• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
Leni,
ještě jednou gratuluju !!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Štěpánek bude slavit narozky přesně měsíc po Karolínce :wink:
29. led 2009 v 10:06  • Odpověz
Peti, díky:slight_smile:
jo to je vlastěn fakt, jsou přesně o měsíc. to je dobré:slight_smile: a s MAxíkem od Ilči zároveň. já to věděla,že budeme rodit spolu.
no musím jí též napsat,jak se mají:slight_smile:
29. led 2009 v 10:15  • Odpověz
A máš o ní nějaké zprávy?
Jestli už jsou doma a tak?
29. led 2009 v 10:17  • Odpověz
no právě,že nemám. měli je pustit v neděli, tak jí musím písnout.
29. led 2009 v 10:23  • Odpověz
Lehni to znám . pořád mi hrozili že porodím dřív že malá je natlačená dole a pak mi museli dva skákat po břiše abych ji vytlačila nevim kde se zasekla :grinning: první chce o týden dřív ven a pak si to na poslední minuty rozmyslí a chce zpátky :grinning:
29. led 2009 ve 13:41  • Odpověz
Peti tak to gratuluju k dnešní noci to ste asi spaly i za nás my dnes měli noc hroznou. taky sme dnes byly ještě znova na kyčlích a na vyšetření moči a vše ok. potkala jsem se tam s paní co má asi o týden mladší holčičku a ta mi říkala že v noci super že spí vždycky tak 5 hodin vkuse a ted že už najíždějí na 6!!!!!!§každou noc! to se mě stát nemůže. malá sice většinou po kojení usíná hezky ale prostě musí co tři hodiny papkat taky je to znát při narození ste byly větší jak my a my sme zatím jediný 5 kilový cvalíci! :grinning:
jak válčí Kačka? dlouho se neobjevila?
Stroužek jj nám to taky vyšlo ta předpoved :grinning:
29. led 2009 ve 14:09  • Odpověz
Ahoj holky,

Co to tady čtu???

KAto takové depky,ale fuj.....dej už pokoj!!!! :sweat_smile:

Tak u mě bylo vše naplánované takže pohoda jen mě mrzí,že jsem na tu sekci nechtěla do celkové anes,ale jen ten spinál,ale paní doktorka asi neměla den :frowning2: nepovedlo se jít o napíchnout a to to zkoušela 4x takže nakonec mě uspali celou udělalai fik a prdolka byl venku.. :sweat_smile:

Paradox na tom všem je,že všichní veděli dřív než já že máme kluka :grinning: :grinning: ,mě to teda říkali,když jsme odjížděla se sálu,ale opravdu si to nepamatuju,takže až když jsem se někdy kolem cca 14hod probrala na jipce jsem se to vše dozvěděla....Hlavně,že je prcek zdráv!!!

Jinak malej baští jako malej tank bez problému vypije 100,a na noc vypije 120ml dáváme papu tak kolem půlnoci a vydrží tak do 5 do 6hod spinkat,takže já se taky vyspim což je paráda!Přes den teda krmíme co 3-4hodky,aale to je fuk..hlavně že v noci spinkáme!!

Jinak mléko mám :slight_smile: ,ale nekojim,jak mě malého pořád nosili po té sekci přikládat k prsu tak mě rozkousala bradavky dřív než jsem měla mléko a pak najednou když se udělalo tak to bolelo,že jsem až v porodce brečela :-Takže odstříkávám a dávám s lahve,ale jestli bude papkat tak jako dotedka :sweat_smile: tak zachvilku začnu přikrmovat,protože to moje soukromá mlékarna nezvládne :grinning:

Jinak Leni..ještě jedna gratulace ke Štěpánkovi,to je v prčicích rodíme ve stejný den a obě přijdem domů s chlapama,co :grinning: :grinning: :grinning: ??!!Ale hlavně,že jsou zdraví a my taky!!

Tak se kočky mějte paa :dizzy_face:
30. led 2009 ve 20:24  • Odpověz
Ahoj holky,
tak víkend zase za náma, co? Ach jo, toto utíká ...
V pátek jsme byli na kontrole kyčlí, vše je OK a další kontrola nás čeká ve 3 měsících. Pak jsme měli návštěvu s 3měsíčnm chlapečkem (foto v albu), bylo fáááááááááájně :slight_smile: V sobotu jsme zase vyrazili na návštěvu my a dnes jsme byli u našich a najednou je víkend v čudu.

