• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
Já jsem taky lenoch, ale tady mě burcuje to, že to nedělám jen pro sebe :wink:
Byla jsem na polívce a nic moc :confounded:
2. črc 2008 v 11:27  • Odpověz
autor
a na předporodní kurzy se mám přihlásit u gyn???
2. črc 2008 v 11:32  • Odpověz
Nevím nevím ... zkus se ho zeptat a třeba tě někam odkáže.
Kolikrát i nemocnice pořádají předporodní kurzy.
Je mi nějak divně, nevím, jestli tou polívkou nebo nervozitou z odpoledne.
2. črc 2008 v 11:34  • Odpověz
autor
co tě čeká odpo? zapomínám.... :frowning2:
2. črc 2008 v 11:39  • Odpověz
mi je taky nějak divně, asi tím počasím. aach jo...

Kači, Peťka jde odpoledne na pohřeb:frowning2:
2. črc 2008 ve 12:10  • Odpověz
Počasí hodně vyčerpává.
Ono samotné sluníčko by dobíjelo, akorát takové vedro by nemuselo být. A taky vlhčí vzduch by neuškodil. Ale to bych asi chtěla už moc :sunglasses:
2. črc 2008 ve 12:26  • Odpověz
autor
zítra se to má pokazit, nějaký buřiny mají přijít, v pátek má být jen kolem 22 st a deštivo, tak se trochu zem zchladí. O víkendu zasejc tropy holky, pak se to má lehounce zkazit a na konci příštího týdne stálé vedro celý týden. to si Káťa bere dovču :wink:
2. črc 2008 ve 12:34  • Odpověz
Já mám volno příští týden, tak si přeju nepršet, prosím :wink: Ochladit se kapánek může :wink:

Pro dnešek končím, motám se tu stále s uzávěrkou :angry:

Zítra ráno se "opozdím", dorazím kolem 8-9 hodiny, tak pro teď páčko a mějte se :slight_smile:
2. črc 2008 ve 13:24  • Odpověz
autor
pá pá pá Péťo
2. črc 2008 ve 14:02  • Odpověz
autor
Dobré ránko těhulínky
3. črc 2008 v 06:44  • Odpověz
krásné dobré ráno všem - teda zatím asi jen tobě Kači :slight_smile:
3. črc 2008 v 08:29  • Odpověz
tak jak je Kači? mě dnes divně nějak mě pobolívá dole na zádech tak nevim jestli záda nebo ledviny nejraději už bych zůstala doma byla by to možná nuda ale ta práce mě nějak zmáhá celý den sedět je taky docela náročné! ale nevim jak se zeptat doktora jestli je možnost jít na nemocenskou když k tomu není vážný důvod? :unamused:
Jinak na mě včera uplně cizí pán poznal že jsem těhotná(nemyslel si že mám velký špek :grinning: ) což je mazec nějak si na to musím zvyknout :sunglasses:
3. črc 2008 v 08:34  • Odpověz
autor
no jo jsem tu sama, Peťka dneska přijde později, včera hlásila.

četla jsem to na březnu, taky mě bolí záda. Péťa říkala, že je to z toho, jak se roztahuje pánev a připravuje na porod. Jsem teda koukám o dva týdny míň než ty, ale záda už mě bolí taky. Pomůže mi jen lehnout si na bok, skrčit kolena pod bradu a chvíli tak odpočívat. Už taky uvažuju, že se na to vyprdnu. Sice jsem před nedávnem bojovala, abych mohla chodit do práce, ale taky mě vadí to sezení 8,5 hodiny na zadku v práci a nemoct si nějak ulevit lehnout a změnit polohu. Navíc neustálý stres.... taky to unavuje. Na nemocenskou jít můžeš, i když k tomu nemáš v podstatě žádný důvod. Prostě řekni, že máš stresující práci, že jsi z toho stresu unavená, že ho už nezvládáš (jako já) a že tě bolí záda ze sedavého zaměstnání. Určo tě doma nechá.
3. črc 2008 v 09:28  • Odpověz
no přesně tak jak píšeš jak končí záda a začíná zadek . říkáš pánev? no tak to je sice hezký ale ta bolest by mi tam tak vytřelovat nemusela. a když si představím že tak musím sedět do 5 tak to je hnus!taky sem se dřív dušovala že budu dělat do konce že v kanclu to přeci jde ale je to hrůza. no zkusím to každopádně ještě nejméně měsíc dva mě čekají musejí za mě někoho najít a toho musím zaučit což nesnášííím někoho něco učit :rolling_eyes:
3. črc 2008 v 09:37  • Odpověz
když mě je to u toho doktora takové blbé říkat že to edávám kolikrát si připadám jak simulant. pořádně na mě ještě není vidět nic ale je mi mizerně.
3. črc 2008 v 09:38  • Odpověz
Ahoj holky,
sice jsem byla v práci už v 8:15, ale nestíhačka !!!
Mám po odběrech krve a teď "děj se vůle Boží", jsem ale v poho, ani nervozní jsem nebyla a věříme, že bude mimi v pořádku!
Jo, jo, záda jsou prevít, mě bolí taky. Doporučuje se ležet na boku - ideální je levý bok s peřinou mezi stehny (nebo je na to ideální kojící polštář) - hodně to ulevuje, už to mám vyzkoušené i já. A tadila nám to i na kurzu, tak na tom určo něco bude :wink:
3. črc 2008 v 09:39  • Odpověz
autor
elli taky sedím v práci do pěti a kolikrát toho mám plné brýle, pátky už vyloženě doklepávám, jsem utahaná po celým tom týdnu. bodejď práce v kanceláři u počítače je leháro a odpočinek,ale ono to taky není úplně bez vady. já už zaučuju, ale je to mazec, taky mě to nebaví a navíc ani na to nemám čas, musím dělat svoji práci. uvažovala jsem po skončení sezóny, v září odejít už domů na pořád.

