• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
autor
dobré ránko Péťo - asi to je vzduchem, že ti není dobře. Mě totiž taky ne, klepe se mnou zimnice, lítám na wc a jsem ukrutně unavená, taková jako před nemocí. To ne, jen to ne. Jináč od rána mě taky trápí nějaká žaludeční nevolnost, máme to nějaké stejné :sweat_smile:

JInáč dneska si jdu pro novou lednici a televizi. Včera jsme se rozhodli. A jak se hrozně těším, v noci jsem očka nezamhouřila, páč jsem si to pořád představovala. Spíš na tu telku se těším. No a tak byly sny o televizi a o kočárku, já totiž v noci probírala i kočárek :grinning: Normálně jsem se viděla, jak vozím a zvedám hrozně malé miminko, fakt tak pár týdnů, drobné až jsem se bála abych mu neublížila a viděla jsem i svůj kočárek, byl zelený.
12. čer 2008 v 07:27  • Odpověz
Ahojky,
tak to je asi fakt něco ve vzduchu. Já jsem zkusila něco pojíst, tak snad si tím neublížím. Ale jak pořád běhám na WC, tak toho mám v žaludku už málo a zle mi může být i z toho.
Je to hrůza, jak to všechno prožíváme, co? Já už jsem z toho byla včera zoufalá, že nejsem pořád 100%. Sny jsem měla taky všelijaké a to o jídle, že jsem se s někým bavila a ten mě sekýroval, že špatně jím, že nemá mimi živiny, že nemá z čeho růst. Pomalu žádné maso, ryby, zelenina ... no vzbudila jsem se úplně spocená a hned si šahala na bříško, jestli ho ještě mám.

Gratuluju k TV a ledničce, super !! To se nedivím, že jsi natěšená, já bych taky byla. Pamatuju, jak nám domů přivezli nové spotřebiče do kuchyně a já se na ně pomalu bála sáhnout, abych něco nepokazila :wink: Budete si pořizovat nějakou velkou TV ? 106 uhlopříčka? O tom sní manža, my teď máme nějak kolem 80 a do budoucna plánuje ještě větší. Manža je blázínek do elektroniky :dizzy_face:
12. čer 2008 v 07:37  • Odpověz
autor
Přesně můj manžel! Je úplně hotovej, proč nejím a že určitě ublížím dítěti. V úterý jdu na kontrolu a trvá na tom, že musím panu dr. říct, že nejím a nemám chuť k jídlu, že je to třeba normální, ale třeba nemusí a třeba je to začátek něčeho špatného a že by se určitě nemělo nic podcenit nebo zanedbat. Je taky takovej špatnej.

Můj manžel je taky blázen do elektroniky, doma to vypadá jak ve výzkumným centru, samý přístroje a tak. Bez GPS asi už ani do Kauflandu netrefí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Velkou telku jsme chtěli už dávno, ale přišli jsme o velký byt a do našeho malého se nám ji nechtělo kupovat. Stejnak je tady malý prostor a co s velkou televizí. No včera jsme se hold náhodou v obchodě zastavili a namlsali, dneska si pro ni jedeme. Jen 95, protože chceme LCD, oni nad 100 cm už preferují spíš plazmu, ale to má velkou spotřebu a do našeho obýváká 2mx1m je to fakt kravina, páč se nám tam nic jiného už nevejde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No a lednici jsem si taky vysnila, chci tu americkou, přesně vím typ i cenu, ale zas se do toho pidi bytu nevejde, tak jedeme jen pro normální lednici, ale s velkým mrazákem, 118 litrů, protože teď máme nějakých 30, možná míň, a to je fakt málo. Nemůže být ani v zásobě pytel s hranolkama.
12. čer 2008 v 07:54  • Odpověz
Tak manža mě taky nabádá, abych pořádně jedla, ale v tom snu to byl někdo cizí, ani nevím kdo. Jsem z toho zblblá, že jsem si začala teď pročítat různé diskuze a podle nich je to opravdu "na pytel". Musím začít myslet na něco jiného, jinak zcvoknu :rolling_eyes:

Tak máte super plány na dnešek :slight_smile: My máme naštěstí kuchyň i obývák celkem velký, velkou ledničku ti závidím. Já mám sice taky velkou, ale je to vestavba, takže menší objem než normální. Je pravda, že nám to stačí, ale nějaké větší zásoby neuděláme.