My za chvíli budeme koupat.
Já jsem něco požehlila, manžel dostal za úkol hrát si s malou a mezitím oba dva usli. Ach jo, a pak mám od dcerušky chtít, aby šla spinkat večer dříve. No za všechno může taťka :sunglasses:

Ilon,
gratuluji k Maxíkovi !!
1. únor 2009 v 17:57  • Odpověz
Kuk...

Petis...dík...A máš holka pravdu strašně to utíká ty dny..ráno vstanem a než se rozkoukáme je poledne a pak večer..jestli to takhle půjde dál tak za chvilku se mě ten kluk bude ženit :grinning: :grinning: :grinning: !

A kdepak máme holky??

Co KAčka,nemluvil jste sní někdo?Už je na tom líp??
2. únor 2009 v 09:03  • Odpověz
ahojte holky, my byly taky na kyčlích a vše je ok , taky nám vyšetřovali moč a i to dopadlo dobře tak jsem moc ráda.
já jsem byla včera odeslána i s malou k našim protože manžel dostal hodně vysoké horečky tak aby jsme to nedostali.to by člověk nevěřil co ten mrnousek potřebuje blbostí měla sem plný auto. ale dnešní noc nic moc od s¨dvou se pořád budila a byla taková neklidná tak snad už to dnes zase bude dobré.
taky už sem dnes byla smutná jestli nemám málo mlíčka protože malá se vztekala u prsu tak sem ji musela dát druhej. tak zatím kojím z obou tak třeba je to jen ten, růstový sprut ,, uvidíme no.
a jak válčíte miminka v noci spinkají? a co kačka? nevíš peti jestli už se trochu spravili.? malá je taky taková hysterka vyžaduje hodně pozornosti ale naštěstí v noci pěkně spinká a po kojení hned zase většinou usne a odpoledne jak ji dám do kočárku tak ty 3,5 hod vydrží spinkat. což je štěstí protože doma zabere vždycky tak na pět min.
tak se opatrujte a dávejte pozor na chřipky!!!! :wink:
2. únor 2009 ve 14:47  • Odpověz
holky jak vám mimika leží? mají oblíbenou nějakou stranu kde mají hlavičku nebo to střídají? Nikolkka má hlavu pořád nalevo dr nám říkal at se snažíme to střídat aby neměla pak jednu stranu uplně sleženou ale jak ji dám hlavnü napravo tak si ji hned vrátí zpátky. sice ji napravo dát umí bez problému ne že by ji to nešlo ale má oblíbenou tu levou tak nevim jak už ji mám donutit. :frowning2:
2. únor 2009 v 15:01  • Odpověz
autor
ahoj holky

jsem tak nějak vypadla z netu a asi se dlouho neukážu. Jsme si vyrobili chronického nespáče :frowning2: to je mazec, nezabere a nezabere zatímco já bych spala i ve stoje. Jediný, kdy je tiše je v kočárku, jenže to zasejc neudělám doma nic, když jsem na prochajdě.

jináč zítra se chystáme k dr. na šetinedělní prohlídku a na kyčle, to jsem zvědavá, kolik váží, cpe se jak prorvaný a ehm, pije víc mlíčka než by měl, hladovec jeden.

jinak já jsem šťastná jak blecha, ty děti jsou tak kouzelný, máme fakt krásná miminka :dizzy_face: to jsou ksichtíky, jaký oni dokážou a ty úsměvy no to je vzpruha po těch nevyspalých nocích a dnech.... Pusinku má sice maličkou po mamince a dědečkovi, ale úsměvu to nevadí, je nádhernej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

nevíte někdo co s tím nespaním? elíkovi taky čtu že nespí..... mě spinká tvrdě v podstatě jen po koupání, po krmení v 23 a 3 a 6 už nespí, jen klimbá a fńuká.....

