• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
jnak sexík jsme ještě nezkoušeli. měla sem jít v pátek na kontrolu ale byla sem nemocná tak jdu až příští pondělí tak uvidím co řekne doktor ale stejně budu mít strašnej strach :frowning2:
11. únor 2009 v 15:35  • Odpověz
autor
ahojky holky,

jak sexík???? vy jste nějaký akční, to já si ještě dlouho nechám zajít chut. povídal pan dr. že ještě vůbec nejsem zhojená, však jsem taky prohlídku probrečela, po prvním pokusu to vzdal a mám přijít znovu :sweat_smile:

aa, to jsem si moc nepopovídala, dítě brečí. to je děsný, jak píše eliiis, přesně to vidím i u nás. řve jak pavián a nevím proč! prdí dobře, krká jak dědek v hospě po deseti pívech :angry: strašně vyžaduje pozornost, nosit, chovat, mazlit, mluvit, hlavně nepokládat a nebýt sám a nespat. hele v noci okamžitě přestane plakat, jakmile ho vezmu do obýváku a rozsvítím. okamžitě začne broukat, šmrdlat ručičkama a vejskat si :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hustý ne? to na mě není, šup přebalit, najíst a spát. režim musí bejt, žádný že si bude hrát v noci...... ďouďa jeden :grinning:
11. únor 2009 v 17:10  • Odpověz
ahojky, tak nám to řvaní už bylo tak podezřelý že sme dnes šli k doktorovi dřív se chtěla evidentně nosit a tak ale ted už nezabíralo nic prostě jen řvala tak sme šli k dr. vyfasovali sme kapky na prdíky a mám častěji přikládat k prsu aby sme vyloučili hlad a prdíky a když to bude do pondělka stejný tak nám dá doporučení a šli by sme na pár dní na pozorování do nemocnice rači. takže doufám že to sou ty prdíky a že se to spraví. hlad to podle mě není když ji přikládám často tak ji akorát naštvu a stejně se nepřisaje a zdá se mi že prdí a kaká taky dobře no ale třeba ji něco v tom bříšku trápí tak to snad vyženeme :frowning2:
jj Kači to znám dokad nosím houpu a tak tak to jde ale běda na 2 minuty položit ona začne ječet ještě ani neleží ale stači jak už ji pokládám.
jj nesmíš v noci povolit oni si strašně rychle zvyknou a je po režimu...
no tak se držme a já doufám že do pondělka budeme lepší :wink:
12. únor 2009 ve 12:24  • Odpověz
eliiis:my byly taky s Davídkem na pozorování v nemocnici, ale my jsem nespaly vůbec třebas za 24hodin my spal max 3 hodiny a to ještě né v kusem, strašně to děcko ričelo, bez příčiny a ani v nemocnici nenašly příčinu, prostě nic na něm nenašly a to mu dělaly vše možné i nemožné vyšetření, prostě Dáda byl náročné dítě, nepomáhalo nošení chování hlazení vození v kočáře prostě nic, to dítě se prořvalo svým prvním rokem života, myslela jsem že se z toho zblázním byla jsem chodící troska, ale pak se to trochu zlepšovalo a alespoň přes den byl jakž takž, ale noci jsem měli divoké cca do 3 let. Neboj malá bude dobrá..prostě je třebas na tebe víc závislá. ale budeme držet palečky :wink:
12. únor 2009 v 19:17  • Odpověz
pet: neboj to určo půjde, já měla po šimonkovi 40 stehů dovnitř a 35 ven (malý se musel narodit okamžitě a já yla jen na 6cm a měl 4kg takže to udělalo svoje jak nastřižená na obouch stranách tak i potrhaná jak pes, malý měl zástavu srdíčka takže museli jednat okamžitě), šili mě cca 2 hodiny, byl to maras...nepamatuji si opravdu ale za jak dlouho to pak šlo, ale netrvalo to nijak extra dlouho, hlavně se do ničeho nenuť spíš bych to místo mazala nějakým olejíčkem....aby to změklo
12. únor 2009 v 19:21  • Odpověz
Ahoj prdelky :slight_smile:

Elis,
snad bude malá v pořádku a opravdu je to tak, jak píše Lucásek, že je na tobě bobek závislá. Možná ji i trochu trápí bříško, i když prdí, tak jí tam může nějaký vzduch zůstat. U nás to tak bývá, i když Kája prdí, tak ne všechno jde vždy ven. Třeba dneska vůbec nekakala, ach jo. Ale byla strašně hodňoučká, tak jí to tam naštěstí netrápilo a snad to půjde brzo ven.

