• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
Peti, no supééér. A kde budou dveře?? se vybourá to okno??
Jo a máš krásnou kuchyň :wink:
11. črc 2008 ve 12:12  • Odpověz
autor
bych taky brala domeček.........
anebo aspoň mít pokojíček pro dítě, ani nemůžu nic zdobit a připravovat, budu ráda, když se nám postýlka vejde do ložnice a skříň už je rozebraná, páč se tam nevešla, tak oblečení šlo stranou postýlce
11. črc 2008 ve 12:27  • Odpověz
Kačko, my zatím taky nemáme pokojíček, taky bude s námi v ložnici, ale chtěla bych aby spinkalo samo už tak od roku.
11. črc 2008 ve 12:28  • Odpověz
autor
snad najdeme lepší nájem.....
11. črc 2008 ve 12:36  • Odpověz
ahojte děvčátka nic si z toho nedělejte mi nemáme ani tu ložnici máme jen kuchyn a jednu místnost :grinning:
jinak kontrola ok mám si zavolat na kliniku a objednat se na velký utz v příštích 2 týdnech takže paráda!!!! :grinning:
11. črc 2008 ve 13:38  • Odpověz
autor
čauky elli :slight_smile: tak to je senza!! to asi budeš vědět co nosíš pod srdíčkem..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. črc 2008 ve 13:54  • Odpověz
no doufám ¨že se nám neotočí prdelkou hlavvně Lukáš se už nemůže dočkat(pořád doufám že řeknou kluka) :grinning:
11. črc 2008 ve 13:59  • Odpověz
Holky mě ten kun pořád staršně zlobí.Tedko jsem chvilku u našich tak Vám mohu aspon napsat.Kačí hodila jsem do alba pár věciček,aby ses mohla pokochat,tak koukni :sweat_smile:
11. črc 2008 ve 14:08  • Odpověz
elis,nebuj neotočí a budeš vědět co to je..Jééé ty se máš holkaaaa :sweat_smile: :sweat_smile:
11. črc 2008 ve 14:09  • Odpověz
Achoj,
zdravím po obědě...

Leni, dík. Dveře z obýváku do ložnice budou v místě, kde je zatím to okno - to se jinak zazdí a nové bude v místě, kde je teď TV. (jako pro představu-to okno, co je vidět za tou přístavbou je okno z obýváku ven-o tom mluvím, že se bude zazdívat)

Jé, Elis, super !!! Pak musíš poreferovat, jaké to bylo, my ostatní se budeme mít aspoň na co těšit :wink:
11. črc 2008 ve 14:10  • Odpověz
no doufám že budou mít nějáký volný termín!!!!!ale už se moc těším. tel už mi tam neverou tak se objednámv pondělí.- no nic jdu něco udělat v práci když už sem se sem musela vrátit. :angry:
11. črc 2008 ve 14:15  • Odpověz
No já vim,že na tenhle ultrazvuk půjdu někdy kolem srpna,tak jsem taky zvědavka.... :sweat_smile:
11. črc 2008 ve 14:17  • Odpověz
Já na ten velký UTZ půjdu taky v srpnu ... 5.8. jdu ke svému Dr. a pak že se budeme domlouvat na ten velký UTZ.
11. črc 2008 ve 14:27  • Odpověz
Petis tak to se to dovíme tak nastejno já jdu na kontrolu 30.7 a počítám,že pak někdy kokonci srpna bude ten velký ultrazvuk.Ale budu ho muset zkusit přemluvit,protože na konci srpna chci jet pryč tak jestli by to nešlo třeba v půli srpna,abych už mohla nakupovt v barvách co budu víc potřebovat :sweat_smile:
11. črc 2008 ve 14:30  • Odpověz
Holky,tak se loučim mějte se krásně...Krásný víkend a dávejte na sebe pozor maminky..

pa pa pááááá :sweat_smile:
11. črc 2008 ve 14:31  • Odpověz
autor
a já nevím, kdy půjdu na velký ultrazvuk. nevím nic.... ale určo mi něco řeknou
11. črc 2008 ve 14:49  • Odpověz
autor
Ilu čéče máš to všechno na chlapečka :sweat_smile:
11. črc 2008 ve 14:50  • Odpověz
kač:no aby měl manža radost,ale nebuj mám iružovej svetříkk
11. črc 2008 ve 14:51  • Odpověz
no doktor mi říkal že se tak chodí od 19-22 tt takže tam určitě nějáké to rozpětí je.
11. črc 2008 v 15:11  • Odpověz
autor
ilu mě se strašně moc líbí ten kostkatý co je v albíku, ten je naprosto úžasný!!!!!!