a jak váha? už jste holky v poho? Já se nevlezu do žádných kalhot :cry: :cry: stále chodím v těhotenských. Bříško téměř nemám, ale ty stehna a zadek, no mazec. Gatě se mi zaseknou u boků a výš nejdou. To jsou ty, který mi byly před těhu tak velký, že jsem je nemohla nosit... Ty normální velikosti nedostanu ani přes stehna. Asi to chce chodit ven a rychle co? a nejíst
3. únor 2009 v 11:02  • Odpověz
autor
tyyyyyyyyyyyyyyyy vogooooooooooooooooooooo už píšu hodinu a dítě spíííííííí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

páč jsem ho svázala hodně napevno do zavinky, hoooooodně napevno ty jo a spí :wink: asi po měsíci spííííí :sunglasses: ve dne :slight_smile:
3. únor 2009 ve 12:03  • Odpověz
Ahoj holky,
já nemám na nic náladu :confounded: , ach jo.
Od včerejška mě trápí teplota a jsem slabá jak hrom. Dnes už je to lepší, ale i tak jsem byla strašně ráda, že tu se mnou byla dopoledne mamka a já si mohla lehnout.
Zanedlouho přijede z práce manžel, tak zase bude líp.
Nevím, kde na mě ten bacil vlezl :angry: , oblíkám se pořádně, na prochajdu bez čepice nevyrazím a stejně se mi to nevyhlo.
Dnes jsem volala dětské Dr., co si můžu vzít při teplotě, ať neublížím přes mlíko malé, tak prý do teploty 38 nemám brát nic a kdybych měla vyšší, tak Paralen nebo Panadol.
Tak pa pa a opatrujte se.
3. únor 2009 ve 13:19  • Odpověz
tak já už sem taky od rodičů zpátky ani me se chřipka nevyhla jen je blbé že manžel je pořád nemocný tak pojede ke svým rodičům on a já na malou budu bohužel sama. nevim jak toho načeho řvounka zvládnu mám kašel a cítím se hrozně. :frowning2:
kači jj nespinká taky jen v kočárku ale naštěstí ji dám na dvůr a můžu něco udělat. a v noci docela apinká tak aspon že tak-
3. únor 2009 v 15:00  • Odpověz
Ahoj holky,

tak co, Elis, jak jsi na tom, už je ti líp?
Já jsem už naštěstí bez teploty, sice je mi slabo a potím se, ale snad už teplota a nic jiného nedorazí.

Ahoj Katuš,
super, že ses za náma přišla !!!
Jak dnes Kubík dopadl v poradně, co ti říkala paní doktorka???
Jak vyzrát na spinkání, to fakt nevím. My to máme fajn, protože malá usne kolem 21-22, pak kojím kolem 3, kolem 6 a ještě někdy ležíme do 8, někdy i déle. Nezkoušela ses zaptat doktorky? Myslím, že i tady je téma na Koníkovi o tom, aby miminko spalo déle v noci. A nezkoušeli jste si ho vzít k sobě do postele? Sice já nejsem zastáncem společného spaní, ale pokud je Kubík neklidný, tak třeba mu chybí vaše blíkost, tak by možná v posteli s váma usnul a pak bys ho přenesla do postýlky. Nebo já fakt nevím.

Váha v poho není, mám nahoře pořád asi tak 6 kg. Možná víc, možná míň, nevím, přesně budu vědět, až půjdu 17.2. na gyndu a zvážím se tam. Břicho mám převislé a popraskané, všechno se mi tam třepe, takže maras.
Musíme to brát tak, že to, co jsme nabíraly za 9 měsíců, za stejnou dobu i shodíme. Nemůžem čekat zázraky, i když já bych samozřejmě chtěla.

