• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
Nejsi, proč bys měla být :slight_smile:
Je to každého věc, já jsem se taky musela donutit, právě kdybych měla chodit sama, tak se na to vykváknu, ale takhle se motivujem. Já se potřebuju aspoň trochu pohýbat :sunglasses:
11. čer 2008 v 11:44  • Odpověz
tak já se taky koukala na Kenny klub a ostravské stránky nejdou :frowning2:
11. čer 2008 v 11:56  • Odpověz
autor
ale asi na ty předporodní kurzy radši chodit budu, ale to je až za dlouho ne? nevíš náhodu?
11. čer 2008 ve 12:02  • Odpověz
na to máš asi ještě čas.
11. čer 2008 ve 12:06  • Odpověz
Leni, to je divné, třeba je nějak předělávají nebo aktualizují ...
Kači, tak to fakt nevím. U mého Dr. visí nějaký leták o předporodních kurzech, ale teď nevím, jestli se mi to plete, ale má tam od 20 nebo 30 týdne. Fakt nevím.
11. čer 2008 ve 12:07  • Odpověz
Peti všechny města jdou, jen ne Ostrava :angry:
11. čer 2008 ve 12:21  • Odpověz
autor
u nás nic nevisí, ale jestli je čas až 20 nebo 30 týden, tak je to v poho. díkes Péťo
11. čer 2008 ve 12:26  • Odpověz
Tak holky, kontrola proběhla v pořádku. Jsem 11+4tt. Termín porodu mám 27.12. a prcek má 9,2 cm :astonished:
11. čer 2008 ve 12:52  • Odpověz
No já s na ty těsně předporodní kurzy ani neptala nic, když jsem věděla, že budu chodit na tu přípravu i se cvíčem. Ten můj Dr. má ty kurzy daleko -cca 30 km, tam už pak dojíždět nebudu.
Tak oběd byl sice super, ale teď je mi těžko jak hrom :unamused:
11. čer 2008 ve 12:53  • Odpověz
Ahoj,
Hanto opravdu ma 9.2cm? Nam na posledni kontrle na Bulovce namerili 5.27 cm a to jsme byli 12+2. Tak ted nevim.
Nerikl dr. treba, ze jste moc velici, nebo tak nejak? :slight_smile:
Jo a s tim obedem, uz mam hlad jako vlk a to mame dneska nejaky sekany rizek, ci co... :frowning2:
11. čer 2008 ve 13:18  • Odpověz
Pokud sem to dobře pochopila, má 5 cm od kostrče po konec hlavičky a 9 cm celý. Tak nevím...
11. čer 2008 ve 13:22  • Odpověz
Hanti, hlavně že jste v pořádku a kontrola dopadla dobře !!!
Já jak jsem se ptala Dr., tak říkal, že mimi měří cca 6 cm, to bylo v 11+5tt.
Ono nic není nejpřesnější, kdyby Dr. uviděl nějaké abnormality, tak by ti to jistě řekl. Teď se raduj za zdravoučkého mimi!! Kdy jdeš zase na kontrolu, za měsíc?
11. čer 2008 ve 13:25  • Odpověz
Jojo, neříkal nic o tom, že by to nebylo normální... Příště jdu 9.7. :slight_smile: A v úterý začínám s kurzem :slight_smile:
11. čer 2008 ve 13:28  • Odpověz
autor
petrusho čauky hele hanta dítko asi větší, dle knížky, co mám doma, je v 12+0 mimi tak kolem 5 - 6 cm. ale asi jsme každá jiná. se vám pochlubím v úterý.

