• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
Ahoj holky,

Co se týká kola,atk mě ho doktor taky nedoporučoval,takže zatim se naší doktoří schodli :sweat_smile: ,řekl,že je super plavání jak pro mě tak pro mimíska a ještě procházky,ale zas mám dát bacha ne klíštata :sweat_smile:

Kačí to jste měli ztrácecí včera,co?Ale člověk si musí udělat radost a kort když je to ve slevěě :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2008 v 08:23  • Odpověz
autor
čauky Ilu co jsem těhotná, jsem měla už 4 zakouslá klíšťata! Naštěstí žádný zarudlý flíček jsem nenašla. Je to OK.

JO jo, včera byl skvělej utrácecí den, už dlouho jsme si nic nekoupili, teda Míra jo, věci do PC a na sebe, já dlouho nic.
13. čer 2008 v 08:51  • Odpověz
Achoj Ilon :slight_smile:

My jsme si teď koupili věcí .... :grinning: třeba 5 kubíků suchého betonu, 60 tritregů ztraceného bednění :grinning:
13. čer 2008 v 09:01  • Odpověz
Ilon a neříkal ti Dr., jestli se může použít před prochajdou repelent?Mmy ve volné chvíli chodíme s naší hafinou do lesa, byla jsem zvyklá trochu se nastříkat Difusilem, jen jsem teď nikde nevyčetla, jestli se to může i v těhu ...
13. čer 2008 v 09:18  • Odpověz
autor
myslím že v repelentu není problém, že to mimi neškodí. je to mýtus. stejně jako že se nemůžou barvit vlasy v těhu, to je taky mýtus
13. čer 2008 v 09:31  • Odpověz
Tak to jo.
Já si hlavu nebarvím, mám tmavé až černé vlasy. Ale už jsem uvažovala, protože mi říkala kamarádka, že by mi to pomohlo proti maštění vlasů. Já si teď fakt myju hlavu denně, max. ob den a to už jsem nervozní, svědí mě atd.
13. čer 2008 v 10:28  • Odpověz
Přeji všem krásný víkend, papááá
13. čer 2008 v 10:41  • Odpověz
autor
mě se vlasy nemastí, co jsem těhu, tak jsou pevný a lesklý a nemastí se. Měla jsem s tím problém když jsem si je ostříhala na kluka, to jsem si je musela mýt každý den, čím jsou delší, míň se mi mastí. Teď si je myju jednou za 6 dnů. Pohoda.