Jj, úsměvy jsou krásné, Karolínka se směje jedna báseň, opravdu krása. Jinak vše vykuleně pozoruje, je hodně silná, při odbrkávání nechce vůbec dávat hlavičku na rameno, kouká se všude kolem, hlavu drží, jako by měla 3 měsíce. Stejné je to i v poloze na bříšku, to taky kouká, většinou má ještě i otevřenou pusinu a vypláznutý jazýček :grinning: . Včera jsme ji fotili po koupání a hned jsem to musela dát do alba, prďolinku naši :sweat_smile:
4. únor 2009 v 10:30  • Odpověz
Ahojky holky, tak koukám že nemám uplakánka jenom já :sweat_smile: ..... opravdu mi na nic než nošení chování utěšování nezbývá čas...už jsem opravdu propadala panice že mám "slabé" mléko , i když ho mám dosti, ovšem malá na váze přibývá tak asi zůstaneme u teorie prdíky a ta pitomá peřinka...
17.2. jdeme na kontrou s kyčlíkama, ale nevěřím že nám jí sundají, i když malá jí má poctivě, sundáváme jen někdy na chvlí, ale hodně maminek psalo že jí měly tak minimálně do těch 3 měsíců, chjo se z toho asi zblázním, bojím se aby nezaostávala ve vývïnu, je chuděra v tom tak svázaná že se nemůže pomale pohnout a ona by tak ráda...se na to vyprdnu...
Pet zrivna jsem ti psala na sněhurky že vypadá skvěle..sim tě není na tobě téměř nic vidět...mě zůstalo po porodu cca 8kg, co jsem se vážila v porodnici, ještě jsem od té doby neměla odvahu stoupnout na váhu, ale nevejdu se téměř do ničeho...a hlavně necítím se dobře...už jsem zahájila dietku, ale člověk musí opatrně když kojí...a jak píšeš Pet nemůžu chtít zázraky 4 týdny po porodu, a snad to jednou shodím :sweat_smile:
4. únor 2009 v 10:54  • Odpověz
a co se týče popraskaného pupíku...mě popraskal u prvního strašně moc...ale zatáhlo se to a hodně jsem bříško opalovala a ne že by to nebylo vidět ale už ne tolik a nevypadalo to tak strašně jako po těhu...neboj i to se zpraví i když už né nikdy 100%, ale já se i tak nikdy nestyděla nosit dvojdílné plavky, neschovávaůla jsem to jak některé mamči..proč, nu co je to daň za mé zdravé a krásné děti :sweat_smile: a ať mi všichni políbí šos (ale opravdu měla jsem ho popraskané katasrtofálně, bylo to rudé fialové, no hnus...ale pak se to ztáhlo a vybledlo...)
4. únor 2009 v 11:02  • Odpověz
ahojte maminy, tak ja sem naprosto ko. mám hrozny kašel a do toho malá je strašně protivná. včera večer sem pořád musela skákat na balonu a i tak měla hysteráky. dnes je taky protivná ale nevypadá že by byla nemocná nebo měla teplotku tak nevim čím hůř mi je tím je protivnější a ještě sem na ni sama bo manžel odjel k rodičům aby ji nenakazil měl vysoké teploty.
já bych ani nepotřebovala návod jak ji uspat v noci ale přes den. nevydrží chvíly sama že by se třeba dívala na kolotoč hrazdičku nebo tak. musím ji mít pořád u sebe :frowning2: jaký máte režim? přes den mi spí jen v kočárku tak si říkám jestli třeba není unavená když je tak protivná tak jestli ji mám dávat do kočárku dvakrát za den ? ale aby zase spala v noci :frowning2:
4. únor 2009 v 11:21  • Odpověz
autor
nazdar miláčkové,

tisíckrát pardon že sem nechodím, nestíhám. Jsme po šestinedělí a mávnutím proutku se to začíná zlepšovat! Kubík občas i usne! Sice třeba na 30 min, ale aspoň si stihnu dát sprchu, trochu poklidit. Máme hyperaktivní dítě, povídala paní dr. Byla na kontrole strašně moc spokojená, jak je čilý a co umí. Když viděla, jak sebou máchá a že není vteřinu v klidu, politovala mě. Mám ho vázat napevno do zavinky, aby trochu spal aspoň v noci. Když dlouho nespí, je tak protivnej, že skutečně dokáže plakat celé dny, vyjma půlhodinky, kdy se krmí. To byl holky očistec.Napadlo moji mamku, že to bylo možná způsobené i reakcí na TBC z prodnice, to očkování mu ukrutně zhnisalo a nateklo, pravděpodobně ho to bolelo. Když se to začalo hojit a vyloupal se strup, najednou se zklidnil, nebo to bylo fakt koncem šestinedělí. Už váží 4200g, to je kus chlapa co?

Jináč já byla na gyn, chjo, ještě to není zhojené, při prvním pokusu o vyšetření jsem se rozbulela jak malá holka, tak mě netrápil, přijdu za měsíc. Pan dr. povídal, že to opravdu nemám ještě vůbez zhojené, že jsem hodně potrhaná a že to chce ještě čas. Do večera jsem si nemohla sednout ani čůrat, no jako po porodu, akorát to teď bolelo asi o tisíc procent méně, ale charakteristika tý bolesti stejná.

No a tlustá jsem jak pašík, humus humus!!! Dodnes se nevejdu do žádných kalhot ani sukně. Šla jsem si koupit nový kalhoty, velký fuuj hnusný ale aspoň nemusím chodit v těhotenských. Mám 6 kilo někde ve stehnech a zadku, páč nedotáhnu gatě nahoru přes stehna. No fuj.

