• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
autor
a aukce na netu :slight_smile: od korunky.... :slight_smile:
11. črc 2008 v 08:43  • Odpověz
tak v tom nějak nejsme zběhlá. Jak se to dělá????
11. črc 2008 v 08:44  • Odpověz
autor
já taky ne, :grinning: ale holky o tom mluví, tak jsem to šla obhlédnout a ceny jako fakt třeba i za korunu. ale nikdy jsem to nezkusila, času habakuk na podzim :grinning:
11. črc 2008 v 08:52  • Odpověz
aha, já na to ani nemrkla :grinning: . času dooost:slight_smile:, jak říkáš
11. črc 2008 v 08:54  • Odpověz
autor
to já byla zvědavec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. črc 2008 v 08:54  • Odpověz
ani nevím kde :grinning: :grinning:
11. črc 2008 v 08:55  • Odpověz
autor
www.mimibazar.cz
www.mimiaukce.cz

no a hledej. taky to neumím, ale byla jsem se tam podívat. hele třeba celá krabice oblečků pro holčičku 0 - 6 měsíců za dvě stovky. hustý ne?
11. črc 2008 v 08:56  • Odpověz
týjooo, tak to je hustý:slight_smile:.

no zkusím na to mrknout, ale teďka asi musím na záchod, takže na chvíli pá :grinning:
11. črc 2008 v 08:58  • Odpověz
autor
pa pa pa vem si časák :grinning:
11. črc 2008 v 08:58  • Odpověz
si piš, bez něho ani ránu :grinning:
11. črc 2008 v 08:59  • Odpověz
autor
:grinning: já zas hraju solitaire na záchodě :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2008 v 09:13  • Odpověz
Dobré ránko holky, tak Vám nevím, já na těch aukcích nějak neumím :confounded:
11. črc 2008 v 09:15  • Odpověz
už jsem tů.

Ahoj Hanti, no já jsme tam ještě ani nekoukala, ale určitě t taky nebudu umět :grinning:
11. črc 2008 v 09:20  • Odpověz
Ahoj holky :sweat_smile:
11. črc 2008 v 09:24  • Odpověz
autor
čauky Ilonko ahooooooooooj berunko jak je? 15tt? jejda to je mazec!
11. črc 2008 v 09:46  • Odpověz
No jo no Kati,letí to letí... :sweat_smile:
11. črc 2008 v 09:52  • Odpověz
Ahojky. :slight_smile:
11. črc 2008 v 10:16  • Odpověz
Nazdááááár Ilůůůůůů :slight_smile:
11. črc 2008 v 10:29  • Odpověz
vy jste všecky tak přede mnou koukám, že jsme trochu pozadu :slight_smile:. aspoň budu od vás víc vědět :grinning:
11. črc 2008 v 10:30  • Odpověz
Ahoj holky,
teď jsem vás úspěšně dočetla, uf :wink:

Zelenou Libertu mám u našich taky :grinning: A tady je ještě po manželovi oranžová Liberta. Samo že jsou obě koženkové :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taky naši rodičové razí teorii, že se na zahradu budou hodit :wink:

Jinak já jsem taky pro nákup z bazarů. Já nakupuju i přes Aukro, na MMB a MMA jsem taky zaregistrovaná, ale odtama ještě nemám nic. Času dost.
Jinak včera jsme v Tescu koupili deku za 119,- Kč, je oboustranná, bavlněná a může se hodit jako přikrývka nebo na něm může mimi hajat. Je tam takový fajný méďa. No za stovku nekup to :wink:
11. črc 2008 v 10:41  • Odpověz
Ahooooj Péti,
tak jak si užíváš "dovolenku"???
Co nálada, už jse lepší? Jo, tak deka - super cena. No my zatím nekupujeme nic, ani nekoukáme, ale zítra jedem teda do Polska, jenom do Těšína, tak určitě něco omrknem:slight_smile:
11. črc 2008 v 10:43  • Odpověz
Ahoj Leni,
dovolená je dnes u konce :wink: Byla to pracovní dovča, já ji trávila v kuchyni nebo venku, ale zase to stálo za to. Manžel s mým taťkou hodně zamakali a s tím, co dnes dodělají, tak už bude výška stěn tak, jak má. Pak tam prý přijde nějaký věněc a bude se dělat na střeše. Dnes to musíme zase pofotit.

