• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
Jejd anakonda to co prováděl váš psík panence se sem tam daří tomu našemu volovi povětšinou na nohách návštěv. Přijdeš dáš si noho přez nohu a po chvíli se ti na ni nasouvá náš blbánek. Návštěva musí mít důraz aby se vetřelce zbavila. Teda psíček je našich, my žvířátko nemáme, ale až budu mimi větší tak určitě mít budeme. Ono je prý dobré když dítě vyrůstá se zvířátkem, teda pokud není alergik či cokoli jiného problematického.
13. črc 2008 v 16:59  • Odpověz
AHoj holky,to je,ale ošklivej víkend.Tady prší celej den,tak jsem vyprala,vyžehila a je to... :sweat_smile:
Jinak my máme pejsky taky,ale na děcka jsou zvyklí tak jsem zvědavá jak budou reagovat na našeho vlastního drobečka :sweat_smile:
13. črc 2008 v 18:49  • Odpověz
Dobré ráno,
zdravím vás po týdnu z pracovního procesu ... a že se mi teda opravdu chce :confounded:
14. črc 2008 v 06:15  • Odpověz
autor
Dobré ránko Péťo,
první ránka po dovče jsou krutý, to jo, to známe. Zvládni to a neudři se, první den. :wink:
14. črc 2008 v 07:01  • Odpověz
Já tu mám práce za celý týden, tak se nudit určitě nebudu ...
... náhrada za mě je stále na nemocenské, fakt paráda :angry:

Co jinak nového?
14. črc 2008 v 07:05  • Odpověz
autor
No nazdar fakt jo? Blbý blbý blbý!!!! Hele do září už moc času nemáš, Peťko, máš záložní plán? Chtěla jsi v září jít už domů..... tak jen jestli už máš vymyšleno co s plánem, když náhrada bude na nemocenské ještě v srpnu.

Nového nic, asi si od středy vezmeme volníčko, pořád jukám na počasí, je to děs běs a hnus, ale co nadělám. Předpovědi jsou docela blbý, ale tady v Ná je vcelku dobře, neprší.....
14. črc 2008 v 07:20  • Odpověz
Moc času teda fakt nemám, ještě kor když ona má v srpnu 2 týdny dovolené ...
Nemám ani záložní plán, pokud se se mnou nikdo nebude bavit, může se taky stát, že se na to vyprdnu a na marodku odejdu tak i tak. A ať se tu z toho po..ou.
Nevím, mám teď svého nadřízeného na dovolené, tak až se vrátí, zajdu za ním...

Počasí nic moc, jsem ráda za ten minulý týden, že nepršelo a ani nebyly moc velká vedra (teda krom pátku), že se chlapům aspoň dobře dělalo. Akorát teď ty bouřky by nemusely být, ach jo, u nás bouřilo celou noc :unamused:
14. črc 2008 v 07:32  • Odpověz
autor
Jsem zvědavá, jak to dopadne, ale když ty chceš zůstat od 1.9. doma, tak by sis to měla splnit. Ona ta zástupkyně taky nedbá na to, že bys ty byla těhotná a ohled nebere. Ještě má 2 týdny dovolený no to je taky hustý no. Tak zkus ohled nebrat taky....
14. črc 2008 v 07:35  • Odpověz
Víš, kdybych věděla, že je ona doopravdy nemocná, tak bych se na to dívala jinak.
Ale nejhorší je, že já ji dobře znám, je to hypochondr, přitom mladá baba, líná, jen tam, kde dělá ona, je hodně práce ... uf, až mám zlost. Raději na to nemyslím, protože mi bude zle!
Dost, co mám teď trápení z chování kamarádky, touhle spolupracovnicí já se fakt zabývat raději nebudu!!

Tak dnes jdeš na krevku na tripply? To bude dobré, držím palce !!
14. črc 2008 v 07:45  • Odpověz
autor
No tak vidíš, ještě ke všemu si to vymýšlí, tak to nemáš důvod se ohlížet, zkus si udělat to, co chceš ty. Nejhorší jsou mlaďáci, ty jsou líný ze školy a myslí si, že si každej kvůli nim sedne na prdel. Přitom neumí makat ba ani umýt záchod, no děsný.

Jdu, už se snažím na obličej něco slušného nakreslit, pak vyrazím.
14. črc 2008 v 07:49  • Odpověz
Ona má cca 35 let, ale jak říkám, všechny choroby světa, to je fakt škoda mluvit. To bys musela zažít.