Režim? jediný režim je pravidelné hodiny krmení, které opravdu dodržuju a koupání. Jináč Kubí přesně jako Nikolka nevydrží vteřinu sám, okamžitě začne plakat. Kdyby spinkal, bylo by leháro co?

Jak to děláte, že stíháte na koníka????
9. únor 2009 v 07:55  • Odpověz
Jéééé on tu někdo zavítal =))
Kači já sem taky zvědavá na kontrolu po šestinedělí. měla sem jít v pátek ale měla sem teploty tak jdu až 16 ale mám strach. vůbec si nedokážu představit že bych se vrátila k milostnému životu. sice mě nic nebolí ale stejně. jinak sem na mrtvici z toho krvácení. 2 dny sem už byla bez vložek a znova se mi to spustilo to už fakt není normální krvácet a špinit 9 neděl ne??
Kači možná to mohlo být tou reakcí Nikolka měla stejnou ale už to naštěstí máme vyhnisané ale tu společnost potřebuje pořád tak to asi nebylo tím :slight_smile:
Tlustá? o tom mi vyprávěj mám ještě nahoře tak 11 kg taky se nedostanu do ničeho jak ty říkáš vše tak do půl stehen trička musím jít jen volná protože mi zůstalo strašné vytahané břicho, strie mám snad uplně všude prostě humus. :angry: prý že kojením se hubne samo ha ha kojím furt a dolů nejde nic :frowning2:
Koníka stíhám vždycky jak dám malou odpoledne do kočárku to je jediné místo kde spinká jak andílek tak aspon že ji můžu nechat samotnou na dvoře. jinak musím být pořád s ní. v sobotu sme byly na oslavě měli pozvaného i dj takže docela rachot a naše Nikolka byla nejspokojenější miminko měla sem ji v náručí a tancovala s ní ona pozorovala tu spoustu lidí. to je pro ni jak je středem pozornosti :slight_smile:
Konečně sme se trochu uzdravili a vypadá to že malá to naštěstí nechytla tak aspon že tak. ještě že sem těma horečkama neztratila mlíko, život by šel dál ale to kojení je přece jen pohodlnější než ještě v noci chystat flašku. :slight_smile:
9. únor 2009 v 09:39  • Odpověz
Ahoj holky,

Kačí to jsme ráda,že už je ti líp a Kubčovi taky!!

Tak nám se na ramínku nic neudělalao takže super!!

Jinak malej spinká dobře,ale přes dopoledne už taky nespíme jsme tak od 8hod do 13 vzhuru a někdy i déle,ale leží bud v lehátku a nebo v postely a pozoruje a je spokojenej...Pochopitelně,že někdy dostane záchvat a chce chovat a ještě snim musim chodit,to je pak fuška to doma neni nic hotovo!Jinak vesměs Brečí akorát když mu vypadne dudlík tak ho strčíme nazpět a je klídek!!Ale kolikrát běžíme dávat dudlík i snad 20x za minutu..kolikrát mě přijde že to dělá sválně pacholek jeden :dizzy_face:

Jinak vesele přikrmujem Nutrilonem mléko se mě pomalu ztrácí vymačkáe tak ztěží 130ml takže má tak jedno jídlo deně jinak umělá no..

Jink jizva se hojí pěkně břicho už mě nebolí takže paráda...