Lucásku,
tak to je drsné, jak jsi byla "dokalíčená" tam dole po porodu Davídka. Taky věřím, že bude sexík brzy OK. Mám ještě olejíček, co jsem si koupila na masáž hráze (použitý cca 3x), tak budu promazávat tím. Od porodu jsem se jinak mazala dubovou kůrou, ale to asi nehelflo.
12. únor 2009 ve 20:17  • Odpověz
ahojte mamky, tak si představte že ta naše prdolka usnula včera ve 20:00 a spala až do jedné pak kojo a chrupkala dál asi zázrak je to strašně fajn mít večer pro sebe. jinak možná to trošku tím bříškem je dnes dopoledne už to ušlo. teda že nebrečela ale nechat ji samotnou nemůžu ona musí mít pořád společnost ale to je jedno klidně se ji budu věnovat celý den hlavně když neřve tak doufám že to bylo opravdu bříško a už bude líp!! :slight_smile:
já jdu v po k tomu dr ale i když mě řekne že je vše ok tak já se stejně budu sexiku bát tak nevim kdy se odvážím. MM už by si asi dal říct :grinning: taky už konečně po 9t nešpiním huráá!!!
13. únor 2009 ve 12:21  • Odpověz
autor
ahojky

já už měla i MS :angry: :astonished: takovou nějakou slabou, ale jasně červená krev, takže to nemohlo být čištění po porodu. Navíc od tý doby je po špinění,takže já už zasejc jedu ve starých kolejích :grinning: :grinning: :grinning: Dostala jsem HA, ty jo a čtu si na netu příbalový leták a téměř jako první nežádoucí příznak píšou zvýšení váhy, ty jo se z toho asi po..... Už takhle jsem jak medenec :angry: Chodím jak prdlá po venku, abych shodila a naučila dítě spát, což se míjí účinkem. Dítě se spát zatím nenaučilo (asi jak píše Lucas, spí asi 6 hodin ale ne v kuse, hezky si to rozvrhne po pěti minutách za 24 hodin...) a váha se taky nepohnula, nevlezu se do ničeho. Takže jedinej účinek je že mě bolí nohy jak psa, dneska je první den, kdy nikam nejdu, páč se nemůžu ani postavit na nohy, bolej jak čert. Kubí si hraje, ty jo, asi půlhodinky úplně sám! Brouká si na hrací dece, ale už se mu to nějak přestává líbit.
13. únor 2009 ve 12:49  • Odpověz
musím se znoava pochlubit Nikolka asi veděla že nám mám přijet návštěva tak včera usnula už v 19:00 ve 20:00 se vzbudila na jídlo usla a další jídlo bylo až ve 2:30!!!!!! :grinning:
14. únor 2009 ve 13:03  • Odpověz
Ahoj holky,

Tak Maxík spí tak mám chvilku.... :dizzy_face:
Všechny vás moc zdravim

U nás vše v pohodě,malej roste jak s vody a baští čím dál tím líp...a čím dál tím víc... :grinning: :grinning: Jinak v noci spaní máme stále dobré..usíná kolem cca 22Hod a spí do 3hod,pak nakrmíme a spíme cca do 7-8hod...Takže paráda a doufám,že nám to taky vydrží co nejdýl!!!Ale přes den nám spaní moc nejde..teda jak kdy,ale většinou od těch 8hod leží v lehátku a čučí občas zabreká tak pochovám pošoupnu lehátku trochu jinam a je klídek...Prostě pokud nemáme hlad nebo nás netrápí prdíky tak o něm ani nevim jo ještě nám nesmí padat dudlík s pusiny :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak ven chodíme každý den někdy i 2x denně a jen co ho dám do kočárku tak spí a ještě na nás dobře zabírá auto...tam taky spinká jak Růženka :dizzy_face:

A co se týká toho pití piju jak velbloud,pořád mám žízen a mlíka mám čím dal tím mín..takže nevim...na mě tohle nefunguje :unamused:

Tak se mějte..jdu šupnout do postele..

