• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
autor
Ahojka my jsme byli na dovolené, tak jsem tu vyjímečně neotravovala. Už se taky konečně otáčí na bok, tak jsme vás dohnaly, holky jedny šikovný :wink: Ale vy už jste zasejc napřed v něčem jiném co? :grinning: Kubík hrabe ručkama po každým hrníčku, po každým talířku co máme v ruce a šíleně se vzteká když jíme.... Lžičku si strká sám do pusinky..... Chjo copak mu mlíčko nestačí :grinning: :grinning: :grinning: . Uvidíme ve středu, co nám paní dr. řekne ohledně jídla. Kaši ještě pořád nedávám..... :sweat_smile: Na noc mu mlíčko stačí a nebudí se, tak proč ho zatěžovat něčím jiným....
12. kvě 2009 v 08:19  • Odpověz
autor
je zajímavý, že když hajá na boku, zvedá hlavu... vypadá jak brontosaurus :grinning:

jooo a elí, už spinkáme pořád bez zavinovačky a dokonce i bez chování!!!! Normálně se to už naučil huráááááá.
12. kvě 2009 v 08:21  • Odpověz
Holky,
skrytě vám závidím hezké spinkání.
My teď nějak vstáváme co 2 hodiny :frowning2:
12. kvě 2009 v 17:03  • Odpověz
peti a neleze vam zoubek? nebo nezkousela si dat na noc sunarek nebo kasi? mala taky plakala ted namazeme dasinka dame kasi a chrni. zoubek uz bude asi brzo venku je to cim dal vic viditelnejsi :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz
Elis,
právě že jí večer dávám jen Sunar. Prsa mám za celý den ganz vyždímaná, tak po koupání dostane v cca 18:30 sunar, vypije i 200ml a třeba včera už byla ve 22 vzhůru a to už jsem pak kojila.
Nevím, jestli nám leze zub nebo ne, ďásna taky mažu, malá slintá jak bernardýn, pořád cpe vše do pusiny, ale nic jí tam nevidím.
12. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz
tak ahojky holky, hlásíme od včerejška přetáčení z levého boku na bříško, a otáčí se v jednom kuse, takže ne náhoda, ale už je to holka šikovná. ´
A co se týče spinkání tak večer okoupeme tak kolem 18:30 pak se chvíli pomazlíme a pak po sedmé jí ukládáme do postýlky a samotná usne, bez kolotoče, bez ničeho, kolem 23:00 vstáváme na baštu a pak mezi 1:00-2:00 to jí ještě dávám do postýlky, ale pak mi vstává kolem 4:00 to už si jí nechávám u sebe a pak v 6:00 si ještě dáme mlíčko a někdy už se jí spát nechce a někdy usne tak na půl hodky, ale to já už musím vylézat, jelikož musím nachystat indoše do školy, a sebe a na konec Bebu a mažeme je odvézt do "zařízení" škola - školka.
Chjo zítra má Dáda ve školce maškarák musím nám všem vymyslet a vyrobit masku, jelikož musí přijít i rodiče sourozenci atd...jako bych neměla na práci spousty jiných věcí.
tak se opatrujet a zatím páčko holky
13. kvě 2009 v 07:45  • Odpověz
dnes vyjímečně vedl kluky manža jelikož šel později do práce tak je to super, nemusíme vylézat z baráku :sweat_smile: , zatím :sweat_smile:
13. kvě 2009 v 07:48  • Odpověz
autor
ahojda

petis, někde jsem četla, že se děti v noci budí prý ze zvyku, nemusí to znamenat, že mají hlad. Když vypije Kájinka 200 ml Sunaru, tak už fakt nemůže mít hlad. Kuba vypije taky 200 ml a spí až do pěti do rána. Taky slintá a strká do pusy úplně všechno, co najde, ale zub žádný neleze, nemá to ani napuchlé a ta ostrá hrana, co jsem cítila, zmizela :astonished: Nám se Kubíno taky budil ve tři a už nechtěl spát, ale to bylo ze začátku, než rozeznával den a noc, to byly tak dva tři týdny po narození a vydrželo mu to asi měsíc... Být tebou, zkusila bych koupit první kaši, od ukončeného 4. měsíce a zkusila dát kaši. Pokud se probudí i po kaši, tak fakt nemá hlad, budí se ze zvyku. Zkus to. Už máš jedno, jestli jí dáš UM nebo kaši. Je to umělý tak jako tak a není to tvoje mlíčko přírodní.
13. kvě 2009 v 08:27  • Odpověz
Ahojky,

Kači,
já si taky myslela, že nemůže mít hlad, tak jsem ji zkoušela ukonejšit, dát dudlíček, hladit, vzít do náruče ... no ale ten řev bych vám nepřála zažít. Jak ji dám k prsu, je klid. Já fakt nevím :unamused:
Příští středu jdeme k doktorce, tak se s ní poradím.