Co se týká oblečení tak se vecpu jen do 2 kalhot ostatní jsou mě těsný přeci jen to břicho je pořád náké vytahané,tak doufám,že už brzo splaskne..Cvičit nemohu až pao 6N tak pk se na to vrhnu a to by bylo aby nebylo :grinning:
10. únor 2009 v 09:27  • Odpověz
ahojky holčiny, jdeme Vás s "Bebou" pozdravit...dnešní noc byla docela divočina, strčily jsem jí zpět frejkovku..pár dní jsem jí neměli kvůli zadečku měla ho fest opruzený tak aby se to lépe hojilo...a chudina z toho byla tak vidivočená...no děs...byly jsem stále přicucnutí k prsu to jí jedinou uklidnilo, takže mám pocit jako by mě totálně vydojdala.
v úterý příští týden jdeme na kontrolu s nožičkama tak doufám že jsem to nějak nepokazily, ale sama doktorka říkala sundat nebo se to snad nikdy nezahojí...
Jinak co se týče kojení tak já mám taky občas pocit že tam snad ani nic už nevytáhne,ale malá tahá a pije tak snad tam něco je :sweat_smile: ...ale co jsem měla pocit že mám míň mléka a malá byla i dost neklidná bylo v době kdy jsem začala omezovat jídelníček a jedla asi málo...pak jsem se vrátila k původním porcím a zase jsem byly spokojené..tak nevím kdy shodím ty nadbytečná kilča :grinning: ..ale když jsem se teď vážila tak jsem měla od porodnice o 1,5kg méně, tak smad to kojením dáme dolů, i když abych pravdu řekla tomu moc nevěřím. Snažím se cvičit,ale jsem kolikrát tak vyšťavená že to dost flinkám a je to na houbelec :dizzy_face:
aaaaaaa slečna opět dělá kravál..tak se mějte maminy... a ať miminka nezlobí... :sweat_smile:
10. únor 2009 v 09:38  • Odpověz
ahojky, začínám už být vyřízená. malá sice v noci celkem spinká ale přes den je to hrůza. vydrží chvilku hodná třeba si hrát pod hrazdičkou a tak ale to musím být u ní sama že by ležela a pozorovala to ani náhodou. po chvíly začne řvát tak si ji vezmu do náuče třeba na balon to ji taky baví chvíly tak začneme chodit po bytě no a pak už ji nebaví ani to a řve a řve.. když už teda nezabírá ani to že je u mě tak ji dám do postýlky tak hystericky řve někdy z toho na 5 min usne někdy řve čím dál tím íc až už to nevydržím vezmu ji a znova... kolem poledne šupajdí ven do kočárku a večer je to znova. občas začne ječet už přikoupání nabo při mazání a to se ji aspon to dřív líbilo přijde mi že je čím dál protivnější.už nevim co s ní dělat aby neřvala :frowning2:
10. únor 2009 ve 12:00  • Odpověz
Ahoj holky,

Kači,
Kubík krásně roste, gratuluju. A jsem za tebe moc ráda, že se to začíná zlepšovat...musíme doufat, že u všech našich miminek to půjde jen a jen k lepšímu.

Já jdu na gyndu v úterý. Snad to bude dobré. Ale první pokus o milování skončil nezdarem, hodně to bolelo a já se rozbulila a byl konec, takže nic nebylo. Ach jo. Jizva je u "vchodu" hodně citlivá, tuhá, snad se to časem zlepší.

A kila? No, mám taky kila navíc. Košili, co jsem dostala pod stromek neobleču a to je vel. 42, prostě ji nedopnu přes prsa a přes boky. Palo tvrdí, že to bude do jara dobré a kila dole, ale nevím nevím. Jím jak nezavřená, večer jako bych potřebovala dobít baterky, tak do mě vleze neuvěřitelné množství jídla. A to se pak hubnout nedá :unamused:

Elis,
to je blbé s tím spinkáním.
Mi sice Kája nespí přes den hodně, ale většinou usne dopoledne i odpoledne, i když jen na chvilku.
Když vařím, tak si ji převážím v postýlce do kuchyně, taky nechce být sama. Má ráda společnost a nejlepší je, když na ni někdo mluví. To ona vykulí očka a kouká a kouká.
My zase bojujeme s kojením, malá saje a pije, ale po chvíli sebou začne házet, mlít hlavičkou, kopat nožkama, rozhazovat rukama a je po pití. A pak má za chvíli zase hlad, je to na palici, hlavně jak někam jdeme a potřebuju, aby byla v poho.

Ilon,
super, že tak vše zvládáš :slight_smile: Z tvého příspěvku je cítit pozitivní energie a dobrá nálada, to je moc dobře !!! :slight_smile:
11. únor 2009 v 09:28  • Odpověz
Lucásku,
snad se malá uklidní, až jí sundají tu peřinku. Musí to být hrozné, jak ani nemůže kopkat nožkama a hýbat se, bobek maličký. Ale hlavní je, aby měla kyčlíky v pořádku.
Malá má super vlásky, je to velká kočenka :slight_smile:
11. únor 2009 v 09:29  • Odpověz
ahojky pet....
jj vlásků máme habaděj...ale já měla všechny tak..a nejvíc tedy měl Šimča...ten měl páčo opravdu na copánky...sestřičky v porodce to i zkoušely a dva mu upletly...
a ani jednomu z kluků nevypadaly jak to u miminek bývá,ale rovnou rostly, jen zesvětlaly na sv. hnědou.

