• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
autor
jo, horka pro těhulky jsou blbý to jo. Já zas špatně dýchám, vůbec nevím proč, prostě jdu po schodech a zadýchávám se, i rychlá chůze mě zadýchá. Vodu prej těhulky nosí s sebou v malé lahvičce pořád v kabelce.
26. čer 2008 ve 13:04  • Odpověz
tak jsem tu :grinning:
26. čer 2008 ve 13:09  • Odpověz
Ty tepla jsou opravdu úmorná, buďme rády, že ještě nemáme velká bříška, to musí být asi ještě horší ...
Horko a nízký tlak jsou na omdlení úplně ideální :unamused:
Já jsem tu teď seděla s nohama nahoře a mokrým ručníkem na hlavě, asi na mě musel být krásný pohled ...
26. čer 2008 ve 13:10  • Odpověz
Horka taky nesu těžce, deset minut na sluníčku a sem na omdlení a funím jak stádo, když jdu do schodů i mamka mi teď říkala, co budeš dělat za čtvrt roku, když teď už s dechem nemůžu :grinning:
26. čer 2008 ve 13:16  • Odpověz
jojo holky horka jsou hrozný mě to taky nedělá dvakrát dobře
26. čer 2008 ve 13:18  • Odpověz
já mám tlak dobrý, akorát to vedro je hnus.
Doktorka mi řekla,ať se vyhýbáme všechny těhulky sluníčku a hodně pijeme. Jsem si hned vzpomněla na ten sobotní volejbal na chatě, hodinu na sluníčku :grinning: a pak nemám omdlívat :sweat_smile:
26. čer 2008 ve 13:20  • Odpověz
autor
jsem mušelaaaaa pracovaaaaaat bleeeeeeee
Jo, Hanti, zrovna jsem to psala holkám, že funím jak lokomotiva a to nemám pupíček :grinning:

tak já se sluníčku nevyhýbám, bez něj bych nemohla žít, ale chodím s froťáčkem přes bříško :grinning: :grinning:
26. čer 2008 ve 13:55  • Odpověz
já se sluníčku taky extra nevyhýbám, ale když to jde, tak jsem ve stínu.

Přeju všem krásný víkend. Zítra jdu s mamkou k holičce, tak pak budem ještě chodit po městě a možná pozdravím teda jen z práce.

tady bude asi pršet, nějak se zatáhlo, kalsika,jdu do práce :angry: , zas budu jak zmoklá kura(slepice) :grinning:
26. čer 2008 ve 14:03  • Odpověz
autor
a bude kráááááásnáááááááá Lenička jeeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tak pa pa pa
tady stále svítí
26. čer 2008 ve 14:40  • Odpověz
Ahoj holky. Tak jsme doma ze svatební cesty na Islandu. Všem doporučuju. Je to nádherná rozmanitá a drsná země. Jem jezdila na čtyřkolce, na sněžným skutru po ledovci, chodila jsem v mačkách po ledovcový splazu a koupala se v termální laguně. Jen raft jsem vynechala. Bylo to krásné a fazolka přežila je v pohodě a nic neříká :slight_smile: Teď si užívám českých veder, pleju zahradu, loupu hrášek, mrazím a zavařuji. Prostě hodná holka a hospodyňka. (Radši bych zpět na ledovec) A manža nejde a nejde asi má nějaký přesčas, tek budu muset jít zalejt základy než bude problém. Mějte se moc krásně zatím ahoj
26. čer 2008 v 17:23  • Odpověz
autor
dobré ránko holky
27. čer 2008 v 07:22  • Odpověz
autor
dneska tu nikdo není? :astonished:
27. čer 2008 v 11:34  • Odpověz
Jsem zde a nahlížím.
27. čer 2008 v 11:35  • Odpověz
Ahojte,
já taky jen tak nakukuju :wink: z pohodlí domova :grinning:
27. čer 2008 ve 12:41  • Odpověz
Dobrý pondělek.
nějak to tu v pátek zamrzlo, co? Ani koníkovat se nechce v tom hycu ...

Já byla v pátek na EKG, vše je prý v pořádku, tak tomu musím věřit, to, co mi napsala doktorka do průkajdy totiž nepřečtu, strašně škrábe ... V pátek jsme ještě zmákli oslavu kolegy z práce.
V sobotu slavila má mamča, proslov jsem zvládla, prý to bylo hezké, jídlo super, zábava skvělá, my byli doma cca o půlnoci, naši až ve 3 ráno a dokonce jsme si potykali s tchánama :wink:
30. čer 2008 v 06:42  • Odpověz
autor
čauky Péťo, v tom aby se čert vyznal co? Napadlo mě, že se pana dr. zeptám, co znamená to NT 1,82. Snad se nebude zlobit. Jsem zvědavá, páč mi nic neřekne, jen že je to dobrý. Pak si tam podrthává číslo 1,82 a to je na kachnu zvědavku moc.

