• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
doktoři jsou zvláštní - to co u jednoho je "úplně normální" tak u druhýho to je pomálu na revizi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2008 v 08:34  • Odpověz
jo to asi jo. No uvidíme zítra jak Lucas pořídí:slight_smile:
27. kvě 2008 v 08:45  • Odpověz
autor
už jsem tady holky. jen mě zas při nástupu do ouřadu čekalo telefonování.

co probíráte? doktory?
27. kvě 2008 v 08:47  • Odpověz
autor
kri, tak s tím mám taky zkušenost. Co je pro jednoho normální, pro druhého je potrat! Přitom mají všichni stejnou školu, pokud se nepletu :angry:
27. kvě 2008 v 08:48  • Odpověz
jo jo, doktory, skoro to vypadá, jako by nemohli všichni studovat tu stejnou medicínu, protože ty názory se tak různí....
Kači, no ani ne.
Dneska tam na zaučení nikoho nemáš?
autor
dočítám historii, Leni, taky mě přepadají návaly zimy, rozklepu se a nevím, co s tím. Jedině do postele a to většinou usnu, okamžitě. Třeba odpoledne :grinning:
27. kvě 2008 v 08:49  • Odpověz
autor
Přijde až v 11, tahle je dobrá, ale ta druhá chodí už na půl devátou a nemůžu koníkovat :grinning: :grinning:
27. kvě 2008 v 08:50  • Odpověz
autor
Kri, můžu si dát do alba obrázek 3D mimi, jako máš ty?Neva?
27. kvě 2008 v 08:52  • Odpověz
Takže aspoň nějaký příznak :grinning: návaly zimy :grinning:

Takže už ji tam máš? Tak to s náma dlouho nebudeš, že? :cry:
27. kvě 2008 v 08:52  • Odpověz
Kači dej si tam i metřík co máš u Sluninky:slight_smile:. Já si to pak taky chi udělat, akorát budu potřebovat pomoc, anglicky neumím:slight_smile:
27. kvě 2008 v 08:54  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
27. kvě 2008 v 08:56  • Odpověz
autor
nemám, přijde v 11. Ale mám pro ni práci, na celej den až do pěti, půjde k druhýmu počítači, tak dneska fakt budu mít času habakuk!!! Mimo vyjímky, kdy bude šéfová něco chtít :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jo to jo, to pomůžu, ale to od Kri zatím nevím, jak se vkládá, nedaří se mi
27. kvě 2008 v 08:56  • Odpověz
autor
ahojky Péťo vítej jsme rády, žes nás našla :slight_smile:
27. kvě 2008 v 08:57  • Odpověz
Já jsem tu měla od rána potenciální nástupkyni. Ach jo, jsem z toho nějaká přešlá.
Ale co, nějak bylo, nějak bude.
27. kvě 2008 v 08:57  • Odpověz
Jo, Kači, našla, s tvou instruktáží :wink:
Jé, ten metřík bych si ráda taky dala, tak se pak vtěrnu, až to budeš vysvětlovat, ju?
27. kvě 2008 v 08:58  • Odpověz
autor
Péťo, taky se s tím trápím, nebaví mě někoho zaučovat, když potřebuju rychle něco udělat, tak mě to zdržuje. Jo a taky mi je líto, že odejdu!!!!! Kolektiv sice blbej, ale přeci jen jsem tu dlouho a ta práce jako taková mě moc baví
27. kvě 2008 v 08:58  • Odpověz
ahoooj Péti:slight_smile:

copak, nelíbí se ti nástupkyně?
27. kvě 2008 v 08:59  • Odpověz
autor
no joooo, přeci vás nenechám bloudit a zakládat si téma jen pro sebe ne? Snad se holkám zadaří a bude nás tady požehnaně
27. kvě 2008 v 08:59  • Odpověz
to si piš, že nás tady bude více:slight_smile:
27. kvě 2008 v 09:01  • Odpověz
to já jak budu zaučovat, tak žádné, že budu v šest v sedm doma, to budu jezdit asi o hoooodně později. Ach jo, se taky vůbec netěším:frowning2:
27. kvě 2008 v 09:01  • Odpověz
Ahojky, obě potenciální zástupkyně znám, jsou ze stejného provozu, takže pohoda.
Ale možná kdyby mi tu dali někoho úplně cizího, bylo by lépe.
Co s takovou babou, co se ptá ... kde se chodí kouřit, jestli musí chodit na 6, jestli jí šéf bude podepisovat odchody k lékařům, jestli se tu za ní může manžel stavovat na kafe ... to jsou věci, které by mě asi napoprvé moc nezajímaly, když se jdu někam "ucházet" o práci. Ale hold jsme každý jiný.
27. kvě 2008 v 09:02  • Odpověz
no tak to je holka odvážná. místo aby se starala o práci. Bych to práskla šéfovi. Ne že bych byla nějaká bonzačka, no lae takový přístupl, docela síla, teda
27. kvě 2008 v 09:04  • Odpověz
autor
kuk a je tam miminko :grinning:
27. kvě 2008 v 09:05  • Odpověz
jůůů to je paráda Kačí:slight_smile:
27. kvě 2008 v 09:07  • Odpověz
No právě že oni ji dole na vedení znají, proto mi připadá, jako by ji chtěli "uklidit" sem, já jsem totiž mimo od toho hlavního zdroje, kde sedí "vrchnost".
No a ta druhá paní je zase hoooooooooodně důležitá, neumí pořádně udělat ani tabulku v excelu, ale hlavně všem vykládá, že má maturitu. Já už jsem si s ní užila hodně na předchozím místě, ona tu dělá o rok déle než já a já už jsem 2 x povýšila a ona ne. Ale že by hledala chybu u sebe, to ne. Ale zase má za zády svého manžela, co tu dělá mistra, tak to má dobré.
27. kvě 2008 v 09:07  • Odpověz
Jé, krásné mimi :slight_smile:
27. kvě 2008 v 09:09  • Odpověz
Peti to jsou teda nervy. Musíš to asi hold přežít. Nic ti nezbývá, že?

Holky, oblíkám se do obchodu, za chvíli asi půjdu. Nějak se mi ty rifle zcvrkly, či co???
27. kvě 2008 v 09:10  • Odpověz
Jj, přežít to musíme, jsem ráda, že jsem si vám mohla postěžovat, nějak to na mě poslední dobou doléhá...
Dnes mi ještě k tomu manža odjel na služebku do Brna a vrátí se až zítra, už teď je mi smutno.
Leni, asi jsi na ty rifle použila nějaký špatný prášek, že se srazily :grinning:
27. kvě 2008 v 09:14  • Odpověz
prášek néé, ony vyprané ještě nejsou :grinning: :grinning:

Tak jdu, za půl hodiny jsem zpátky.
27. kvě 2008 v 09:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.