My jsme spolu s manžou nebyli na nákupech ani nepamatuju. Z práce jedeme hned domů, tam se převlékne do montérek a zase ven. Jsem moc ráda, že se tak snaží, abychom to měli brzy hotové, ale někdy je mi smutno, že nemůžu ani pomoct, že je mi třeba slabo a ležím. Za 2 týdny slaví má mamka 50. Dárek pro ni ještě nemáme a nemáme ani žádný tip, to je to nejhorší.
12. čer 2008 v 08:08  • Odpověz
autor
taky nevím dárek pro tátu, potřebuju ho už na příští týden :frowning2: a taky na svatbu dárek pro svého nejlepšího kamaráda
12. čer 2008 v 08:51  • Odpověz
ahojky
12. čer 2008 v 09:24  • Odpověz
mě se přidá jeden příspěvek z desti :angry:
12. čer 2008 v 09:24  • Odpověz
zítra na nás myslete jdeme k doktorovi a dostaneme průkazku!!! dozvíme se výsledky krevních testů, a uvidíme bobíka :grinning:
12. čer 2008 v 09:25  • Odpověz
Ahoj holky, dneska zatím nestíhám, zdržela nás ranní porada, tak se tu moc neobjevím :frowning2:
Jen jsem chtěla, že sem včera listovala velkou knihou o mateřství a tam píšou, že miminko by ve dvanáctém týdnu mělo měřit 7-9cm, takže podle mě je to ok.
A jinak mě mrzí, že Vám není dobře... :frowning2:
12. čer 2008 v 09:27  • Odpověz
halooooo maminy??? makáte?? :sunglasses:
12. čer 2008 v 10:03  • Odpověz
Makáme, makáme :sunglasses:
Teď se mi zvedla nálada, protože podnik připsal velké prémie do výplaty. Kdyby to tak bylo aspoň co tři měsíce a ne jednou za rok. Ale i tak je to super a potěší :slight_smile:
Jinak žaludek je krapet lepší, dnes jsem zvládla sníst 2 trojúhelníčky toastíku a kedlub, tak snad se zklidní.
Uvažuju, co udělám chlapům a sobě na večeři a manža by chtěl gulášovku-zase nic moc extra zdravého pro mě, pokud ji fakt udělám a dám si ji, to zase budu mít sny ... ale do večera daleko, uvidíme, jestli se zase nepokazí počasí a budou dělat venku nebo nee.
12. čer 2008 v 10:32  • Odpověz
tak to já už sem naštěstí v tomhle vyhrála a mužu dlabat cokoli dokonce se mi vrátila chut na sladké :angry:
ale nejvíc ujíždím na masu, já bych nic jiného ted nemusela :grinning: asi to nebude malý vegetarián :grinning:
12. čer 2008 v 11:25  • Odpověz
jen zuby sou pro mě horor. vyčistím si je v pohode ale jakmile si chci vypláchnout pusu tak je zle.... už nevim jak to mám dělat!!!! :frowning2:
12. čer 2008 v 11:26  • Odpověz
Já jsem si taky myslela, že mi žádné jídlo nedělá problémy, ale asi se budu muset ještě chvíli omezovat :confounded: Právě mi moc asi nesedí teplé obědy :unamused:
A jíš hodně zdravě? Nebo normálně jako před těhu?
12. čer 2008 v 11:27  • Odpověz
tak to ja se každý den nemůžu oběda dočkat sem nějáká hladová pořád =) no já nejim nějak zásadně zdravě. upolně normálně jediný co nemůžu ted jsou hranolky nedělají mi dobře tak si to vždycky dam jen se zeleninou aby bylo víc vitaminků...ale jinak jim vše jako předtím :slight_smile:
12. čer 2008 v 11:36  • Odpověz
jen mám smůlu v otm že ted nemůžu můj milovanej tatarák a játra :angry:
12. čer 2008 v 11:36  • Odpověz
autor
kuk holky :slight_smile:
ahooj
moc moc makám, dneska chci jít ve tři domů, zajet pro telku a lednici, tak hurá budu mít krátký den a moc moc se těším na odpolko. jupííí

Elli, játra mě mrzí děsně moc, zbožňuji je. Ale jak říká Péťa pro mě je teplé jídlo hrob, ba dokonce i čaj mi vadí! Naposledy jsem pila čaj ráno před svatbou v dubnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Teplé jídlo i pití prostě nemůžu. ALe prý je to podle přírody nějak zařízené, že v tomto období si to mimi vezme z mámy a tudíž není absolutně vůbec ohrožené tím málem jídla, co jíme nebo tou studenou stravou.

