• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
autor
taky nesmím nic dělat, holt rizikový je blbý no. ale po těch třech měsících snad už to nebude tak horký. ale je tam krásně, jak to do pěti vydržím v práci?
27. kvě 2008 ve 13:29  • Odpověz
Jj, ono do konce toho 12. týdne je krizové každé těhu. Musíme věřit, že vše bude OK :slight_smile:
Já už mám naštěstí padla, dnes a zítra mi bude smutno, budu bez manži :cry:
Možná se později přihlásím z domu ... Tak pro teď pá pá :dizzy_face:
27. kvě 2008 ve 13:37  • Odpověz
autor
pá pá Péťo a bacha na to vedro, ať se ti nezamotá hlava, jestli máš nízkej tlak.
27. kvě 2008 ve 13:43  • Odpověz
nazdáár holky, zdravím z práce :grinning:
27. kvě 2008 v 15:01  • Odpověz
autor
ahoj ahoj taky pracuju :frowning2:
27. kvě 2008 v 15:02  • Odpověz
taky?? To není možné :grinning:
27. kvě 2008 v 15:03  • Odpověz
autor
bohužel, nějáč se živit musíme
27. kvě 2008 v 15:20  • Odpověz
autor
dobré ránko těhulky :slight_smile:
28. kvě 2008 v 06:47  • Odpověz
Dobré raníčko,
jak se máme při středě? Jaký byl včerejší zbytek dne, co jsme spolu nekoníkovaly??

Já jsem přežila noc bez manžílka, dnes už se mi vrátí, hurá !! Včera bylo strašné teplo, na sluníčku se o mě pokoušely mdloby, tak jsem byla s naší hafinou ve stínu a pak si trochu pohrála v kuchyni a udělala osvěžující ňamku-ovoce v želé ... vzala jsem si i na svačinku do práce, už se těším :sunglasses:

Katuš, jak je?
28. kvě 2008 v 06:52  • Odpověz
autor
nekoníkoval skoro nikdo, nebyl čas. Teeeeda to muselo být dobrý! Já nějak nejsem schopná fungovat, ale už to pomalu přechází. Já jsem byla až po pátý hodině u kamarádky, taky na vzduchu, má rok a půl starou holčičku, tak to bylo taky krásný, jen nebýt zavřená v bytě. Je pravda, že ta pracovní doba do pěti mě začíná štvát čím dál víc. Teda ale to ovoce v želé zní dobře :slight_smile:

Jinak se mám dobře, začínám se těšit na mimi. Už mi otrnulo, na nějakej blbej hematom nemyslím a už už se pomalounku těším na podzim, až nebudu pracovat a užiju si to volníčko a nákupy kočárků a dárků k vánocům :grinning: prdlá no
28. kvě 2008 v 06:55  • Odpověz
To ovoce v želé je hodně osvěžující a my to máme rádi ... normálně želatinu připravíš podle návodu (já ji dělám ve šťávě s vodou, nebo v džusu s vodou - aby to bylo barevné), nakrájíš si ovoce, dáš do mističek a zaliješ. Necháš vychladnou, pak šup do ledničky pořádně ztuhnout a papkat :grinning:
Já taky jinak nefunguju, jsem ráda, že se přes týden stravujeme v práci a musím vařit jen o víkendech.

Už se taky na mimi těším :slight_smile: Sice příští týden před kontrolou budu mít strach, to se znám, ale musím věřit, že je vše v pořádku!! Taky bych už se nejraději vyprdla na práci. Včera jsem si psala s kamarádkou, co je taky těhu, termín má v říjnu. Ona teď oddělá tento týden a odchází z práce. Normálně jí závidím. Už bych si moc přála, aby mi tu někoho přidělili, i já budu klidnější, když budu vědět, že je někdo zaučen a já můžu kdykoli odejít. Jenže vedení má hold čas.
28. kvě 2008 v 07:06  • Odpověz
autor
Vysvětlovala jsem to Jítě na březnu. Já doma být můžu, ba dokonce můj dr. na tom trval, až do porodu, jenže doma je to ukrutná nuda a strašně strašně moc malý peníze, díky mý oficiálně minimální mzdě. Takhle v práci si vydělám jednou tolik. Což se mi v zimě bude hodit. Navíc kdybych byla na PN, tak neuvidím rodiče, bydlí 120 km odsud a v létě se nedostanu ani jednou na chlalupu, vycházky přeci jen v osm večer končí a nepoštrachám se tolik km tam a pak zas zpátky, to by bylo asi pěkně vyčerpávající.
28. kvě 2008 v 07:10  • Odpověz
To tě chápu, penízky jsou přece jen třeba a do té doby, než se pořádně domluvíš se šéfovou bych pracovala taky. Teda pod podmínkou, že bych neměla problémky.
Ještě že máme takovou práci, která není fyzicky náročná, co? I když psychika dokáže udělat taky své a to pořádně, tak musíme být klidné :wink:
28. kvě 2008 v 07:22  • Odpověz
autor
to jo, jen sedím u počítače, docela v pohodě. do doby, než přijde první průser a řidiči nebo já někde někoho zapomeneme. To už bude horší. Chce to dávat bacha a pořád všechno kontrolovat. Těším se na dovču, nikdy v létě jsem ji neměla, jen vloni jo, letos si musím vybrat 3 týdny, tak to se fakt na léto těším, bude krásně rozkouskovaná práce tou dovčou, uteče to mnohem líp, než když jsem věděla, že první volno bude až na služebce na konci září v Itálii
28. kvě 2008 v 07:26  • Odpověz
Já ani nevím, jak to budu mít s dovolenou.
Pokud nebudu mít za sebe ještě zástup, tak si budu vybírat dovču tak po 2 dnech. Delší doba moc nepřichází v úvahu, to bych se pak z práce osypala. Snad už bude nástupce !!
Nás čeká to přistavování, do měsíce se toho chce Palo chytnout, tak snad to půjde. Už teď se hrozím, jak budeme mít zase vše rozbombardované, loni jsme od března do června žili jen na chodbě a v ložnici, tak si to letos zase zopáknem :sunglasses:
28. kvě 2008 v 07:32  • Odpověz
autor
ale zas to bude kráááááása!!!!!!!!!!
28. kvě 2008 v 07:37  • Odpověz
dobré ránko:slight_smile:
28. kvě 2008 v 08:02  • Odpověz
nikde nikdo :cry: :cry:
28. kvě 2008 v 08:32  • Odpověz
Kuk Leni, já tu jsem :grinning:
jen tu u mě byly babky na kafču, tak jsem nemohla písat ....
Jak se vede?
28. kvě 2008 v 08:51  • Odpověz
jjééé hurá, Peťula tu je:slight_smile:

