• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
autor
jo taaak, tak to já jsem sukňová a šatová :slight_smile:
17. čer 2008 v 07:16  • Odpověz
Tak to já zase kalhotová :slight_smile:
Na kolik hodin jdeš k Dr.?
17. čer 2008 v 07:17  • Odpověz
autor
na půl devátou. jdu se vysprchnout, oholit nožky a zkulturnit. za 20 min jsem zpátky ne že mi utečeš do pracovního procesu Péťo :slight_smile:
17. čer 2008 v 07:22  • Odpověz
Makám jako šroubek už od 6 :grinning: .
Ale teď už nemám kam spěchat, tak si zbytek prácičky rovnoměrně rozložím :slight_smile:

Dneska máme druhé cvíčo, už teď vím, že se mi v 16 hodin nebude chtít vylést z domu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , lenochovi jednomu. Ale jak už budu v autě, bude dobře :slight_smile: Hodně mě bolí záda-dole kříže, neporadím ležet narovnaná na zádech, asi je to tím špatným vstáváním, jak nám minule říkala. Musím se jí poptat na nějaké cviky.
17. čer 2008 v 07:34  • Odpověz
Dobrá ránko všem :slight_smile:
Petruhskce gratuluju, Kačence držím palečky a Peťu zdravím :slight_smile:
Tady je dneska ošklivo, fůj :confounded:
17. čer 2008 v 07:46  • Odpověz
Ahojky Hanti,
u nás je taky pošmourno :angry:
Akorát tak počasí na to zalést pod deku a koukat na nějakou romantiku :slight_smile:
17. čer 2008 v 07:51  • Odpověz
autor
už jsem tadyk

ahoj Hanti, jak jsi včera dopadla? Dali ti výsledky hnedkomc nebo je tam nějaká lhůta pro vyvolání výsledků?

Péti, na romantiku chci taky, tak já beru popcorn a broskve a letím za tebou :grinning: :sunglasses:
17. čer 2008 v 07:52  • Odpověz
Broskve v ledničce mám, tak vem jen popcorn :grinning:
Romantika se najde, filmu máme až až :wink:
Tak už jsi nachystaná vyrazit?? Koukej pak hned písnout a nezapomeň na foto :slight_smile: :slight_smile:
17. čer 2008 v 07:59  • Odpověz
Kačko já jedu až dneska, v jednu pádím z práce :slight_smile:
Prej broskve :grinning: Kačka a její milovaná strava :grinning:
17. čer 2008 v 08:00  • Odpověz
autor
jeeee já jsem to zvorala? já myslela Hanti žes jela včera, promiň, jsem jouda. těhu demence, viz debata ze včera :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . moc se omlouvám Hanti

no jasnačka, bez broskví ani ránu. Holky mám kilovou bedýnku koupenou na pátek na svatbu, stejnak asi nic nepozřu tak abych tam nepadla hlady vezu si zásobu, trapný co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2008 v 08:03  • Odpověz
Neva, dyť o nic nejde ne? Jojo, čas sem neměla, ale trochu sem tu včerejší debatu zkoukla :slight_smile:
Co se dá dělat, o hladu být nemůžeš, takže hurá na broskvovou svatbu :grinning:
17. čer 2008 v 08:05  • Odpověz
Kači, třeba na té svatbě na něco dostaneš šmak !
To je dobré, že si vezeš na svatbu jídlo s sebou :grinning: Budoucím novomanželatům jsi to oznámila, aby nebyli překvapeni, kdybys místo polívky měla BROSKVI, místo hlavního jídla BROSKVI :grinning:
neboj, tak budou samé dobrůtky, že na něco dostaneš chuť!!
17. čer 2008 v 08:05  • Odpověz
Stejně si chuďátko Kačko, že ti pořád není dobře. Ale jak říká Peťa, myslím, že na něco chuť určitě dostaneš :slight_smile:
17. čer 2008 v 08:07  • Odpověz
dobré ráníčko:slight_smile:
17. čer 2008 v 08:50  • Odpověz
Ahoj holky,tak hlásim,že u nás je hezky..svítí sluníčko :sweat_smile:
17. čer 2008 v 09:26  • Odpověz
u nás prší a prší od večera :frowning2:
17. čer 2008 v 10:40  • Odpověz
Ahojte holky, tady furt prší, blééééééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A jinak netrpělivě očekáváme Kačku :slight_smile:
17. čer 2008 v 11:02  • Odpověz
U nás se kapku projasňuje, ale žádný zázrak to není ...