Pa pa Leničko
13. čer 2008 v 10:50  • Odpověz
Ty brďo, 1x za 6 dnů ... to byl byla jak nějaký houmles.
To já mám hodně huté, pevné vlasy, ale bohužel se mi teď mastí abnormálně.
Páčko Leni :slight_smile:
13. čer 2008 v 11:05  • Odpověz
autor
houmles :grinning: :grinning: mám štěstí na pevný a kvalitní vlasy no. aspoň něco :grinning:
13. čer 2008 v 11:17  • Odpověz
autor
nikde nikdo??? :frowning2:
13. čer 2008 v 16:40  • Odpověz
Dobré povíkendové ráno ...
... mi se tak nechce :rolling_eyes:
16. čer 2008 v 06:57  • Odpověz
autor
čauky holky, rozjezd je blbý, ale týden uteče, neboj Péťo :wink:
16. čer 2008 v 07:08  • Odpověz
Ahojky,
no do pátku je ještě daleko, ach jo ...
Jaký byl víkend? U mě se moc neodpočívalo - v sobotu jsme byli na tom festivalu (naštěstí nepršelo) a v neděli opět u míchačky :slight_smile:
16. čer 2008 v 07:09  • Odpověz
autor
Do pátku ještě 4 dny, ale neboj, ono to půjde.... uteče to..... U nás pohoda, v sobotu jsem byla sama doma, manžel měl třídní sraz a dorazil domů ve tři ráno :grinning: Tak jsme jely s kámoškou nakupovat, trochu jsem si spravila náladu, pak jsme seděly u ní na terásce, no a večer jsem zašla s kamarádem do hospůdky, na zahrádku, bylo to fajn. Včera byl uklízecí den, umyla jsem starou lednici, odmrazila mrazák, připravila na stěhování, uklidila, vyprala 4 várky prádla, utřela prach, umyla si vlásky, no klasika no. Joooo a konečně jsem vyžehlila absolutně všechno prádlo, který jsem měla ještě od doby před nástupem do nemocnice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2008 v 07:16  • Odpověz
Teda, ty jsi pracant :slight_smile:
To my jsme v sobotu vyrazili z domu ve 12 a vrátili se po 21 hodině, ještě jsme se stihli s manžou chytnout a pak alou spát. Bolela mě záda (a bolí do teď) ze sezení na lavicích na tom fesťáku.
V neděli jsme vstávali v 7 a od 8 se makalo. Já hlavně vařila, taky jsem vyprala jednu várku prádla a pak byla spíš takové to podej-podrž :wink: Večer jsme se pak podívali na DVD, rychle ten víkend utekl.
16. čer 2008 v 07:32  • Odpověz
autor
my jsme koukali na dvd v pátek, z tý euforie z nový telky :grinning: a v sobotu dopolko, než odešel na srazík. Takový ty typický krásný český filmy - Jak vytrhnout velrybě stoličku, atd :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2008 v 07:37  • Odpověz
Tak to my včera zkoukli kresleného Ratatoule (nebo jak se to píše) :wink:
16. čer 2008 v 07:39  • Odpověz
autor
to jsem ještě neviděla.... ale kreslené pohádky se mi v poslední době moc líbí. Na Dobu ledovou stejnak žádný jiný kreslený film nemá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. čer 2008 v 07:49  • Odpověz
My máme hodně filmů na DVD, většinou si říkáme, že se budem dívat v zimě nebo při škaredých večerech, ale nějak to vůbec nestíháme. Ještě máme doma i Karcoolku, na tu snad taky vyjde brzy čas.
16. čer 2008 v 07:54  • Odpověz
autor
taky si necháme vypálit filmy a 3/4 jsme nikdy neviděli...
16. čer 2008 v 07:56  • Odpověz
Taky tak. Manža radí přesvědčení, že když stojí médium 10,- kč, tak by byl hřích nevypálit si to :wink:
16. čer 2008 v 07:57  • Odpověz
Dobré ránko všem,
tak už se nám to sobotí... (to abysme se optimisticky naladily) :slight_smile:
Mě tento týden asi uteče hopem, pondělky nestíhám, mám tu po víkendu zase 400 objednávek a to musím dělat ještě spoustu jiné práce. zZítra jsem tu jenom do jedné a pak jedu do toho Brna. V pátek mám půl dne volna a jdu se kadeřit a o víkendu slavím narozky. Je toho dost :unamused:
16. čer 2008 v 08:04  • Odpověz
Ahoj Hanti,
tak to máš teda nabitý týden :slight_smile:
Mi to v práci utíká jak kdy, doma odpoledne letí závratnou rychlostí každý den ...
16. čer 2008 v 08:09  • Odpověz
To je pravda... Volný čas doma a dovolená vždycky utíká mnohem rychleji než v práci :slight_smile:
Ale pondělky jsou pro mě záhul i v práci :rolling_eyes:
16. čer 2008 v 08:13  • Odpověz
autor
zítra držím palce Hanto!!!! a přivez si nějaký hezký obrázek miminka :slight_smile:

Péťo mě to teď letí snad samo nebo co
16. čer 2008 v 08:52  • Odpověz
Ahoj holky,
no vidíte ještě tady jsme vám zapomněla říct dobré ránko :slight_smile:, omlouvám se :frowning2:
16. čer 2008 v 09:08  • Odpověz
Ahoj Leni :slight_smile:

Já mám snad v kanclu komáří hnízdo, už jsem jich tu asi 10 od rána zabila !!! :angry:
16. čer 2008 v 09:10  • Odpověz
Ahoooj Péti,
fuj komáři, taky je nesnáším. Hlavně v noci, ráno jsme jednoho objevila. měl štěstí , že jsme ho v noci neslyšela.
16. čer 2008 v 09:12  • Odpověz
autor
u nás komáři asi nejsou, žádnýho jsem neslyšela ani nejsem poďobaná
16. čer 2008 v 09:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.