• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
autor
meleri však jestli bydlíš mimo ČR, tak máte třeba jiná pravidla. U nás v Ná. je to v pohodě,zítra mám přijít na kontrolu do poradny a objednají mě na velký UTZ. Na klasický poradny se objednávám hned jak odcházím z té poředchozí poradny, dle doporučení od pana dr.

jináč k té skvrně - netuším jak s tím pryč, mě se to nepodařilo taky ničím, jen vymalovat :sweat_smile: . fleky ze zdi jdou účinně dolů i střídkou z chleba, ale takhle velká plocha se mi nepodařila nikdy.

únava je věčnej bojovník to jo, mě trápí i záda dole v kříži, páč 8,5 hodiny v práci sedím na zadku
7. črc 2008 v 16:22  • Odpověz
Kačenko,

jo žiju ve Francii, asi je to jiné než v čr...ono jak kdy, někdy se objednáme hned u doktora, někdy až jak zavoláme, on nám třeba řekne, přijdte za 4 týdny a tak se pak tak nějak objednáme...

Jo, ta skvrna, no koupím asi stejnou velikost obrazu a bude..:slight_smile:

Tak to tě fakt lituju, já taky sedím v kanclu, ale naštěstí jen na půlúvazek, bohudíky, teda já si to nedokážu představit, taky mě dost bolí pánev, a zadek když musím dlouho sedět...no třeba půjdeš dřív na mateřskou a budeš moct odpočívat.. :slight_smile:
7. črc 2008 v 16:54  • Odpověz
Jo holky,tak mě záda bolí taky a hlavně když dlouho ležim a pak vstávám to je peklo než to rozchodim.A unava no,jak kdy,ale řekla bych,že se to trochu zlepšilo :sweat_smile:
Kací tak držim palce at je zítra vše v pohodě a pak nám hnedka písni :dizzy_face: ..
Já jdu na další kontrolu 30.7 a už tedko vim,že mě ultrazvuk dělat nebude,takže počítám,že pohlaví se dovíme až v srpnu :sweat_smile:
7. črc 2008 v 18:21  • Odpověz
autor
Meleri máme příbuznou v Anglii a tam prý vůbec takovéhle piplání s těhulkama není. Tam prostě mají dvě UTZ kontroly za těhu a chodí jen k asistentce co je u porodu nebo co a ne k dr. My v ČR chodíme každej měsíc a pak se to zkracuje, když se blíží porod. Taky blbý :confounded:

Zadek mě nebolí, ale záda fest.

Ilu jak víš, že ti nebude dělat ultrazvuk? Mě ho dělají pokaždé. I když možná jen kvůli tomu hematomu, to nevím. Ránko budu na koníkovi a pak dám určo vědět, jak jsem dopadla. Čekají mě tripply zítra.
7. črc 2008 v 18:58  • Odpověz
Ahoj holky,
tak dnešek byl náročný. Uf, jsem mimo, strašně mě bolí záda, tak mě ještě nikdy nebolela, asi z toho dnešního stání a věčného ohýbání se. Celé dopoledne jsem stála v kuchyni a pak odpoledne se ohýbala na zahradě k rybízu-začala jsem ho obírat, manža z něj dělá domácí víno :wink:
Už mám udělanou i večeři, jen čekám, až chlapi skončí.

Kači, na zítřek držím palce !! Vše bude OK :slight_smile:
7. črc 2008 v 19:03  • Odpověz
autor
panejo to tě musí ta záda pěkně brát!!! Takhle se ohýbat, dovedu si to živě představit!!! Hajni si, na chvíli. Domácí víno z rybízu zbožňuju!!! Dělají ho moje rodiče. Letos na vánoce si poprvé nedám. ale do léta vydrží, tak pak :wink:
7. črc 2008 v 19:05  • Odpověz
Jéé holky,víno s rybízu,to já ještě neměla..asi k Vám zajedu a ochutnám :grinning:
7. črc 2008 v 19:09  • Odpověz
Jj, záda cítím i normálně, z práce je to ze sezení, ale teď je to jiné. Už se těším do postele...

