• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
Tak vidíš, chuť se ti vrací, super :wink: Určo už to bude jen lepší a lepší :slight_smile:
My jsme včera byli na poště, našim pro alkohol na sobotní oslavu, pak pro kytku a pak jsme jeli k našim přát mamce na narozky. Tam jsme poseděli celkem dlouho, opeklo se masko na ohni, no mňamka. Pak jsme se ještě cestou domů stavili do hospůdky za kamarádama, ale tam si dal Palo jen jedno pivko a jeli jsme domů.
Byla jsem hotová a ospalá, do toho ta bouřka :confounded:
26. čer 2008 v 07:06  • Odpověz
autor
Umíš plést Péťo? Je to jediná ruční práce, kterou neumím a chtěla bych umět. Pletla bych svetýrky na zimu pro novorozeňátko a čepičku, ono to bude potřeba co?
26. čer 2008 v 07:13  • Odpověz
Dík, jen to mám ještě krapet velké ... jako přes boky OK (to je můj odvěký problém, protože mám hodně široké boky), ale vzadu na zádech mi ten náplet odstává, nevím, jestli to trochu nezapošiju, nebo budu čekat, až mi povyroste břicho :wink:
Té růžové jsem se taky bála, ale byla to Pavlova volba :grinning: Nakonec je fajn, není tak výrazná, je milá :dizzy_face: Včera už jsem ležela na chvilku, je to fajn, jen se asi jedná o zvyk, že je to tvrdší než polštář nebo deka. Ale o to šlo :wink:
26. čer 2008 v 07:13  • Odpověz
autor
Péťo já to mám taky velké, ten náplet ohnu na polovinu, složím a přehnuté ovážu šátkem, aby mi to přes kyčle nespadlo na zem :grinning: je mi to široké i na bocích a na stehnech, jsou fakt těhu ne pro začínající těhu co trochu zhubla. Ale dorostu, o to šlo. Nezapošívej nic, neboj se na konci prázdnin to budeš mít vyplněné. Zas bys to musela párat. Škoda.
26. čer 2008 v 07:17  • Odpověz
Já a pletení? No, upletla jsem si kdysi šálu a svetr, ale jen hladce-obratce, žádné vzory, nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Má mamka i babičky pletou, ale já asi nic pleteného chtít nebudu. když si spočteš, kolik stojí vlna, kolik nad tím člověk stráví času, tak asi vyjde levněji koupit nějaké oblečky třeba v tescu. Ale třeba ještě změním názor, kdo ví :dizzy_face:
26. čer 2008 v 07:23  • Odpověz
autor
to jo, finančně určo. Nevyplatí se ani šít doma oblečení. Spíš mi šlo o zábavu ve volné chvíli před porodem až už nebudu pracovat a taky o radost z vlastnoručně vyrobeného svetříčku :wink:
26. čer 2008 v 07:49  • Odpověz
Však si zkus koupit nějaký časopis o pletení a třeba tě to chytne, naučíš se a budeš se pyšnit nějakým krásným svým výtvůrkem :wink:
Já zas dlabu jahody, mám na nich závoslost :grinning: než mi dojdou, doma už je misečka poloprázdná :frowning2:
26. čer 2008 v 08:05  • Odpověz
autor
taky chci jít dneska koupit jahody, upeču piškotek na to jahůdky, oslazenou zakysanou smetanu a želé. ať máme na víkend snídaně a ke kávičce. Zas nás bude plná chalupa. Nooo a při té příležitosti :grinning: si taky pár jahůdek uloupnu pro sebe k hami :grinning:
26. čer 2008 v 08:10  • Odpověz
dobré ránko děvčátka, musím chvíly sem nakouknout protože pak přes den zase nebudu mít šanci, zítra nejsem v práci tak tady musím dnes vše dodělat! :slight_smile:
26. čer 2008 v 08:17  • Odpověz
krásná sukýnka pet kdepak jsi ji ulovila? já si zkoušela kratasy v CaA ale jak říkate odstavalo mi to na těch zádech tak sem si je nekoupila ale z domácího už nemám co nosit!!!! :frowning2:
26. čer 2008 v 08:18  • Odpověz
no jo sotva se objevím tak tu zase nikdo není :grinning:
26. čer 2008 v 08:34  • Odpověz
Kači, ty mi teda děláš chutě !! Takovou ňamku bych si hned dala :slight_smile:
Ale zítra i v sobotu jdeme na 50-tiny, tak tam určo bude něco dobrého :wink:
Ahoj Elis, sukni i kraťasy mám z CaA. Jj, odstává to, ale je to pohodlnější, než se "pučit" v něčem těsném ...
26. čer 2008 v 09:19  • Odpověz
Ahoj holky, jak se všechny máte? Já to koníkování jaksi nestíhám v poslední době :((
26. čer 2008 v 09:26  • Odpověz
ahoj ahoj ahoj

Jsem zpátky od doktorky:slight_smile:. vše v pořádku :dizzy_face:
26. čer 2008 v 10:09  • Odpověz
Ahoj Hanti a Leni !!