jak je? No je mi pořád stejně, ale nějak mám pořád nafouklý podbřišek a to už jsem byla na záchodě :grinning: :sunglasses:
28. kvě 2008 v 08:57  • Odpověz
Bříško se bude nafukovat víc a víc :grinning:
Já už mám dobré jediné rifle (jako že se mi vnich pohodlně i sedí), ve zbyteku sice můžu chodit, ale u hačání musím rozepínat knefelek :wink:
Dnes jsem si do práce vzala takové pohodlné tričko (ještě jsem ho neměla na sobě, koupila jsem ho asi před půl rokem a nějak na něj zapomněla), růžové, střižené pod prsy a pak volné a delší, tak už mě tu kolega (60 let) okomentoval, že to mám ganz fajné a sluší mi to :wink: Tak se tak nějak dnes víc cítím těhu :grinning:
28. kvě 2008 v 09:06  • Odpověz
jo tak to já čekám, kdy mi ty rifle budou taky malé. a trička, mám samé takové trochu upnutější a ono mi přeswto nějak čouhá špek. musím vyrazit na nákupy akoupit trochu volnější :grinning: . No tak to pak kolega teda všímá:slight_smile:
28. kvě 2008 v 09:08  • Odpověz
autor
Kačulka je tady taky.... ahoj
jen jsem musela pracovat
tak já neobléknu žádnou košili vel. 36, chodím jen v tričkách :grinning: a kalhoty mi jsou též těsnější, vypadá to na nákupky :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2008 v 09:20  • Odpověz
No Kačí, že se taky ukážeš :grinning: ,

ake já za chvíli mizím, jede ke mě kámoška a za chvíli tady bude
28. kvě 2008 v 09:21  • Odpověz
autor
a zas tu budu sama? dneska budu mít volnější den, tak budu moct psát víc
28. kvě 2008 v 09:24  • Odpověz
Vel. 36 ?? To jsem asi nikdy neměla :grinning:
Já se pohybuju 40-42, zatím ...
Taky hodlám spáchat nákupy, ale ještě si pořád říkám, že mám čas :sunglasses:
28. kvě 2008 v 09:25  • Odpověz
Peti to já jsem na tom jako ty:slight_smile:, no někdy i 44 :grinning:
28. kvě 2008 v 09:28  • Odpověz
autor
jsem placatice Péťo, proto pořád tak píšu, jak je to na mě vidět!!! hele prsou si všiml úplně každej a jak jsem hubená, tak každej okamžitě řekl, že jsem těhotná. Nikoho nenapadlo, že jsem třeba ztloustla. Dneska v práci mi to řekla účetní, jak mi ty prsa rostou závratnou rychlostí!!! Jako přiznám, že se mi to líbí, že je to hezký. Jen košile odložím do vyfukovacího pytle asi na rok :grinning: :grinning: mám dost tunik a triček, tak to mám co nosit. Až budu mít bříško na podzim hodně velký, budu asi muset koupit větší trička a svetry, páč to mám všechno malý a do pasu.

Taky si říkám, že mám času dost, nespěchám. Jen když je krásně, nosím šaty a sukně, ty jsou bokový a do nich vlezu.Jakmile se ochladí, kalhoty jsou blbý, fakt nedopnu knoflík. Takže mě o víkendu v Bolce ten nákup kalhot fakt nemine! Ale větší oblečení nechám až na podzim, až to bude fakt nutný.
28. kvě 2008 v 09:44  • Odpověz
autor
:slight_smile: dobré ráno
29. kvě 2008 v 07:20  • Odpověz
Ahoj Kači,
v práci mám čaj Teekane-Pregnancy tea. Já jsem dnes marná, tak mi asi nepomůže nic jiného než si jít lehnout a vše dospat. Ale jinak ten čajík chválím, doma mám z lékárny Leros a ten piju večer a je mi po něm fajn.
Každopádně mám po něm takové to "teplo" v bříšku a je to uklidňující.
29. kvě 2008 v 07:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.