• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
autor
čauky holky

bez koly nefunguju, každé ráno začínám kolou :grinning: tlak na prd taky, nízkej a hlava bolí jak ve svěráku, ba až jsem blinkala bolestí. tohle taky neříkali ne? když jsme mluvily o těhu, to je snad nějaké tajemství aby se holky nebály co je čeká

jinak s tím pícháním - mám to taky. a taky se lekám co to je :grinning: bohužel, někdy je to fakt silný a to se pak děsím
1. črc 2008 ve 12:30  • Odpověz
Pro dnešek se s vámi loučím, vyrážím na vedení s papírama, půjdu pomaličku, ať sebou někde nešlehnu.
Tak páčko zítra a mívejte se :slight_smile:
1. črc 2008 ve 13:12  • Odpověz
autor
pa pa pa
opatrně!!!
1. črc 2008 ve 14:10  • Odpověz
Dobré ráno,
tak jsem vás dočetla po včerejšku :grinning: a hlásím nástup do služby :sunglasses:
2. črc 2008 v 06:35  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
2. črc 2008 v 07:40  • Odpověz
Co že tady dneska není Kačka??????
2. črc 2008 v 07:40  • Odpověz
Dobré ranko,
že by si Kačik přispal?
2. črc 2008 v 07:43  • Odpověz
No je to ddivné, že by fakt zaspala??? Neříkala nic, že by dneska někam šla, ne???
2. črc 2008 v 07:48  • Odpověz
Divné to je, včera neříkala nic ...
Chodí do práce na 8:30, tak je možné, že písne pak.
2. črc 2008 v 07:49  • Odpověz
Už je připojená na ICQ, tak si asi pospala :slight_smile:

zato já dneska nějak nemohla spát, včera jsme šli spát skoro v 11 a nemohla jsem usnout a před šestou už jsme byla vzhůru a nemohla už zabrat, tak jsme se skoro do sedmi převalovala a pak vstala.
2. črc 2008 v 07:53  • Odpověz
autor
Dobré ránko tak tak Péťa má pravdu, zaspávala jsem bolení hlavy a blinkání. To je trápení. :cry: :cry: :cry: Vůbec nevím, jak s tím bojovat. Bohužel to mám asi ze stresu z práce, skoro si jsem jistá.

Ale díky, že po mě byla sháňka, je to hezký zjištění, že aspoň někdo mě shání :wink: díky holky moje milovaný
2. črc 2008 v 07:55  • Odpověz
Kačko ahojky,
je to děs běs. Je to možná ii z toho počasí ta hlava. Mě občas taky pobolívá. A to taky bolestmi hlavy netrpím. Ale dej si třebas paralen, ten se může.
2. črc 2008 v 07:57  • Odpověz
Ahoj Kači, zdravím tě i tady.
Bolest hlavy je prevít, mě trápí taky, až jsem se ráno rozbrečela, že to ení možné, že vstanu z postele a bolí mě hlava ...
Psala jsem na Březen, co mi včera radila lektorka na kurzu, tak třeba něco zabere.
2. črc 2008 v 08:02  • Odpověz
Tak po ránu mě hlava nebolí, mě začne až přes den. Ale nesmím na to myslet. Jinak je to k nevydržení.
2. črc 2008 v 08:12  • Odpověz
autor
Četla jsem, zkusím něco ať to přejde. Přesně jak říkáš, ráno se probudím a chce se mi bulet protože zas ta hlava bolí. Nechápu, jak se po probuzení už může tělo soustředit na bolení hlavy. Ráno přeci má být odpočinuté a v pohodě ne?
2. črc 2008 v 08:12  • Odpověz
Jo KAči, je to divné. To jsou hold stavy těhotných. Asi si nevybereme a nebudeme chápat více věcí. a to jsme teprve na začátku, když to tak vezmeš.
2. črc 2008 v 08:14  • Odpověz
Bereme to tak, protože jsme teď o hodně citlivější než normálně a všechno nás rozhodí. tedy i trvalá bolest hlaviny. Ale já teď klepu, že mě to celkem přešlo, jen při prudkém pohybu hlavy cítím něco ve spáncích.
2. črc 2008 v 08:52  • Odpověz
Jo Peti mluvíš mi z duše.
Já musím zaklepat, halva zatím taky v pohodě :slight_smile:
2. črc 2008 v 08:53  • Odpověz
autor
asi tak - huráááááááááááááááááááá budeme mít miminkoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

to mluví za vše ne?

