• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
Já zase první :grinning:
19. čer 2008 v 15:31  • Odpověz
Ahoj holky,kde se touláte??Dneska ani řádka :astonished: ....to je divnééé
20. čer 2008 v 11:44  • Odpověz
Dobré ranko.
V pátek jsme to tady pěkně zanedbíávaly, jen co je pravda.
Já tomu asi moc nedám ani dnes, dělám do 10 hodin, pak mám půl dnes dovči a s mamkou fičíme do Polska.
23. čer 2008 v 06:40  • Odpověz
autor
ahojky holky

to jste toho moc neprobraly v pátek tedy :slight_smile: aspoň nemusím dočítat :grinning:
23. čer 2008 v 06:46  • Odpověz
V pátek jsme byly nějak potichu, asi tím, žes tu nebyla :wink:
23. čer 2008 v 06:49  • Odpověz
autor
:grinning: jako že jsem kecka jo :angry:
23. čer 2008 v 07:01  • Odpověz
:grinning: Naše kecka Kačka :grinning:

Jsem zvědavá, jestli se mi dnes podaří něco nakoupit, doufám, že ano!!! Včera jsem oprášila šaty, co mám a vzala jsem si je k babi a bříško se teda pod nimi hodně rýsovalo (jsou úplé). Až mě to samotnou zaskočilo, protože pod kalhotama to není tak vidět :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2008 v 07:12  • Odpověz
autor
:angry: a tak já budu mlčet ale na co jsem teda zakládala témátko? :astonished: Taky jsem měla na svatbě upnuté šaty a normálně mi z břicha rostla ještě jedna hlava, to byl pupík jak kdybych byla 20tt. Fakt to v kalhotech není vidět.
23. čer 2008 v 07:19  • Odpověz
:grinning:
My dnes s mamkou razíme do Polska. Tchýně tam byla v sobotu, koupila si hezké šaty, trička ... říkala, že je tam hodně tunik a triček střižených pod prsy, tak chci nejdřív zajet tam než do té Karviné do CA. Na trhu vím, že je i obchod s těhu oblečením, tak do toho vkládám naděje.
Taky jsem se rozhodla, že si už teď koupím polštář-kojící a relaxační na uvolnění zad. Už mám vyhlídnutý na Netu, tak pokud na něj dnes nenatrefím, objednám si ho. Záda mě hodně bolí, z práce a taky mám skoliózu a hodně ten polštář chválí, tak snad helfne. A později i pomůže při kojení :wink:
23. čer 2008 v 07:28  • Odpověz
autor
taky jsem tam pokoupila těhu oblečení, i když nebylo těhu, však jsem ti vyprávěla. Mají toho dost a je to cenově přijatelné. Jen kvalita je horší, s CA se to fakt nedá srovnat! V CA je prostě silná a hodně kvalitní bavlna, ty polský hadry jsou spíš fórový, neříkám, že jsou ošklivý, kdepak, já nakoupila tolika handérků, ale prostě je to tenká bavlna a barvy se děsně rády seperou
23. čer 2008 v 07:52  • Odpověz
Já uvidím, už jsem v Polandu nebyla asi rok, tak nemám představu. Ale dnes si ji udělám :wink:
Už mě neba chodit stále jen v jedněch riflích ... to se musí změnit.
Akorát je tu teplo na padnutí, tak to nevidím moc na dlouho ... Já na dlouhé nakupování moc nejsem, jdu za svým cílem a je to, v tomhle jsem spíš jako chlap, neberu do ruky každou věc ... ale mamka má sklony zastavit se u všeho, tak ji budu muset popohánět!
23. čer 2008 v 07:57  • Odpověz
autor
:grinning: neboj, nebude to tak hrozný
navíc si fakt musíš něco koupit, jsi holka a ne kluk, ti choděj v jedněch kalhotech dokud se jim nerozpadnou. Navíc v těhlech vedrech? V džínách? Fuj. Už t neprší a je zas modro, to je změna! SIce obláčky takový ty beránci tu jsou, ale je modro jupíííí
23. čer 2008 v 08:00  • Odpověz
Ahoj holky,mto byla dneska noc..fuj..vedro jak blázen a tady nespadla ani kapka :angry: ,takže je stále vedro...nák mě ty horka vadíí :astonished: .Jinak záda mě taky bolí dneska jdu plavat tak uvidim snad to bude lepší jinak nevim co budu dělt...

Petis tak pěkně nakup at mě dáš pak radu kam jet až budem na tej dovče :sweat_smile:
23. čer 2008 v 08:51  • Odpověz
Ahoj Ilu,
záda mě taky bolí, nechci vidět, jak to bude vypadat v pozdějším stádiu těhu ...