Jé, vy jedete do těšína, škoda, že zítra nejsme doma, mohli jsme se sejít :wink:
11. črc 2008 v 10:47  • Odpověz
Já vím Peti, že to byla pracovní, proto jsem ji taky dala do uvozovek :sunglasses:

Jééééé, tak to je fakt škoda, že to nevyjde. no tak snad někdy jindy. Určitě tam ještě pojedem nakupovat pro mimíška :slight_smile:

Tka já jdu dělat buchu, kámoška m za chvíli doveze pár borůvek z trhu, tak uplácám.
11. črc 2008 v 10:56  • Odpověz
autor
Jako tady se plánujou srazy a Kačenka zas nic neví :frowning2:
čauky Péťulko kuchařko :grinning: pohnuli jste se stavbou během dovči? Už se rýsuje?
11. črc 2008 v 11:31  • Odpověz
Já jsem teď byla na zahradě nakopat si brambůrky na oběd. Nové brambory, to je mňamka :wink: Včera jsem si naložila maso na takové výborné placičky, tak toho dnes nemám tolik :slight_smile:
Mi zase taťka přivezl meruňky za zahrádky, ale nevím, jestli je nějak zpracuju, koláč mám udělaný, další dělat nechci, protože jsme zítra na oslavě. Asi je nechám jen tak na jídlo a podělím i tchýni.
Včera jsem si koupila barvu na vlasy, kdesi jsem se dočetla, že by se mi po ní tak neměla mastit hlava, tak uvidíme. Taky se asi objednám k holiči, mám vlasy jako poch..nou slámu :angry:
11. črc 2008 v 11:34  • Odpověz
Holky, tak jsem se najedla a mám nějaký útlum, se mi jaksik nic nechce. asi tu buchtu nechám na zítra :grinning:
11. črc 2008 v 11:52  • Odpověz
Hoj Kači, to si piš, že jsme popojeli, ještě 1 řada a jde se na věnec. Ani jsem nečekala, že se toho udělá toliko.
Však se jukni na Modrou střechu, tak je první fotka z pondělka 7.7. a položení první tvárnice a pak fotka ze středy. Až dnes dodělají, zdokumentujeme to a hodím to tam.

Já jdu teď dovařovat, vše mám nachystáno, dnes bude oběd výjimečně na 13 hodin, protože měli v 10 hodin kafi a vydatné sladké posilnění :grinning:
11. črc 2008 v 11:59  • Odpověz
autor
Tak dovča byla úspěšná, rychle se stavělo, tak to má být. Ty sis asi moc nedáchla viď, ale zasejc jsi vypadla ze stereotypu z práce. Taky změna. Já víc chodím a tak mě tolika záda nebolí, myslím v práci.

Leni bodejď po obídku mám taky útlum a velký, pravidelně. Proto miminka po jídle spinkají, jsou taky unavená a chce se jim spinkat. Včera se mi zdálo o miminku :dizzy_face: první sen :dizzy_face: jak si cpalo dva piškotky do pusinky a nemohlo se mu to vejít a my jsme se s Mírou smáli. Bylo to hrozně hezké a tak realistické, ránko jsem se probudila a hledala ho :frowning2: :cry: Fakt to bylo tak realistické, já cítila i tu vůni miminka, ráno mi pak bylo strašně smutno.
11. črc 2008 ve 12:05  • Odpověz
Už jsem fotla 1 fotku a hodila ji z dneška do alba na Střeše.
A teď už jdu k plotně :wink:
11. črc 2008 ve 12:07  • Odpověz
Jo Kačko, nechám ji na zítra. Budu tady ještě chvíli s tebou :slight_smile:, pak pofrčím do práce.No ještě musím umýt nádobí :confused:

Peti jdu to omrknout :slight_smile:
11. črc 2008 ve 12:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.