• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
Kačenko, já nejsem vůbec nervozní, nějak mi přijde, že je vše v pořádku. Asi nervozní budu až toho 15. :slight_smile:
3. črc 2008 v 11:48  • Odpověz
autor
Leničko ránko jsem našla skvělý webovky, lékařský, tak tam v podstatě vyloučily blbý výsledky testů. Poškozený plod odejde sám do 12tt a pak už přežije jen zdravý. No a když má holka špatné krevní nebo NT výsledky pošlou ji znovu a pak už je má dobré. Poškozených plodů v tomhle stádiu už je prý jen 2%, což je mizivý. Ani já si to už nepřipouštím, měla jsem totiž strach, jak jsem jedla ten Ascorutin a Pambu, abych mimi neublížila, páč v návodu přímo píšou, neužívat v těhu!!! Ale bude to OK, nemyslím na nic než na zdravý mimi a těším se až mi řeknou co to bude a budu moct pomalounku něco shánět.
3. črc 2008 v 11:57  • Odpověz
Kači, tak to jsi mě trochu uklidnila :slight_smile:. Ale já opravdu myslím pozitivně, vůbec si nepřipouštím, že by mělo být něco špatně :slight_smile:.
Peti ta sestřička říkal, že ty výsledky uuž budou jak přijdu na ten UTz, že to s tím nějak i porovnají
3. črc 2008 ve 12:01  • Odpověz
Eli já sem se včera na ty trička taky dívala, ale nakonec jsem je neobjednala, čekám na kolegyni, jestli bude taky nějaký chtít. Jsou supr :wink:
Jinak holky s tím mým tlakem to včera bylo na pováženou - dopoledne jsem si ho měřila, to mi bylo zle a měla jsem úplně normální 119/69 a odpoledne mi už bylo dobře, ale to sem měla 94/54, tak sem z toho jelen.
Kolegyně se mi smály, že se mi udělalo zle z toho zvýšení a že teď už sem zase zpátky ve svých hodnotách a je mi ok. :grinning:
Tak já to nechápu... Každopádně dneska je mi mnohem líp, tak uvidíme co naměří doktoři :slight_smile:
Jinak mám dneska půl dne dovolené, takže každou chvíli mizím.
Zatím se mějte, pááááá
3. črc 2008 ve 12:01  • Odpověz
autor
jo Leni a ty 2% si holky zaviní samy alkoholem, cigaretama, drogama, omylem lékama, špatnou stravou (nedovařené maso, zmrzlina atd), event. nemocema - zarděnky, encefalitida, salmonela.... Takže v podstatě vady jsou vyloučený.
3. črc 2008 ve 12:09  • Odpověz
Hanti, ty se teda máš:slight_smile: Půl den dovči. Je fajn, že ten tlak máš dnesk av pohodě

Kači, sestřička se mě u těch odběrů taky ptala jestli kouřím, to se neptala ani moje gyndařka. Řekla jsem jí že ne, že jsme přestala. Tak se usmála a řekla, to jste šikovná. Já věřím, že to bude v pořádku, nic jiného ani nemyslím, pokud to nečtu, ani by mě to nenapadlo.

No nic jdu něco dělat.zatím pa
3. črc 2008 ve 12:12  • Odpověz
autor
pa pa pa Leničko ozvi se zas, budu tu.
3. črc 2008 ve 12:15  • Odpověz
jojo já se ozvu, udělám trochu pořádek v kuchyni a přijdu než půjdu do práce :slight_smile:
3. črc 2008 ve 12:16  • Odpověz
Ať se ti daří při práci, Leni !! Máš pravdu v tom, že pokud o problémech člověk nečte, tak je v klidu.
No, teď jsem se taky nějak rozhodila.
Jinak zítra z rána tady opět nebudu, musím na poradu, kdyby náhodou byla po mě sháňka :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teď jsem si dala pizza bulku, mňam, výborná, ráno jsem neodolala a koupila si ji, juj, ta byla slaná, ale tak příjemně slaná :dizzy_face:
3. črc 2008 ve 12:25  • Odpověz
autor
já taky, přiznám že jsem si sáhla na bříško, nějak podvědomně.

sháňka bude to si piš!

taky bych si dala něco slaného, jemně slaného. tak bude bramborová kaše a uzený. Až se vrátí kolegyně z města, taky si skáknu pro obídek.
3. črc 2008 ve 12:27  • Odpověz
Já, tak to bych si dala taky :slight_smile:
Já jsem se ráno po odběrech stavila v Bille a tam mi zavonělo čerstvé pečivo, co si tam sami pečou a bylo vymalováno - na snídani sýrová bulka (tu jsem jedla ještě teplou) a na oběd pizza bulka :slight_smile: A mezitím na sváču třešně :grinning:
3. črc 2008 ve 12:55  • Odpověz
tak tak holky včera sem se o tom bavila s kolegyní že by ted nemohla být těhotná že by se pořád strachovala oni nevěděli nic a byly v klidu!!! tak pořád nemysleme na to coby kdyby.... :sunglasses:
3. črc 2008 ve 13:21  • Odpověz
Jj, Eli, teď už to stejně neovlivníme a prostě naše mimča se mají k světu s jsou zdravoučká :wink:
3. črc 2008 ve 13:27  • Odpověz
autor
hamám juj to je dobrotka mňaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaamky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

no jo dřív to bylo jiný, žádný kontroly a bláznění z internetu
3. črc 2008 ve 13:49  • Odpověz
Jsem tu :slight_smile:
jsem dělala palačinky. A normálně to vám musím říct, nemám ráda jahody, teda ne čerstvé, ty můžu ty mi nevadí, ale třeba jogurrt, marmelády, džusy, to mi smrdí, bléé. A doma jiná marmeláda nebyla než jahodová, kterou mi dovezla tchyňka a jednu palačinku jsme si tím namazala. No nebylo to tak špatné :grinning:
3. črc 2008 ve 13:53  • Odpověz
Tak mizím do práce.
mějte se holky krásně a přežijte to vedro ve zdraví:slight_smile:

papáá zítra
3. črc 2008 ve 14:11  • Odpověz
autor
jsem se zakecala.....

