• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
NA srazíku bylo supééééér. Hned bych jela zase:slight_smile:. Hrála jsme i volejbal:slight_smile:, ale na tak jak za mladých časů, to jsem si musela dávat bacha, ale bylo to fajn a hlavně sranda:slight_smile:. Celé dva dny jsme si užívali srandy, je spousta fotek, protsě jsme si to náramně užili, i když nás bylo jen 8 z 27 co nás bylo ve třídě.
24. čer 2008 v 09:11  • Odpověz
Super, že jste se měli fajn a že sis to užila, to je dobře !!!

Venku je nějaká zima, já mám dnes jen tílko a tříčtvrťáky, teď jsem vylezla ven a úplně jsem se zhrozila, že odpolko zmrznu :unamused:
24. čer 2008 v 09:23  • Odpověz
autor
V CA nemůžeš nákup zvorat Péťo, tam je to oblečení fakt kvalitní. Taky mám kalhoty s tím nápletem a taky mi to odstává, tak to ohnu na polovinu a nosím ohnuté :grinning: a převázané šátkem, aby nebylo vidět, že je to ohnutý :grinning: :grinning: :grinning: . Sukni jsem tam nesehnala, to mě mrzelo, žádnou neměli. Ale mám habakuk šatů, tak to neva.

Určo hoď do alba, ať se pokocháme.

Jo a s tím sedavým zaměstnáním, to já mám taky a ještě ke všemu se nemůžu hýbat, mám klidovej režim :frowning2:
24. čer 2008 v 09:23  • Odpověz
V té karviné byl jen malinký koutek s těhu oblečením, měli tam jedny šaty a dvoje sukně-khaki plátěnou a riflovou. Těšila jsem se, že tam toho budou mít více, ale to bych musela zajet do většího města.

U nás se nějak tmí, snad nebude pršet, nemám na to vhodný oděv ...

Dnes jdeme zase na cvíčo, už jsem zvědavá, co nám zase poví nového :slight_smile:

Předtím musím doma pořádně uklidit, manžel si zajitil permanentku na masáže (přecházíme k jiné pojišťovně, tak proč nevyižít penízky z té stávající) a paní masérka ho dnes přijde domů masírovat.
24. čer 2008 v 09:36  • Odpověz
autor
zima? tady svítí puchejř! je krásně teploučko mám letní šatičky na ramínka a přes výlohu to na mě pěkně pere

ale masáže teda to bych si taky nechala říct.... jeeee to by byl balzám co? relax na hodinku hmmm
24. čer 2008 v 09:40  • Odpověz
U vás včera pršelo, u nás byl pařák, tak to k nám asi teprve dochází ...

Masáže musí být super, ta paní z těhu kurzu dělá i těhu masáže-stojí 250,- Kč-hodinová, to musí být lahoda :slight_smile:

V pátek jdu na EKG, mám to v těhu průkajdě, že mám navštívit svou dr. kvůli vyšetření EKG. Tak jdu v pátek, protože tam pak prý 2 měsíce nebudou. Na zbytek dne si pak beru volno, měli bychom jít na oslavu kolegovi ... pokud nás teda nebude čekat daleko smutnější záležitost :cry:

Teď mi přišel meil, že už mi vyexpedovali ten polštář-tomu říkám rychlost, objednávala jsem ho včera večer.
24. čer 2008 v 09:49  • Odpověz
autor
už na EKG? nejsme my opožděný? já ještě nic a na první odběr krve až v půlce července :astonished:

pošli odkaz na ten polštář, co sis objednala ať se poučím
24. čer 2008 v 09:57  • Odpověz
Opožděný nejste !! :wink: My zase nemáme v průkazce to NT :frowning2:
Mi sestra do průkazky napsala, že prosí o vyšetření EKG a zubní.
Odběry ti už určitě brali v nemocnici, neboj :wink: Máš v průkazce napsaný RH faktor a skupinu? Určo ti ji brali už tam a teď jsou na řadě odběry na genetiku. Já jdu příští týden, uf, to budou nervičky ... :pensive:
http://www.zdravotnipotreby.cz/akce/kojici-polstar-terabag-quot-standard-quot/ - tady jsem si objednávala ten polštář
24. čer 2008 v 10:08  • Odpověz
autor
mám tam NT 1,82 a to číslo je dvakrát podrtžené. co to znamená nevím. nemám v průkajdě ani RH ani skupinu.

neboj se genetiky, bude to dobrý. to by už mimi odešlo v prvním trimestru, kdyby to mělo být blbý, to mi říkali v nemocnici víš.

juknu na polštář
24. čer 2008 v 10:19  • Odpověz
autor
ty hele Péťo jako ten polštář je z prodejny co je v Náchodě, tady za rohem, na Plhovským náměstí!!!
půjdu se tam juknout. snad ho tam nebudou mít za 699 ale za 499 jako máš ty. jaký design jsi koupila?
24. čer 2008 v 10:27  • Odpověz
Tak to jsi mě uklidnila, taky věřím tomu, že bude vše OK :wink:

Tak to je dobré, ty tam nemáš skupinu, já nemám NT :grinning: Ale každá máme něco :wink:
24. čer 2008 v 10:28  • Odpověz
tak to je dobré, že to máš tak za rohem, to bych brala taky, ale u nás jsem nic takového nesehnala.
Dezén vybíral Pavel-úchylné berušky :grinning: myslím že je to 43 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2008 v 10:32  • Odpověz
autor
kdyby mimi odešlo teď, po kritických 12tt, tak se mu něco stalo při vývoji nebo tys něco způsobila. kdyby bylo poškozené anebo neschopné života, tělo to pozná a vyloučilo by ho tím potratem v rozmezí 12tt, proto je v prvním trimestru tolik potratů. Není to tím, že by ta holka něco zvorala, třeba, ale v 95% případů je to právě vadný genetický kód spermie nebo vajíčka, který způsobí, že má mimi vývojovou vadu nebo více či méně chromozomů a tělo to pozná a ty potratíš. Takhle mi to vysvětlovali, když mi hrozil potrat. Moc mě tím neuklidnili, v tý době, ale zas si to pamatuju. Proto teď už strach neměj!!! Je zbytečnej, teď se jen těš a obavy zahoď. Jasně, že před testama nespí asi žádná těhulka, ale všimni si v albech holek, že všem vyšly negativně. Bude to dobrý uvidíš Péťo.