Péťo co pro chlapečka Sebastian? To vymyslel taťka v sobotu, to nezní špatně!
30. čer 2008 v 06:45  • Odpověz
Já se v pátek taky chci doktora poptat, na pár věcí, hlavně jestli posílá na velký UTZ a i na ty zkratky v průkajdě. Sice tam nemám NT, ale zase nějaké jiné věci, které nepřečtu. Jen abych zase nezapomněla ...

Sebastiana má dcera od kolegyně. Není to špatné, ale my jsme na klasická jména, takže u nás by neprošlo.
30. čer 2008 v 06:49  • Odpověz
autor
určo tě pošle na velký UTZ, to musí! No spíš ti řekne, aby ses objednala, ne jako vyloženě že by ti napsal žádanku. Jen řekne, kam se máš objednat. To chodí každá holka, fakt. Tak ju, vyptej se na zkratky a pak je napiš, jsem zvědavá. Mě taky zajímá, proč máte všechny tolika krevních testů a já nic :frowning2: Neeeee že bych stála o upíry, ale zanedbat nic nechci to je jasné. Myslím, že ve 20tt se musí dát do průkajdy razítko zubaře a obvoďáka.

Mě se nejvíc líbí Kubula, ale toho nechce nikdo, nevím, proč se jim to nelíbí. Taťka přišel s tím Sebastianem a je fakt, že to nezní špatně. Joooo a Míra schválil nové jméno pro holčičku - Klára je fakt blbý, ale vymyslela jsem Martinku a to se mu líbí. Tak že by konečně cíl?
30. čer 2008 v 06:55  • Odpověz
Já už razítko od obvoďáka mám z pátku, teď ještě ten zubař ...
Já moc zkratek v průkajdě nemám, spíš tam vždy jen něco písne a mlčí. Jak se ho zeptám, řekne, že je vše OK, nic víc. Ono to samozřejmě stačí, ale popsat co a jak by mohl. Ale zase kdyby to dělal u každé pacientky, tak by na jednu potřeboval min. půl hoďky :grinning:

Kdybychom měli chlapečka my, tak to bude Honzík, i když mi se líbí i Ondra, ale ten je až na druhém místě :wink: Pro holčičku chtěl manža Nikolku, ale ta má svátek v listopadu, tak bych raději jiné jméno, ať má svátek někdy v půlce roku a není ochuzena. To budeme řešit, až když budeme vědět, kdo se v bříšku schovává :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2008 v 07:01  • Odpověz
autor
jo jo, přesně tak, mlčí, píšou a když se zeptáš, řeknou že dobrý. To je stejné i u mě.
30. čer 2008 v 07:05  • Odpověz
Jinak jsem na oslavě rozhodila sítě, co kdo ze sestřenek ještě má k dispozici.
Pokud budeme mít holčičku, můžeme podědit oblečení ... v naší rodině jsou teď samé holčičky, tak to tipuju, že my to budem mít obráceně a budeme mít kluka :slight_smile:
30. čer 2008 v 07:23  • Odpověz
autor
:grinning: tak to by byl gól :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
já nepodědím nic, všechno si budu muset koupit, tak mě je to jedno, jaké pohlaví mimi bude. Péťo to by mohli říct už teďkomc na kontrole co???
30. čer 2008 v 07:29  • Odpověz
Teoreticky by už pohlaví mohlo jít vidět teď v pátek, na to se taky zeptám doktora.
Jinak spoléhám na ten velký UTZ, že tam už se nám snad ukáže :wink:
30. čer 2008 v 07:32  • Odpověz
autor
já za týden v úterý :wink: snad to kápne, ale je fakt, že 20tt to jistí.
30. čer 2008 v 07:45  • Odpověz
Ten velký UTZ to je 3D nebo to bývá takový ten normální "černobílý", jako je u doktora?
30. čer 2008 v 08:02  • Odpověz
autor
ne, to je normální jako u dr. ale prej je přesnější vyšetření a důkladnější, aby se odhalily vady. 3D se objednává nějak extra..... O něm jsem neuvažovala
30. čer 2008 v 08:04  • Odpověz
Aha, tak zase jsem chytřejší ...
Kamarádky doktor má ten 3D a ona má úžasné fotečky, je to paráda, jak tam jde vše krásné vidět :slight_smile:
Ale budu ráda za jakýkoli ultrazvuk, který mi řekne, že je mimi v pořádku !!!
30. čer 2008 v 08:19  • Odpověz
Ahoj holky moje :slight_smile:

Já jdu ve čtvrtek na krev a objednají mě i na velký UTZ :slight_smile:
30. čer 2008 v 09:02  • Odpověz
Martinka má svátek na moje narozeninky :sunglasses: :sunglasses:
30. čer 2008 v 09:03  • Odpověz
Ahoj Leni :slight_smile:
Jak se daří???
30. čer 2008 v 09:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.