Dneska jsem začala 13tt hurááááááá :grinning: :grinning:
12. čer 2008 ve 12:07  • Odpověz
kaci o mimi mít strach nemusíš moje mamka nemohla kromě kofoly a zelné vody celých 9 měsíců pozřít nic a jsem zdrava!!!
12. čer 2008 ve 13:13  • Odpověz
Ahoj holky,tak já se dobrovolně přiznám,že včera jsem byla na veče s našima a pochutnala jsem si na tataráku,tak jak nikdy v životě!! :slight_smile:

Moje kámoška ho jedla celé těhu a malej je naprosto v pohodě :sweat_smile: .Ono se podle mě může vše,ale nic se nesmí přehánět!!

A jinak mě už je 3 den suprově takže pohoda,jen se mě občas zamotá hlava,ale to je tim nízkým tlakem :sweat_smile: ..

Kačí,to to utíká ty už jsi 13TT ty bláho,tak to budeš moc pomalu už začít nakupovat,co :grinning: :grinning: :grinning: ???

Elis:A zítra držím palečky at je u doktora vše v pohodě :dizzy_face: ..

Taky se těšim až tam půjdu,ale do 2.7 je zatim moc dalekoo :frowning2: :frowning2: ..

Tak pěkný večer paaa
12. čer 2008 v 19:09  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem konecne regostrovana k porodu. Je to na Bulovku, ircili mi termin 11. 12. a meli uz posledni dve mista. Slysela jsem o tom, ze je vsude velky natrsk, ale takovy :wink:
Ilonnka: Ten tatarak. Taky jsem ho jedla, apk jsem v modre knizce o tehu cetla, ze je prisne zakazan (neni tepelne zpracovany). Je pravda,, ze jsem si na nem taky pochutnala, snad to bude bez nasledku :slight_smile:

Holky, taky jste porad tak hladove? Ja bych jedla furt. Zacinam se bat, ze jestli to bude pokracovat, tak se nevejdu do dveri. Ted, kdyz chodim do prace, tak se ztloustnuti nebojim, ale za 14 dni mi zacinaji prazdniny, tak to porom bude prirustek :grinning:
12. čer 2008 v 19:21  • Odpověz
Dobré ránko holky :slight_smile:
Proísm Vás, byla jste některá na vyšetření v centru prenatální diagnostiky? Kvůli vadám miminku? Já se musím během chvíle rozhodnout, jestli jet nebo ne. Ráno tam zavolat a objednat se, nebo tam nejezdit...
Poraďte...
Já sem si u doktora řekla, že to nepotřebuju, pak se mi to ale rozleželo v hlavě... Navíc ze známých kdo miminko už má tam byl... Tak asi taky pojedu. Co Vy?
13. čer 2008 v 06:44  • Odpověz
Dobré ranko,
konečně pátek, hurá!!!
Včera jsem nakonec udělala gulášovku a mi se vrátila chuť a snědla jsem 2 misky. A dokonce mi ani nebylo těžko. Asi je to fakt o tom, že jak co sedne ...

Holky, jaký máte názor na taková ta "sáčková" jídla nebo dochucovadla? Myslím, polívky, ochucené nudle, masox ... včera jsem nad tím právě uvažovala, když jsem dodělávala tu polívku a nemohla ji dochutit, tak jsem tam přidala jednu hotovku sáčkovou polívku. Ono je to asi tak, jak píše Ilon výše, že se může vše a nic se nemá přehánět :sunglasses:

Včera jsem si koupila Calibrum mami, ať teda do sebe dostanu nějaké vitamínky, když už je moc nejím :wink:
13. čer 2008 v 06:45  • Odpověz
autor
ahojky holky dobré ránko

hlásím se s dobrou náladou! Ba dokonce vynikající. Asi mi začíná být fakt líp, já bych si dala bramborový salát a prasátkovej řízek :grinning: Jináč včera byl skvělej den, sice v práci ukrutnej mazec, nestíhám s váma koníkovat, ale odpolko skvělý, máme lednici i telku a dokonce jsme šli kolem Dolce Gusta a Míra se tak podíval hele to je ten krásnej stroj a asi za dvě minuty byl zabalený a připravený u pokladny :grinning: a jen tak nenápadně povídal a ten červenej je krásnej co? No tak máme červenej :grinning: :grinning: :grinning: ten se mi líbil nejvíc. Jářku nákup jak na vánoce ale bomba. A asi z té euforie nebo co mi nestihlo být špatně :grinning: :grinning: :grinning: V růžovce měli chlebíčky a já na ně dostala takovou chuť!!!
13. čer 2008 v 06:46  • Odpověz
Ahoj Kači,
tak to je super, že jste tak pokoupili a udělali si rodost!!
Teď už jen budete vysedávat u telky a popíjet výborné kafí nebo kapučínko :grinning:
Já včera u růžovky řvala jak tur, přišlo mi tam všechno takové dojemné ...
13. čer 2008 v 06:50  • Odpověz
autor
Já jsem taky plakala ale jak!!!! Nebyla jsem k zastavení, pořád mi slzičky kapaly na tričko, už jsem si ho u krku promáčela. Míra taky měl slzy v očích, říkal, že ho to strašně dojímá a že neví proč. Tak jsem mu řekla, že nás tohle čeká na Vánoce, možná na Štědrý den a to se normálně zamknul v koupelně!!! :grinning: Asi nechtěl přiznat slabost nebo nevím. Ale dojatej byl, to přiznal sám a i hlas měl zastřený, no plakal taky.