Péťo ahooooooooj to víš že to bude OK!
3. črc 2008 v 09:44  • Odpověz
Kači, to máš dobré, že už zaučuješ. Ta má nástupkyně prý dojded asi až v září, tak jsem to obrečela.
Ale v zápětí mi šéf řekl, že se mám zařídit podle sebe. Tak nevím...
3. črc 2008 v 09:57  • Odpověz
ahojky pëti,
to víš že to dopadne dobře.... proč taky ne ?
no asi mu to nadhodím jdu příští pátek tak se ho poptám a pokud bude svolnej tak řeknu v práci at hledají a začnu ji postupně zaučovat a jak to bude umět tak šupky dupky domů :slight_smile: doufám že bude šikovná i když já tu byla sama od prvního dne a taky sem si musela poradit ale nechci je nechat ve štychu končí nám fiskál tak je toho moc.
to věřím že pomáhá si lehnout jenže já se tu pomalu ani neprojdu :frowning2:
3. črc 2008 v 10:08  • Odpověz
autor
no neblázni v září? tak pozdě? a kdy ji stihneš zaučit? spíš v září už bys měla uvažovat že půjdeš domů do klidu a do postýlky

elli, souhlasím, když jsem já nastoupila nikdo mě nezaučoval a nebabral se se mnou. já zaučuju jak divá a crcám se tady s tím už tak dlouho
3. črc 2008 v 10:31  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=245766 - holky z tadyma sem si včera objednala dvě trička -myslím dobrý nápady :slight_smile:
3. črc 2008 v 10:54  • Odpověz
kdy sem psala v září?? ted sem nějáká zmatená´=) správně bych tu měla být do konce října ale počítam když jim v půlce července řeknu do konce někoho mají v srpu zaučím no a od 1,9 bych mohla být doma ne? :slight_smile:
3. črc 2008 v 10:56  • Odpověz
Ona je totální hypochondr, je jí 36 let a má všechny nemoci světa. Bydlí v 2+1, ale uklízí jí tam manžel, protože ona neporadí. Na Vánoce nepeče, peče jí maminka, ale pořád si stěžuje, kolik má práce.
Ono je to těžko, je to chytrá holka, ale životním stylem se brzo dostane ... kdo ví kam.
Jak mi šéf řekl, že asi přijde až v září, tak jsem nebyla schopná slov. Ale pak dodal, že se mám zařídit podle sebe, že si budou muset nějak poradit.
Oni hřeší na to, že jsem nikdy neřekla ne, vždy jsem ochotně dělala práci i nad rámec. Ale všechno má své hranice!
3. črc 2008 v 10:58  • Odpověz
no ty seš jako já já taky nikomu nedokážu říct ne a pak sem z toho akorat neštastná!!
3. črc 2008 v 11:21  • Odpověz
autor
ne elli, to bylo na Peťku s tím zářím, jako víš s tou nástupkyní, že přijde až v září. Pardon za mistifikaci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já bych chtěla na MD 8 týdnů ne 6 před porodem, tak mi taky vychází konec října MD. radši bych šla taky v září domů na PN
3. črc 2008 v 11:38  • Odpověz
Ahojky holky moje,
už jsme taky zpátky z krve. 15.7.. jdem na velký UTZ a řeknou nám výsledky
3. črc 2008 v 11:41  • Odpověz
autor
holky moje slova, taky jsem nikdy neřekla NE, asi to ani neumím. samozřejmě si na to všichni zvykli a už mi to vadí, protože začínám nezvládat, časově i psychicky, co jsem těhu.
ajo ... no tak uděláme k prvnímu září hromadný odchod a at si poradí :grinning:
autor
jsem dneska 15+0 a mimi je 15+6. tak čemu věřit? :grinning:

ahojííííííík Leničko to uteče do 15.7. a pak už budeš v pohodě, všechno budeš už vědět
3. črc 2008 v 11:43  • Odpověz
Leni, super, 15 bude za chvilku.
Mi říkala sestřička, že výsledky bývají cca za týden až 2, ale pokud si nezavolám, tak se je dozvím za měsíc na kontrole. kdyby bylo náhodou něco špatně, tak volají oni.
Zítra se poptám doktůrka na ten velký UTZ nebo jak to vlastně u nich chodí :wink:
3. črc 2008 v 11:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.