• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
My jsme včera za hodinu a půl stihli projít 2 zlatnictví v Třinci, pak do banky, na poštu, pak jsme jeli do Těšína, tam jsme skočili přes most do Polského Těšína do zlatnictví a pak do Českého Těšína a tam jsme koupili krásnou sadu, jsem z ní sama unešená, snad se bude mamce líbit. Je to kombinace bílého a žkutého zlata, josu tam zirkony-jsou to náušnice + přívěs, ještě k tomu dokoupím řetízek(tunýlek). Sice to bylo dost drahé, ale je to kvalitní, vysoce karátové a 50 mám mamča jen jednou :wink:
Dáváme jí to jako společný dar s mým taťkou.
Stihli jsme toho za krátkou dobu hodně, protože v 16 hodin už jsme zase museli být jinde platit zálohu na cihly.
Pak jsme byli u našich a večer s kamarády na pivko, kamarád včera udělal Inženýra :slight_smile:
19. čer 2008 v 07:29  • Odpověz
autor
juuuuu inženýr :stuck_out_tongue_closed_eyes: šikulka! můj brácha minulý čtvrtek jak ty říkáš udělal inženýra

to je krásnej dárek, šperky mají ženský rády, to bude mít mamča radost!!!!ty jsi taky z pohraničí?
19. čer 2008 v 07:33  • Odpověz
Já jsem to brala tak, že to by si mamča sama nekoupila. Taťka mi dal peníze, ať jí koupím nějaký řetízek, ale řetízky na běžné nošení má a já jsem chtěla něco "extra", snad jí tím uděláme radost.
Jj, bydlím cca 10 km od Českého Těšína - a tam jen přejdeš most a jsi v Polském Těšíně. jezdí se tam hodně nakupovat na trhy, dost věcí se u nich oplatí.
Na svatbu jsme měli z polska prstýnky, oblek i mé botky :slight_smile:
19. čer 2008 v 07:43  • Odpověz
autor
Náchod je hraniční přechod
19. čer 2008 v 08:10  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
Katuško Kubíček je červencovej, ne srpnovej :slight_smile:
Mě se nechcééé, Vám jo? Ale u nás dneska svítí sluníčko :slight_smile:
19. čer 2008 v 08:18  • Odpověz
Peťísku mě někdo říkal, že kočárek, který bych chtěla se prodává tady jen málo, že je ho nejvíc v tom Polském Těšíně a že je daleko levnější. Myslíš, že je to pravda? Vyplatí se tam zajet?
19. čer 2008 v 08:28  • Odpověz
ahoooj holky:slight_smile:
19. čer 2008 v 08:30  • Odpověz
Peti a kde se nejlíp kupuje oblečení v Polsku, jen v tom Polském Těšíně? Tam mi přjde vždycky hoooodně lidí a nedá se tam pořádně hnout. Poraď..., dík :sunglasses:
19. čer 2008 v 08:30  • Odpověz
Ahojky,
Hanti, já jsem se na kočárky v Polsku nedívala, tak fakt nevím. Ale výbavička se tam oplatí určitě, sestřenka tam kupovalo od deček, plínek, peřinek všechno a vyšlo to prý levněji. A jaký chceš kočárek? Tak se podívaj přímo na jejich polské stránky, jakou tam mají cenu ... Já jsem tam ve městě nebyla ani nepamatuju, na Malém trhu kočárky jsou, ale tam bych si ho asi nekoupila.

Leni, já nevím, kam bych jinam do Polska jela. My vždy jen zakotvíme hned na Malém trhu kousek od hranice. Lidí tam bývá hodně, to ano. Naposled jsem tam na nějaký nákup byla asi loni, tak snad moc nezdrahli. Kamarádka si tam teď koupila těhu rifle(myslím že cca za 700,-).
Jinak pro nákup nějakých stavebních věcí je dobrá Castorama taky v Těšíne.

Moc jsem vám nepomohla, že? My jsme tam včera vlítli jen do jednoho obchodu a za 10 minut jsme zase byli v ČR :wink:
19. čer 2008 v 09:23  • Odpověz
Já chci s největší pravděpodobností kočárek tenhle, ale rozhodnuto není...
http://www.moje-miminko.cz/trikolky-kombinovane-trikolky/kocarky-v-cross7968
Jinak v Polsku sem nikdy nebyla, tak nevím.
19. čer 2008 v 09:29  • Odpověz
Ahoj holky,tak vy se máte bydlet takhle u přechodu,to my to máme zas kousek do německa,ale nic moc...i když tedko je euro dole tak je to dobrý :sweat_smile:
Jinak už jsme konečně vybrali dovču a jedem do Trojanovic to je kousek od Frenštátá pod Radhoštěm a kousek od polska,tak se tam taky doufám aspon 1x vypraavíme a kouknem co kde mají :sweat_smile:
19. čer 2008 v 09:30  • Odpověz
Hanti, já z Polsa taky znám jen trhy a pak pár obchodů. Donedávna mě kočárky nezajímaly, tak jsem se tam po nich nikdy nekoukala. Ale teď to budu muset napravit :wink:
Akorát vím, že se kamarádka dívala právě na trhu na nějaký kočár a říkala, že by vyšel cca na 8000,-, tak nevím, jestli to byl nějaký značkový.

