• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
No mi vychází třeba holka, ale já teda nevím. jestli to vůbec podle toho vychází
4. črc 2008 ve 13:10  • Odpověz
však já chci kluka druhýho víš? ted protože to vyšlo na prosinec to musí být holčička :grinning:
no podle mých výpočtů holka, podle těch ,,zázračných tabulek,, taky holka ale těm nevěřím no a jinak mi každej tvrdí že budu mít kluka - dnes mi to zase kolegyně zkoučšela podle snubního prstýnku :slight_smile:
už aby mi to ten doktor řekl doufám že to nebude stydlín!!!!
4. črc 2008 ve 13:11  • Odpověz
podle mě ty tabulky jsou divný protože já mám skoro celý rok holčičiku to se jednadvacetiletým chlapečci nerodí??? :sunglasses:
4. črc 2008 ve 13:11  • Odpověz
Já jsem taky zvědavá co budeme mít. Já bych radši holčičku a druhé kluka.
4. črc 2008 ve 13:12  • Odpověz
leni prosim jak si dostala ten graf s týdnama do alba? já když najedu na ty stránky tak se tam nějak ztrácíma nevim co mám vyplnit :frowning2:
4. črc 2008 ve 13:16  • Odpověz
který graf myslíš Eli????
4. črc 2008 ve 13:16  • Odpověz
autor
mě vychází chlapec, ale jsem samý beďar, tak to asi bude holčička, ty prý berou krásu maminkám

Elli je to divné, tak asi v tomhle věku nemají holky na kluka nárok no :sweat_smile:
4. črc 2008 ve 13:19  • Odpověz
no takový ten jak tam sou týdny a dny a píšou co už mimi dělá a za jak dlouho porodíš
4. črc 2008 ve 13:22  • Odpověz
autor
ten je hezký, taky ho chciiii
4. črc 2008 ve 13:26  • Odpověz
Takže, na evenhealth.com, úplně nahoře jsou kolonky - health, women, forum. Tak klikni na women.
/plně dole je metřík s miminkem a nad ním je napsaná věta, v ní klikneš na BABY DEVELOMPENT TICKER, se ti to rozklikne, zadáš do kolonky ENTER YOU DATE termín porodu a vybereš si ten metřík. Dole pod tím je GET YOUR CODE, objeví se ti dvě tabulky, tak tu první označ ctrl c a vlož do alba ctrl v. a je to:slight_smile:
4. črc 2008 ve 13:40  • Odpověz
autor
juuuuuu to je jak pro správce sítě.

holky šla jsem si pro nugetu a dlabu ji lžičkou mňam
4. črc 2008 ve 13:54  • Odpověz
ono to není tak těžké¨jak se zdá:slight_smile:

hmmm nugetka, tu já taky ráda :wink:
4. črc 2008 ve 14:00  • Odpověz
autor
já ani ne, ale dostala jsem na ni hroznou chuť, jenže se to nedá jíst pořád, po třech lžičkách jsem celá přeslazená :frowning2:
4. črc 2008 ve 14:01  • Odpověz
to já za můžu :slight_smile:

Tak já frčím do práce, přeju všem kráááásný víkend a v pondělí papááááá
4. črc 2008 ve 14:10  • Odpověz
autor
pa pa pa
4. črc 2008 ve 14:11  • Odpověz
leni díííkyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. črc 2008 ve 14:38  • Odpověz
autor
musela jsem si jít lehnout, já se tak hrozně lekla, že mě chytla bolest hlavy ale jaká a břicho, ale to se nedalo normálně křeč. fuj. kolegyně jde domů tak sbírám sílu
4. črc 2008 v 15:23  • Odpověz
a už dobrý Kači? tohle já měla v pondělí vůbec sem nemohla sedět bolestí břich a takovou slabost že jsem na poledne musela domů. nevim jestli to je počasím nebo těma změnama v těle...
4. črc 2008 v 15:25  • Odpověz
Holky na ten graf se taky podívám, ale až doma, to nebudu řešit z práce :slight_smile:
Jinak já i všichni ostatní si myslíme že budu mít kluka, jen ten tatínek tam pořád cítí tu holčičku :slight_smile:
Moje obvodní doktorka, když mě minulý týden vyděla, tak vykřikla:"bože miláčik, Ty si krásná, Ty budeš mět chlapečka", tak sem se smála :slight_smile:
Já mám dneska holky hroznou chuť na zelí, mňam, zítra ho musím uvařit :slight_smile:
4. črc 2008 v 15:27  • Odpověz
no tak to mě se plet rapidně zhoršila sem jek pubertak takže teoreticky holka. je to tak 50/50 tak uvidíme...
4. črc 2008 v 15:30  • Odpověz
autor
hlava dobrý, zavřela jsem oči a snažila se klimbat na gauči v kuchyňce. Bříško horší, jak jsem se zvedla že jdu do kanclu tak jsem šla pokrčená, nenarovnám se, bolí to. Tak hačám a nebudu vstávat, ať si lidi dojdou až ke mě. Vyděsil mě řidič po telefonu ale jak. Fuj.
4. črc 2008 v 15:30  • Odpověz
autor
mě se taky pleť zhoršila, mám záda jeden bolavý beďák za druhým, fakt hodně bolí a na čele u vlasů jsem jak ropucha ty jo úplně hrbolatá. Taky asi budu mít holčičku.