Pa pa
14. únor 2009 ve 22:22  • Odpověz
Ahoj holky,

s Karolínkou jsme se zaregistrovaly do soutěže s Lovelou.
Kdyby se vám chtělo, pošlete nám hlasy :slight_smile: . Budeme rády :slight_smile: Je to na www.lovelababy.cz a najdete nás pod přezdívkou Petiska :dizzy_face:
15. únor 2009 ve 12:18  • Odpověz
ahojky, tak včera opět spaní od 20:00 a papání až ve 2:30 kéž se nás to drží :grinning:
15. únor 2009 ve 14:48  • Odpověz
holky jak to děláte že máte spokojená hodná miminka?? ta naše cácorka sice přes noc jakš takš spí ale přes den to je očistec. pořád zvažuju jestli jit na to pozorování přece nemůže plakat jen tak ne? ale zase nevim co tam s ni budu dělat odpoledne spí jen v kočáru ten tam mít nebudu takže nezabere. uklidnit na balonu ji tam taky nebudu moct no to mě odvezou na psychinu.Lucas a jak to probíhalo když si byla na tom pozorování? to měli malého u sebe a nosili ti ho na jídlo nebo si ho měla u sebe ty a oni si ho vzali k sobě jen na chvíly třeba na vyšetření???
16. únor 2009 ve 20:58  • Odpověz
ahojky holky nemám moc čásek, mám doma lazaret a ještě k tomu malá..kňunkna. :grinning:
Eliiis tak já byla s malým normálně na pokoji, jen jsem měli častější návštěvy sestry a tak nějak si hlídaly jak malej řve, kdy a tak a pak když opravdu viděli že to dítě se proječí celým dnem začali nás posílat na vyšetření, tam jsem s ním mohla taky. Byly jsem různě na CT, magnetické...prostě vše možné, nejhorší bývalo odběr krve, to jsem se vždy klátila jak plakal :frowning2: ...ale jak říkám nic nikdy nenašly, prostě hold jsem měla doma ječící dítě přes den a přes noc, Eliis buď ráda že spí alespoň v noci já neměla ani to :unamused: a k tomu doma batole :confounded: , opravdu vražedná kombinace.
Dnes jdeme na kontrolu s kyčlíkama tak nám držte palečky :dizzy_face:
17. únor 2009 v 10:12  • Odpověz
no tak uvidíme dávám jiještě do konce tohoto týdne =) a co jsi dělala že si se nezbláznila? :grinning:
17. únor 2009 ve 14:11  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsem dnes byla na kontrole na gyndě po 6N. Bála jsem se, že to bude bolet, ale Dr. byl moc ohleduplný a zas tak strašné to nebylo. Takže rána je zhojena dobe, děloha čistá ... ptala jsem se na sex, že to bolí, tak on říkal, že celkově by to mělo být v pořádku tak za půl až třičtvrtě roku, že to je délka hojení. Ale říkal, že to bude lepší a lepší, takže do toho máme jít opatrně, pomalu a půjde to.
Pogratuloval mi k dcerce, ještě si dělal srandu, že na mě čekal 24.12. (měl službu). Ptal se, jak se malé daří, jak roste, nechávala jsem mu tam fotečku (má miminka vystavená na chodbě na nástěnce), jak jsem mu řekla, že už váží 5,30, tak říkal, že je to teda velké miminko. A pak podotknul - no jo, vy vlastně máte toho dvoumetrového manžela Fakt jsem z toh oměla dobrý pocit, mám k němu důvěru, je fakt hodný.

