• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
autor
hoj Leničko já na vás zapomněla holky koníkovky :slight_smile:
30. čer 2008 v 10:16  • Odpověz
No toto !!!

Hodně práce?
Já dnes taky makám, zítra jsou uzávěrky, tak kontroluju, připravuju, objížděla jsem si podpisy ... ale teď už se mi nic nechce. Venku je strašné dusno a mě začala bolet hlava :unamused:
30. čer 2008 v 10:30  • Odpověz
autor
ne to ne, dneska v pohodě, jen jsme kecaly v kanclu a povídala jsem si na icq.

s tou hlavou mám trápení, mě bolí každé ránko když se probudím, pak to přejde. včera mě tak bolela hlava, až jsem šla blinkat. fuj.
30. čer 2008 v 10:34  • Odpověz
Mě bolí hlava hodně z tlaku a pak taky dyž málo piju. Ale dnes za to může ten tlak, je tu strašně dusno. Dnes jsem doma měla v plánu žehlit, tak snad se zmátořím !!!
30. čer 2008 v 10:37  • Odpověz
Ahoj holky,tak v průkajdě razítko od obvodní už mám i vyšetření s interny...Ve středu jdu na kontrolu tak na mě myslete..A pak v pondělí jdu na krev na ty tripl testy..
A jinak hlava děs běs trpim na migreny zatim mě to chytlo jen jednou tak jsem to zkoušela zaspat,ale nepomohlo to,tak nastoupil panadol a trochu zabral..
30. čer 2008 v 11:17  • Odpověz
autor
ahojky Ilu, panejo i ty jdeš dřív na krev než já?????

taky hlavička? panejo tak je to asi normální, mě taky bere hlava, včera jsem z bolesti blinkala, bylo to hrozné. nikdy jsem na to netrpěla
30. čer 2008 ve 12:50  • Odpověz
Ahojky,
no mě taky v sobotu dost pobolívala hlava, ale jen takové jakby píchání na jedné straně, tam jak jsou nožičly od brýlí. No vyřešil to paralen.
dneska je venku dost dusno, asi bude pršet nebo co. Je to na zdechnutí.
30. čer 2008 ve 12:56  • Odpověz
autor
čauky Leničkoooooooooooo

chtělo by to bazének co?
30. čer 2008 ve 13:00  • Odpověz
chtělo by to něco. venku se nedá vydržet. Za hodinu jedu do práce, to se asi v buse složím. Bléé

Kači a tobě nebrali ještě žádnou krev?????
30. čer 2008 ve 13:04  • Odpověz
Já tu v práci rozmražuju ledničku, tak si tu dávám kusy ledu na čelo, příjemné ...
30. čer 2008 ve 13:06  • Odpověz
No Peti, to věřím, že to musí být příjemné. Taky je u vás tak dusno a nedýchatelno?????
30. čer 2008 ve 13:13  • Odpověz
autor
ne, hele ani jednou!!!! už mi to je taky divné tak ty s tím taky přestaň Leni :angry: to víš že mám strach, proč vy všechny už máte po testech a já nic
30. čer 2008 ve 13:15  • Odpověz
Je tu přímo strašně :confounded: jen doufám, že se zase nepřižene nějaká bouřka z tepla.
Ať klidně prší, vody je třeba, ale bez bouřek, prosím ...
30. čer 2008 ve 13:15  • Odpověz
KAči já to nemyslím špatně. Myslela jsem že t brali krev jak si byla v nemocnici. Tak promiň, že jsme se zeptala. Mi dr řekla, že se na to chodí jeetě v prvním trimesrtu.
30. čer 2008 ve 13:16  • Odpověz
autor
neeee, to nebylo myšlený zle neboj :stuck_out_tongue_closed_eyes: jen jakože už i ty se divíš, že nemám žádné testy za sebou. nemám no :cry: nic nevím :cry: a nezbývá mi než čekat. ale můj pan dr. je zástupce primáře na por/gyn v nemocnici tak určo nebude jouda. jen na to má asi jiný názor no.

jinak mě nikdo neřekne nic, já co si nevyčtu tak nevím......

tak tak, Péťo bez bouřek, bojím se
30. čer 2008 ve 13:23  • Odpověz
Ale já se nedivím, že jsi nebyla na krev, jen jsem se zeptala no.
Tak asi pan dr. ví co dělá, když ti krev nebeere Každý ddoktor je asi jiný.
Já taky nic nevím, taky tady toho hodně čtu a je fakt, že si někdy říkám, že už tady tak často chodi nebudu, prootže mám z toho někdy celkem depky a dost se mi to projevuje v manželském životě :cry: :frowning2:

Bouřky teda taky nemusím, mohlo by sprchnout
30. čer 2008 ve 13:30  • Odpověz
autor
jo Leni hlavně nečti diskuze zamlklé těhu, dvakrát potrat a tak.... z toho je mi ouvej pokaždé
30. čer 2008 ve 13:38  • Odpověz
To nám říkala i lektorka na kurzu, že kdyby maminy méně četly, tak by nebyly tak vystresované.
Musíme doktorům věřit, však ví, co dělají ...

Já mám za 20 minut padla, jsem zvědavá, jestli se přemluvím k tomu žehlení, ale už bych fakt měla, je to ostuda ...