Zítra poreferuju, jak dopadly nákupy :wink:
23. čer 2008 v 09:08  • Odpověz
Jo a holky vážily jste se už jste něco přibraly??
23. čer 2008 v 09:08  • Odpověz
Já jsem se vážila v pátek u kamarádky na digi váze a nepřibrala jsem nic.
Ale já mám dost svých tukových zásob, tak to bude asi proto ...
Za týden jdu k Dr., tak to bude další vážení ...
A co ty??
23. čer 2008 v 09:10  • Odpověz
Já jsem se tedko nevažila,ale vzhedem k tomu jak žeru no nevim :sweat_smile: ..A o tukových zásobách nemluv těch mam dost až do konce těhotenství :sweat_smile: Jinak uvidíme jak jsem na tom k doktoru jdu 2.7 tak pak hnedka nahlásim..
23. čer 2008 v 09:20  • Odpověz
dobré ráno maminy :grinning: tak nám to letí za chvíly některé z nás v půlce!!!!!
No tak ja zatím taky ani kilo i když to nechápu když mám o 6 cm víc přes prsa a asi kolem 10 v pase!!! už to asi dlouho neukryju :grinning:
23. čer 2008 v 10:06  • Odpověz
Dobré pozdní ránko holky :slight_smile:

Já naopak ještě dvě kila zhubla, divný, když vidím jak mi to břicho roste, nechápu jak je to možný. Roste to a přitom nic neváží, nebo spíš váží ještě míň než před těhu.
23. čer 2008 v 11:26  • Odpověz
autor
hoj hoj holky nestíhajda se hlásí :grinning:

kde jsou časy, kdy jsem koníkovala chjo :frowning2:

nepřibrala jsem nic, ba dokonce zhubla. bříško roste roste je to cvalda

ahoooooooooj ellis ty se máš, ono to letí a počkej jak to ještě poletí, prázdniny vždycky utečou a pak hurá na MD :wink:
23. čer 2008 ve 13:11  • Odpověz
jo jo už aby to bylo protože tím že chodíms práce v 5 tak bych asi nestihla nachystat vůbec nic.... chudák by neměl ani kočár =)
i když když sem se včera dívala na jeden i-netový obchod a kolik to bude všechno stat tak bych potřebovala ty práce tak tři!!!!
23. čer 2008 v 15:13  • Odpověz
Dobré ranko,
včera jste všechny pilně pracovaly, co?
Ani nemám pomalu co dočítat ...
24. čer 2008 v 06:54  • Odpověz
autor
dobré ránko holky

aaaahoj Péťo, já teda jo, já jsem makala jak Černá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Dneska budu mít víc času, dopolko určo
24. čer 2008 v 07:36  • Odpověz
Tak to je fajn, aspoň můžem klábosit. Já tu budu mít akorát cca od 8-9 ženské na kávě a pak už tu budu :wink:
24. čer 2008 v 07:43  • Odpověz
autor
no jasně! snad to neslibuju marně, snad nebudou lidi chodit.

Péťo, bolí tě záda? Mě od pátku tam dole, jako v kříži, nebo co to tam je. Možná že to mám z podpatků a tance a únavy. Nevím. V chytrý knížce nepíšou o bolestech v zádech, až v pozdějších týdnech těhu.
24. čer 2008 v 07:58  • Odpověz
Kači, kříže mě bolí. Ptala jsem se i na to na kurzu a lektorka říkala, že to může být třeba sedavým zaměstnáním (to já mám a ještě mám monitor napravo, tak ani nesedím rovně) a pak taky špatným vstáváním atd. Že třeba jak vstáváš z postele, máš se nejdřív překulit na bok a pak až nahoru (jenže to třeba když se v noci vzbudím a jdu na WC, tak si rovnou sednu na postel, že) - prý jsou na pánvi (nebo kde) nějaké chrupavečky, které se špatným "užíváním" sebe dotýkají a to pak způsobuje bolest.
Já jsem si včera objednala ten polštář, že na něm budu relaxovat a odpočívat, už se těším ...
24. čer 2008 v 08:05  • Odpověz
Ahoj holky moje:slight_smile:
24. čer 2008 v 08:28  • Odpověz
autor
čaučik Leni

Péťo jo? a to jako jen těhulkám nebo i normálně se ti ničí chrupavečky? To jsem ještě neslyšela
24. čer 2008 v 08:59  • Odpověz
Ahoj Leni, jak bylo na srazíku???

Kača to zakřikla, že na nás bude mít čas...
24. čer 2008 v 09:00  • Odpověz
Já myslím, že těhulkám, protože těhulím se ta pánev pomalu roztahuje. ještě se na to můžu poptat dnes na cvíču, já už jsem to pozapomínala, co všechno říkala. Ale taky máš sedavé zaměstnání, tak to může být i proto...

Holky, včera jsem byla na nákupech, byla jsem v Polsku a pak v Karvině v CA. V Polsku jsem byla zklamaná, akorát jsem si tam koupila těhu košili (hodně se mi líbila, akorát do ní ještě nemám bříško) a v CA jsem nakoupila sukni a tříčtvrťáky. Jsou s tím nápletem na bříško, na zádech mi to ještě krapet odstává, ale to asi brzy doženeme, hlavně jsem to brala kvůli práci, že tady sedím, tak ať nemám břicho postahované, ale ať je mu tam dobře. Tak snad jsem nakoupila dobře, protože já vždy po nákupech uvažuju, jestli jsem udělala dobře ... ani dnes už si nejsem jistá :sunglasses: Dnes to zkusím pofotit a hodím do alba, ať mi to zkouknete, ju
24. čer 2008 v 09:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.