kvůli tomu něco přežijeme. i když jsou dny kdy už to chci mít za sebou, to přiznám.
2. črc 2008 v 08:54  • Odpověz
Jo Kači, to je fákt :slight_smile: :grinning:
2. črc 2008 v 09:07  • Odpověz
Holky mě dneska trápí ten tlak :frowning2: Už třikrát se mi chtělo omdlít, musela sem si jít sednout ven na vzduch do stínu :frowning2:
2. črc 2008 v 09:08  • Odpověz
autor
no jasaaaaaaaaaaaaaaaan Leni

když je mi ouvej, vzpomenu si na to a hned je mi líp. víš co na něco hezkýho se myslet musí, jináč to asi nepřejde.

holky tohle všechno jde, to přežijeme. větší bobky jsem měla z toho hematomu, když miminko mohlo umřít. tohle je proti tomu už brnkačka :wink:
2. črc 2008 v 09:15  • Odpověz
Ahoj Hanta,
no taky to nemáš jednoduché. Optaruj se a žádnpé prudké pohyby :wink:
2. črc 2008 v 09:15  • Odpověz
Ahoj Hanti,
zkus si sprchovat nohy na střídačku studenou a teplou vodou - včera mi to radila paní na kurzu.
Jak ses měla včera na cvíču ty?
2. črc 2008 v 09:17  • Odpověz
autor
ne prudké pohyby, nevstávat rychle, když se třeba jen ohneš hlavou ke koši s papírem, i z toho můžeš omdlít. dávej na sebe pozor Hanto!
2. črc 2008 v 09:19  • Odpověz
Počkám a uvidím, jak mi bude... Jinak Peti kurz mě trochu zklamal. Mělo se jednat o hodinu cvičení a hodinu přednášek. Přednášky jsou ale na prázdniny zrušené. Začnu tedy až od září. Těšila jsem se, že se něco dozvím. Hopsat na balóně ale můžu i doma, a nemusím za to platit. Navíc mi to nevychází s pracovní dobou. Musím kvůli tomu odejít o hodinu a půl dřív a tu pak musím nahradit. Takže vidím to až na září.
2. črc 2008 v 09:36  • Odpověz
Tak to je blbé, nedivím se, že jsi byla zklamaná. Ale od září už bude jistě vše OK a kurz si užiješ :wink:
My jsme včera probírali trimestry, lektorka se snažila mluvit jakoby z pohledu miminka, proč se někdy nedaří, proč mimi samovolně odchází...spíš to znělo jako pohádka. Pak v třetím trimestru a u porodu že má mimi daleko víc práce než maminka, musí dorotovat, správně se natočit, prolést porodníma cestama. A my jen čekáme na "kámošky" kontrakce, co nám jdou na pomoc :wink:
Pak zase protahování, uvolňování, tanec s šátkama, dýchání a nakonec bazén.
Uvidíš že od září budeš spokojená!
2. črc 2008 v 10:32  • Odpověz
autor
a já nechodím nikam :frowning2:
2. črc 2008 v 10:48  • Odpověz
Však ta možnost je tu pro každého :wink:
Kamarádka, co chodíme spolu, taky zpočátku krvácela, byla na nemocenské, musela prvních 12 týdnů jen ležet, ale teď je fit, doktor jí to nezakázal, právě naopak. Pokud se cvíča bojíš, tak choď jen na povídání nebo se poptej svého lékaře. Já jsem se taky ptala, abych byla klidnější :slight_smile: Takže hlavu vzhůru :slight_smile:
2. črc 2008 v 10:52  • Odpověz
autor
nebojím, jen jsem se o to nezačala zajímat :grinning: hele nejsem typ co by vydržel někam chodit cvičit. na kurzy před porodem se asi přihlásím, to asi budu muset, ale cvičení mě asi nic neřekne
2. črc 2008 v 11:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.