Akorát dneska máme doma nějak "ticho" a ani nevím proč. Já jsem bez nálady, po té kontrole jsem chtěla do Taka kouknout se na nějaké rifle a pak jsem taky chtěla do Dráčka kouknout se na hračky. Manželovi jsem řekla, ať vezme podvozek, ať malou netaháme v rukách. Samozřejmě že ho nevzal, tak jsem byla bez nálady a naštvaná. Řekl mi, ať si zajedu do obchodu zítra, že budu mít auto doma. Tak to mě rozohnilo ještě víc, protože mám zítra zubaře, pak musím něco upéct a uklidit, protože ve čtvrtek budeme mít zase návštěvu.
Ach jo, jako bych byla na vše sama, aspoň se tak cítím, jsem pitomá.

Holky,
normálně jsme dnes v soutěži s Lovelou byli asi 5 minut první Ale teď jsme 53. No jo, už jsem o tom četla, že maminy tam dávají schválně jen jednu hvězdičku, aby pokazili průměr. Je to fraška.

No, já půjdu za chvíli do sprchy, pak si udělám večeři a budu koukat na Ordinaci. Malá už je v postýlce, ale nevím, jak to bude s jejím spaním, protože chrupkala v sedačce v autě, když jsem byla u Dr.

Elis,
snad se malá uklidní, není možné, aby plakala pořád, nějak se přece musí unavit. Aspoň, že spinká v noci. A nezkoušela jsi třeba babyvak nebo klokanku, jestli by se v tom neuklidnila, když chce být pořád u tebe?
17. únor 2009 v 19:15  • Odpověz
ahoj hoky,

zdravím vás v rychlosti:slight_smile: malý spí,tak vás jdu pozdravit a pak zas něco rychle udělat, jako nádobí, prádlo, uvařit mlíko atd:slight_smile:. protože jak se vzbudí,tak sám nevydrží ležet a koukat jak něco dělám,to se mu musím pořád věnovat,takže využívám pouze toho,že spí. no kolotoč:slight_smile:

Holky takový dotaz - odkdy jste dávali miminka poležet si na bříško?? Štěpiho trápí občas prdíky a prý jak bude třebas ležet na bříšku,tak mu trošku pomůže se vyprdět. ale já nevím jestli ho na to bříško můžu dát? asi hloupá otázka,co?

Peti: taky vidím,že máte pořád návštěvy. čoveče mi už to celkem leze na nervy, furt někdo,hlavně víkendy, ale teďka jsme is řekli,že o víkendu nikoho zvát nebudem,že si uděláme klídek a pohodu. a potřebujeme jet nakoupit.

berušky mějte se tu krásně a já zas někdy přijdu,jak bude časík.

papa
18. únor 2009 v 09:52  • Odpověz
autor
ahoj berušky

byla jsem dole v kanceláři na skok a měla malého s sebou v autosedačce a jak jsme šli po schodech, usnul!!! ty jo není dneska státní svátek nebo tak něco? normálně spí už půlhodinku!!!

Leni, mě v porodnici řekli, že musím miminko na bříško pokládat od narození, aby se snažil zvedat hlavičku. Jenže se mu to nelíbí, tak jen na chvíli přes den a večer se mu to už líbí, páč je tma, svítí jen lampa, je nahatej, sleduje taťku jak připravuje koupání a to zvedá hlavičku ostošest. Určo ho na bříško pokládej, přeci nebude ležet celej den jen na zádech! By měl šišatou hlavu... Jo, to bylo taky maso, než jsem ho odnaučila ležet jen na pravé straně hlavy... Už to střídá a převážně drží hlavu uprostřed, už mu nepadá.

Eli, Peti, už vaše miminka objevila ruce? Kubi ještě ne, ale asi už se to rýsuje, protože už chytá hračky a pak tu ruku sleduje. Tak počítám pár dnů a objeví je. Těšim se, to si vydrží hrát chvíli sám.TeĎ je to na hrací dece tak 20 minut, pak se začne nudit a vyžaduje pozornost, přesně jak píše Elis. Přes den spát? To neexistuje, kdepak, ani na minutku. Pak je přetaženej a fňuká. Dneska teda nespal ani v noci, spali jsme dvě hodiny.....