Gratuluji k prohlídce, ti říkal Dr., fotečku máš? Povídej, přeháněj ...
26. čer 2008 v 10:12  • Odpověz
No Peti, ffotečku nemám, protože nedělala UTZ. Jenom mě prohlídla, prohmatala a řekla, že je to v pořádku. Krev co mi brala minule ja taky v pořádku, jen mám jíst více zeleného. Jinak vše o.k. Příští týden jdu do Vítkovice na zae na krev na genetické vady a oni si mě objednají i na velký UTZ
26. čer 2008 v 10:15  • Odpověz
Jé, ty se máš, že jdeš na krev na genetiku už v prvním trimestru, u nás na to posílají jen někteří doktoři ...
Fakt paráda, že je vše v pořádku :slight_smile:
26. čer 2008 v 10:17  • Odpověz
Jo mi říkala, že vv prvním trimestru se to ještě dělá. či já se v tom vyznám :grinning: :grinning: . Jsem taky ráda, že je vše v pořádku, sice jsem chtěla vidět srdíčko, ale když mě prohmátla a řekla,už je to tady - jako cítila to na tom podbřišku, tak to roste, takže srdíčko má taky :slight_smile:. Jůůůjsem ráda. Na další KO jdu zas za 3 týdny, přesně na své narozky :sunglasses:
26. čer 2008 v 10:22  • Odpověz
Já jsem právě někde četla, že se doktoři pomalu přiklání ke gen. testům v 1. trimestru a bude se do budoucna opouštět od těch v 16 tt. Ale to asi ještě bude dlouho trvat, kor než se domluví v našem zdravotnictví.
za 3 týdny, to to uteče, uvidíš :wink:
26. čer 2008 v 10:25  • Odpověz
Jo to určitě zas uteče a to už budu 14tt :slight_smile:, denska jsem 10+3, takže 11tt, kůň mi to ukazuje správně. Týjo, já jsem tak ráda, že je vše v poho:slight_smile:, byl ajsem sice smutná, že mi UTZ neudělala, ale aspoň, že cítila, že tam mimi je a je to vpohodě. Příšt už snad píďalku uvidím :sunglasses:
26. čer 2008 v 10:33  • Odpověz
Já budu v neděli 15+0 podle UTZ, takže budeme začínat 16tt, toto letí :slight_smile:
Taky jsem zvědavá, co se mnou za týden bude dělat doktor, jestli mimi uvidím nebo ne. Necháme se překvapit.

Jo, včera jsem potkala známou, je ve 12 tt, ptala jsem se jí, jak jí je, říkala, že kdyby neměla těhu potvrzené od Dr., tak že o něm neví, že je úplně v poho, akorát večer je dříve unavená. Takže vidíš, nejsi sama :wink:
26. čer 2008 v 10:43  • Odpověz
No a jak se pak počítají ty další dny Peti, denska jsem 10+3, zítra 10+4 a pak???

Jo tak to jsem ráda, že v tom nejsem sama. Jsem na otm půlně stejně jako ona. Včra jsme i tu bouřku zaspala, manža koukal na fotbal a já ani nevím kdy šel spát :grinning:
26. čer 2008 v 10:54  • Odpověz
Budeš to počítat do 10+6 a pak jsi 11+0, pak 11+1 atd :wink:
Já si snažím pamatovat, že začínám nový týden v neděli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zaspání bouřky ti závidím, já jsem se klepala jako ratlík ...
26. čer 2008 v 10:56  • Odpověz
autor
čaaaaaau holky upracuju se asi :frowning2:

tak tak Leni, Peťka má pravdu :wink:
26. čer 2008 v 11:29  • Odpověz
autor
to to letí Leničko paaaanejooooooo
26. čer 2008 v 11:30  • Odpověz
Ahojky Kačko:slight_smile:

Letí to letí, i u vás to hrozně letí. Tak už aspoň vím, jak se to počíttá. Sice to mám v albu, ale jsem z toho pako :grinning:
26. čer 2008 v 11:31  • Odpověz
Jsem najezená a zralá uklidit se někem do ústraní a schrupnout si.
26. čer 2008 v 11:50  • Odpověz
autor
já ještě nehamala. budou špagetky od včera.

Leničko broučku však od toho tu jsme ne? Abychom si poradily navzájem. :wink: A jak ti je zlatíčko? ŠKoda žes neviděla prďolku na UTZ, tak příště. Všechno je OK, tak aspoň jsi klidnější :slight_smile:
26. čer 2008 v 11:56  • Odpověz
Dneska mám jít s mamkou na nákup potravin, ale budu to asi muset odložit na pozdější hodinu.
Teď jsem sebou málem šlehla a z ruk mi všechno padá, asi mám tlak rapidně nízko. A to ještě k tomu dnes jedu domů busem, Palo dělá do 13 a s taťkou budou betonovat, musím se pořádně vydýchat a zvládnout to!
26. čer 2008 ve 12:38  • Odpověz
Kači, jo pořád je všechno v pohodě. Akorát ty horka mi asi nedělají moc dobře. Pořád s sebou nosím vodu. Ráno než jsme šla k dr., tak jsme ni c nevypila, neměla jsem žízeň a než jsem za necelých 10minut vystupovala z busu, tak jsme myslela, že tam omdlím. Hned jsem si musela koupit vodu
26. čer 2008 ve 12:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.