Mimochodem, krásné fotečky, Kubík je celá mamča :slight_smile:
13. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz
ahojky peti taky bych zkusila jeste kasi kdyz dam nikolce sunar taky se vzbudi brzo holt ji uz na dyl jak tri hod nezasyti.po kasi spinka celou noc teda pokud ji zvladne vypit a neusne po 100 ml jako vcera ale i tak chrupkala az do 5 dostala sunarek pak jeste do 7 a pak to zalomila jeste na 15 min u nas :slight_smile: nebo zkus dat kaje po probuzeni treba jen cajik nebo vodu tim zjistis jesli ma hlad nebo chce jen prso. my porad cekame na zoubek dasinka ma uplne zapalene tecka je cim dal vetsi jen ne a ne vylezt.
13. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz
autor
Petis nevím, co poradit. S tím prsem to neznám a nikdy jsem to nezažila :frowning2: . Může plakat i z toho zoubku, třeba jí chvíli roste a pak to přejde a pak má zas období klubání, těžko říct. Určo se poraď s pí doktorkou. Zkusila bych koupit tu kaši, stejnak ji za chvíli budeš muset dávat. Káje na noc mlíčko přestane stačit, jako Nikolce :frowning2: Tak se to doma neztratí.

Děkuju za pochvalu, já ti nevím, komu je to naše mládě podobné. Dřív byl podobný mě, teď už o tom teda pochybuju..... Asi mýmu taťkovi....
13. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz
autor
ahojte,

byli jsme včera u doktorky s Kubíčkem ... 63 cm, 6790 g, druhá hexa, první pneumokok a Petis, potkala jsem se tam s holčinou z porodnice (taky 25.12. taky večer, 20,15 hod) a povídala, že holčičku v noci kojí tak každou hodinu a půl, že je nevyspalá, unavená. Dr. jí řekla o kaši, bezlepkový rýžový na noc, aby se vyspala holčička i mamča.
14. kvě 2009 v 07:48  • Odpověz
Ahoj Holky. Máme zub. Teda zoubek. Je ho vidět teprve tak milimetr, ale je prokazatelně nahmatatelný. Museli jsme koupit gel na dásničky. Teda ne že by vyváděla nějak moc, ale přece jen je trošku uřvanější.

Kači jak píšeš o tý kamošce, tak nám se Andrejka takhle pohoršila poslední dobou. Od druhého měsíce se budívala už jen jednou za noc a asi týden se budí 2x a včera se jí to podařilo 3x. Už budeme mít 6 měsíců a tak taky nasadím rýžovou kašičku. To už budeme i přes den lehce přikrmovat tak doufám, že se brzo dostaneme k tomu, že bude spát celou noc.

Holky jak jste na tom teďka s režimem? My vstáváme v 6:00 pak si zdřímne okolo 9:30 tak na půl hoďky až hoďku. Pak spí větší spaní po obědě v kočáře 2-3 hodiny. Pak si ještě zdřímne okolo 17:00 taky na půl hoďky. Pak jde normálně do postele až v 20:00. Máte to podobně?

Taky musím dát do alba nějaké aktuální fotky, ať víme jak nám rostou broučci jedni.

Ahoj
14. kvě 2009 v 17:39  • Odpověz
Jo a starosta nám slavnostně oznámil, že vítání občánků bude o vánocích. Takže mi tam bude malá už běhat. To je jak u blbých. Vy všichni jste vítali miminka a my až vělký dítě. Je to nespravedlivý :wink: Ahoj
14. kvě 2009 v 17:47  • Odpověz
autor
hoooooooj kde jste?

to je hnus venku co? Leje a leje.....