co říkáš na ten Náchod?
24. čer 2008 v 10:34  • Odpověz
autor
mě to totiž nenapadlo, že to tam můžou mít. Jmenuje se to Amulet - zdravotnické potřeby a tak jsem myslella, že tam mají boty, brýle, protézy, atd. a oni mají i polštáře pro těhotný :astonished: Tak já se tam zkusím juknout. mě se líbí ti medvídci. Hele a nejsou ty kuličky nepohodlný?
24. čer 2008 v 10:36  • Odpověz
Zajdi se tam juknout a uvidíš.
Kamarádka má ten kuličkový taky a hodně si ho chválí, je pevný ale tvarovatelný a na záda nebo na spaní na boku prý suprový, tak spoléhám na ni :wink: A má skoro 2 metry jako jeden z mála.
Mi se původně líbil ten dezén 24, ale manža vybíral a mu se líbily ty růžové berušky. Je poznat, že si moc přeje holčičku :slight_smile:
24. čer 2008 v 10:41  • Odpověz
autor
můj manžel taky. tak co Péťo, splníme jim to???
24. čer 2008 v 10:45  • Odpověz
Uvidíme cca za měsíc až dva, jestli se mimi ukáže :wink:
Teď už to neovlivníme, Kači :sunglasses: Hlavně aby byla prďolka zdravá! Mi podle všech tabulek vychází kluk, ale kdybych měla ovulaci v půlce cyklu, tak by to mohlo být na holčičku. Opravdu nevím :wink:
24. čer 2008 v 10:51  • Odpověz
autor
bodejď hlavní je zdravé miminko

já měla ovu na konci cyklu to má na pohlaví vliv? podle tabulek mi taky vychází klučina
24. čer 2008 v 10:59  • Odpověz
Přečti si třeba tohle, ale tam musíš vědět přesně ovulaci i den oplozujícího tulení, někde píšou úspěšnost až 90%, ale já se musím nechat překvapit, protože o své ovulce nevím nic.

http://www.babyonline.cz/tehotenstvi/otehotneni/pohlavi-ditete.html
24. čer 2008 v 11:09  • Odpověz
autor
aha tak to taky není pro mě, páč já taky nevím, kdy byla ovu :sweat_smile:
24. čer 2008 v 11:23  • Odpověz
kači, pobolívá tě někdy břicho? mě jo ... třeba občas, jak si prudčeji sednu nebo vstanu - to mě píchne jak ďas.
Asi je to normál, jen mě zajímá, jestli to má taky někdo ...
24. čer 2008 v 11:25  • Odpověz
nazdááár, k žehlení jsem se ještě nedostala :grinning: ,
vybalila jsem bágl z chaty, umyla nádobí a nachystala si oběd do trouby, už se to pečééééé:slight_smile:

No tak já taky nevím kdy jsem měla ovulu, takže u nás pohlaví taky bude překvápko :sunglasses:
24. čer 2008 v 11:26  • Odpověz
autor
nešly mi přidat příspěvky....

Péťo nepobolívá jen mě v něm píchá. Když občas dosednu nebo jen tak, když jdu. Je to nepříjemné a někdy to hodně píchá a bolí. Myslím, že je to normální, že se roztahuje děloha, jak mimi roste.

Spíš jsem se tě chtěla zeptat na čúrání. Hele prý se hodně často chodí na wc první trimestr. Tak já ne, já až poslední dva týdny. Nejsem já divná?
24. čer 2008 ve 12:00  • Odpověz
Já jsem celkem dost pila i před těhu, tak jsem lítala na WC často i před tím.
Teď chodím tak jak kdy, ale možná že to častější je, spíš i podle počasí, kolik toho vypiju. Spíš se mi stává, že musím i v noci, to jsem nechodila nikdy předtím...
24. čer 2008 ve 12:07  • Odpověz
Tak mě zatím nepobolívá nic. Na záchod nějak v noci přestávám chodit, asi líp spím, že se probudím až ráno a to jdu hned, jinak mi praskně močák.

teďla tu byla sestřenka co si brala černocha a vv září se jim narodila holčička. Holky ta je krááááásnááá:slight_smile:
24. čer 2008 ve 12:56  • Odpověz
autor
v noci nechodím, to mě drželo asi v 7 - 8 tt asi dva týdny. Pak už OK. Spíš lítám teĎ
24. čer 2008 ve 13:11  • Odpověz
čauky čauky holky moje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2008 ve 13:12  • Odpověz
Každá jsme hold jiná, hlavně ať se těm v bříšku daří dobře :slight_smile:
Já bych spala až bych brečela, padá mi hlava na stůl, přepadla mě krize jak hrom :confounded:
24. čer 2008 ve 13:13  • Odpověz
No nic, holky,
za chvíli mám padla, konečně jsem se dočkala.
Dnes mě čeká cvíčo, tak se tam snad proberu ...
Krásné odpoledne a večer a zítra pa pa :slight_smile:
24. čer 2008 ve 13:37  • Odpověz
Péti hezká fotka. papááá a užij si cvíčo.

Jáí jdu do práce, ak zítra papáááááá
24. čer 2008 ve 13:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.