Hanto ty máš doktorku slovenku?
4. črc 2008 v 15:32  • Odpověz
proč řidič???
4. črc 2008 v 15:36  • Odpověz
autor
řidič autobusu, co nám má vézt skupinu z Náchoda do Itálie k moři, asi za dvě hodinky mají odjíždět
4. črc 2008 v 15:42  • Odpověz
Ona je Kačko původem ze Slovenska, jinak ale už asi 30 let bydlí v Kroměříži. Pořád ale mluví tak československy, něco česky, něco slovensky, je to sranda. A hlavně je hrozně hodná a každýmu říká miláčik a holubok, to se dycky směju :slight_smile:
Tak já budu mít holky snad jediná kluka, to mě v tom jako necháte, nebo co? :grinning:
4. črc 2008 v 16:48  • Odpověz
Ahoj HOLKY,
tak se hlásím po kontrole u Dr. v 16tt.
Jsme prý úplně v pořádku, mimi má kolem 15 cm (cca). Opět jsem měla nízký tlak, ale na to si musím zvyknout. Dr. mě vyšetřil, pak zkotroloval srdíčko, udělal letmý UTZ a bylo to. Máme i fotečku, je to prý poslední, kde je vidět celé mimi, pak už bude velké :slight_smile: Taky mi měřil pánev. Bylo to rychlé, za 5 mint jsem byla venku :slight_smile:
Jinak na další kontrolu jdeme za měsíc, že mi pak dá doporučení na velký ultrazvuk, posílají na něj do Karviné, půjdeme tam s taťkou spolu :slight_smile: a budeme-li chtít, odneseme si domů DVD s naším miminkem, co tam bude vyvádět :grinning: Jé, už se těším !!!
Takže jsem moc ráda :slight_smile:
4. črc 2008 v 18:25  • Odpověz
Jo a ještě podstatná věc : pohlaví ještě nevíme, velký UTZ to snad jistí :wink:
4. črc 2008 v 18:31  • Odpověz
to je susper peti. ja si taky myslim ze to u me jeste pristi tyden neuvidi je to jeste dost brzo to budu 17+5 a většinou až tak kolem 20 si myslím. tak krásný víkend!!! :slight_smile:
5. črc 2008 v 10:31  • Odpověz
Gratuluju Peťulko, jojo já s tím tentokrát taky ještě nepočítám, ale byla bych moc ráda :slight_smile: Ale holky na druhou stranu to vemte tak, že tu příští kontrolu už nám to s velkou pravděpodobností řeknou. Jupííííí
5. črc 2008 v 10:50  • Odpověz
Díky holky.
Já to vidím tak, že se pohlaví asi ještě nedozvím ani příště u svého Dr., ale na tom velkém UTZ to už bude vidět určitě :wink: Pokud bude prďolka spolupracovat :wink:
Já jsem se ptala Dr., jestli nevidí pohlaví, ale říkal, že nee, že ať počkám do 20tt :sunglasses:
Jinak jsem teď hodila fotečku do albíka :dizzy_face:
U nás je škaredě, jdu upéct nějakou ňamku ...
5. črc 2008 ve 14:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.