Eli taky myslím kolem 19 - 22 tt.
11. črc 2008 v 15:18  • Odpověz
autor
mě se líbí zelený věci.... nebudu mít rákosníčka? :astonished:
11. črc 2008 v 15:24  • Odpověz
ne budeš mít malýho žabáka... :grinning:
11. črc 2008 v 16:12  • Odpověz
autor
:sweat_smile: tak toho nechci teda
11. črc 2008 v 16:21  • Odpověz
Jo žabáka,to by mohla mít a nebo ještě Rakosníčka :grinning: ..
11. črc 2008 v 19:11  • Odpověz
Jsem blbka myslim na vodníka,ale napíšu rakosníčka :grinning:
11. črc 2008 v 19:38  • Odpověz
Ahojky holky.
Jak jste na tom s výběrem kočárků? Máte nějakou doporučenou nebo i ověřenou značku kvalitního kočárku moderního vzhledu, avšak s užitečnými a hlavně nezbytnými prvky pro ty naše prcky?
Včera jsem provedla špionážní akci po tom našem pidi městě a je to fakt děs! Chtěla bych kočár s hlubokou korbou s rovným ležením pro mimi, nafukovací kola a obyčejný drátěný úložný košík na podvozek, protože jsme si pořídili extrémně líného psa, viz mé foto na Pase, a jak znám jeho vyčůranou povahu, bude chtít jezdit, né chodit vedle kočáru, jak nějaký "obyčejný" pes. U nás je nabídka pro mě nevyhovující....
Jsem ze vsi, mé okolí hned napadlo, kde bude Max trávit procházky, tak se tomu musím přizpůsobit.
Poradíte?
12. črc 2008 v 08:23  • Odpověz
Ahoj holky,

dlouho jsem tu nebyla, tak se nezlobte....:slight_smile:

Anacondo,
fakt nevim, chtela bych nejaky asi z druhe ruky, protoze nas desi ta cena.

Pani, nafukovaci kola; to existuje? Asi bych chtela neco; kde se da vwtahnout ta korba, a pouzivat na noseni a tak; ale to ma snad uz kazdy kocarek?
Jinak s tim psem, no to mate teda srandovniho psa, ze nechce chodit... :slight_smile:
12. črc 2008 v 11:08  • Odpověz
jinak mi se taky libi spis jine barvy nez ruzova, takze i kdyz to bude holka, tak te ruzove asi moc nebude... :slight_smile:

Anacondo,

musis psovi rict, at pekne chodi, ze jinak nebude vecere!! :sweat_smile:
Sorry, to byl vtip.

ahojte, preju pekny vikend
12. črc 2008 v 11:14  • Odpověz
Meleri,
taky budu kupovat kočár z bazaru, ale i tak je snad nejlepší vybrat ten nejvhodnější a pak příme ten schánět po bazarech.
Ty nafukovací kola jsou prý super, protože dobře vyrovnávají terén! :slight_smile:
O našem psovi mi ani nemluv! Je s ním větší práce, než s dítětem, co tak slýchám z vyprávění kamarádek. Je to pěkný lupínek, navíc žárlí i na mého přítele, tak jsem zvědavá, jak si zvykne na mimčo :wink: Pro přiblížení budoucí situace jsem si od rodičů přivezla panenku p mě, co opravdu vypadá jak 3. měsíční miminko. Nejprve se jí bál, ale pak jsem ho přistihla, jak s ní prováděl ........ - ani to nemůžu napsat....... :grinning:
12. črc 2008 v 11:20  • Odpověz
Anacondo,

tak to jo! Teda já zatím o kočárcích nic nezjištovala, ale asi až s manželem, nějak se mi do toho nechce... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jej, tak to je blbé, jestli žárlí, no ale třeba si časem zvykne! No na fotce moc agresivně teda nevypadá! :sweat_smile: Třeba to bude chvíli trvat...

My máme u našich zase žárlívou kočku...no je fakt, že o proti psovi je kočka celkem neškodná..jednoho dne jí na kožich přiletěl papuč a pak už byl klid... :sunglasses:
13. črc 2008 ve 14:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.