• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
autor
juuuu 60 příspěvků od osmé hodiny? bomba holky
27. kvě 2008 v 09:17  • Odpověz
autor
kdepak prášek Leničko nafukuje se ti bříško těhulinko naše

Péti, hele pěkné trápení máš! Já mám tu zástupkyni docela dobrou, jen zasejc šéfová mi nechce vyhovět a tu minimální mzdu mi oficiálně zvýšit na to, co doopravdy beru.
27. kvě 2008 v 09:19  • Odpověz
Tak ty to máš horší, Kači. Já hold někoho zaučím a odejdu a pak už ať se děje, co se dít má ...
A nedá se s tvou šéfovou nějak hnout? Vždyť jsi přece v právu. Zkoušela jsi jí to rozumně vysvětlit?
27. kvě 2008 v 09:26  • Odpověz
kači, neva, jen si ho tam dej :slight_smile:
27. kvě 2008 v 09:29  • Odpověz
autor
Péťo, hele přitom mi to slibovala, fakt říkala, že jakmile jsou holky těhotný, že jim tu výplatu zvedne. Přitom teda jako se tvářila, že jí to ubližuje a že se podívá, co by se s tím dalo dělat. Chjo, takže mi nepřidá. No a mateřská z minimální mzdy, to bude mazec! Přežily to jiný holky, přežiju to taky. Pro peníze miminko stejně nemáme ne?

Kri, díky, už ho mám. Je to krásný, kde jsi na to přišla?
27. kvě 2008 v 09:33  • Odpověz
na googlu, dala jsem pregnancy ticker a pak už jenom vybírala :grinning:
27. kvě 2008 v 09:35  • Odpověz
Je jasné, že kvůli penezům se mimi nevzdáš :slight_smile:
Ale ještě zkoušej štěstí a choď za šéfkou, ať vidí, že ti to opravdu není jedno.
A nemáš tam nějakou kolegyni, co byla taky těhu ... jako jestli jí přidala?

Krijin, tak to jsi dobrá, to já bych nic nepřeložila a ani nevěděla, co kam vložit. Ostuda.
27. kvě 2008 v 09:42  • Odpověz
autor
vynalézavá holka :grinning: mě se ten tvůj moc líbil, jsem drzá a obšlehla jsem to.
27. kvě 2008 v 09:45  • Odpověz
ale no tak, určo byste si poradily, to si myslim :grinning:
27. kvě 2008 v 09:56  • Odpověz
holky, komu bylo/je špatně, nemáte nějakou strategii na čištění zubů? Mě je asi do konce tehu budou muset vytrhat, protože to hle je fakt horor. Odhodlávala jsem se k tomu 4 hodiny a když se mi udělalo líp, tak jsem vyrazila a stejně to dopadlo špatně :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2008 v 09:57  • Odpověz
Ahoj,mám vás :sweat_smile: !
jsem Kačence,mám toho tedko moc,takže vás jen pozdravim a zase mizim do města do banky a tak..
Konečně se venku udělalo trochu teplo,tak snad už too vydrží :sweat_smile: Ozvu se večer jestli tady náká budete.Pa pa pa :sweat_smile:
27. kvě 2008 v 10:07  • Odpověz
Krijin, jejda, tak já ti asi neporadím. Musím zaklepat, že čištění zubů zvládám ...
Bobku, snad to brzy přejde :wink:
27. kvě 2008 v 10:07  • Odpověz
jsem zpátky, ale zas pofičím, musím něco dělat, včera jsem se jen vykecávala a práce stojí :grinning:
27. kvě 2008 v 10:10  • Odpověz
autor
Kri, zvracela jsem za celý těhu jen dvakrát a to pokaždé při čištění zubů. taky mám hroznej strach, že to zuby odnesou. No tak já to trochu fixsluju, hlavně nezajížděj kartáčkem až na osmičky, prostě jen nahoře dole přední a dozadu moc nezajížděj, řeším to žvýkačkama, po těch mi není zle. Ale fakt fixsluj ty zadní zuby, jen to rychle přejeď a osmičky vynechej, pak to půjde, jo a nečisti si jazyk, to je spolehlivý na pozvracení. Jazyk holt musíš risknout, nebo vezmi jen špičku.
27. kvě 2008 v 10:11  • Odpověz
tak já od včera čištění zubů taky nedávám. ale to už se mi stávalo i když jsem těhu nebyla :grinning:
27. kvě 2008 v 10:12  • Odpověz
autor
mě se to nestávalo nikdy, až co jsem těhotná. prostě nemůžu vůbec zajet kartáčkem dozadu a nemůžu si čistit jazyk. Jako fakt se zubaře po těhu bojím, asi to bude katastrofa. Ale zkusím věřit reklamám a žvýkačkám
27. kvě 2008 v 10:14  • Odpověz
takže moc nečistit :grinning: no, ještě používám ústní vodu, tak snad to nebude taková tragedie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2008 v 10:15  • Odpověz
jazyk jsme si nemohla čistit nikdy, to mě natahaovalo hned. mívala jsem období, že proostě mě u čištění jsem si málem vrhla,a to nemám ani jednu osmičku.
27. kvě 2008 v 10:16  • Odpověz
autor
ale jo, čisti si je to neříkám, jen kartáčkem nezajížděj až dozadu a vynechej jazyk.
27. kvě 2008 v 10:18  • Odpověz
no, vždyť to říkám - jen to ošulit :grinning:
27. kvě 2008 v 10:19  • Odpověz
noo takže já pádím:slight_smile:

Holky moje mějte se a kdyžtak ještě sem tam mrknu. Papááá
27. kvě 2008 v 10:19  • Odpověz
autor
paaa Leni

no jo ale co s tím, přeci nebudeš dobrovolně zvracet? ono totiž je to ještě horší, než kdyby sis zuby nečistila. ty žaludeční šťávy ti sklovinu poruší víc, než plak
27. kvě 2008 v 10:20  • Odpověz
autor
kampaj mi všechny utekly? :frowning2:
27. kvě 2008 v 10:34  • Odpověz
Holky, pijete kolu/kofolu?
Já jsem si nějak zvykla, že když si dám vychlazené 2 dcl, tak se mi ani tak nemotá a nebolí hlava a i uklidní žaludek. Snažím se toho nepít hodně, ráno než jdu do práce, tak si dám půl skleničky, v práci taky a pak ještě po práci. Abych si na tom nevytvořila závislost :grinning:
27. kvě 2008 v 10:38  • Odpověz
autor
Péťo já piju kolu, páčto mám nízký tlak a motá se mi hlava. Cola ti neublíží, jen zvyšuje tep tobě i miminku, ale kofeinový poškození plodu nikdy nebylo dokázaný, klidně si dej a bez obav!!!Jo a taky mi to pomáhá uklidnit žaludek

ještěže to téma máme co? jináč bychom zas pátraly, jeslti to je nebo není správné pít kolu
27. kvě 2008 v 10:45  • Odpověz
Já jsem právě o kole někde četla, jestli jo nebo ne ... hodně těhu holek ji pije právě kvůli těch "našich problémků" - motání hlavy, žaludek. Já mám taky nízký tlak, nejvíc se motám po ránu nebo když prudčeji vstanu, no jo. V neděli jsem dokonce chvílema vařila v sedě, nějak mi nedělalo dobře teplo a vůně od "sporáku".
27. kvě 2008 v 10:53  • Odpověz
no, kolu tu mám, na doporučení od kolegyně z práce, ale na mě nefunguje. Skoro bych řekla, že to je po ní ještě horší :pensive:
27. kvě 2008 v 11:09  • Odpověz
autor
kri, musíš vyzkoušet, co ti sedne. zázvorový lízátka jsou zázrak, zkus je!

jináč kola na mě funguje, na kávu chuť nemám, nepila jsem ji nikdy, ale Colu si dám moc ráda. v hospodě na zahrádce chlazenou kofolu mňamky. o kofeinu panuje spousta mýtů, každopádně není nikde dokázané, že kofein poškozuje plod. pouze zvyšuje krevní tlak a tep matky i plodu, což asi pro plod není dobrý, ale to minimální množství, co my vypijeme neublíží. znám holku, která pije colu místo vody, hele tak tři litry denně určo. tak to asi není dobrý, v těhu se po sacharidech hodně hodně přibere, to bychom byly jak pučmelouni před porodem
27. kvě 2008 v 11:19  • Odpověz
jo, po těch jsem se ptala a nikde je nemaj - buď jsou sto let za opicema anebo je v okolí mooooc těhulí
27. kvě 2008 v 11:43  • Odpověz
Tak ještě že ta kola existuje :wink:
Já jsem po obědě a mám totální útlum. Držím teď rekord, v neděli ani včera jsem odpoledne ani na minutku nezdřímla. Uvidím, jak tomu bude dnes.
Venku je práce na zahradě, ale manžel ani tchánovci mě k tomu nechtějí pustit, tak teď nic moc těžšího nedělám.
27. kvě 2008 ve 12:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.