Režim máme pořád stejný, v 6 hamá, v 7,30 - 8,00 spí, v 9 hamá, v 10,30 - 11,00 spí, ve 12 hamá, pak spí podle kočárku, jak jedeme, v 15 hamá, pak spí zas podle kočárku, v 18 koupando, 18,30 hamá a pak jde spinkat. usne jak kdy, teď je to horší, jak má rýmu nemůže dýchat a tak nám pláče a budí se tak do půl 9. Včera teda usnul v půl 8, tak to bylo docela dobrý. Ale ono to přejde, rýma je týden a pak odběhne, potvora jedna.....
19. kvě 2009 v 07:43  • Odpověz
Ahoj holky,

Dnes máme 5 měsíců !!! :grinning:

Karolínka je moc statečná holčička a já jsem se dmula pýchou. Už máme náušničky !!! U prvního ouška ani nezaplakala a jen u druhého. I paní doktorka říkala, že je moc statečná. Já jsem jí dala předtím náplast na znecitlivění, tak nám to zabralo, takže vám ji můžu jen doporučit !!!

Cestou zpět mi usla v autě, tak jsem ji doma ani nebudila a spinká mi u okna v ložnici, nechala jsem ji v sedačce.

Snad se nám ta ouška budou dobře hojit, máme to mazat Framykoinem a přetáčet, tak snad to budu umět.

No a váha a míra ??? 7,90 kg a 71 cm !!! Je to fakt kus baby.

Paní doktorka říkala, že ji mám dál kojit, že prospívá ukázkově, že je moc šikovná, smála se tam na ni, otočila se 2x na bříško, brebentila. Říkala jsem ji o těch nocích, že spí hůře a může to prý mít víc faktorů, ale pokud se mi vždy přisaje, tak má asi hládek. Večer když ji dám UM, že je to v pořádku, že je fakt hodně velká a prsa si aspoň odpočinou na noc. Říkala, ať ji i po koupání k prsu přiložím, ale jak jsem jí říkala, že pak kojíme přes hodinu, že mi u toho pláče atd. tak řekla, že ať jí teda dám UM, že je vidět, že večer nemám toho mlíka tolik a byly bychom ve stresu já i ona.

A náš režim ? Vstáváme kolem 7, pak si hrajeme atd., kolem 9 kojím a jdeme ven, to spí tak hodinku (ještě před týdnem spávala 2), pak je další kojo kolem 12, kolem 13 usíná tak na 1-2 hodiny, pak kojo kolem 15. Po 18 koupeme, v 18:30 dostává Bebu a kolem 19 jde spinkat. Budí se jak kdy. Někdy už kolem 23, někdy kolem půlnoci - pak kojím v noci 2-3x, obvykle po kojení kolem 5 si už ji nechávám u sebe v postýlce a ještě spinkáme do těch 7.
20. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz
Nazdárek :slight_smile:

nám jsou dneska 4 měsíce :grinning:

Peti: tak to je Kája moooooooos šikovná holčička, statečná:slight_smile:. a teda její míry super:slight_smile:

Včera jsem si psala s Ilonkou, tak Maxík má - se podržte 7650g a 68,5cm, to je chlapák,co :dizzy_face: :dizzy_face:

u nás je režim takový,že Štěpi většinou vstává kolem 6, pak spolu ležíme v posteli tak do půl 8 nanejvýš.,pak si kecáme, papká většinou kolem půl 9 , pak jdeme do obchodu, to is pospí půl hodiny, pak má jídlo ve 12, kolem půl 1 to zalomí na půl hodiny až hodinku, pak jí ve tři někdy v půl 4, pak se prospí kolem pěti zas na půl hodiny, po 18h koupání, v půl 7 jídlo, a v půl 8 je tuhý, párkrát za noc se vzbudí,že nemá dudlík a na jídlo se většinou budí kolem čtvrté páté ráno a pak zaspí hodinku do té šesté.

