• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
autor
no tak ne, tak kup tablety máš to fuk.
4. črc 2008 v 08:07  • Odpověz
Dobré ránko hoky, taky jsem moc ráda za dnešní počasí :slight_smile:
A Vy už kupujete kočárky? Já sem zatím pořád zamilovaná do toho svýho, jen ho potřebuju vidět na živo, ne jen na netu.
4. črc 2008 v 08:08  • Odpověz
kači, no něco vymyslím, pokud to nepřejde. Uvidíme dál :slight_smile:

Ahoj Hanti, no Kačka už má koupený kočárek, teda v obchodě má zálohu. To já vvůbec nemám a vybraný. Ještě ani nekoukám. a jaký ty máš vybraný??? Proč neemáš albíčko??
4. črc 2008 v 08:13  • Odpověz
KAči, ty máš i takové barvy??? Akorát jsme si ho moc neprohlídla, máš to moc zmenšené :frowning2:
4. črc 2008 v 08:19  • Odpověz
autor
Kuk a je v albíku. Tenhle jsem si vybrala.

Nazdaaarek Hanto, já se do něj taky zamilovala na netu a šla jsem se na něj juknout a hned si ho zazálohovala, páč stejnak jiný nebudu chtít a už po tom nemusím pátrat a vybírat. Asi předčasné, nicméně víš co, v nemocnici ležely holky třeba od 20tt a ty, které neměly nic nakoupeno, měly smůlu. Ten kočárek se mi líbil a jiný nechci, tak nevidím důvod proč si ho nekoupit. Teda vyzvedne ho Míra až porodím a bude všechno OK, zatím mám jen tisícovku zálohu a je objednaný v Itálii.

Nejde to? Jenže větší obrázky jsem na netu nesehnala. :cry: Ale mám tuhle barvu.
4. črc 2008 v 08:22  • Odpověz
Kačko ty blázne, Tys už fakt koupila kočár? :astonished: :grinning:
Já Ti ani nevím Lehni, asi mi přijde, že tam zatím není moc co dávat. S miminkovskýma fotkama o bude lepčí :slight_smile:)
Ale pošlu Ti odkaz ju? Je to tenhle... Ta světle modroučká barva je skvělá, miluju modrou :dizzy_face:
http://www.mimi-kocarky.cz/cz-detail-100373.html
4. črc 2008 v 08:23  • Odpověz
autor
:grinning: jo jo koupila Hanto, kdyby se něco nedej bože přihodilo, zálohu mi vrátí.
4. črc 2008 v 08:25  • Odpověz
Hanti ten je krásný. Ta baevička je moooc slaďoučká :slight_smile:. Akorát já bych s takovým kočárkem u manžela neobstála. Mu se šííííleně nelíbí tříkolky. Já vím, že to má 4 kola, ale vypadá jak tříkolka. No takže my musíme mít klasiku čtyřkolovou. :grinning:
4. črc 2008 v 08:25  • Odpověz
autor
Hanto, to světle modrý madlo na ručičky u sporťáku je výborný nápad, to budeš každý večer drbat :confounded:
4. črc 2008 v 08:26  • Odpověz
autor
U nás je to obráceně, manželovi se líbí tříkolky a jiný nechce.
4. črc 2008 v 08:28  • Odpověz
Kači, tak to máš fajn. Ale já na ty tříkolky taky moc nejsem :wink: , takže je to v pohodě :grinning: .
4. črc 2008 v 08:29  • Odpověz
kači dala jsem si ho do alba tak koukni jestli to je on.chtěla bych i tuhle barvičku
4. črc 2008 v 08:36  • Odpověz
Dobré ranko, podruhé, už jsem zpět.
Leni, my budem mít taky čtyřkolku, teda asi-na 95%, já jsem pro kočík, co mám v albu, ale kdo ví, jak to dopadne, až se pojedeme někam podívat naživo :wink:
4. črc 2008 v 08:37  • Odpověz
Eli už jsme taly koukala:slight_smile:. ten je taky hezkej. Ale holky, já to stejnak potřebuju vidět na živo. Když nějaký kočárr uvidím na netu, kde ho pak najdu v obchodě?? :sweat_smile:
4. črc 2008 v 08:37  • Odpověz
Počkej? Takže myslíš že světle modrý madlo je dobrý nebo ne? Teď jsem to nějak nepochopila, jestli šlo o ironii, nebo to bylo myšleno skutečně? :slight_smile:
Jinak ten Tvůj je Kačko moc pěkný, ale určo drahý že? :frowning2: Mě se tříkolky líbí moc a manžel mi naštěstí do těhle věcí ani nemluví, bude to hlavně moje starost, tak chce ať si to řeším sama podle sebe :slight_smile:
A ty už máš Lehni něco vybráno?
4. črc 2008 v 08:38  • Odpověz
Elis, ten kočík v tvém albu vypadá taky moc dobře :slight_smile:
už se na něj jdu kuknout někam na Net, jaké má dispozice :wink:
4. črc 2008 v 08:40  • Odpověz
Hanti, já nemám vybránno vůbec nic. Nějak mě to ještě nebere :sweat_smile: . a já ho potřebuju spíš vidět na živo, na nett mi to nic neřekne. stejně se v rozměrech nevyznám, tak já to potřebuju ošahat
4. črc 2008 v 08:44  • Odpověz
Jj, Leni, moje slova, naživo je naživo.
Hlavně taky aby byl kočár vysoký, třeba ty v Polsku jsou strašně nizoučké a už vidím mého Pavla při 2 metrech výšky, jak se k němu sklání.

