hodinky spinkat pak ji nakrmím hrajeme si v 18 ji vykoupu a pomalu chystám spinkat kolem 19:30 ji položím do 21:30 spí nespí brečí - nebrečí v 21:30 ji dám ještě napapat a usíname kojíme kolem 2-3 jak kdy se zadaří a pak většinou kolem 6 to začne prdět a tlačit a papká pak ji tak do 8 přemlouvám at ještě usne :slight_smile: ale už je to takové živější začíná ji zajimat okolí miluje se dívat do zrcadla na mamku a tak. a jak valčíte vy maminy? a jak holky už sou doma??? :wink:
26. led 2009 ve 12:45  • Odpověz
tak já si tu asi budu povídat sama ze sebou :frowning2: právě jsme se vrátili z poradny a už vážíme 5160 g Nikolka je tlustoušek :grinning: jsme zdravý a prý vypadáme jako velmi spokojené miminko jen ji musíme dávat hlavičku víc na levou stranu protože její oblíbená je pravá tak aby neměla sleženou hlavičku. dnes máme 7 týdnu to letí!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2009 ve 14:57  • Odpověz
Ahojky Elis,
jsem tu !!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Nám dnes nešel Net :angry: a pak jsem byla u našich a vrátila jsem se až před chvílí.

Nikolka krásně roste, je to šikulka !!! My jdeme do poradny zítra, tak jsem zvědavá, kolik gr a cm přibude, ale myslím, že taky celkem dost, protože nosíme vol. 62, O-3m a dokonce už máme některé malé.

Já taky nosím ještě intimku. Sice už špiním jen trošku, ale i tak. Zrovna dnes jsem volala na gyndu, abych se objednala na kontrolu po 6N a sestra mě objednala až na 17.2., tak se ještě načekám.

Jinak my válčíme s režimem. Protože mi Kája usínala taky až kolem 22, tak jsem jí to chtěla posunout na dřív. Sestřenka mi radila, ať ji budím přes den po 3hodinových intervalech, ale na to nemám srdíčko. Ale snažíme se cca kolem té 18 koupat, pak nakojit a uložit do postýlky a někdy se to povede, jindy ne.
Třeba včera usla už v 19:30, paráda. Budila se pak ve 22:30, ve 3, v 6 a pak spala až do 9.
Ale jinak dnes máme nespavý den, zase nám kroutí, ale na druhou stranu naposledy byl bolavý den minulou středu, takže měla celkem dlouho klid. Jsem ráda.

Zrovna teď usla a to by podle sestřenky spát neměla, aby byla aktivní a unavená na večer. Ach jo, je to dilema. Na jednu stranu se mi strašně líbilo, jak to měla sestřenka s dcerkou, že věděla, kdy se jí malá cca vzbudí, kdy může někam jít atd., ale zase mi to přijde kruté.

Tak pa pa pa a mějte krásné chvíle s miminky :dizzy_face:
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face:
27. led 2009 v 17:08  • Odpověz
Peti tak já to mám jednoduchý já ji budit nemusím bo nespí :slight_smile: ráno vstáváme jak kdy to neřeším pak většinou je unavená kolem půl 11to usne tak na 15 min pak pravidelně chodíme spát kolem 12-13 to už je hodně unavená spí venku tři hodinky. v 6 koupem o půl 8 pokládám do postýlky a to většinou teda brečíme ale někdy i zabere. no a o půl 10 večer nakojím a usínáme většinou už bez brečení a v noci papáme tak po 3-4 hodinkách. :wink:
nás dnes i měřil a od narození sme vyrostli 5 cm!!
27. led 2009 v 19:55  • Odpověz
ahooooooooooooooooooj holky moje

tak jsme konečně domááááááááááááá .

trošku se doma rozkoukám a brzy dodám fotečky,ju? tak vydržte holky vydržte. zatím vše o.k. Štepánek nechce moc papat moje mlíčko,tak musíme odkrmovat
28. led 2009 ve 13:05  • Odpověz
ahoj mamino, to je super že jste doma. tak si to pořádně užívejte a čakáme na info :grinning:
28. led 2009 ve 13:27  • Odpověz
Leni,
vítejte s prďolkou doma a těšíme se na vyprávění a na fotečky !!!

Holky,
tak dnes v poradně OK :slight_smile:
Malá už je kus baby, měří 60cm a váží 4,88 kg :dizzy_face: :dizzy_face:
Paní doktorce se líbila, že je to šikovná a zvídavá holčička, tak jsem moc ráda, akorát s tím bříškem se musíme poprat, ale prý se to má po 3. měsíci zlepšit :wink:
Na další kontrolu jdeme za 3 týdny.

Tak pa pa a dobrou.
Prcek ne a ne spát, hold její hodina je bohužel až 22. :sunglasses:
28. led 2009 ve 20:29  • Odpověz
Ahojky, tak pár foteček je přidáno:slight_smile:
ještě jsme moc nefotili, ale určitě jich spousta přibude :slight_smile:

No holky a porod teda.
Tak v úterý 20.1. jsem měla jít ke své dr. na kontrolu jestli se něco děje. tak jsem se chystala a najednou jak jsem si sedla v 6.45 na gauč,tak to udělalo křup a něco ze mě vyjelo. jej, tak jsme šla na záchod a přemýšlela jestli je to voda,nebo hlenová zátka. jak jsem šla zpátky,tak znova křup a něco ze mě zas vyteklo. Tak jsme brnkla doktorce,sestřička mi řekla, jeďtě do porodnice to bude voda.
no tak jsme pobalili zbytek věcí a jeli. do porodky jsme přijeli v osm. Plodovka to byla, do půl 9 jsem čekala na doktora, vyšetřil mě, na 3 cm otevřená,tak šup na sál. Jo a neměla jsme bolesti.
Takže a sále jsme čekali jestli se teda nějak bolesti rozjedou. po poledni stále nic, pořád 3cm a bolesti nikde,jen sem tam taková měnší. ak mi píchli cosik do zadku,že buď s to zklidní nebo rozjede. no ono se ty bolesti aso do hodiny více rozjely, ale otevřená pořád na 3-4cm. takže mi ani nevím v kolik píchli infuzi,ta to teda rozjela, bolesti jsem měla, ale oni pořád tvrdili,že to není ono. Kolem páté už jsem byla otevřená na 9, bolesti jak blázen, nevěděla jsem co dělat. seděla jsem pořád na záchodě, tam mi bylo nejlíp :grinning:. zkoušeli jsme tlačit, moc to nešlo, pořád byl vysoko. tak mě zas chvíli nechali na boku s nohou nahoře,ať si tlačím 10 bolestí a aby trochu sestoupil. no pak sestupoval,ale ven se mu nechtělo. ježiš to byla bolest. Zkoušeli jsme rodit snad co půl hodiny, nešlo to. prostě jsme ho nedokázala vytlačit. nakonec mě nastřihli,dva doktoři mi tlačili na břicho a najednou byl malý venku. Teda ale jak řekli,že je to kluk,tak jsme čučeli oba dva s manželem:slight_smile:. Ale byla to úleva. na ty bolesti asi nezapomenu a nejhorší zážitek bylo to tlačení jak to furt nešlo:frowning2:.
šití už mám celkem zahojené, ještě se malinko hůř sedí,ale je to každý den lepší a lepší.
A jméno jsme vybírali ještě přímo na porodním sále ráno. komedie:grinning:
29. led 2009 v 09:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.