• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
jak to ?????????
4. črc 2008 v 09:10  • Odpověz
autor
řeknu pravdu jo? tam jsem se taky šla podívat, tam jsem viděla právě Bolder. NIKDO si nás ani nevšiml, absolutní nezájem. Chtěla jsem se tam podívat na Jané. Nicméně to je obchod asi tak 3m čtvereční, kočárek ti nepůjčí do ruky, nepředvedou ti ho, nevezmeš si ho ven, nezájem. Byli jsme tam asi půl hodiny a vlastně se jen koukali na kočárky z vrchu. Pak jsme naštvaně odešli, fakt přísahám si nás nevšimli. Paní mi totiž poslala smsku, že je Jané ustrojený (páč jsem ho chtěla vidět) tak jsem tam přišla a nezájem, když jsme za paní šli, že nám posílali smsku, abychom se šli podívat na Jané, nedokázala ho ani složit, nedokázala o něm nic říct, nedokázala nic ukázat, říct přednosti natož aby mi ho půjčila do ruky. Pak povídá: no jo, já jsem tady přes oblečení ta paní přes kočárky tady není. Ona to špatně složila, tady tomu překáží brzda. Takže mi to neukázala a ještě do očí řekla, že o tom nemá ani ánunk. Tak to říct já v práci, letím na hodinu holky!
4. črc 2008 v 09:12  • Odpověz
Kočárkov jsou moc pěkné stránky, můj kočártek tam ale není :frowning2:
4. črc 2008 v 09:13  • Odpověz
Tak já se musím taky podvíat, jak bude chvilka
4. črc 2008 v 09:14  • Odpověz
autor
šli jsme do jiného obchodu, tam se nám paní věnovala, byla s námi dvě hodiny, přičemž hodinu už po zavíračce, ochotně mi všechno ukázala, však jsem to popisovala. no bomba. Šla jsem si s kočárkem ven, abych ho viděla na světle, v ničem nebyl problém. Objedná cokoliv, co si přinesete z internetu jak do výbavy tak i kočárek a doplňky. Fakt senzační přístup. Tam jsem si zaplatila kočárek.
4. črc 2008 v 09:14  • Odpověz
Kačko a v tom obchodě, co sis ho tam kupovala, nebyl tam třeba i ten můj? Nevšimla sis?
4. črc 2008 v 09:20  • Odpověz
tak to si mě ted docela Kači dostala!!! ja včera četla recenze na bolder a spousta holek ho mělo z tama a chválili si to moc. já si to představovala právě jako velikánskej obchod. no tak nic budu ho shánět po olomouci :wink: protože chvála je sice hezká věc ale chci si ho zkusit. a jak se ti ovládal ten bolder? nebo si ho jen viděla?
4. črc 2008 v 09:21  • Odpověz
autor
Hanto myslím, že viděla, ale asi to nebyla tahle barva. Na trojkolky s jedním a dvěma kolama vepředu jsme se zaměřili, měli tam velký výběr. Však jsem to už psala. S tím světlým madlem jsem to myslela ironicky, to budeš pořád čistit, fakt to není dobrý nápad. Nicméně mám jednu vychytávku - dá se to obalit potravinovou folii, zdálky to není vidět a ty to neumatláš, teda dítko. My totiž taky vybrali bílý kočárek, ale po dvou bezesných nocích, kdy jsem se viděla jak to v zimě drhnu od šmíru od auta a od zelených fleků co kápnou ze střechy,jsem to přeobjenala na oranžový.

