• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
Ahoj holky. Jak dlouho se čeká na výsledku krevních testů v 16tt a co od nich mám všechno očekávat? Moc děkuji za radu. :slight_smile:
6. črc 2008 v 08:56  • Odpověz
Ahoj holky,tak u nás krásně teplo,včera jsem byli na chatě u známých a bylo super,koupali jsme se opalovali a dneska budem grilovat..
Petis:Super fotečka :sweat_smile:
Anaconda:Zaleží jak je rychlý tvuj doktor,někde to trvá 1 týden někde 2 týdny..až tě budou brát krev tak se zeptej kdy budou výsledky..a budeš klidnější

Tak jdu se válet ven,mějte se zatm paa :dizzy_face:
6. črc 2008 v 10:06  • Odpověz
Ahojky,
teda Ilon, u nás včera bylo 11 stupňů a pršelo, vyčasovat se začlo asi až kolem 16 hodiny, v 17 jsme pak šli s manžou ven, jak jinak než makat :dizzy_face:
Dneska už to venku vypadá lépe, teď jsem pověsila vyprané povlečení a ještě se mi perou ručníky. Mám nový prášek a aviváž, tak se to pere jedna báseň :sunglasses:

Anaconda, já byla na odběrech ve čtvrtek a sestřička mi říkala, že tu krev posílají do nějaké speciálky a výsledky se dozvím na příští kontrole za měsíc. Jen pokud by byl nějaký problém, tak že volají. Takže tak.
Akorát mě překvapil doktor, který mi říkal, že vy výsledky přijdou jak jim tak i mi domů. To se mi moc nezdá, já spíš budu věřit, že mi nikdo volat nebude :wink:
6. črc 2008 v 11:28  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se k vám přidat?
Mám taky rodit v prosinci, tak jsem si říkala, že by to bylo fajn si takhle psát.

Jé a ahoj Petis!
To mluvíš o těch tripple testech? Já už na nich taky byla, bylo to fajn..pak jsou ještě nějaké další v 6 měsíci na diabetes, a pak nevím, snad je to vše..uf... :slight_smile:
6. črc 2008 v 19:19  • Odpověz
autor
ahojky zlatíčka berušky moje :slight_smile:
četla jsem Péťo tvůj vzkaz od pana dr. tak to je bezvadný skvělá zpráva! Nedostala jsem se bohužel dřív na net až teď, byl náročný víkend :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Moc jsem si ho užila, jsem taková odpočatá celá :slight_smile: Bezvadný senzační že jste v pořádku. Jo a 15 cm??? Tolik??? Juuuu to už je krásnej pocit co Peťulko? Takhle velké mimi.... před pár týdny jsme hlásily // a on už má prďolka 15 cm!

Taky peru holky teda já ne, ale pračka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: svetry, červené prádlo, žluté prádlo... takový piplačky, ale zasejc jsou to čtyři kusy od barvy ty jo a zabírá to místa v koši už měsíc. A voní to jeeeeeee krásně :dizzy_face: Taky jsem dala voňavý voolite, tak to je takový svěží závan. Jsem čuchací maniak, všechno mi voní :grinning:

Ahojky meleri to víš že jo pojď k nám, na kus řeči. Víc hlav víc ví a nebudeme si pak myslet, že jsme na to samy a že je něco nenormální, když to mají ostatní holky taky, jen se o tom nemluví.

Jináč tady bylo krásné počasí o víkendu, teda spíš jen dneska. Včera takový pošmourno ale docela to pak večer šlo, vybralo se to. Byli jsme celý včerejší odpolko na závodech do vrchu, kterak tam jezdí ta upravená auta na čas do zatáček, znáte to? A pak večer na námku přijely zas historický vozy, tak jsme asi dvě hodinky očumovali ty skvosty, to už teda krásně svítilo sluníčko.

Pa pa pa zítra ránko jsem tu jak na koni, s Péťou jako první :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. črc 2008 ve 20:35  • Odpověz
Ahojky těhulky!
Ráda bych se k vám přidala. Já jdu ve středu do poradny jak se říká ke své Dr. tak bych se měla dozvědět i výsledky tripple testu. Holky kolik už jste přibraly?
6. črc 2008 ve 20:56  • Odpověz
Dobrý večír dámy,tak hlásim,že tady celý den krásně teplo k večeru zapršelo a pohoda..aspon se bude dobře spát :grinning: .Jinak mám taky vypráno 4 pračky a venku než se vždy doprala další ta předtim uschla,tak to mám ráda!To bych prala o 106 :sweat_smile: ,ale už nemám co!!Jen to tedko bude muset někdo vyžehlit :angry: ,brr...
Petis jak jsem včera byli u těch známejch na chatě tak volali s rodiči ty byli od nás asi tak cca 50km jinam a taky prý měli přes den ošklivo,no to počasí si dělá co che no.. :sweat_smile:

Jinak vítám Meleri a numinek,ahoj holky jen se klidně připojte.

