• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
Ty mrchy jsou někde uhnízděné v kanclu ... stará budova, plíseň, to je pro ně ráj.
Naštěstí na mě taky moc nejdou, tak aspoň že tak.
16. čer 2008 v 09:22  • Odpověz
tak si tam dej Peti reida do zásuvky, to pomáhá, já bez něho v létě ani neusnu
16. čer 2008 v 09:28  • Odpověz
Já jsem poskříkala záclonu Difusilem, ať mi tu nelítají :wink:
Já mám dnes chutě :grinning: na snídani jsem si dala rohlík se sýrem, pak dokonce i Delisu a už se zase olizuju. Půjdu si asi umýt ovoce, ať mám alespoň něco zdravého.
Holky, jen tak pro zajímavost ... jaký je váš jídelníček? Ať mám něco ro inspiraci :wink:
16. čer 2008 v 10:17  • Odpověz
Peti můj jídelníčeK???? no ráno rohlík něčím, dneska trovna jogurt, teďka do sebe cpu meruňky, k obědu no nevařím, takže opět rohlík s něčím a večer jak přijdu z práce tak nějaké jídlo s manžou, teplá večeře, podle tho na co máme chuť. dneska bude ještě maso s bramborek od včerejška. Aůe jako zas nevyvařuju, ton ééé
16. čer 2008 v 10:41  • Odpověz
autor
můj jídelníček? ovoce ovoce ovoce, občas suché pečivo. když je mi dobře, tak bramborová kaše se šunkou, řízkem, smaženým sýrem, plátkem uzeného. bohužel, copak na to zítra řekne pan dr. zhubla jsem dost
16. čer 2008 v 10:48  • Odpověz
Kači, snad už začneš papkat normálně, ať se popravíš po těch shozených kilech.
Já jím jak kdy ... v práci většinou rohlík se sýrem, pak nějaké ovoce, pak oběd. Doma už jídlu moc nedám, spíš tak jen chodím a uždibuju ... Jak kdy. Šunku nebo zeleninu do sebe dostanu jen v toastech nebo něčem vařeném. Včera jsem dělala brokolicovou polévku, ta mi chutnala.
Ale ty chutě jsou zvláštní. V sobotu byly na oběd knedlíky s borůvkama, to už jsem neměla asi 10 let :sweat_smile:
16. čer 2008 v 10:59  • Odpověz
autor
jo, jahodové knedlíky v tvarohovém těstě jsem snědla 4 v sobotu. to je fakt. chutnaly mi.
16. čer 2008 v 11:03  • Odpověz
Ahoj holky :sweat_smile: ,tak já už asi 4 dny co ráno vstanu tak snídám a to jsem nikdy dřív nedělala,prostě se proberu a mám strašnej hlad..takže rohlík s čajem a je fain.. :sweat_smile: Pak si dám náke ovoce a pak dýl něco k jídlu,teplé jídlo pořád nemusím.Ale včera jseme byli u tchýně a snědla jsem segedín s 2 knedlíkama a moc jsem si pochutnala :dizzy_face: :dizzy_face: ..

Jinak jsem včera nakupovala,koupila jsem si domů novou záclonu,tak jsem včera umyla okno nandala záclonu a mám radost,akorát teda nemuselo hned co jsem to okno doumyla začít pršet :astonished: .AL eje mě to fuk,záclona je pěkná tak mám radost :sweat_smile:
16. čer 2008 v 11:28  • Odpověz
Ahooj Ilčo :slight_smile:

Tak jahodovvé knedlíky nééé, já nic co je jahodovíé nejím, bléé, to mi smrdí. ale nějaké ovocné knedlíky bych si teda dala. Hmmm i smažák jsme dlouho neměla. Nop teda, to si musím někdy udělat :slight_smile:
16. čer 2008 v 11:30  • Odpověz
Tak to já jahůdky můžu :grinning: Fajn je jahodový džusík. Ale každý máme jiné chutě :wink:
16. čer 2008 v 11:40  • Odpověz
Jé, jsem vám neřekla ... včera se má mamka vrátila z lázní a dostali jsme dáreček - teda prďolka dostala velikého plyšového méďu hlídače :slight_smile: Musím ho dnes fotnout a hodit do albumku :wink:
16. čer 2008 v 11:42  • Odpověz
autor
jeeeeee už dostáváš dárečky? to je krásný!

teplý jídlo je koukám asi prokletí těhotných co holky? :angry:
16. čer 2008 v 11:45  • Odpověz
Mi teplé jídlo nevadí, já jsme v phoděéěéěé:slight_smile:. V sobotu bylo vepřo-knedlo-zelo. No to jsem si pošmákla, tři knedlíky jsme zvalila :grinning:
16. čer 2008 v 11:46  • Odpověz
autor
knedlo vepřo zelo? ale ale to bych si taky dala :astonished: juuuuuu mě se vrací chuť :sunglasses:
16. čer 2008 v 11:52  • Odpověz
Bylo to výbornééééé. To je fajn, že se ti vrací chuť, to je potřeba toho využít :sunglasses:
16. čer 2008 ve 12:00  • Odpověz
Mi vadí jak které teplé jídlo ... když si ho ukuchtím doma nebo někde sama vyberu, tak je to OK. Ale jít do kantýny a najíst se něčeho, na co nemám chuť, to už raději neriskuju. Jak dnes ... právě jsem poobědnala 2 suchary se sýrem a banán. Ale doma čeká oběd ze včera :wink:

Jj, dostali jsme první veliký dáreček od babi :dizzy_face:
16. čer 2008 ve 12:14  • Odpověz
Už dááreček??? No téééda. A copak????
16. čer 2008 ve 12:17  • Odpověz
No toho méďu, přeci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. čer 2008 ve 12:19  • Odpověz
já jsem blbka :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2008 ve 12:23  • Odpověz
autor
Leni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2008 ve 12:39  • Odpověz
autor
Leni už jsi slyšela pověru, že v těhu se blbne? říká se tomu těhotenská demence, prej. občas ji pozoruju, hele něco mi v mozku přecvakne a jsem jak pitomá, prostě v pokladní knize odečítám a divím se proč to nevychází a hádám se s ostatníma, že já to mám dobře a oni blbě :angry:
16. čer 2008 ve 12:40  • Odpověz
Jo Kači to jsme neslyšela, ale asi na tom něco bude. Taky dělám chyby v práci, ale oni to neví, že jsme těhu, takže to musím svést na to, že jsme pitomá a že už se to nestane :grinning: , a doma, to už ani nemluvím. Manžel mi něco řekne, já se za hodinu ptám znova a on na mě čučí jestli mi jako nehrabe, že jsme o tom před hodinou mluvili. :grinning: :grinning:
16. čer 2008 ve 13:00  • Odpověz
:grinning: Holky, to nám říkala paní na kurzu, že zapomínání a divné pochody v hlavině jsou v těhu normální :grinning: prý to řekne i našim polovičkám na té hodině s tatínkama, aby o tom věděli od někoho študovaného, že to není jen náš výmysl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Za chvilinku už mám padla, tak se mějte hezky a pěkné odpolko a večer :sweat_smile:
16. čer 2008 ve 13:32  • Odpověz
autor
tak vidíš Leni, nekecám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: taky občas blbnu, což u mě není normální
16. čer 2008 ve 13:47  • Odpověz
autor
:sunglasses: a pojĎte domů mě to nebaví dneska, mám blbou náladu
16. čer 2008 ve 13:51  • Odpověz
Holky jo jo at žije těhu demence :sweat_smile: ,já jsem teda zapomětlivá od jakživa,ale ted :confused: ..no máme veselo :sweat_smile: ..Tak třeba neustále něco hledám a nevim kde to je..A přesně jak říká Lená manža mě něco řekna a já se ho ani ne do hodiny na to samé zeptám :grinning: :grinning: ,máme doma veselo... :grinning:
Ale nebujte podle mě bude ještě huř.A opravdu to píšou i v knížkách,mě to vloni když byla těhu kamarádka předčítala a její partner říkal,ona neni blbá je jen těhotná :grinning: :grinning: :grinning: Ale jak jí tak chvílema pozoruji malému bylo 9 měsícu a nák se jí to pořád nezlepšilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,Tak snad se to u nás brzo srovná :sweat_smile: .
Venku je ošklivě,tak jdu dělat veču a pak zalezu do pelechu s nákou knížkou..Tak se mějte paa :sweat_smile:
16. čer 2008 v 16:31  • Odpověz
Ahoj holky, je jen zdravim.
Byli ( nebo byly) jsme dneska na kontrole. Jsme v poradku. Posunul nam zase termin. ( na zacatku tehu 7. 12. ted uz 15.12.). Takze mam strach aby to nekonexc nebylo na Vanoce.
Mame 8 cm od hlavy po kostrc. a srdicko nam bije jako dive. Dokonce mi dneska i maval(a).

Jinak sjem rada, ze jste me uklidnily s tim zapominanim. V patek jsem bezela z parce domu, jestli jsem nezapomela vypnout zehlicku. I dneska, kdyz jsem odchazela, jsem si musela nahlas rict, ze je opravdu vypnuta, abych se nesla presvedcit

Hezky zbytek dne
16. čer 2008 ve 22:05  • Odpověz
Dobré raníčko !!

Petruš, super, že bylo na kontrole vše OK, jen tak dál :slight_smile: A ono to tak dál i půjde :wink:

Dneska je pro změnu škaredě u nás, Kači :angry:
17. čer 2008 v 06:48  • Odpověz
autor
Dobré ránko holky moje, Péťo tady dneska svítí sluníčko hurááááá já totiž nerada chodím na gyn. v kalhotech, pokaždý jdu v sukni a včera v tý kose bych asi mrzla. Dneska to bude lepší. Hned má člověk lepší náladu :wink:

Petrusho díky za krásné zprávy po ránu, to je bezvadný. Tak se ti to posouvá směrem k nám co? To bude gól, budeme se před Vánocema honit která porodíme první :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2008 v 06:57  • Odpověz
K nám ten blbý počas došel až dnes, zatím je "jen" zataženo a neprší, tak snad to i tak zůstane.
Tak to já na gyn. chodím vždy v kalhotech a pak si obléknu dlouhé tríčo. Já totiž v sukních nechodím vůbec, tak to bude tím :sunglasses:
17. čer 2008 v 07:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.