Domácí víno dělal manža poprvé loni a povedlo se mu, tak v tom pokračuje. Teda on teď nemá čas, tak jsem nastoupila já. Loni dělal i citronové víno, to byla ňamka, chutná jako Metropol. Teď nám ještě "bulká" pampeliškové vínko, už se bude co nevidět stahovat, na něj jsem zvědavá :wink:
7. črc 2008 v 19:13  • Odpověz
autor
Ilu to ti je taková dobrota!!! Naši to dělají už asi šest let, z černého teda je lepší, ale když je ho málo, tak to domlasknou červeným. Vynikající fakt vynikající! A těch vitamínů co v tom je!

Ty jo PéŤo pampeliškový citronový hele ještě zkuste šípkový, to je prej lahoda!Mám na to recept, ale nikdy jsem ho nedělala. Prý je taky vynikající!
7. črc 2008 v 19:17  • Odpověz
autor
Ilu ten fialový je krásný!!! Úžasná barva :slight_smile:
7. črc 2008 v 19:19  • Odpověz
Tak šípkové jsem teda ještě nepila.
U nás je teď na seznamu dne sbírat rybíz :grinning:
7. črc 2008 v 19:20  • Odpověz
Tak pampeliškové víno jsempila,ale rybázové ne..no až budu moct a nebo až pojedu někdy kolem jedné s vás tak se stavim a napravim to :grinning:
7. črc 2008 v 19:27  • Odpověz
autor
rybázové jsem taky ještě nepila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale rybízové je vynikajcí Ilu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2008 v 19:45  • Odpověz
autor
kolem nás nejezdi my nic nemáme a i kdybychom měli nic nedáme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. črc 2008 v 19:46  • Odpověz
Kací:ty lakomče... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mě se občas ztrací písmenka..nooo :sweat_smile: :sweat_smile:
7. črc 2008 v 19:56  • Odpověz
Ahojky. Já jsem loni vyráběla víno ze zahradních ostružin. Pěkně vykvasilo, stočila jsem ho a jaké bylo překvapení, když jsme ho při grilování popíjeli - nemělo žádný alkohol. Tak jsme měli dobrou ostružinovou limonádu :wink:
7. črc 2008 ve 20:03  • Odpověz
autor
juuuuu z ostružin no to může být bomba!!!! jakto že jste neměli alkohol? Kde mohli udělat soudruzi v NDR chybu??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2008 ve 20:23  • Odpověz
Někde jí soudruzi udělali, ale letos to snad bude lepší! Dám víc kvasnic nebo do toho cmrknu trochu vodky :grinning:
7. črc 2008 ve 20:43  • Odpověz
autor
naši nedávají kvasnice ale střídku chleba, jo a ještě ten chleba z jedné strany ukousnou, aby tam byly bakterie a rychleji to kvasilo. zatím se tam alkohol vždycky vyskytl :grinning: vodku do vína? není to škoda? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2008 v 06:57  • Odpověz
Dobré pozdní ránko všem :slight_smile:

