• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
autor
jo, to říká i můj pan dr. že mimi nemají ultrazvuky rádi, vždycky po chvilce dívání řekne tak a necháme ho v klidu, ono se to mimi moc nelíbí. nebudeme ho rušit. to říká pokaždé. prďolkové reagují na ty vlny, který vysílá ultrazvuk. když jsem ležela v nemocnici, tak to byl vlastně nějaký 7 - 8 tt, tak dělali kontroly UTZ po týdnu. Dřív to nejde, páč vůbec tydle ranný stádia těhu se rády ukončí právě díky UTZ, prostě není dobrý v takhle ranným stádiu je rušit vlnama, prý se může potratit. Ale všeobecně se to říká, nemají UTZ vlny rádi.
9. črc 2008 v 17:13  • Odpověz
Jj, můj Dr. taky jen v rychlovce nakoukne a je to. kdybych ho neprosila o fotečku, tak bych mimi ani neviděla v té rychlosti.
9. črc 2008 v 17:16  • Odpověz
autor
to máš z rychlíku co Péťo? :grinning: Mě hledal hematom tak jsem toho využila a koukala se na mimi, jak si tam plave a kope nožičkama. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2008 v 17:19  • Odpověz
U mě to vždy jen rychlovka podívat se na srdíčko a toť vše.
Akorát když chci fotečku, tak musí chvíli jezdit, aby mimi našel ve vhodné poloze a aby bylo vidět, ale i to je jen chvíle...
9. črc 2008 v 17:22  • Odpověz
autor
krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nádherný chvíle máme :slight_smile:

stejnak, je to zázrak, vědět, že ti v bříšku roste miminko. když nad tím začnu přemýšlet, derou se mi slzy do očí. Jak se tam to miminko dostalo, vzniklo rostlo a už má 15 cm, to je něco tak úžasného!!!! Prostě div přírody no. Boží.
9. črc 2008 v 17:28  • Odpověz
Jj, je to krásné.
Akorát já mám teď nějakou chmurnou náladu, venku už zase svítí sluníčko, tak asi vyraím na zahradu.
9. črc 2008 v 17:31  • Odpověz
Zahrada nepomohla, ještě jsem si stihla vyměnit názor s manželem. Paráda. Uvažuju, že bych šla raději zítra do práce, ať nemarním dovolenou jen kvůli vaření a jinak jsem stejně pořád sama. Ale co jsem čekala, že.
9. črc 2008 v 17:52  • Odpověz
autor
neblazni, proč?

Peťko, kušuj! Blbou náladu má občas každý, nevěš hlavu!!! Manža staví hnízdečko pro rodinu, proto jste si přeci brali volno. Kdy si chceš vybrat dovolenou? Až bude manžel v práci? To budeš zase sama.
9. črc 2008 v 17:54  • Odpověz
Akorát že já mám teď pěkně "bulící" náladu.
Já vím, máš pravdu, ale nějak to na mě dolehlo.
9. črc 2008 v 17:56  • Odpověz
autor
já vím, mám ji totiž taky. manžel je pryč, na kole, ani se neobtěžoval mi něco říct. jsem taky pořád sama, na kolo s ním nemůžu a pořád se míjíme. jsem pořád sama a je mi smutno. taky nevím, jak z toho ven. jen se chytneme, když něco řeknu
9. črc 2008 v 17:59  • Odpověz
Tak to jsme to obě dopracovaly... Ale je blbé, že ti manža neřekl, že jede pryč, to by mě taky hodně mrzelo. Já můu být ráda, že to manža dělá pro nás.
Ale i tak je mi smutno.
Musím teď odejít, zatím páčko.
9. črc 2008 v 18:02  • Odpověz
autor
pa pa pa Péťo
9. črc 2008 v 18:13  • Odpověz
Jsem opět zpět a baštím chleba s pribiňákem, mňam :slight_smile:
9. črc 2008 v 18:31  • Odpověz
autor
to byla rychlovka. já hamám ananas, už jsem ho snědla 3/4, na Míru asi nedojde, no kdo chodí po venku, nezbude ananas no
9. črc 2008 v 18:56  • Odpověz
Dobré ránko těhulinky,
já nějak nemám celý týden čas. Pořád něco dělám a někde lítám.

Jinak u mě žádná změna, jsem nerrvozní z úterního UTZ. ale jinak nic, všechno v pohodě.
10. črc 2008 v 07:39  • Odpověz
Jo dneska mě šíleně bolí hlava už od včerejšího odpoledne :angry:
10. črc 2008 v 07:40  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
10. črc 2008 v 08:12  • Odpověz
dobré ránko děvčátka!!! :slight_smile: tak jak je? u mě opět pracovně ty dva dny volna ted musím dohnat tak makám... ale zítra ráno jedeme na kontrolu tak budu v práci až odpoledne tak to uteče!
holky nosíte ještě svoje oblečení? ja už jsem 3/4 vyřadila protože se do ničeho nevejdu jen do jedněch sportovních :unamused: tak sem si včera koupila aspon kalhoty d tou gumou nahoře a šatovku. a bude hůř :grinning:
10. črc 2008 v 08:23  • Odpověz
autor
dobré ránko zlatíčka
Leni mě hlava nebolí, mám trochu menší fofry v práci a hned je to znát. Taky nejsou ta vedra a je mi fakt líp. To bych nevěřila, jak to těhotenství totálně tělo zblbne. Já, která miluju vedro a slunce a čím víc puchejř svítí tím mi je líp a hýřím dobrou náladou. No tak letošní léto moc ne no.