v neděli jsme byli na vítání občánků, tak hodím nějaké fotečky:slight_smile:
20. kvě 2009 v 15:01  • Odpověz
Ahojky
Kajínce a Štěpánkvovi vše nej k výročímu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Petis, jen jsem chtěla k tomu kojení, mě zase doktorka říkala že když večer tak pláče..měla jsem taky pocit že má stále hlad, říkala že i najedené miminko se přisaje když má nějaké bolístky, třebas když bolí bříško, nebo když jen chce být u maminky a ukonejšit se cumláním, v našem případě tedy hltáním :sweat_smile: ...ale co doktorka to názor, ale určitě maminky poznají co mimiško chce. Já třebas vím že vyžaduje jen mojí pozornost, že se u prsa uklidní udyndá, no prostě hotová mrška, takže nám doporučila aby mimo kojo vstal manžel aby malá ze mne necítila mlíčko, takže jsem to dvě noci vydrželi a dobrý, máme zpět režim. Ale vaše beruška je obřík :grinning: tak je možné že potřebuje více mlíčka. My jsme drobci, nevím čím to, hold je prostě prďola malá :dizzy_face: , sluníčko si bere jen cca 150g za týden, je to sice méně, ale prý standartně, faldíky máme dost velké :sweat_smile: , nepláčeme nestrádáme takže také kojíme, občas jí na noc dám trochu rýžové kaše ze lžičky, zbaští ale jen tak 60ml víc nechce a dopapkáme se mlíčkem z prsa a je fakt že večer klidněji spí.
takže to naše drobkovaté mimčo váží 6000g a měří 59cm, hold drobotinka, dřív jsem se tím hodně trápila, ale když je malá spokojená není důvod se znepokojovat. Mléka máme habakuk, že musíme občas i odstříkat a už děláme zásobu na později :sweat_smile: do mražáčku.
My byly včera na druhé dávce hexi+prevenar, zvládli jsme na 1*, a na naušničky jdeme za 14 dní. Vám to pet nenastřelovali že musíte protáčet?...jsme zvědavá jak to ta naše héérečka zvládne :grinning: , ale už se těším. My budeme mít asi měsíc ty nastřelené od Mudr, jsou chir oceli s kamínkem a pak dáme asi naše, i když musím říci že ty pecičky od Mudr se mi začínají líbit více a více.
Tak se opatrujte mamče, pozdravujte miminka...já jdu pokračovat v úklidu, babička si vbzala sluníčko ven když je tak krásně aby se pochlubila a já mám chvíli čásek, tedy doma vše dodělat co občas nestihnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 v 16:32  • Odpověz
Luci- děkujeme:slight_smile:
Bebuška je maličké sluníčko, to už i ten náš kluk jip ředběhl, ale to nevadí,hlavně že je zdravá a dělá vám radost:slight_smile: :wink:

Tak já jsem přidala nějaké nové fotky
20. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz
jj leni, malá je drobek, vbšechny děti kolem a to i měsíc narozené po nás jsou daleko větší, ale nedáí se nic dělat, je to drobek, ale zase to pak může dohnat jindy, doktorka jí pro jistotu vede křivku, ale říkala že si jede podle svého a nevychyluje s enijak z křivky takže dobrý. taky říkala že musímk brát ohled na to že je o měsíc dříve, děti narozené brzy jsou menší, i když měla hezkou porodní váhu, že kdyby byla v termínu měla by i jiné tempo růstu.
teď jsem se dívala na očkováky kluků kolik měli ve 4 měsících, tak oba se narodily a měli přes 4kg, a ve čtyřech m. měli jeden 8020g :sweat_smile: a druhý 7960g :sweat_smile:, nu obříci a oba měřily 74cm :sweat_smile:, takže si užívám opravdu miminko, asi mi to ta naše cácorka vynahrazuje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:.
Nu jdu žehlit, mimišo už chrupe, kluci už taky leží a snad brzy usnou, manža se za chvlíli vrátí tak abych ještě něco stihla doma udělat, když bude zítra čásek opět hodíme nějakou tu větičku, ale mám toho zítra hoooodně moc, jdu na pojišťovnu, jelikož nám stále nepřišla pojišťovací karta pro malou, a to jsem tam byly 14.1. a bylo nám řečeno že do 3 týdnů příjde :grinning: , trochu delší 3 týdny. A pak musím nejstarší dítko dovybavit na školu v přírodě takže musím poshánět asi milion věcí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: . tak pápá
20. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz
autor
ahojík tak režimy jsou koukám všude stejný :wink: to je dobrý, jak jsme se shodly :slight_smile:

gratuluju Káje a Štěpimu k narozeninám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: děti naše milovaný, to to letí!!!! Za chvíli půlrok co? :astonished:

já pořád s tou kaší odolávám, ale v sobotu bude první mrkvička :slight_smile:tak to jsem zvědavá. chci aby to byl víkend, aby to mohl manžel zdokumentovat.....

