• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
Kači, aha, tak děkuji za vystvětlení. Téda to jsou věci. Tak snad bude vše v pohodě.

Hanti, jo taky jsme dostala zkumavku na moč a zvážit se mám taky než půjdu na kontrolu:slight_smile:. Takže co se dozvím tady je pro mě daleko víc informací:slight_smile:

Exi já bych taky spala, ale za chíli jdu do práce
18. čer 2008 ve 13:49  • Odpověz
autor
mě neřekne nikdo nic, koukám tam vždycky jako jouda. moč si nosím v lahvičkách od babyplanu :grinning: :grinning: :grinning: poctivka že jo? :grinning: :grinning: no a jináč se zvážím tam, jde to pořád dolů, moc se jim to nelíbí.Však včera zas mluvil o neschopence, ještě stále ho ukecávám, že chci pracovat
18. čer 2008 ve 14:23  • Odpověz
Ahoj holky,tak se spaním si s váma podám ruku jsem pořád tak utahaná a to nechodim do práce..
Jinak já jdu na kontrolu 2.7 a pak 9.7 mě můj doktor za poplatek tušim,že 400kč bere už odběr na tripl testy a pak je znova dělá v tom 16TT jestli si to dobře pamatuji,takže ty 400stovky dám at mám jistotu,že je vše v pořádku..
18. čer 2008 ve 14:34  • Odpověz
autor
to jo, to bych asi taky dala. Mě nic takového nikdo nenabídl. jak říkám, asi nejsme moderní :grinning:
18. čer 2008 ve 14:35  • Odpověz
Kaci nebuj,třeba tě to nabídne..Bylo mě to vysvětleno že kdyby nedej bože něco tak takhle je to ještě jako větší potrat a nemusí tě vyvolávat porod,je to prostě šetrnější,ale stejně by to nebylo nic moc,no,tak snad budem všechny v pohodě!!!!!!

Jinak mě se pořád něco zdá a hlavně takové pěkné sny... :sweat_smile:

No a holky co myslíte,že se vám narodí na co se cítíte??
18. čer 2008 ve 14:39  • Odpověz
autor
to už nestihne, páč při příští kontrole už testy budou, budu v 18tt. Ilu to nevím, to záleží jak je dítko už velký. od ukončeného čtvrtýho měsíce už to je porod, fakt.

Ilu, já cítím chlapečka. Tajně se na něj těším, ale holčičkou zklamaná nebudu, to asi ne. Co ty myslíš? Máš nějaký cítění nebo zatím nic?
18. čer 2008 ve 14:50  • Odpověz
Citění Kačí ani nevim přeju si holčičku,alš když to bude zdravej kluk budu taky pochopitelně ráda.

Takže nevim jestli je to mé zbožné přání nebo to tak cítím prostě si myslím,že to bude holka!

A nevíš od kolikáteho tt to už jde zjistit na tom ultrazvuku?Nejsem si jistá jestli je to od 23TT..tak se raději ptám
18. čer 2008 ve 14:57  • Odpověz
Holky já cítím kluka a chtěla bych obojí, je mi to jedno, jen nějakou tu holčičku bych chtěla určitě. Všichni si ale myslí, že budu mít kluka, jen taťka pořád mluví o holce a nechce si to nechat vyvrátit. Přitom by asi malinko víc chtěl kluka, ale tvrdí, že to bude holka. :slight_smile:
18. čer 2008 v 15:41  • Odpověz
autor
já cítím kluka, taky nevím, jestli je to jen moje zbožné přání anebo to prostě jako máma cítím, já prostě ani neuvažuju, že by to byla holčička.

Ilu myslím, že na UTZ ve 20tt, jak se chodí na tzv. velký UTZ do nějaký větší nemocnice, tak tam už ti to řeknou, za předpokladu, že se mimi nechá ukecat a ukáže nožičky.
18. čer 2008 v 16:43  • Odpověz
Holky já teď čtu zprávu z kliniky ohledně těch krevních testů, poslali mi to do mailu.
A tady úryvek...počet plodů - 1, nosní kost - přítomna... Já sem se tak chlámala, prej přítomna, to je jak s Hliníkem, jak se stěhoval do Humpolce :grinning:
Jinak testy dopadly na jedničku... Já už se nemůžu dočkat až mi řeknou to pohlaví... Co Vy?
18. čer 2008 v 16:53  • Odpověz
autor
no bomba :grinning: hlavně že to má nosní kost :grinning:

taky se těším, až řeknou pohlaví a moooooooooooooooc
18. čer 2008 v 16:55  • Odpověz
Já taky, nechápu, jak někdo může čekat až do porodu... Nevydržela bych, neříct si to...
18. čer 2008 v 16:59  • Odpověz
Hanta, tak je supéér. No ale ta nosníkost přítomna, to se směju :grinning: :grinning:

Moje kámoška rodí v srpnu a neví co to bude,nechtějíé to vědět ani jeden,. Nechávají si to jako překvápko:slight_smile:. Já bych to určitě nevydržela, a nevydržím. manža to taky nechce vědět, ale ví že mu to vykecám, tak je s tím smířený :grinning: :grinning:

No a jinak já bych chtěla holčičku, ale cítím že to bude kluk
18. čer 2008 v 17:01  • Odpověz
autor
oni to chtějí asi jako překvápko, jenže když ta možnost je, tak to nevydržím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

můj manžel to chce vědět, už včera se ptal, jestli holčička nebo chlapeček a pak študoval fotku jestli něco uvidí
18. čer 2008 v 17:13  • Odpověz
Tak vidím, že jsi i tady :grinning: :grinning: :grinning:

Já to taky nevydržím a budu to chtít vědět:slight_smile:
18. čer 2008 v 17:25  • Odpověz
autor
Leni a jména?
18. čer 2008 v 17:46  • Odpověz
teda já nevím kde tě mám nahánět :grinning: :grinning:

Kluka nevím, prsotě nějak nejsou. Holky se nám líbí - Eliška, Barborka, Anička
18. čer 2008 v 17:54  • Odpověz
autor
jsem řekla že na březnu ne? pořád píšeš i jinam :grinning: Eliška se mi taky líbí a ještě Terezka
18. čer 2008 v 17:59  • Odpověz
Terezku má hodně známých, takže tu jsme zavrhla.
18. čer 2008 v 18:00  • Odpověz
autor
právě právě to je ončo. má to asi každej..... Míra stejně sní o Klárce, mám to marné :grinning:
18. čer 2008 v 18:04  • Odpověz
No tak Luki nesní snad o žádnémjméně. Nebo sjme se ještě nějak ani moc nebavili. No však to nějak dopadne. ach jo ale ti kluci, no fakt nevím. chtěl ajsem Davídka, má ho kámoška. chtěla jsem Kubíka,má ho sestřenka.
18. čer 2008 v 18:09  • Odpověz
autor
:grinning: Leni :grinning:
18. čer 2008 v 18:17  • Odpověz
Holky,člověk tu chvilku neni a vy už jste u jmen,tak já u holky,Karolínku nebo Adelku a kluka Matýska nebo Adamka a nebo Tomška,no nevim bude to ještě veseléé :sweat_smile:

Taky bych už to chtěla vědět,hnedka tedka :sweat_smile: :sweat_smile:

A jinak Kubíka mají 2 moje kámošky takže taky nemohu a pak jsem chtěla Honzíka a toho má sestřenka a bratránek zas pro změnu Saru,taky to byl muj favorit na jmeno..ale co jmen je dost určitě zbylo i na nás!!

Tak hezký večer a zítra paaaa
18. čer 2008 ve 20:58  • Odpověz
Dobré ráno,
včera jsem se s vámi nestihla ani rozloučit, tak se dnes musím pořádně ohlásit.
19. čer 2008 v 06:47  • Odpověz
autor
dobré ráno Péťo neva neva

Ilu Matýsek se mi taky strašně líbí, ale nechci Matěje ale Martina, tomu taky Matýsek můžu říkat. Problém je v tom, že budu mít vánoční dítě, takže narozky bude mít na vánoce a svátek má Martin 11.11., to mu přece nemůžu udělat, aby měl všechno odbytý v rámci měsíčního odstupu? Jakub je srpnové jméno, to je akorát.
19. čer 2008 v 07:01  • Odpověz
Pokud u nás bude kluk, tak to bude Honzík, ten má svátek v červnu, tak by to měl hezky rozděleno.
Holčičku chce Pavel Nikolku, ale ta má svátek v listopadu, tak se mi to moc nezamlouvá, další adepti na jméno jsou Hana, Karolína ... (původně jsem chtěla Evu nebo Annu, ale to mi vyfoukly sestřenky)
19. čer 2008 v 07:03  • Odpověz
Hezoučké Bříško !!!
19. čer 2008 v 07:06  • Odpověz
autor
Evu neee, taky budeš mít skorovánoční miminko. Annu má moje kamarádka, Kubu taky, Terezku taky, jen Martina nemá nikdo. Ale fakt je blbý mít svátek a narozky a vánoce v jednom měsíci. Kuba dopadne, holčička bude Klárka, ta má svátek 12.8., to má manžel narozeniny. Taky blbý, ale mě to nevadí. Klárku si vybral sám. Terezka se mi taky líbí, ale tu neprosadím, když je vymyšlená Klárka pánem tvorstva :grinning:
19. čer 2008 v 07:09  • Odpověz
Klárak se mi líbí taky, ale tu mají známí, tak to nee.
Uvidíme, co na holčičku vymyslíme, času dost :wink:

Já jsem dnes bez nálady, ozývá se mi zase osmička, stává se mi, že mě občas pobolívá, jak roste. Ibalgin neklapne, doma mám nějakou mastičku na znecitlivění nebo co to je, ale ta je samozřejmě doma a já v práci :confounded:

Podařily se ti včera koupit ty dárečky?
19. čer 2008 v 07:15  • Odpověz
autor
Nepodařily Péťo, sotva jsem se oblékla že půjdu tak šéfka hned že chce jít taky pryč ať jsem za 20 min. zpátky. Tak jsem stihla koupit jen sůl a taťkovi víno. Dneska už půjdu určo, protože tam bude kolegyně, tak se na hodinku vypařím. Už mám i plán, abych nechodila po městě nadarmo, kudy půjdu, abych stihla co nejvíc. Mě ti tak hrozně bolí nohy, asi taky půjdu pro hořčík, jak jsem ti včera psala.
19. čer 2008 v 07:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.