hanto stejnak to je paráda co? 9 cm velký miminko!!!! bomba!!!!
11. čer 2008 ve 13:28  • Odpověz
Holky, tady leje jako z konve a je hrozná bouřka.
Už ať jsem doma!
Za 20 minut mám padla, tak pá pá :dizzy_face:
11. čer 2008 ve 13:41  • Odpověz
autor
tady ještě svítí sluníčko holky

až 9/7? jej to je za dlouho co? no za měsíc to je fakt :grinning:
11. čer 2008 ve 13:47  • Odpověz
Jojo, je to bomba :slight_smile: Doteď byl vidět jen takový flíček a teď najednou zřetelná hlava, ruky a nožičky :slight_smile:
Tak já nevím holky, třeba sem něco popletla. No prostě od hlavičky po kostrč má 4,8 a pak je tam uvedená ještě jedna míra a ta je 9,2, tak nevím...
11. čer 2008 ve 14:38  • Odpověz
dobré odpoledne, :grinning:
11. čer 2008 ve 14:43  • Odpověz
tak sem dočetla vaše názory na cvičení a tak, tak se taky přidám. tady u nás bohužel žádné cvičení není :angry: to se zdá fajn ale naopak ty předporodní kurzy ja nevim já si myslím že by mě to jen zbytečně vystresovalo před porodem a šla bych tam s ještě větší obavou. ted se budu učít dýchat a tak a bůh ví jak to potom bude. já myslím že tohle ženská nějak přirozeně zvládne že se to nedá naučit...
11. čer 2008 ve 14:45  • Odpověz
autor
nazdaaar eli :slight_smile: tys tu dlouho nebyla!
11. čer 2008 ve 14:51  • Odpověz
no ja sem vždycky jen kouknu, a zas letím něco dělat máme ted v práci před kolaudací a pořádáme tři velký akce tak je toho hodně... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2008 ve 14:52  • Odpověz
no a vás jsem objevila nedávno, a na snažilky sem už nechtěla moc psát já si občas připadám jak,, provinile,, že se nám zadařilo :sweat_smile:
11. čer 2008 ve 14:53  • Odpověz
Eli no já tam občas taky nerada chodím, taky si připadám provinile. No však už tam ty některé snažilky moc ani nechodí.
Jinak Ahoj:slight_smile:
11. čer 2008 v 15:14  • Odpověz
autor
jak objevila? Kačenka ti to nepsala v IP?

já si provinile nepřipadám, ale je mi fakt nepříjemné některé hlášky číst
11. čer 2008 v 15:16  • Odpověz
ne ne nepsala, no právě někdy je to takové napjaté a to já nerada... :pensive:
11. čer 2008 v 15:20  • Odpověz
jinak já už krizi překonala a už je mi dobře. jen ospalá jsem pořád stejně :confounded:
11. čer 2008 v 15:20  • Odpověz
autor
pardon tak to jsem nechtěla tě vynechat!!! omlouvám se, psala jsem všem těhulkám z března.
tady není napjaté nic, jen moje sukně, asi už ji budu muset uložit na rok....
11. čer 2008 v 15:49  • Odpověz
Eli s tím stresem máš pravdu, asi se nejlíp rodí, když nevíš co Tě čeká. Podruhé už to asi bude horší. Já budu chodit jen na přednášky o těhotenství, mateřství, kojení a tak. U toho se cvičí na balónech a taky chci chodit plavat.
Nedělám to proto, abych se dívala na porody v televizi a něco podobného, až taková hodina nastane, vynechám ji, nestojím o to, vidět to.
Dělám to spíš proto, abych vypadla z toho koleběhu do práce a domů a pořád nanovo. Taky abych se něco dozvěděla a nepřibrala díky nedostatku pohybu 30 kilo. V práci totož devět hodin denně sedím na židli
11. čer 2008 v 15:50  • Odpověz
autor
já to zatím řešit nechci, času dost. ale o kurzu asi uvažovat budu, o cvičení ne. mám to rizikový už teĎ, nebudu nic pokoušet
11. čer 2008 v 15:55  • Odpověz
Dobré ranko.
Jak se máte?
Já dnes nějak nic moc, od včerejška mě bolí žaludek (asi jsem to zakřikla tím spapkaným obědem), na dnešek jsem si do práce udělala jen toasty, tak nevím, jestli zkusit pojíst nebo ne.
Ještě i pořád běhám na WC a otřepuje mě zimka (a to tu sedím ve svetru) :unamused:
12. čer 2008 v 07:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.