Tak vám přeju krásné odpoledne a vůbec celý zbytek dne :slight_smile:
30. čer 2008 ve 13:40  • Odpověz
autor
juuuuu už padla? ty se máš, tak já tři hodiny. ale letí to dneska je to dobrý
30. čer 2008 ve 13:42  • Odpověz
Peti, no já se k žehlení dokokpávám už 14 dní :grinning:

Kači já čtu tak různě všechno. Fakt uvažuju, že prostě tady nebudu chodit každý den.
30. čer 2008 ve 13:43  • Odpověz
autor
já mám holky úplně všechno vyžehlené!!!! nemám ani jeden restík!!!! hvězda co? :sunglasses:

neblbni, jen choď aspoň sem, prosíííím prosíííííííím tady ti neubližujeme
30. čer 2008 ve 13:49  • Odpověz
Ahoj holky. Jen sem choďte, Já se cítím podobně jak to napsala Kačka. Co nevysleduju na koníkoví a nebo nezmíní nějaká kámoška tak nevím. Absolutně mi uniká spousta věcí a připadám si jako analfabet. Příklad: Probírá se tady cvičení, gravijóga, plavání pto těhulky, různé pomůcky jako těhu pásy do auta, nebo porodní kursy a takové věci. Jsem v tom ůplně vedle. Cvičím ponejvíc s motykou na zahradě, občas vypomůžu v práci když neví kam dřív, zaplavat si chodím za barákem do rybníka nebo řeky, pomůcky neužívám žádné, těhotenské oblečky zatím nenakupuji jelikož se ještě vejdu do svých stávajících věcí, z výbavičky pro mimi nemám nic a na žádným kursu jsem taky nebyla a vůbec. Asi bych to měla začít řešit a zamyslet se nad sebou :slight_smile:
30. čer 2008 ve 14:35  • Odpověz
autor
dobré rááánko holky těhulky
1. črc 2008 v 06:42  • Odpověz
Dobré ráno.
Je u vás dobré? Co nového od včerejška? Mě bolí od včerejška hlava :confounded:
1. črc 2008 v 06:51  • Odpověz
Dobré ránko hoky, já mám na toho koníka jaksi čím dál míň času :frowning2: Takže je něco nového? Nechce se mi to ani pročítat...
Mám jen jeden dotaz...Doktoři vlastně počítají těhotenství jako deset lunárních, ale lidi jako devět kalendářních měsíců. Dle lunárního začínáme s Kačkou příští týden už 5. měsíc. Dle kalendářního sme ale teprve minulý týden začaly 4. měsíc.
Když se Vás teda někdo zeptá v kolikátém jste měsíci... Co řeknete? Díky za radu holky.
Jinak Petísku, dneska konečně začínám se cvičením, už tři týdny to odkládám, dneska ale jedu, tak sem zvědavá :slight_smile:
1. črc 2008 v 08:31  • Odpověz
ahojte maminy,tak jsem se zas po nějáké době dostala. Včera sem musela n apoledne odejít z práce bo mi bylo dost zle ale dnes už to je dobré :wink:
hanta: ahojky já to každému říkam o¨podle těch 9 měsíců protože podle těch 10 to neznám to je moc složité=) takže sem prostě dnes 16+2 to znamená 17 týden začátek 5 měsíce! :wink:
1. črc 2008 v 09:36  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile:
Hanti, já myslím, že podle lunárních měsíců to znají jen doktoři, proto to dělám tak jako Ellis :wink:
Jsem zvědavá, co nám povíš na cvičení. Já mám dnes už 4. lekci. Příští týden jdeme i s tatínkama :slight_smile:

Bolí mě hlava, asi z tlaku, hodně piju, ale nějak to nepomáhá :confounded:

Holky, stává se vám, že vás někdy tak blbě píchne v podbřišku? Musím se na to zeptat v pátek doktora. Nebo když ležím a nedejbože si kýchnu, hodně mě to v podbřišku zabolí, snad je tam vše v pořádku ...
1. črc 2008 v 09:53  • Odpověz
Oki holky, taky mi ty kalendářní přijdou logičtější :wink: Jinak na tu lekci jsem taky zvědavá a hlava mě bolí moc :frowning2: Mám to z tlaku, v pátek jsem byla u obvodní na razítko do průkazky a naměřila mi 100/50, chtěla mě hned dát na neschopenku, odmítla sem.
Mysela sem si, ale že ty bolesti hlavy a únava je z těhotenství a ono je to všechno o tom tlaku, tak snad to nebude klesat dál, o ou. :frowning2:
1. črc 2008 v 11:17  • Odpověz
peti ja myslím že to je normální¨. mě to dělá taky je to tím jak roste děloha a taky už si ted začne říkat mimčo jak se mu to líbí. třeba když si sedneš tak tě nakopne aby sis sedla jinak že mu to nevyhovuje :grinning:
1. črc 2008 v 11:22  • Odpověz
Hanti, s tlakem jsme na tom podobně, já byla v pátek taky u obvodní a měla jsem 110/65, taky nic moc extra. A to jsem jí ani neřekla, že jsem ráno vypila sklenku koly, aby se mi nemotala hlava.
Unavené jsme i z té bolesti hlavy, není to nic příjemného a tělo se rychleji unaví. Hodně to obtěžuje :unamused:

Eliis, jsem zvědavá, jaké to bude, až půjdou cítit pohyby. To píchání akorát tak člověka vystraší, ale až se nám to bude v bříšku vrnět, budeme klidnější, že tam mimi je :wink:
1. črc 2008 v 11:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.