Bolder jsem právě nezkoušela, do ruky mi ho vůbec nepůjčili!!! Ba dokonce mi k tomu ani nic neřekli, jen se hrozně hezky drží, má vysoké madlo, zkoumala jsem boudičku vevnitř, příšlušenství, je dobře vybavený, má i moskytiéru, zkoumala jsem pérování, otočnost koleček, to vše bezvadné. Jen prostě pokud ti kočárek nepůjčí do ruky, tak si ho nekoupím, vím prdlajs jaký to má chyby a přeci jen stál myslím 12 500 se vším všudy. Ale je fakt nádhernej!!! Mají tam černobílou verzi. U té paní, co jsem si koupila kočárek, ho mají taky, dokonce i v té samé barvě. Tam by mi ho určitě půjčila. Kdybys jela do Náchoda, stav se spíš tam než v Bambinu.
4. črc 2008 v 09:32  • Odpověz
no právě hledám něco poblíž nám abych si ho mohla pořádně projet ... no a při nejhorším se stavím u tebe :grinning:
4. črc 2008 v 09:36  • Odpověz
autor
nevim kam to máš ze Šumperka blízko, nicméně kdybys jela na Náchodsko, tož písni nebo zavolej musím ti ukázat, kam sem jít na kočárky a šla bych za paní s tebou, je fakt skvělá!
4. črc 2008 v 09:46  • Odpověz
no uvidím máme smanžou po, út volno tak asi něco objedem at víme kam se pak směrovat. je sice času dost ale nechci to honit na poslední chvíly protože toho bude asi ještě hodně!!!
4. črc 2008 v 09:48  • Odpověz
Já nějak nestíhám :sweat_smile:
Být tady, v březnu, a aještě je po mě sháňka na beremku a na meilu :grinning:
4. črc 2008 v 09:49  • Odpověz
autor
Elli, podle mě je času ještě dost a dost. ale já už mám vybráno, teda manžel vybral tak trochu za mě, a jiný stejně už nechceme, tak nač ho neobjednat a čekat zbytečně.....

jinak nic jiného ještě nesháním ani nemám představu, nechám to až po testech a až budu vědět pohlaví. Na to je fakt času habakuk.
4. črc 2008 v 09:50  • Odpověz
ale jo času je dost asi tak 5 měsíců ale když projedu net a uvědomím si co všechno ještě bude potřeba a halvně co to bude stát peněz tak když to nechám na poslední měsíc tak se z toho pos.... :grinning: tak ho aspon chci mít omakanej aby kdyby bylo něco semnou abych jen Lukášovi řekla běž tam a tam a kup to :grinning:
4. črc 2008 v 09:58  • Odpověz
autor
no jo todle ještě nějak neřeším to pořád odkládám. ale jak se znám, jestli mi v úterý řekne pan dr. co nosím pod srdíčkem a až pošlou výsledky z krve, už začnu. Přeci jen se nějak manželovi musí oznámit co budeme mít. tak růžovým nebo modrým oblečkem. to bude první nákup
4. črc 2008 v 10:06  • Odpověz
u mě je divný to že loni když čekala kamaradka tak bych ji pořád něco kupovala a tak a ted když mám něco koupit sobě takjen chodím mezi regálama a nedokážu se nějak dokopat cokoli koupit!!!už se vidím jak na poslední chvíly někdy 1,12 plaším co ještě nemám a že chudák to dítě umrzne! :angry:
4. črc 2008 v 10:08  • Odpověz
autor
Elli :grinning: :grinning: já ještě po obchodech ani regálech nebloumám, když jsem si zálohovala kočárek, tak očko zálibně splynulo na těch bodýčkách a botičkách, ale zatím ještě nějak ruka hrabalka nehrabe :grinning: :grinning: Asi to podvědomí, no, žádný krevní test, vím kulový, ani pohlaví nevím... Určo se to pak prolomí. Jinak teda paní prodavačka mi nabízela asi 10 věcí,který si ke kočárku musím na zimní mimi koupit (deku, zavinovačku, zavinovačku do autosedačky, teplý overal a botičkama atd) a jen mě vyděsila, kolik toho je potřeba! Na poslední chvíli to taky nechci nechat, páč to pak bude palba, ale postupně začít od konce léta střádat. Ono se to pak líp v rozpočtu rozmělní, než 5 tis najednou...
4. črc 2008 v 10:15  • Odpověz
Holky, taky nákupy nechávám po oznámení pohlaví a hlavně po testech.
No jo, pokud by štěstí přálo, tak by se mimi mohlo ukázat už dnes, co? Teda, jsem zvědavá :slight_smile:
4. črc 2008 v 10:21  • Odpověz
Jo tak já to tak taky nechávám. zatím je to brzo na nějaké nakupování,necháváme to tak po létě, aby nás to v listopadu a prosinci taky moc nezruinovalo:slight_smile:,
4. črc 2008 v 10:22  • Odpověz
no práve to je samá deka. plína, oblečení, fusak nějak se v tom začínám ztrácet aby sme to vše měli no ale zvládli to jiní tak mi taky ne? no a až půjdem od 1,9 hromadně na mateřskou :grinning: tak můžem začít s útokem na obchody=)
4. črc 2008 v 10:23  • Odpověz
No já od září teda ještě nepůjdu, ale aspoň bbudu od vás vědět co mám nakoupit :grinning:
4. črc 2008 v 10:28  • Odpověz
Jojo, je to moc věcí a moc penízků, takže začnu asi v tom září a budu nakupovat tři měsíce.