a už tu nikdo není?

ellis?
3. črc 2008 ve 14:35  • Odpověz
jo jo já tu jsem, jen sem měla delší hovor. :slight_smile:
3. črc 2008 ve 14:49  • Odpověz
je to pěkně na prd jak se pořád dokola omívají ty problémy co hrozí. já věřím že to holky nemyslí zle ale asi si neuvědomují když nejsou těhu jak to působí na psychiku těhotných. vždycky se může něco posrat ale přece na to člověk nemůže pořád myslet?? že vyjdeš ven a srazí tě auto je mnohem větší pravděpodobnost a taky kvůli tomu nejsme zalezlé celý život doma!!!! :slight_smile:
3. črc 2008 ve 14:51  • Odpověz
autor
já tiež

no a co bys lezla ven? stačí když spadneš ze schodů a malér je na světě. kdepak na to se nesmí myslet.

víš co? našla jsem na koníkovi diskuzi o vyšívání a holky tam házely odkazy s přelohama jeeeežiš to je tak krásný! až budu doma, tak se do toho pustím, mě to totiž hrozně baví, jen poslední dva roky nemám vůbec čas.
3. črc 2008 v 15:07  • Odpověz
no tak ja se ted zakousla do diskuse s kočárkama. a zjistila jsem že ten původní(firkon) mít nebudu bo sem na něj našla docela nespokojené diskuse. tak to vidím na implast bolder ale musím ho jet někam okouknout abych přesně vše viděla a zkusila. kolik stál ten váš Kači? mě by ten bolder vyšel i s autosedačkou na 15 500,- což není málo ale není to ani nejdražší ten firkon sice stojí jen 9000 ale mám strach z kvality :frowning2:
3. črc 2008 v 16:34  • Odpověz
Dobré ranko, holky :slight_smile:
Já jedu na poradu :confounded: , tak tu budu později, pá pá a pilně pište :wink:
4. črc 2008 v 06:36  • Odpověz
dobré (konečně páteční) ráno!!!! :grinning:
4. črc 2008 v 07:50  • Odpověz
Dobré ránko,

ahoj Eli, jo to máš pravdu, konečně víkend před námi :slight_smile:
4. črc 2008 v 07:53  • Odpověz
autor
Dobré ránko holky moje milované jak je? konečně líp co? mě z těch veder strašně bolely nohy, i teď. Makala jsem odbavit autobus do Chorvatska a už ani nedošla domů, šla jsem do práce, páč šlapat ještě schody do bytu to by mi asi nohy upadly.

Vás netrápí bolení lýtek? Ne že by to natýkalo, ale jsou unavené :frowning2:
4. črc 2008 v 07:54  • Odpověz
autor
Elli, mě vyšel na 17 500, autosedačka, sporťák, hluboká korba, pláštěnka, moskytiéra, taška, sluneční clona.... a zbytek už si nepamatuju :grinning:

jdu to dát do albíka, ať to holky vidíte ju?
4. črc 2008 v 07:56  • Odpověz
autor
Elli, Bolder je takový kočárek co má dvě kolečka vzadu a vepředu je má hodně blízko u sebe? Skoro by se dalo říct dvojitý přední kolečko? Dělá se asi v 15 barevných variantách? Jestli jo, tak ten jsem zkoušela, jako je fakt pěknej! Ty jo, do toho jdi, ty peníze se ti vyplatí!!!!! Je senzačně odpružený, zkoušela jsem si ho v obchodě víš. Líbila se mi modrožluto bílá kombinace, takový kytky tam byly na boudičce. Je velice hezkej i jako sporťák, je hodně bytelný. Každopádně těch peněz za tenhle kočárek nelituj, páč to ti vydrží hodně dlouho. Uvnitř je senzačně prostornej, je kvalitně zpracovanej, nikde z toho nic netrčí nepřebývá, prostě všechno na svém místě.

Firkon bohužel vůbec neznám, ani jsem si ho v obchodě nevšimla, takže nemůžu sloužit. Ale Bolder je bomba! Do toho s klidným svědomím jdi. :wink:
4. črc 2008 v 08:00  • Odpověz
Kači,jo konečně se dobře dýýchá. Ono bude u nás i přes den asi pršet, ale vůbec mi to nevadí.
K těm lýtkům, jen jedna noha mi občas tak jakoby ztrpne. a dneska v noci i trochu křeč. Jestli to bude pokračovat, tak buddu volat doktorce

Jopjo dej to do albíčka, ať se pokocháme :slight_smile:
4. črc 2008 v 08:00  • Odpověz
autor
Jo, to je ončo, trne to. To je to správné slovo. Vyčetla jsem Leni, že na to je dobrý hořčík. Zkus šumivý tablety z lékárny, mají malinovou příchuť a stojí asi 54 Kč. Je jich tam 20, jen se to rozpustí ve vodě a chutná mi to :wink:
4. črc 2008 v 08:02  • Odpověz
Jí vím, že je na o hořčík, jenže mě šumivé tablety nechutnají :frowning2:
4. črc 2008 v 08:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.