Jinak my už taky zkoušely "sexíkovat" no jooo já vím o pár dní dříve...ale tak já jsem v poho takže jen jsem si dávaly bacha na to abych nechytla nějaký zánět, k tomu je tělo teď více náchylnější...a u nás v poho, jen já jsem strašně unavená takže to zůstává zatím jen u toho jedenkrát :grinning: :grinning: :grinning: , nebojte ono to půjde....
já mám tentokrát výhodu v tom že jsem neměla ani jeden steh ani malinkou randu...ale u kluků jsem bylůa šitá opravdu strašně moc, ovšem už vám neřeknu kdy to bylo na sexík :dizzy_face: ..to už si jaksy nepamatuji je to jenom přeci už pár let.

Já mám ted záběr jak blázen, Erda má v práci toho nad hlavu a chodí domů někdy až tak v osum večer...je to na prd,ale nějakou dobu to tak bude, dělá práci ještě za jednoho kolegy, který je dlouhodobě nemocný..takže večer jsem jak vycuclý citronek, malá, do toho kluci, učit se se Šimčem, věnovat se ještě davídkovi aby si nepřipadal odstrčený, no řeknu Vám je toho na mě někdy až až..ale zase Erik pomáhá hodně v noci.. až si kolikrát říkám že nemůže být do práce odpočinutý, on si vyčítá že je s námi tak málo a já zase že se chudák ani nevyspí... :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Pet moje slova s hubnutím...přes den kolikrát nestíhám něco v klidu sníst...hlavně tedy piju jak neurvalá..aby bylo mlíčko..ale pořádně v klidu se najím až příjde Erda a vezme si malou abych se mohla ospršit a dát trochu do kupy...takže to se opravdu hooodně špatně hubne...jen doufám že to dám dolů, vůbec se necítím dobře...a to se na psychice hodně podepíše...ovšem jsem se rozhodla příští týden že si udělám nějakou radost a pokoupím si něco na sebe, domluvila jsem se s mamkou a zajdeme vyméct obchody, abych alespoň měla co nosit a čím ty kg nakrýt :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2009 v 10:32  • Odpověz
koukám nemáme to jednoduché žádná ale Peti máš výhodu že ti vydrží v té postýlce ležet pozorovat a poslouchat tě. já do ni můžu mluvit horem dolem ale prostě jak ji nechám v postýlce nebo na dece samotnou tak řve.a ted už kolikrát řve i když ji nosím nevim proč myslim že ji nic nechybí. už sem z toho vyřízená na ruce už nemůžu a mm taky chodí domů až kolem 6-7 a to už sem vždycky na pokroji nervového zhroucení... :frowning2:
11. únor 2009 ve 12:13  • Odpověz
Lucásku,
tak to ti sexík závidím. Já jsem se po tom pokusu rozbrečela, chytla akorát tak "depku" že jsem na nic, ach jo. Ale manžel je moc hodný, netlačí na mě, snaží se, bobek.
Já měla "jen" nástřih, prý jsem se jinak nepotrhala. Ale nevím, kolik jsem měla stehů, jestli i vnitřní šití, nevím a ono je to asi jedno. Ale šil mě asi 10 minut, tak to není moc, ne?
Akorát je to tam takové tvrdé, neohebné, možná jsme s tím sekli moc brzo a pak by se to rozjelo a bylo to lepší, ale nevím nevím ...

Já se snažím jíst, ale snídám většinou u kojení, obědvám jak kdy, ale většinou rychle, než se malá vzbudí nebo tak. Akorát večeři mám v klidu a to je taky znát, protože mám večer hlad jak vlk a to je nejhorší. klidně zpucuju 2 rohlíky, jogurt a ještě koukám, co bych zbodla. To ta kila dolů snadno nepůjdou ...

Elis,
třeba dnes jsem vařila a měla malou u sebe v kuchyni v postýlce. Sice kňourala, ale pomohlo jí nahazovat udlík, pak dokonce i na půl hoďky usla. Ale to tak fakt není vždy. Jak ji trápí bříško, tak taky pláče. Vidíš, nemůžou Nikolku trápit prdíky? To mi Kája taky pláče i v náručí...
11. únor 2009 ve 14:01  • Odpověz
právě že si myslím že prdíky jsou ok prdí jak starej chlap :sunglasses:
11. únor 2009 v 15:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.