• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
Já tomu stejně nevěřím, myslím si, že je ještě brzo, že se to pozná až tak ve 20tt, ale měla bych velkou radost.
Tak to sme zvědaví co Péťa dneska, budem na ni myslet a Tobě Kačko držím na úterý palečky.
Petísku a co bys Ty vlastně chtěla?
4. črc 2008 v 10:52  • Odpověz
Jasně, k večeru sem dám popisek vyšetření :slight_smile:
Teď jsem se tak zasnila, jaké by to bylo, kdyby se manža opravdu dočkal holčičky, byl by pyšný jak hrom :wink: Ale na bude pyšný i na klučinu, to je jasné. Už ho úplně vidím, jak má miminko v náručí a něžně na něj kouká :dizzy_face:
Pro holčičku mám nového favorita na jméno-Karolínka :slight_smile:
4. črc 2008 v 10:53  • Odpověz
Petisku a já tady večer ani o víkendu nebudu, pošleš mi sms????
4. črc 2008 v 11:02  • Odpověz
Pošlu ti zprávičku :slight_smile:
4. črc 2008 v 11:03  • Odpověz
hurááááááááááá , se těším a jsem zvědavá jestli to půjde vidět co to bude:slight_smile:. Mi by to vlastně taky pan doktor na tom velkém UT mohl říct, že??? No jo, ale to budu teprve 14tt, tak to bude ještě brzy :cry:
4. črc 2008 v 11:04  • Odpověz
autor
Jsme v dobrém období co? Všechny se to snad dozvíme najednou...... :wink: Jestli nebudou miminka stávkovat a nepřekříží nožičky nebo neukážou zádíčka.

Karolínka je moc pěkné jméno, holky a co Emička? Mě se to docela líbí. Ema je takové neobvyklé, není moc časté. Je hrozně moc Aniček, Terezek, Kačenek. Terezka se mi líbí ze všech asi nejvíc, ale holčičce ho nedáme, je to fakt blbý, 15 Terezek v jedné třídě.

Leni ty jdeš na velký UTZ ve 14tt? Tak brzo?
4. črc 2008 v 11:07  • Odpověz
Já jsem taky zvědavá, to víš :slight_smile:
A už začínám být i lehce nervózní, mám žaludek na vodě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Za hoďku pádím domů, tam se sprchnu, převlíknu, ve 13 vyzvednu Pavla z práce a jedem za Dr.
4. črc 2008 v 11:08  • Odpověz
autor
Peťulko jsem nervózní s tebou beruško!!! Ale zas budete mít krásný pátek, panejo. Jdeš s Pavlem k dr.? Na UTZ? Jde se juknout?
4. črc 2008 v 11:10  • Odpověz
to ti peto schvaluju Lukáš se byl minule dívat na prcka a byl z toho uplně hotovej pak se všude chlubil!!! :grinning:
4. črc 2008 v 11:11  • Odpověz
Ema se dává teďka taky často. Takže ji taky nechci.
Kači jdu na UTz,kde mi zjistí rozštěp páteře a porovnají to s výsledky krve,jak jsme včera byla.
Peti budem na tebe myslet, taky chci manžu vzít s sebou na ten UTz, ať vidí jak mimi vypadá:slight_smile:
4. črc 2008 v 11:12  • Odpověz
Palo jde se mnou, ale nevím, jestli až do ordinace.
Nejdřív tam půjdu určitě sama a kdyby něco, tak řeknu, že mám manžu v čekárně :wink: Vím, že u nás tatínkové chodí na velký UTZ, tak tam bude na 100% :wink:
4. črc 2008 v 11:12  • Odpověz
autor
Fakt? Ema se dává často? A já si myslela bůhví na co jsem nepřišla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak to asi fakt vyhraje manža s Klárinkou. A stejně se mi to nelíbí, budu jí říkat princezno a beruško :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Leni NIC TI NEZJISTI!!!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
4. črc 2008 v 11:14  • Odpověz
Jméno Karolína se mi hodně líbí, i manžovi, že by asi i upustil od své Nikolky.
Karolína se dá různě skloňovat-Karka, Kája :slight_smile: a hlavně má svátek v červenci, tak by to měla aspoň v půlce roku, když už bude mít narozky na Ježíška :slight_smile: A Honzík je zase v červnu, tak to je taky OK :wink:
4. črc 2008 v 11:15  • Odpověz
Tak já žádnou Emičku neznám, u nás se asi moc často nedává :slight_smile:
Tady u nás vedou Terezky, Aničky, Elišky a Adélky :slight_smile:
4. črc 2008 v 11:16  • Odpověz
autor
Péti, taky takhle uvažuju, když už mají naše mimi narozky na Ježíška a Vánoce taky, tak ať mají aspoň svátky v červenci/srpnu. Kubíček i Klárka jsou prázdninová jména. Sebastian? To nevím teda

Karolínka zní moc hezky, Kája taky.