Elli, kdepak kdepak, kalhoty, sukně a kraťasy nenosím ani jedny, už asi měsíc. Jen ty těhu bílý kalhoty z alba. Páč mám všechno malý velikosti :sweat_smile: . Šaty obléknu jakékoliv páč nejsou v pase nikde stažený.
10. črc 2008 v 08:45  • Odpověz
Dobré ranko,
kdepak dnes máte/máme Kačku??

Eliis, se svým oblečením se taky pomalu loučím ... ještě do některých věcí vlezu, co mám pod pupík, ale při sezení mě to tlačí, pohodlnější jsou těhu oblečení s nápletem :wink: Konečně jsem se odhodlala hodit bříškovce do alba, sice mi to moc nešlo vyfotit se samotná, ale je to tam.

Leni, já jsem dnes vstala taky s bolestí hlavy. Že by se zase točilo počasí??? Já už sedím se skleničkou koly, než začnu fungovat.
10. črc 2008 v 08:49  • Odpověz
Dobré ráno.
Já jsem nabrala už 7 kilo, ale kupodivu se zatím vejdu do všech věcí. A to nejsem žádný hubeňour!
Včera večer jsem měla u kamarádky topinku. Já, milovnice česneku, jsem přes noc myslela, že je to moje poslední. Před tím jsem jedla černý rybíz, který jsem pak zvracela. Prvně v těhotenství mi bylo tak zle. Přítel myslel, že zvracím krev, protože ta barva tak vypadala.
Je to vůbec možný, aby na mě šly tyto hrůznosti až nyní, když mi celé těhotenství nic nebylo? Nebo je to taky změnami počasí a tlakem vzduchu? Blbě je mi i dneska.... :frowning2:
10. črc 2008 v 09:01  • Odpověz
Ahoj holky,tak hlásím po včerejšku návrat s německa...Koukali jsem po obchodech a výbavičku jednoznačně nakupuji v německu...Od včerejška máme základ 3 ponožky a 5 dupaček a 3 bryndáky :sweat_smile: ,Jinak kočárků tam mají strašně a ceny poloviční než u nás,ale ten muj tam nemají :unamused: ,ale autosedačku koupíme tam u nás stojí cca 4000Kč tam vyjde na 100euro,takže neni co řešit :sweat_smile:
Petis pěkný bříško,to já nic nemám stále jen špeky :grinning: ,ale kalhoty mě jsou,ale když dlouho sedím tak už to tlačí,takže rozepínám knoflík.
10. črc 2008 v 09:01  • Odpověz
Anaconda,
on ti spíš asi nesedl ten česnek a smažené na večer, je to moc těžké jídlo.
Dnes si dávej nějaké lehčí papu a zase bude dobře :wink:
10. črc 2008 v 09:03  • Odpověz
krásný bříško peti. ja se pořád přemlouvám vyfotit ty ulovky a dat do alba ale když přijdu domů sem tak hotová že ani nezapnu pc :slight_smile: ale už mě přišli ty trička sou fakt krásný a až mi ještě trošku vyroste bříško budou skvělí a sou i hodně dlouhý takže dobrý i na podzim a zimu!!
10. črc 2008 v 09:05  • Odpověz
jinak jak tu někdo psal že to zatím moc nevnímá a necítí se těhotně to ja taky ne(pokud nestojím před zrcadlem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) ale zase když se dívám na nějáké miminko a uvědomím si že za 5 měsíců něco takového bude moje tak je to krásný. :slight_smile:
10. črc 2008 v 09:06  • Odpověz
Díky, holky.
Já si pořád myslím, že je to spíš špekounek než těhu :sunglasses:
Tak já pádím za chlapama ven, páčko :slight_smile:
10. črc 2008 v 09:07  • Odpověz
Petis, topinka byla s toustovače, bez oleje, ale i tak mi asi nesedla. Bylo to neplánované papů, ale tolik lákavé...Já vím, musím předem přemýšlet, co tomu prcek řekne :wink:
Teď jdu připravit suroviny na kulajdu. Dám do ní hodně nových brambor i se slupkou a hodně kopru. To nám snad spraví chuť. Když je hodně hustá a vlažná, nemá chybu!
10. črc 2008 v 09:09  • Odpověz
tak ted sem dočítala březen a četla jsem že nejíte hermelín a tyhle sýry. ja tohle nějak neřeším. hermelínek si dám i nivovou pomazánku nebo omáčku.ta hrozba je skoro u všeho to by ste za chvíly nemohli jíst nic ja jim všechno na co mám chut jen sem si zakazala(ale s těžkým srdcem) játra a tatarák.
10. črc 2008 v 09:14  • Odpověz
autor
čauky holky

Péťo jsem tady, že bych byla neviditelná? i s tím pupíkem? :frowning2: to se mi nezdáááááááá

ježiš tak teda česnek ne, před těhu jsem ho milovala a teď mi teda smrdí už v baráku, když někdo dělá guláš.

jináč já jsem prosím prosím přibrala celé 1 kg (teda 800g) od poslední kontroly. dneska začínáme 17tt, to je úspěch. :grinning: :grinning: :grinning: takže ještě asi 6 kg a jsem na své původní váze před těhu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aspoň nebudu moc shazovat no
10. črc 2008 v 09:15  • Odpověz
autor
elli, ne to fakt nejím, mám strach z těhlech nepasterizovaných potravin. za tu moji chuť mi nestojí riskovat miminko, mám prostě strach. je to v telce pořád, bohužel se to fakt děje. :cry: a přijít kvůli tomu o prosinčátko..... :cry: to ne. játra taky nejím.
10. črc 2008 v 09:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.