vyhrabala jsem z pytle větší oblečení a peru, tak je to tady jak v prádelně, mě se to vždycky nějak zvláštně sejde, že toho praní mám pak mraky..... jak já to dokážu :angry:. vyřazuju 62, pomaloučku a polehoučku, páč nám to začíná být malé a hajdy na 68, už jsem zapoměla, kolik krásných věcí tu mám nakoupených :grinning: tak jsem se kochala a mazlila než jsem to naházela do chytrýho stroje :dizzy_face:
21. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz
autor
joooo a Petis, konečně Kubík taky zjistil, jak se otočit na bříško, v úterý a od té doby pilně trénuje, přesně jak jsi říkala :wink:
22. kvě 2009 v 08:12  • Odpověz
Luci- no vidíš, aspoň si užíváš to malinké miminko, když u kluků jsi neměla možnost:grinning:. však je Bebuška krásná holka a jestli je menší, však to dožene, to se neboj, roste jak má i když se narodila o měsíc dříve :wink: , je to šikulka:slight_smile:

Kačko- my už dali taky první mrkvičku, panečku ta mu jela, ještě vís jak ta kaše:grinning:. se olizoval, a pořád by jedl. je to takový malý otesánek:grinning:.
my už dokonce máme i některé věcičky velikosti 68 máme malé, nevím jak to teda šijou. musím vyrazit brzy na nákup.
na bříško se ještě neotáčíme,jen zatím na jeden bok(levý). a když je na břichu,tak se hned otáčí na záda:slight_smile:

já dneska jedu na víkend na Olešnou na sraz ze základky, jako loni.Loni jsme tam oslavovali 15let odchodu ze základky a letos tam oslavíme naše třicítky:grinning:. tentokrát si můžu i trochu popít, loni jsem byla ve 12tt:slight_smile:.
tak kluci budou spolu sami doma bojovat:slight_smile:
22. kvě 2009 v 08:42  • Odpověz
Elis, Jani,
vše nejlepší k tvému svátečku !!!
Kupu štěstí, zdraví, lásky, spokojenosti, pohodičky, ať ti dělá Nikolka jen a jen radost :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz
autor
ahojík, mrkev dopadla dobře, jen včera měl záchvat pláče, hysterka jedna. Musel přijít strejda a to najednou přestal plakat a snědl všechnu připravenou mrkvičku :grinning: holt měl asi málo pozornosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:

to jsou krásný dny co? fakt úžasný!
26. kvě 2009 v 07:17  • Odpověz
ahojte holky...tak hlásim, že u nás vše super, teď jsme sice byly nemocný,ale už je to lepší, v pondělí jsme konečně byly očkovaný, v noci horečka,ale malá spinkala dobře, srážely jsme ji Nurofenem.
Jinak my máme teď 6,63kg a 64,5cm. Malá nosí velikosti 68, spíš 74 :sweat_smile:
Min,týden jsem musela přeházet její skříň, vyřadila jsem tolik věcí,ani jsme nestihly je unosit, tak teď nakupujem něco většího :dizzy_face:
Jo v pondělí jsme zkoušely poprvé lžičkou - mrkvičku, sbaštila čtvrtku skleničky, ale teda včera jí ta mrkev vůbec nejela, všechno pořád prskala ven (její oblíbená činost :grinning: ) dneska ji ještě zkusíme, večer budem dávat První kaši od Hami a zítra chudinka vyzkouší brokolici, snad to přežijem, vypadá to dost hrozně :grinning:
V noci spinkáme super, budí se většinou kolem 3-4h a pak ráno kolem 6-7h.
V albu mám i aktuální fotečky tak pak mrkněte :wink:

Holky...skoukla jsem všechny fotky, teda dalo mi to práci, protože jich je teda dost :grinning: ale supeeee, je nádherný vidět jak ti šmudlíci rostou, nedávno jsme si psaly jakou máme radost z // a teď už ti naši broučci pomalu sedí sami... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz
Ahoj holky. Tak jsem zkoukla ty vaše broučky a jsou moc krásní. My teď čerstvé míry nemáme. Do poradny jdeme 10.6 a to nám bude 6 měsíců. Podle oblečků končíme se 68 a stále víc zavádím 74. Na bříško se točí spolehlivě. Jinak nic dalšího nepřibylo. Zpět na záda to ještě nejde. Nevím jestli je to dobře, ale Andrejku strašně baví stát. Jednou jsem si ji v sedě postavila na nohy, aby jsme byly tváří v tvář a ona se vzepřela na nohách a už mi ji nešlo posadit. Pořád je napíná a snaží se postávat.(Samozřejmě s držením, ne sama) Aby to nevadilo kyčličkám. S jídlem jsme na tom stále stejně. Podobně jako Petis. Přes den kojíme kdy si řekne ale večer se už nedostává a tak přidávám flašku UM. Jsem zvědavá jak to půjde s bramborama, mrkví a tak podobně. Dáváte některá kašičky na večer? Případně jaký? Nebo se to nedoporučuje? Mějte se, ať vám broučci rostou.
27. kvě 2009 v 18:59  • Odpověz
autor
nazdarec,