Ještě ke včerejšku... Kačenko nevím, mě ale doktor všechno řeší a počítá od početí, ne od posledních měsíčků. A k doktorovi jdu zítra taky. :slight_smile:
Meleri ty se máš, že už to tak víš... Taky bych chtěla :slight_smile: Jinak s těma pohybama něco na tom pravdy je, že si taky moc nepřipadám jako těhotná, budou ale časy, kdy nás miminka budou kopat ve dvě ráno a my budeme vzpomínat na to, jak nám bylo bez pohybů :grinning:
Holky včera jsem v práci vstala ze židle a tak strašně mě píchlo na pravé straně dole v podbřišku, že sem se nemohla vůbec narovnat :frowning2: Bylo to asi kolem čvrté a bolelo mě to až než sem v jedenáct usnula :frowning2: A dneska to pořád cítím, nemám z toho ani trochu dobrý pocit...
8. črc 2008 v 10:07  • Odpověz
Ahoj holky,tak šup šup jak jste dopadly u doktora????!!!Mě volali ráno a testy dopadly v pořádku prdolka je zdravej!!!Tak mám radost! :sweat_smile:
8. črc 2008 v 10:23  • Odpověz
Ahojky!
Když to tady čtu tak vás skoro všechny bolí záda.Mě teda bolí taky a hlavně kostrč.Musím, ale říct, že je to celkem lepší. Začala jsem chodit na cvičení pro těhotný. Půl hoďky cvičíme na balonech a karimatce a pak půl hodky v bazénu. Jestli máte chvilku tak vám to všem doporučuji. Užasně se protáhnete.

Jinak na kontrolu jdu já zítra. Dozvím se výsledky tripplu. Na utz jsem objednaná ve 21 týdnu a to se konečně dozvíme co to bude.

A pohyby? Myslím že je sem tam cítím. Hlavně večer po koupeli když ležím na zádech a dám si ruce na břicho.
Nedá se to nějak popsat je to hrozně zvláštní a krásný. Takový bublinky v břiše.

Holky vy všechny chodíte do práce? To vámteda nezávidím zvlášť v takových teplech.Já jsem od 9týdne doma.
Ne že bych měla rizikové těhotenství, ale spíš rizikové pracoviště.
8. črc 2008 v 10:49  • Odpověz
Já jdu taky kdoktorovi až zítra.
8. črc 2008 v 11:13  • Odpověz
autor
Ahojky my jsme OK. Oběhala jsem si i obvoďáka, páč jsem si nechala udělat kompletní rozbor krve
8. črc 2008 v 11:50  • Odpověz
Kac:TAk to je super!!!!!!! :sweat_smile:
8. črc 2008 v 11:51  • Odpověz
autor
Testy mi nedělali, páč je to ještě brzy, mám příjít v pondělí. Tak jsem si zcela zbytečně přehazovala o týden poradnu, páč jsem chtěla mít dovču. No stejnak tam musím no.

Rozbor krve u obvoĎáka (po šesti letech jsem si ho vydupala) taky OK.
8. črc 2008 ve 12:22  • Odpověz
Ahoj holky,
dnes nestíhám :unamused: . Ale zrovna jsem naskládala po obědě nádobí do myčky a teď si na chvíli hačla.

Kači, nic víc nám ke kontrole neřekneš? Viděla jsi mimi, máš foto ... ? Ale hlavní je, že jste v pořádku !!!

Mě dnes čeká další cvíčo. Teda nejen mě, ale i manžu, dnes máme lekce s tatínky. tak jsem móóóc na ty naše chlapy zvědavá :wink:
8. črc 2008 ve 13:34  • Odpověz
aojky holky tak jsem rada že je vše ok! jinak s tím počítáním ja myslim že se to počítá od poslední ms bo to tak vychází na 40 týdnů těhotenství. takže já sem ted 17+2 od poslední ms takže 18 tt a hotovo :grinning:
kdo ještě pracujete at to uteče!!!! zítra už budu trpět s vámi :angry:
8. črc 2008 v 15:50  • Odpověz
V tom případě já jsem podle početí v 16tt, ale podle poslední MS v 19tt. Nechápu :astonished:
8. črc 2008 v 16:03  • Odpověz
Ahoj holky, doted jsem si tady jen procitala, ale ted jsem se rozhodla se taky prihlasit na pokec. :wink: Jsem 12+2tt.. dnesni kontrola krve na gynde dopadla dobre, tak jsem hned mazala se zaregistrovat do porodnice, pry cim driv, tim lip a hlavne uz jsem se tolik nebala, ze neco zakriknu.. Zdravim vsechny tehulky :slight_smile:
8. črc 2008 v 16:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.