Po mlíčku je šíleně spokojený, chutná mu víc než by měl, tak jsem ráda.

Nemluvte mi o prohlídce u dr. FUj. To jsem si pobrečela jak při šití bleeeee.
18. únor 2009 v 10:25  • Odpověz
Ahoj holky,

Leni,
na bříško dávej klidně už hned. My jsme nemohli kvůli zlomenému klíčku, ale vy jste v poho, tak dávej :wink:
Musí trénovat svalíky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já dávám jak kdy dopoledne, ale hlavně večer po koupání, kdy jí mažu zádíčka.

Kači,
jj, Kája už objevila ruce a nejlepší jsou narvané v puse :grinning: :grinning: :grinning: Jsou lepší než dudlík :wink:

Mi Karolínka přes den zdřímne, ale jsou to jen půlhodinky - půl hoďka dopoledne a půl odpoledne. I když včera jak jsem byla na kontrole, tak spala asi 1,5 hodiny v sedačce.

Leni,
nám se ty návštěvy teprve rozjíždí. Po porodu jsme řekli, že přijímáme návštěvy až po 6N, tak nám to teprve teď začlo. Zrovna peču zákusek ...

V pondělí jsme byli v poradně a Kája měří 61cm a váží 5,36 kg.
18. únor 2009 v 11:10  • Odpověz
ahojte konečně ste se taky ukázali já vždycky jak malá odpoledne usne tak sem nakouknu i kdyby mi padal barák na hlavu =)
kači ruce už objevila hračky sice ještě nedrží zato je má pořád narvané v pusince =)
Prosim tě jak si odnaučovala kubika aby neležel pořád na jedné straně? my právě trochu hlavičku sleženou máme a i když ji hlavu obracím kdy se dá tak stejně má tu jednu oblíbenější.
u dr sme zatím nebyly dávám ji kapky na bříško a už neřveme celý den je tak půlku. takže když je Nikolka hodná tak to pro mě znamená že nebrečí ale musim s ní celý den trdlíkovat běda jak si dovolim ji položit a jít třeba na záchod =)
Lucas jak ste dopadli??
Peti já byla u doktora v pondělí shledal že je vše ok tak se děsím toho kdy dojde na sex mám větší strach než poprvé :grinning:
tak se mějte mamky a hodně trpělivosti s těma mimoušema :grinning: :grinning:
jo Kači o tvého Kubíka bude asi rvačka v mém okolí se rodí samé holky za poslední rok vím snad jen o dvou klucích nemohli bychom si ho s Nikolkoi rezervovat??? :grinning: :grinning:
18. únor 2009 ve 12:51  • Odpověz
ahoj holky,

já zas tak na skok. přijede mi kámoška na drby. malého ještě neviděla, tak se těší:slight_smile:. ona už ty svoje tři dětičky má odrostlé:slight_smile:

Štěpánek je zatím docela hodný, jen škoda,že doma nic neudělám když nespí. to kňourá,že si ho nevšímám:grinning:. np ale jinak v pohodě, už vypije 150ml, kluk jeden veliký:slight_smile:

Eli: a jako náš Štěpánek je ti málo,jo??? :grinning: :grinning: :grinning:
20. únor 2009 v 09:58  • Odpověz
autor
ahojky holky představte si, naučila jsem dítko spinkat :astonished: třeba jen na 40 min dopoledne, ale to je úspěch. teď spinunká, stihla jsem se ospršit, nasnídat, umýt, nožky oholit, omýt nádobí a kupodivu i juknout na vás berušky moje :wink:

Kubí si ručičky strká do pusinky taky, natahuje se po hračkách ale ještě je neudrží, ale chytá si je do dlaniček. Ještě si je neprohlíží, ještě o nich neví. Ale už si hraje sám a plínku si strká do pusinky, bryndáček před jídlem taky a neustále mi rve vlasy :angry: .