To já se dnes taky po dlouhé době malovala a moc mi to nešlo, musím si koupit nějakou řasenku, ta má už se drolí.
14. črc 2008 v 07:57  • Odpověz
Ahoooooooj :slight_smile:
14. črc 2008 v 09:20  • Odpověz
Achoj Leni,
jak je?
14. črc 2008 v 09:23  • Odpověz
Ahoj holky,jak se máte?? :sweat_smile:
14. črc 2008 v 09:25  • Odpověz
Ahoj Ilu,
mi se vede pracovně ... práce jak hrom po tom týdnu, co jsem byla doma.
Ale jinak jsem OK :wink: A co ty?
14. črc 2008 v 09:28  • Odpověz
Já se mám taky dobře:slight_smile:

V sobotu jsme byli v tom Polsku, jsem neodolalä a koupila zavinovačku. No za 150,- nech to tam ležet, že? :grinning:
14. črc 2008 v 09:29  • Odpověz
dobré ránko po víkendu, tak jak jste si užili víkend? mi si udělali dovolenou a strávili sme ho v babiččině údolí, v Náchodě a v zoo ve Dvoře Králové super akorát se mi ted nic nechce :angry:
14. črc 2008 v 09:30  • Odpověz
Jé, tak ji fotni a přidej do alba :wink:
Byli jste na malém trhu (kousek od hranice u Olzy) nebo jste pochodili i po obchodech?
14. črc 2008 v 09:31  • Odpověz
jo jinak jsem objednana na velký utz příští úterý v 18:00 mám štěstí pak budou mít dva týdny dovolenou tak bych nevěděla kam jít. tak se snad konečeně dozvíme co budeme mít a ukončíme sázky :grinning:
14. črc 2008 v 09:31  • Odpověz
Ahoj Eli,
no téda, to byl u vás krásný víkend :slight_smile:

U nás pohooda, v sobtou jsme byli v Polsku, odpoledne jsem ležela, protže mě to nějak zmohlo. V neděli jsme udělala z borůvek skvělé kynuté knedlíky a buchty. Všicchni se doma olizovali a přidávali si, to jsme měla raddooost :slight_smile:.
14. črc 2008 v 09:32  • Odpověz
lehni ty jdeš na velký utz už ted ve 14 tt?
14. črc 2008 v 09:32  • Odpověz
A Lehni a co ještě měli pěkného v Polsku??
Elis:Je tam jsem byli s manželem před 2 rokama na dovče a bylo to super!!! :sweat_smile:
14. črc 2008 v 09:33  • Odpověz
autor
Nazdaaaaaaaaaaaaaaaar Elli a čéče jaktožes nic neřekla???? V Náchodě a vůbec nic neřekne... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Páč v Babiččině údolí jsem byla v sobotu taky :angry: :angry: :angry: :angry:
14. črc 2008 v 09:33  • Odpověz
Peti, vyfotím a hodím. Byli jsme jen v Těšíně u vody,a le stačilo:slight_smile:

Eli, no já přesně nevím co to vlastně je. Před 14ti dny mi brali krev na genetické vady a zítra jdu na UTZ, kde se podívají jestli je mimi zdravoučké, jestli nemá rozštěp páteře a porovnají to s tou krví.
14. črc 2008 v 09:34  • Odpověz
Teda holky a nebyli jste spolu :wink: ?
14. črc 2008 v 09:34  • Odpověz
Holky, to jste se teda minuly :grinning:

Ilu, tam bylo spöusta věciček, krásných, ale řekli jsme si,že ještě počkáme, tak jsme si koupili apsoň tu zavinovačku. No a trochu jsme omrkávali i kočárky :slight_smile:
14. črc 2008 v 09:35  • Odpověz
Leni, a líbil se ti tam nějaký kočárek? Já jsem tam viděla jen zkraje asi tak 6 kočíků a jinak nic.

Já jsem se v sobotu domluvila se sestřenkou, že budu mít od ní jednu postýlku a taky mi prý půjčí fusak a peřinku.
14. črc 2008 v 09:39  • Odpověz
jo lehni to mi taky dělali je to na ty vady a pak to srovnávají s tou krví já ted ani na těch triplech nebyla doktor říkal že sem měla dobré výsledky a že jet o přesnější tak že mě už nepožene což sem ráda já nerada krev :unamused:
v sobotu???? no tak to je sranda :grinning: museli sme se s manželem smát že na každém kroku ted potkáš bud kočárek nebo těhotnou jak mor vážně :grinning: :grinning:
14. črc 2008 v 09:41  • Odpověz
Ale i celkem by se dalo vybrat. Taikže pro kočárek pojedme asi tam. ale budem je porhlížet více. Tam ti bylo těhotných, Luki nestačil koukat :grinning: :grinning:

Od kámošky budu mít taky půjčenou postýlku a vaničku a chůvičky:slight_smile:. Fusak mám ještě po mladším bráchovi, ten se jen vyčistí a je jak nový
14. črc 2008 v 09:42  • Odpověz
Tak to já už vim,že krev dopadla dobře a mám radost!A už mám nakoupené i první vecičky,ono je toho celkem hodně co se musí nakoupit,takže běháme s kámoškou a semtam něco koupíme.V srpnu zas jedm do německa a zas budem utrácet :sweat_smile:
14. črc 2008 v 09:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.