Kači už písla na březen, tak to určitě zkopne i sem. Je v pořádku, mimi taky, vše je OK :slight_smile:
17. čer 2008 v 11:03  • Odpověz
Kačka už asi nemá čas, Tak ti Hanti to tady dám, ať víš jak dopadla, snad jí to nebude vadit :wink:

ahoj holky jen juknu a zas jdu pracovat. hlásím dobré zprávy od pana dr. podle početí je mimi 13+1, takže jsem ve 14tt podle početí. Je velkej. Udělal i NT screening a dopadl dobře, bez zjevných vad neslučitelných se životem, takže mimi je zatím zdravé. Zamával mi ručičkama, podrbal se na hlavičce, kopal nohama, dělal kotouly, byl hodně živý. Pan dr. ho tam chytal. Máme fotku pro tatínka, až bude klid, oskenuju ji a vložím do alba. Holky já plakala, bylo to strašně moc krásné!!!! Jo, takže vánoční miminko nebude, asi je dítě starší než poslední MS, uvidíme jak půjde čas.

Mám radost, jsem šťastná. Joo a hematom je úplně pryč!!!!!!
17. čer 2008 v 11:07  • Odpověz
Aha, já nevěděla, že píšete i jinam, takže sem pořád čekala tady :frowning2:

Ale jinak super :slight_smile:
17. čer 2008 v 11:13  • Odpověz
ahojky holky!!! koukám samé dobré zprávy a to je dobře!
já v pátek taky dopadla dobře hematot je uplně pryč, na ULZ se byl kouknout i tatínek byl chudák uplně hotovej a pak všem vyprávěl jak jeho dítě vypadá :slight_smile: termín máme 14,12 a máme i s nožičkama 10cm!!!! :dizzy_face:
17. čer 2008 v 11:14  • Odpověz
Hanta no my máme ještě dvě doskuse. Když jsme se začly snažit. To je parta březen a pak ještě některé z nás chodí do holky snažilky a těhulky 08, tak proto i Kačka založila toto téma společný termín.
17. čer 2008 v 11:15  • Odpověz
Ahoj Elíííí,
tak to taky gratuluju ke krásným zprávičkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . supéééér

Hanta a neboj, Kačka se tady určitě ještě ozve jak dopadla :wink: :wink:
17. čer 2008 v 11:16  • Odpověz
Elis, tak to jsou samé dobré zprávy, super !!!
Jen tak dál a ať to platí pro nás všechny :wink:
17. čer 2008 v 11:23  • Odpověz
autor
pro Hantu: zkopírovala jsem ti to, ať se s tím nemusím psát víckrát

ahoj holky jen juknu a zas jdu pracovat. hlásím dobré zprávy od pana dr. podle početí je mimi 13+1, takže jsem ve 14tt podle početí. Je velkej. Udělal i NT screening a dopadl dobře, bez zjevných vad neslučitelných se životem, takže mimi je zatím zdravé. Zamával mi ručičkama, podrbal se na hlavičce, kopal nohama, dělal kotouly, byl hodně živý. Pan dr. ho tam chytal. Máme fotku pro tatínka, až bude klid, oskenuju ji a vložím do alba. Holky já plakala, bylo to strašně moc krásné!!!! Jo, takže vánoční miminko nebude, asi je dítě starší než poslední MS, uvidíme jak půjde čas.

Mám radost, jsem šťastná. Joo a hematom je úplně pryč!!!!!!

jo hlavička a trup má 8 cm, bez nožiček. kolik má s nožičkama to nevím. je prý velký.

moc moc gratuluju ellis - zaplať pánbůh že je hematom pryč!!!!! můj taky :wink:
17. čer 2008 v 11:25  • Odpověz
Už mi to psala Lehna, gratuluju Kačko.

Vidíš a Vy ste se mi všechny minule divily, že je miminko moc velké. Byla sem ve 12.týdnu a měl 9,2 i s nohama. Takže myslím, že to bylo optimální...
17. čer 2008 ve 12:23  • Odpověz
Holky jedu ke kámošce, přeji hezký zbytek dne. Papááá
17. čer 2008 ve 12:23  • Odpověz
Já už taky pádím, tak páčko :dizzy_face:
17. čer 2008 ve 13:39  • Odpověz
autor
holky já se asi udřu.

Hanti jo jo pak mi došlo, že je rozdíl když se počítá miminko i s nožičkama nebo jen hlava a trup. Hlavní je, že je mimi dle tabulek co? :wink:

Pa pa Leni hezký den
17. čer 2008 v 15:09  • Odpověz
Kači, jak jsi psala, že ti Dr. dělal NT screening-můžu se zeptat, co to je?
Nejsem si vědoma, že by mi můj Dr. něco dělal, něco vyšetřoval, tak jsem mírně znervózněla ...
Na krev jdeš za měsíc? Já už teď vlastně za necelé tři týdny, myslím, že je to vyšetřní na genetiku, teda doufám :wink:
No nic, jdu se převlíknout a pádím na cvíčo. Zítra tu budu s novýma poznatkama :grinning:
17. čer 2008 v 15:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.