Tak jdu spát..mějte se a když to zítra stihnu mrknu na Vás..pa pa paa :sweat_smile: :sweat_smile:
6. črc 2008 ve 21:16  • Odpověz
autor
Dobré ránko berušky

ahoj numinek a vůbec nově příchozí.

Ilu taky pereš jak o závod? To byl koukám ve všech rodinách tady na březnu prací víkend :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Mě to sice venku neuschne páč nemám žádné venku, ale i v bytě to je za den suché, jak jsou takováhle vedra. Pravda je, že se to pere krásně, člověk z toho má radost, jak mu ty barevné kupičky mizí a mizí a najednou už tam nejsou žlutý věci, svetry, červený věci, bílý věci, ručníky, ale když pak vidím za tři dny tu příšernou hromadu na žehlení, bleeeeeeeee. Ránko místo koníka pustit DVD a jít žehlit no. Počkejte až budeme mít miminka na světě, to bude mazec s praním a žehlením, to se asi žehlička nezastaví. Nooo je fakt, že zas budeme doma a nebudeme chodit do pěti do práce.
7. črc 2008 v 06:36  • Odpověz
Dobré ránko těhulky, jdu spíš jen pozdravit, jako každé pondělí je toho moc, tak se sem dostanu až později. :slight_smile:
7. črc 2008 v 07:10  • Odpověz
autor
Ahojky Hanto, tak to já se ani neodvažuju tipovat, jak dlouho tu budu. Do půl deváté určo :grinning:
7. črc 2008 v 07:10  • Odpověz
Počkej... jako myslíš do půl deváté ráno tu, nebo do půl deváté večer v práci? :astonished:
7. črc 2008 v 09:08  • Odpověz
Ahoj holky,
zdravím vás z dovolené doma :sunglasses:
Já jsem taky včera prala :slight_smile: , a to povlečení a ručníky a protože jsem byla sama doma, tak jsem si i vytáhla prkno ven a žehlila venku resty, co jsem pořád odkládala. Tak se musím pochválit, že po dlouhé době mám vyžehleno vše !!!
Dnes je u nás zataženo, ale neprší, to je hlavní, snad to i tak vydrží a chlapům venku nebude aspoň teplo. Jinak se dnes začalo makat od 7, už jsem pořizovala i fotodokumentaci :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mě čeká vaření, pórková polívka a smažený kapřík. Uf, to bude fuška každý den teď kuchtit, ale musím, aby chlapi načerpali sílu !!!
Ahoj Mel a Numinku :slight_smile:
7. črc 2008 v 09:09  • Odpověz
autor
do půl deváté, páč jsem ještě doma a nemusím mít honky

jeeeeeeee kapřík no mňam, nech mi jednu porci v mrazáku, se pak pro ni stavím :grinning:
7. črc 2008 v 09:31  • Odpověz
cau holky, nemuzu moc psat, jsem v praci, jen jsem chtela podekovat za prijeti... :slight_smile:
az budu doma tak napisu vic..
mimochodem, citite uz ty pohyby, ja teda nic...
7. črc 2008 v 09:58  • Odpověz
autor
meleri taky mám fofry a moc nemůžu psát. Někdy je to dobrý, ale většinou takhle v sezóně blbý, nestíhám. Neboj, ono to bude lepší, až budeme na MD. Pohyby neee, na ty je ještě brzo brzičko. To prý až tak 19 - 20 tt
7. črc 2008 v 10:14  • Odpověz
Ahoj Peti,to je dovolená u plotny co??Ale zas chlapi ořádně máknou a budeš mít brzo hotovo :sweat_smile:
7. črc 2008 v 10:18  • Odpověz
Ty pohyby se prý u prvorodiček ještě opožďují a posouvají až tak na 23. týden. To máme eště času :slight_smile:
7. črc 2008 v 10:21  • Odpověz
No já někde četla,že od 18TT,ale záleží na každem konkretně a taky podle toho jakou ko má postavu,je jasný,že někdo hubený to ucití dřív než já cvalík :sweat_smile:
7. črc 2008 v 10:30  • Odpověz
autor
hubený určo budou pohyby cítit dříve, to bez pochyb. taky záleží na velikosti mimi, když je to záprdek, tak toho moc neucítí :grinning:
7. črc 2008 v 10:42  • Odpověz
cau holky, tak zas pisu. No me se doktor prave ptal, jestli uz je citim, tak proto me to prekvapilo. No taky pocitam s tim, ze to prijde az pozdeji..jen jsem zvedava, jake to je..
Jsem rada, ze si s vama muzu psat, vetsinou jsou holky bud uz nekde v 30 tydnu, nebo teprve nazacatku, tak jsem rada, ze jsem vas nasla...:slight_smile:
tak zas napisu jak to pujde... :slight_smile:
7. črc 2008 v 10:48  • Odpověz
Jj, Ilon, budu mít celou dovču u plotny, ale co nadělám. Jsem ráda, že se manža vše snaží dělat svépomocí, hodně tím ušetříme, tak aspoň ať se s taťkou dobře nadlábnou :wink:
Musím popřemýšlet, co budu vařit celý týden :grinning:

Kači, kapřík není problém, v mrazáku mám ještě 2, taťka má za koníčka rybaření :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já a pohyby zatím taky nic, ale to přijde, ještě máme čas :wink:
7. črc 2008 v 11:36  • Odpověz
Holky, a kdy se dozvite pohlavi? My teda az 22 tyden, tak jsem trochu zklamana, protoze jsem pocitala s 20 tydnem, ale co..