Jinak holky kdy myslíte že nám řeknou to pohlaví? Já už to chci vědět?
4. črc 2008 v 10:29  • Odpověz
Hanti, ono by už to mělo jít vidět po 16tt :sunglasses:
4. črc 2008 v 10:32  • Odpověz
Kamarádce už řekl doktor v 16 tt, mimi bylo dobře natočeno. Jinak na tom velkém UTZ by už to snad mělo jít vidět úplně.
4. črc 2008 v 10:36  • Odpověz
autor
Leni tři kamarádky to věděly už ve 13tt :astonished: nechápu sice jak ale skutečně přišly že budou mít holku a fakt se narodily holky. Asi z krve nebo tak nějak to pan dr. poznal. Ve všech knížkách píšou teda až 16 - 17 tt, jak říká Leni.

Elli bodejď 1.9. hromadný odchod na PN a hromadný útok na Náchod a nakupovací mánie může začít :grinning:

Peťko to jo, to by ti mohl říct dneska, to dopadne! Jestli mimi nezkříží nožičky, zkus se dr. zeptat, jestli už vidí pohlaví. Já taky tajně doufám, že mi to v úterý řeknou. Kdyžtak 20tt a velký UTZ to jistí :wink:
4. črc 2008 v 10:36  • Odpověz
Fakt jo? :astonished:
Jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů,
ten sem, začala dnes :slight_smile:
Jupíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí,
já mám radost :slight_smile:
Juhuhůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů,
k doktorovi jdu ve středu, takže by to už mohli vidět :slight_smile:
4. črc 2008 v 10:38  • Odpověz
autor
Elli dopolko nákupy a večer koník a hodit do alba ať se ostatní pokocháme co? To bude žůžo.

No jo Leni, v září je na tebe ještě brzo, tak v říjnu šup šup taky :grinning:
4. črc 2008 v 10:38  • Odpověz
To víš, že se zeptám :wink: Hlavně aby mi vůbec udělal ultrazvuk a jen nevyšetřoval, to by bylo.
Uvidíme, jak bude mimčo spolupracovat, miminkům se ultrazvuk nelíbí, proto se točí zády, tak uvidíme.
každopídně pak písnu, ale asi až k večeru, protože pak pojedeme na nákup a pak za našima ...
4. črc 2008 v 10:39  • Odpověz
autor
Hanto to jo, když se dobře natočí, tak už to dr. uvidí. Ve středu jdeš jo? Já v úterý, Peťka dneska. Tak Péťulko očekáváme info!!!!
4. črc 2008 v 10:46  • Odpověz
a já příští pátek... já už to chci taky vědět :angry: právě mi kolegyně předpověděla kluka tak uvidíme... když já mám podle spermií vypočítanou holčičku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. črc 2008 v 10:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.