Elí já jsem mu podkládala při nočním spaní hlavičku malým polštářkem z gauče tak, aby ležel na té neoblíbené straně. Přes den jsem na něj mluvila z té neoblíbené strany, hračky též. Teď už je v poho, už spinká s hlavičkou rovně, nedává si ji na stranu. Šikulka. Zkus to. Asi ti bude špatně spinkat, první noci, protože se jí ta druhá strana nebude líbit, ale vytrvej jinak bude mít Nikolka zpláclou hlavičku. To se stalo kamarádce, Kubík ji má lehce přeleželou, jsou mu dva a kus.

Koníky paseme jedna radost, ale pouze když se mu chce :grinning: Takže hlavně jako Kájinka po koupání, to se rozhlíží 10 minut na všechny strany a usmívá se a brouká si. Jedna ruka mu pravděpodobně k výkonu stačí, páč druhou stahuje ručník a strká si ho před sebe, už by chtěl lézt. Nohama se odráží jak žabák a prdelkou pracuje též jak píďalka. Výsledkem je že se přeplazí po celým stole a my se můžeme uřehtat :grinning: :grinning: :grinning: . Z toho má Kubí radost a směje se taky, no sranda s těma dětma co?

Když teda nebrečí, že si jich nevšímáme, ale oni nechápou, že musíme vyžehlit, vyprat, uvařit, vysprchovat se....

Leni jak víš, že vypije 150 ml? Ty odstříkáváš?

My teda pořád 90 ml vody a 3 odměrky, a fňuká, jakmile dopije. Spapkal by víc, ale nesmíme, tak má smůlu. Začal vynechávat sedmé jídlo, tak pije jen šest. Tak mu dopřeju a dvakrát za den mu 120 ml vody a 4 odměrky dám. Fňuká stejně, ty jo, já už nevím, co by jako chtěl. Litrovou krabici z Kauflandu ne? :grinning:

Já nevím, kolik váží ani měří, ale stále nosíme nejmenší velikost 56. Vyřadila jsem jedno bodýčko, to byla vel. 50/56 a už mu byla těsná. Je těžký, odhaduju že 5 kg už má taky Péťo.
20. únor 2009 v 10:32  • Odpověz
autor
Leni El to myslela jakože čím víc chlapů tím líp, však je planeta přeženštěná :sweat_smile:
20. únor 2009 v 10:35  • Odpověz
ahojky, Štěpánka beru taky hlavně at mi nepřivede domů nějákého o 30 let staršího když stejně staří nebudou :grinning:
Kači to sme zkoušeli s tím polštářkem ale ona si tam tu hlavu stejně narvala sice se málem přidusila měla celý obličej narvaný v tom polštáři ale hlavně že měla hlavu tam kde chtěla :grinning: ted už je to lepší už to střídá :grinning:
jinak mi už nosíme velikost 62. v úterý jdeme do poradny a počítám že do 6 kil nám moc chybět nebude.
Ted sme měli takové dva světlejší dny že byla malá celkem hodná tak uvidíme. jen dnes v noci měla od půl 2 do dvou zase hysterický záchvat :slight_smile:
objednala sem ji lehátko od fisher price takové že vibruje a když kope nožičkama tak hraje a kupodivu se ji docela líbí takže sem dnes stihla oškrabat brambory a umýt nádobí!!! :sunglasses:
tak se mějte a pevné nervy!!!
jo tak to my paseme koníčky rádi někdy se na zádech vzteká tak ji dám na bříško a libuje si. máme to šikuli :dizzy_face:
20. únor 2009 ve 12:56  • Odpověz
autor
elí my tam dali takovej ten tvrdej polštářek, ten jak je součástí gauče tím jsem mu podložila hlavu a tam se nenacpal