Ilon, takže dovča vybraná, na Moravě se vám bude líbit :wink:
Jedete na týden? A někam do hotýlku nebo máte pronajatou chatu?
19. čer 2008 v 09:36  • Odpověz
Petis:Máme pronajatou chatičku s bazenkem,venkovním grilováním,tak doufám,že bude pěkné počasí a využijeme to...Jinak budu nas... :angry:
19. čer 2008 v 10:10  • Odpověz
autor
nazdáááááááááááááááár holky

co se řeší? kočárky? tak v tom taky nemám jasno :sweat_smile:
19. čer 2008 v 10:38  • Odpověz
Iloooon, tak to doufám zamíříš i do Ovy se za námi s Peťou podívat :sweat_smile:

Kámoška si v Polsku taky hodně věciček pro mimíška nakupovala,,říkala že to vyjde levněji a mají tam vybraný i kočárek. Ten co u nás vyjde za 12,5tis, tak tam ho mají za 9,5tis
19. čer 2008 v 11:01  • Odpověz
Lehn:no taky už jsem o tom přemýšlela,že se na jedn den stěma mejma rozloučim a přijedu se na tebe podívat :sweat_smile: .
Ale to máme časík,nák se domluvíme..

Tak holky já valim za kámoškou mějte se a pa pa pa :sweat_smile:
19. čer 2008 v 11:08  • Odpověz
autor
pa pa Ilu

Leni já jsem tam nenašla moderní kočárky, třeba s pohyblívým předním kolečkem. jen ty klasický starý těžký mrchy a to nechci
19. čer 2008 v 11:09  • Odpověz
Ilon paaa, však se domluvíme:slight_smile:

Kači, oni potřebují kočárek, který je i zároveň s autosedaččkou, protože spíš jezdí autem než MHD. a fakt si tam vybrali. Nevím přesně jaký, ale určitě to ten starý klasický těžký nebude.
19. čer 2008 v 11:12  • Odpověz
autor
tak to je ončo, to bych přesně brala taky. chjo asi neumím nakupovat :frowning2:
19. čer 2008 v 11:26  • Odpověz
áhojík
19. čer 2008 v 11:26  • Odpověz
áááhooooooooooj Slunííííííííííí
19. čer 2008 v 11:34  • Odpověz
Ahoj Sluni :slight_smile:
19. čer 2008 v 11:38  • Odpověz
autor
naždááááááááááááááár šluničkooooooooo

Leni mají tam spoustu věcí pro mimi levných, vaničky, lahvičky, oblečení, matrace do postýlky........
19. čer 2008 v 11:45  • Odpověz
Jj, dá se tam dobře pokoupit :wink:
Byla jsem na obědě, ale pochutnala jsem si jen na zelí, to se nemusí kousat ...
19. čer 2008 v 11:49  • Odpověz
Jojo, taky se tam vydáme na nákupy:slight_smile:. vaničku potřebbovat nebudu, tu mi půjčí kámoška, má novou z Ikea a postýlku taky. Mi toteda nevadí, že noová nebude, aspoň se něco ušetří a ty penízky se vrazí jinam.
19. čer 2008 v 11:51  • Odpověz
Já taky budu sondovat nejříve po rodince, co bude moct naše prďolka podědit.
Až pak se bude nakupovat :sunglasses:
19. čer 2008 v 11:58  • Odpověz
autor
mě nepůjčí nikdo nic, chjo, nemám žádná robátka v rodině
19. čer 2008 ve 13:04  • Odpověz
my aky v rodině nemáme žáné robátka, ale kámošek mám hodně:slight_smile:
19. čer 2008 ve 13:06  • Odpověz
Mě asi taky ne Kačko, musíem to zvládnout sami...
19. čer 2008 ve 13:07  • Odpověz
autor
kámošky mají robátka dvouletý a všechno rozpůjčovaný nebo prodaný, mám smůlu. jsem poslední co nemá děti
19. čer 2008 ve 13:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.