Vysedávat u telky asi ne, my na to nejsme. Spíš mastíme karty nebo scrabble. V létě jsme pořád na kole, letos to nějak nevychází, ale třeba v úterý pan dr. zákaz zruší, když tam hematom už nebude. Pak budu moct na kolo huráááááá. Telku máme spíš teď pro mě, jak nemůžu ven a na kolo, jsem pořád zavřená. Je to jak v kině, krása fakt. A nebylo to drahé, sama jsem z toho překvapená, jak ceny klesají. Asi tím kurzem USD a taky asi je to starý model a potřebují vyprázdnit sklady. Byla akční, z letáku, o 8000 zlevněná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Slevy to je moje :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2008 v 06:55  • Odpověz
Kači s kolem pozor, na to mě upozorňoval Dr., pozor na otřesy a je tam velké riziko pádu.
Spíš procházky jsou OK.
My jinak taky jezdíme na kole, ale letos si ho neužijeme ani já ani manža, dokud bude pořád práce venku.
13. čer 2008 v 07:01  • Odpověz
autor
Já myslela, že mám kolo zakázané kvůli hematomu! Ty otřesy mi jsou jasné, proto nejezdím. Hematomu otřesy vadí, nesmím chodit rychle a prudce ani do schodů, musím pomalu jak důchodce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , zakázaný jsou i otřesy z milování. Ale že je kolo zakázané prakticky celý těhu jeeeeežiš to mě nenapadlo! No tak holt dneska na třešně pojedeme autem no aspoň můžu vzít bedýnku že jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a večer si pustíme nějaký film na veeeeeeeeelký telině (ty jo po dvou měsících bez televize se docela těším na top gun nebo tak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ).
13. čer 2008 v 07:11  • Odpověz
No já myslím, že kolo, brusle atd. opravdu nejsou moc dobrou volbou po dobu těhu. Ale víš jak, co člověk, to názor :wink:
Já si teď dávám ovocnou přesnídávku, nějak mi na ni přišla chuť včera v obchodě a je fáááájná :dizzy_face:
Akorát nevím, co budu dlabat dál v práci ... v kantýně mě nic nezaujalo a co jo, tak to už bylo zadané. A ze železných zásob tu mám jen sýrové nudle knorr do hrnečku.
13. čer 2008 v 07:40  • Odpověz
autor
jo jo, co člověk to názor, ale je blbina riskovat, když nemusíme. :wink: na co? abychom si pak něco vyčítaly?to by nám za to nestálo. po zkušenosti s nemocnicí a hematomem a strachem z potratu si vážím každého dne, kdy na kalhotkách nenajdu krev. najednou i maličkosti na tom světě, ty malý všední blbiny, kterých si člověk ani nevšimne, mě těší a jsem za ně ráda
13. čer 2008 v 07:46  • Odpověz
Přehodnotila jsi priority, to by udělala každá z nás.
Já jsem se před těhu zase nervovala, chtěla mít vše tip-ťop, teď jsem hodně zvolnila. Možná je to i tím, že jsem unavená a taková "do ničeho", možná to jde nějak podvědomě ze mě.

Akorát včera jsem se dozvěděla blbou zprávu, že kolegyně, co tu má nastoupit za mě, je na nemocenské, k tomu všemu je i v nemocnici, leží na neurologii. Prý toho na ní bylo moc (to mi včera po poradě říkal šéf, že pořád jen mluvila o tom, jak zvládne někoho zaučit za sebe a jak zvládne práci tady za mě), že byla na zhroucení. Další kolegyně, co s ní mluvila, říkala, že měli doktoři podezdření na krvácení do mozku.
Tak nevím, co si o tom všem myslet, po tom, jakou ji znám já. Hlavně aby se uzdravila, jinak se vidím ještě v listopadu v práci s břichem :cry:
13. čer 2008 v 07:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.