houpací lehátko? dám ho do kočárku a houpu nohou, na druhé noze stojím a rukama vařím či žehlím to je moje houpací lehátko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hustý no ale jináč bychom umřeli špínou a hlady :grinning: :grinning: :grinning:
20. únor 2009 ve 13:40  • Odpověz
autor
stříháte nehty ve spánku? to je masakr co? ten náš indián sebou pořád škube a hází
20. únor 2009 ve 13:43  • Odpověz
Kači když já kočár doma nemám =) jinak u nás stříhá nehty tatka a musím říct že dobrý když je malá dobře naladěná tak ani spát nemusí a on to zvládne :slight_smile:
20. únor 2009 ve 13:57  • Odpověz
Kači právě sem se dívala na Kubulu a ani se nechce věřit že dokáže zlobit vypadá strašně spokojeně. a očima je celej po tobě. to Nikolka není moc ani na jendoho z nás. teda já tam nevidím ani jednoho :slight_smile:
20. únor 2009 ve 14:00  • Odpověz
Ahoj babušky :slight_smile: :slight_smile:

tak já mám Káju v ložnici v postýlce, sice si tam ještě brblá, ale to neva, snad bude za chvíli spinkat :sunglasses:

Eli,
my jsme malé podkládali hlavičku tak, že jsem ji jako "zarážku" narolovala plínku. A pomohlo to, teď spinká na obou stranách, pořád mele hlavou, tak snad není možné, aby ji měla slehlou na jednu stranu.
My máme taky lehátko od Fischer Price a malá je v něm taky spokojená :wink:

Kači,
my taky paseme koníky jedna báseň. Zrovna dnes jsem malou fotila, tak za chvíli hodím fotečky do alba. Byla jsem sama doma, tak jsem ji vykoupala v lavoru, tak se koukala, kdepak to je, ale myslím, že se jí to i líbilo :wink:
Kubík je celý ty, fakt :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Vel. 56? Tak jsem ráda, že jsem v téhle velikosti nic nekupovala, měla jsem nějaké věcičky od sestřenky a kamarádky a vydržely nám chviličku. Teď už pomalu vyřazujeme věcičky 62 a už nosí i 68. Je to náš dlouhánek :dizzy_face:
Nehtíky stříhám při kojení. Ona se většinou sklidní, tak jí u toho stříhám nehty. Ale je to mazec, takové mini prstíky a ještě menší nehty. A na nohách? To je maso, ona sebou pořád mele, tak tam nemám sama šanci.
Dnes jsem objevila, že má jeden prstík kolem nehtu zarudlý, asi od záděru - mám jí to nějak ošetřovat???Se bojím, aby nechytla infekci.

Leni,
vše nejlepší k tvému svátku !!!
Kupu štěstí, zdraví, lásky, pohody, hodného Štěpánka a pomáhajícího manžílka :dizzy_face:
Štěpulka je taky moc kouzelný. to se o ty kluky Kája s Nikolkou poperou :wink:
Leni, stejně jsi dobrá, že přijímáš návštěvy v šestinedělí. My jsme řekli, že až po, tak nám to teď začíná. Akorát že jsou asi všichni zasněžení, tak se pak bojím, že se to pak nakupí, až sleze sníh.

Tak pa pa pa, berušky :dizzy_face:
21. únor 2009 ve 20:13  • Odpověz
Ahoj holky,

Kaci..ty dáváš malému 90ml a 3 odměrky :frowning2: ???A nemá hlad???

My totiž vklidu vypijem 4 odměrky a 120ml se zapráší ani nevím jak...takže pak ještě když je nejhůř přiděláváme..A to během dne malej vypije 100ML čaje :dizzy_face:

Jinak my máme lehátko oc chicca a melj je tam rád,vždycky do něj štouchnu ono se to pohoupe a on je spokojený vidí kolem sebe a já mám chvilku klid!Jinak nehtíky stříhám když bud malej spí a nebo už je takovej vláčnej a usíná

..dodatečně vše nej k svátku :dizzy_face: :dizzy_face: !!!!JInak já malého dávám na břicho od malička a jemu se to líbí je spokojenej...Takže minimálně hodinu deně na bříšku proleží..pochopitelně ne v kuse,ale na etapy :dizzy_face:

Holky ty děcka nám,ale rostou co??To to letí.,nedávno jsme tady seděly s břichama a ted už s prckama :grinning:

Tak krásný zbytek víkendu paaa
22. únor 2009 v 09:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.