Peťko to bude gól, až se nám to fakt nepovede, to naše přání porodit dřív a bude to fakt na Štědrý den :grinning:
4. črc 2008 v 11:17  • Odpověz
Mi to zatím každý říká, že budeme slavit s mimčem společně :slight_smile: Tak se necháme překvapit :slight_smile: :wink:
4. črc 2008 v 11:19  • Odpověz
autor
A ty bys to chtěla? Já ne.
4. črc 2008 v 11:19  • Odpověz
Kačí já vím, že mi nic nezjistí, ono to jenom tak vyznělo :sweat_smile:

Sebastian byl myslím minulý týden nebo tak nějak.

Emu má od taťky bývalý spolupracvovník už asi 5 let, a teďa ještě od jeho nynějšího spilupracovníka ségra má Emu. a myslm, že znám ještě dvě. Terzek je u nás tak yhafo.
4. črc 2008 v 11:22  • Odpověz
Tak Sebastian by to neměl moc dobré ...

Jméno: Sebastián
Domácké podoby: Seba, Sebek, Sebík, Sebouš
Původ: řecký
Význam: obyvatel města Sebasty, vznešený, ctihodný
Jiné podoby jména: Sebestian, Šebastián, Sebastian
Jmeniny: 20. ledna
4. črc 2008 v 11:24  • Odpověz
autor
No neeeeeeeee to je blbý 20. ledna. tak Sebastian nebude. Holky tak já nechám Kubulu, bude jich dvacet ve třídě, ale mě se jiný jméno nelíbí.

Jo taky by to mohl být Černý Petr :grinning: :grinning: :grinning:
4. črc 2008 v 11:28  • Odpověz
autor
jeeeeee a holčička Kačenka...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. črc 2008 v 11:30  • Odpověz
no já si ted tak uvědomuju že když mi předpověděli toho kluka že já ho mít prostě nemůžu od má Daniel narozky kolem 10 prosince a to se má narodit :angry: když já jiný klučičí jméno nechci :cry:
4. črc 2008 v 11:31  • Odpověz
Elis, tak to jménu budeš muset přehodnotit, aby nebyl bobek ochuzený o svátek.
Ale nebuj, ještě na něco přijdete :wink:
4. črc 2008 v 11:32  • Odpověz
Holky, pomalu končím, mějte se hezoučky a krásný víkend :slight_smile:
Později vám písnu co a jak u Dr. :wink:
A příští týden se mi snad podaří nakouknout z domu :slight_smile:
Tak pa pa :dizzy_face:
4. črc 2008 v 11:43  • Odpověz
autor
Elli Daniel se mi taky líbil, ale byl vyloučen v prvním kole :grinning: právě kvůli tomu svátku v prosinci.
4. črc 2008 v 11:44  • Odpověz
autor
holky vy jste mě tu nechaly samotnou...
4. črc 2008 ve 12:31  • Odpověz
nenechame vis ze ju tu taky musim trčet do 5 :angry:
no jo ale daniel je to nejhezčí jméno!!!!! :confounded: takže co? takže to musí být holka :grinning:
4. črc 2008 ve 13:05  • Odpověz
jsem tadyýýýý :slight_smile:

Jjo Eli, musí to být holka, když jinéj méno na kluka nepřipadá v úvahu :grinning:
4. črc 2008 ve 13:07  • Odpověz
nebo to bude chlapeček v růžovým a bude se jmenovat nikolka :grinning: :grinning: :grinning:
4. črc 2008 ve 13:08  • Odpověz
autor
Elli když chceš Daniela, tak nemluv o holčičce. Koukalas do těch tabulek, co mají holky v albu? Co ti vychází?

Daneček je krásný jméno, to jo. To má kamarád synka a na Daniela má i narozky. Myslím ten kamarád, ne ten jeho syn :sweat_smile:

čauky Leničko ahoj ahoj ahoj
4. črc 2008 ve 13:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.