Leni, to máš pravdu, taky se nestačím divit, jak to dětské oblečení šijou.... Mám tepláčky 68 a ty jsou Kubovi tak velký, že je bude mít tak na podzim a naopak nosí čtvery overálky 62 a pár bodýček 62 :stuck_out_tongue_closed_eyes: fakt si to šijou jak chtějí.... Pak si něco kup, ty jo to je fakt nebezpečný, radši kupuju větší a uklidím to do komody a pak do toho doroste. Než koupit 68 a ono mu to už bude malý :grinning: Zrovna včera jsem se divila, jak overálek 68 může být malý.... No holt ho už vyřadím (měl ho na sobě třikrát :sweat_smile: ).

Aurel, psala jsem to někde pár příspěvků výš, že naše doktorka dovolila kaši holčičce, která je plně kojená, aby se maminka vyspala, holčička je narozená jako náš Kubík 25.12. Je to asi co doktorka to názor, ale prý to nevadí, když bude na noc papat kašičku, prý to tvorbu mlíčka neovlivní. A když už bys kupovala, tak prý jen rýžové kaše. Kvůli lepku, ještě jsou na to naše děti malé. My kaši nedáváme, zatím stačí mlíčko. A s tím stáním, myslím, že to zádům vadí, jak sezení tak stání. Dokud si nehačnou samy, nemáme je posazovat a to platí i o stání. Andrejce se to líbí, to věřím :grinning: :grinning: zas něco novýho, z jinýho úhlu, bodejď :wink:
28. kvě 2009 v 08:24  • Odpověz
Ahoj Kači. Tak jsem koupila dobře. Mám kašičku rýžovo mléčnou s jahodama od Hami. Stejně večer dávám nutroš jelikož už jí s postupujícím dnem moje mlíko nestačí. Tak jen vyměním Nutroš za kaši a třeba bude spinkat celou noc. Jen nevím jestli to ta prsa zvládnou. Když se vzbudí v noci jen jednou a nají se z jednoho prsa tak potom ráno mám pocit, že mi to druhé vybuchne. Je nacpané, tvrdé a samo teče. Večer mám pak na hrudi dva vyždímané pytlíky.
A to stání jí budu asi muset omezovat násilím. Stačí, když si ji dám na rameno na krknutí (už mi v náručí dosáhne na stehna) a už se napíná a snaží se postavit. Když ji položím vstekle ječí a dožaduje se blbnutí ve stoje. Určitě jí nechci nějak blbě ovlivnit páteř navíc když má manža skoliozu a to docela zásadní.
29. kvě 2009 v 17:26  • Odpověz
autor
Hojte hojte holky,

hlásíme příchod :slight_smile: a zrovna i probuzení. Elí, baštíme mrkev, kedlubnu, květák, hrášek. Zatím mu brambory moc nejedou. Sápe se nám po jablíčku, tak ho necháváme ocumlávat. Už jsem mu ho i nastrouhala, to nestačil ani polykat a už otevíral pusu a mlaskal si. Banánek taky chutná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Je to sranda no. Horší je ten brambor, to ječí a ječí a brečí. Stejnak to do něj dostanu, ale je to s pláčem. Víš, neplive mi to ven ani to po mě nehází, ale prostě jen brečí chudák.

V noci pořád vyžaduje dudu, každou chvíli se vzbudí a chce dudlíček. Je to na budku, ale aspoň nemusím vstávat a jít vařit mlíčko. Zkusím dát na noc kaši, třeba vydrží spinkat déle. Prostě v půl pátý si začne zpívat v posteli, povídat s plyšákama a je po spánku.....
2. čer 2009 v 11:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.