Jinak mi zitra prijede kamarad, taky na tyden, a on i muj manzel teda jedi dost, tak to bude taky sranda s varenim... :slight_smile:
O tyden nato prijedou nasi, tak ti me zas vyzenou z kuchyne a budou asi chtit varit oni, coz me taky moc nevyhovuje, protoze bych rada, aby si aspon o prazdninach odpocali... :slight_smile:
7. črc 2008 v 11:59  • Odpověz
autor
Peťko bodejď to se ti vyplatí, týden dělat kuchařinku, páč stavět dům svépomocí je pořád to nejlevnější co existuje. Ryby miluju a jak! A neznám lepší pochoutku než na vánoce čerstvého kapříka anebo v létě chyceného pstruha v Polsku a usmaženého. Jezdíte taky?

meleri fakt se už ptal? takhle brzičko? To se divím.... Ale bude to asi bomba, budeme o mimi vědět hnedkomc co? Takhle tápeme a stejnak se to dozvíme až na kontrole u pana dr. Taky budeme vědět, kdy maličké spinká a kdy je vzhůru, no na to se těším!!! Teda když nebude vzhůru v deset večer kdy bych chtěla jít spát já :sweat_smile: :frowning2:

Pohlaví nevím, kdy se dozvím, snad na velkým UTZ, ale objednaná ještě nejsem, to asi zítra se dozvím
7. črc 2008 ve 12:28  • Odpověz
Prej cvalík :grinning: Na cvalíka moc nevypadáš Ilu :slight_smile:
Meleri Tobě už někdo takhle přesně řekl, v kolikátém týdnu Ti řeknou pohlaví? Ti já zatím vůbec netuší, kdy se to dozvím....
7. črc 2008 ve 12:29  • Odpověz
ahojte holky, taky zdravim z domova mám dnes a zíra volno tak si ho užívám. taky sem četla že pohyby můžou být od 18 týdne tak třeba mi to ted začne :slight_smile: tak to přežijte v práci ja jdu vařit a at vám to uteče!!! :sunglasses:
7. črc 2008 ve 12:32  • Odpověz
autor
elli ahoooooojky třeba jo, třeba se dočkáš každým dnem. a to jako 18tt od početí nebo od poslední MS? páč někdo to má rozdíl třeba i tři týdny..... abych pak zbytečně neplašila že nic necítím
7. črc 2008 ve 12:37  • Odpověz
Já Kačko myslím, že teď už se všechno řeší od početí, ne od poslední MS. Aspoň u mě je to tak od začátku teda. Hned první kontrolu mi doktor řekl, že miminko je daleko mladší než podle MS, takže od začátku počítáme všechno na početí. Být to podle MS, jsem už v 19. tt.
7. črc 2008 ve 13:04  • Odpověz
Kač, do Polska na pstruhy nejezdíme. My o rybky nemáme nouzi, taťka se činí :dizzy_face: A pokud bychom chtěli přímo pstruha, tak je tady kousek takový rybník, kde si můžeš pstruhy chytit i bez rybářského lístku, zaplatíš a je to :wink:
Jinak obídek se povedl, mám i na zítra :slight_smile:
Ty jdeš na kontrolu zítra, kači, že? A v kolik? Pak hned písni !!! Jsem zvědavá, co se dozvíš nového.
Jinak o tom velkém UTZ mi můj Dr. řekl to, že za měsíc mám přijít k němu, on mi udělá nějaký vstupní UTZ a pak mě odkáže na ten velký. A tam pojedeme i s taťkou, jé, už aby to bylo :slight_smile: Taky jsem moc zvědavá na to DVD, co by nám tam měli udělat :wink: Ale to je až za měsíc ... daleko ...
Elis, užívej se volno a odpočívej :dizzy_face:
7. črc 2008 ve 13:27  • Odpověz
autor
Hanto myslíš? Jsem z toho celá zmatená :sweat_smile:

Peťko zítra v 8,15 jdu na kontrolu. Mě dělají UTZ pokaždé
7. črc 2008 ve 14:06  • Odpověz
Kačenko, Hanto,

už jsem se musela i objednat na 30 srpna, na ultrazvuk, a doktor mi řekl, že se to tam dozvím.
Jinak taky se už těším na pohyby, protože fakt až do ted si vůbec těhotná nepřipadám, až na únavu teda...

Holky, mám takový dotaz:
nevíte někdo, jak se zbavit takové té nepěkné skvrny na zdi, kde dlouho visel obraz? Je to takový obrys, přesně kde rám obrazu byl, jakoby z prachu..už jsem to zkoušela vodou a hubkou, a nic..tak nevím, nezbavili jste se toho nějak? :slight_smile:
7. črc 2008 v 15:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.