Elis, tak ten Implast mě taky zaujal, už jsem si uložila obrázek :wink:
4. črc 2008 v 08:51  • Odpověz
no myslím že je docela velký což je dnes umění najít takový aby se do něj vešlo dítě ve fusaku. to ja si ho taky první pojedu vyzkoušet ale četla jsem na něj moc dobré názory.
peti koukni na kočárkov.cz tam je mají
4. črc 2008 v 08:52  • Odpověz
no ja to vidím tak že si ho někde ošahám a pojedu si pro něj asi do náchoda kde má kočárkov obchod holky si to tam nemůžou vynachválit, příjemná obsluha, vše bez problému a vždy vyjdou vstříc!!!
4. črc 2008 v 08:53  • Odpověz
Všechny máte vybranej hezkej, ten co má Peťulka sem chtěla taky, jen trojkolka a ten co elis sem měla dokonce vybraný, pak sem ale našla ten svůj milovaný modrý odstín a bylo vyhráno :slight_smile:
Jinak Lehni já se dívám na netu na všechno, protože mě internet živí, takže jsem na něm pořád. Sleduju výbavu, kočárky, postýlky, oblečení, hračky, no všechno... A teprve až obkouknu ceny a tak, začnu na podzim řešit obchody. Co jsem se ale setkala s reakcí na můj vysněný kočár, prý je jen na webu, ale v obchodech ne :frowning2: Tak snad ho někde objevím.
Taky to má ještě jeden háček, od prvního dne tuším Kubíčka, ale pokud by to byla holčička, nevím, jestli není hloupý dávat ji do modrýho kočárku.

Jinak holky, pravděpodobně sem mezi nás zavítá kolegyňka z práce, která sedí vedle mě. Vdávaly sme se ve stejný den a teď sme i těhotný, máme mezi sebou rozdíl jen měsíc. Je sice teprve v 11tt, ale to určo neva :slight_smile:

A Kačko, už sme v 16 tt, jupíííííííííííííííííííííííí :slight_smile:
4. črc 2008 v 08:54  • Odpověz
Jo Peti, my taky potřebujem vysoký kočárek, díky manžovi:slight_smile:

Eli, jo to je fajn, ale my s Peťkou máme Níchod docela z ruky :frowning2:
4. črc 2008 v 08:55  • Odpověz
hanta: ja mys¨lím že i holčička může být v modrém. já taky budu mít černo bílý at to bude cokoli. já mslím že je hlavní že se ti líbí.a je světlounký takže u toho bych vůbec nějak nerozmýšlela.
4. črc 2008 v 08:56  • Odpověz
no dá se to objednat i přes net ale samozřejmě je určitě k dostání i jinde. já to mám taky sice docela daleko ale zase pak když se náhodou něco stane tak bývá s reklamačkama problém. no ale bůh ví třeba na něj narazím někde v olomouci a taky ho koupím tady :grinning:
4. črc 2008 v 08:58  • Odpověz
autor
Elli co v Náchodě????? kočárkov? a víš adresu? Nebo jak se ten obchod jmenuje?

jsem musela uklidit výlohu od starých letáků ale už můžu psát
4. črc 2008 v 09:03  • Odpověz
Leni, my, až nastane ta správná doba, tak asi vyrazíme na kočárky někam k vám do Ostravy. Tady u nás nehrozí, abychom na něco solidního natrefili.
Jestli pak budeme kupovat přímo v obchodě nebo přes Net, to se ještě uvidí...
4. črc 2008 v 09:03  • Odpověz
No jo teďka koukám Eli, že ty to taky nemáš nejblíž :slight_smile:. Dyť ty jsi na tom jako my :grinning:
4. črc 2008 v 09:05  • Odpověz
Kači, vy v tom Náchodě máte nějakou centrálu - amulet se zdravotníma potřebama je u vás, teď i kočárkov, no teda ... :wink: Ale ten polštář nemůžu nic jiného než chválit, leží se na něm suprově a krásně ulevuje zádům.
4. črc 2008 v 09:06  • Odpověz
kači koukni na www.kočárkov.cz mají tam spoustu věciček a holky si to nemohly vynachválit přístup a tak...
4. črc 2008 v 09:06  • Odpověz
autor
oo můj bože holky tam neeeee!!!!!!!!
4. črc 2008 v 09:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.