• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
Až pojedem na tu moravu a,že jedem už tedko v sobotu tak se do toho Polska chi jet taky kouknout.Holky a tam potřebuju pas,co??
14. črc 2008 v 09:43  • Odpověz
autor
ne ne ne pas nepotřebuješ Ilu, občanka stačí, na kontrolu ve vnitrozemí. jsme v schengenským prostoru, hranice nejsou tak to nekontrolujou.
14. črc 2008 v 09:44  • Odpověz
autor
bude bomba kupovat na miminko juuuuuuuuu od začátku září chci být doma, chce to teda víc manžel než já, tak budu asi kupovat v klidu až budu doma. přeci jen jsem do pěti v práci a nestihnu skoro nic
14. črc 2008 v 09:46  • Odpověz
Kac:dík za radu...
Kaci no to pak ty penízk budou utíkat hopem,no... :grinning:
14. črc 2008 v 09:47  • Odpověz
autor
Ilu nemáš zač, však pracuju v cestovce ne? :grinning: jsem jedna velká rada :grinning: :grinning:
budou budou ale jsem ráda že jsem těhotná, tak to holt bude muset nějak dopadnout. víš co mám za přísloví? když dá Bůh kravičku, dá i travičku... tím se řídím, vždycky to nějak dopadlo. Na PN bude míň peněz, ale to přežijeme.
14. črc 2008 v 09:49  • Odpověz
já pořád s tím dřívějším odchodem domů váhám. ¨na jsednu stranu bych šla hned pěkně si postupně všechno udělat odpočívat a tak ale na druhou stranu vím že budu celý den sama doma těhotnou kamarádku žádnou nemám a co celý den sama doma?? tak pořád nevim :unamused:
14. črc 2008 v 09:49  • Odpověz
Zavinovačka v albu :slight_smile:
14. črc 2008 v 09:50  • Odpověz
Tak to já ne PN jsem,ale ve čtrvrtek si jí jdu nechat ukončit,jedem na tu dovču pak se chystám ještě někam k omoři a do práce stejně musim zaučit novou a je to tele!! :unamused:
14. črc 2008 v 09:51  • Odpověz
Lehni:je krásnááá!!!
Jo a já si včera koupila těhu gatě už mě moje džíny strašně škrtí a to jsem se vážila mám dole zas další 1kg tak to nechápu jak mě to muže tlačit :astonished: :sweat_smile:
14. črc 2008 v 09:53  • Odpověz
Tak to kdybych byla doma, tak bych byla doma s babičkou :grinning: , ale manža je doma z práce ve 14:30, tak to by šlo.
No, já to u sebe nechávám koňovi, jak se říká ...

Ilu, na hranicích s PL už nejsou ani celníci, nepotřebuješ nic, jen prašulky na utrácení :grinning:
14. črc 2008 v 09:54  • Odpověz
Petis:děkuju Kata už mě to taky řekla,to víš nevim tam k vám do těch končin nejezdim zas až tak často!!
14. črc 2008 v 09:56  • Odpověz
Ilu, ty hubneš? Teda a jíš normálně nebo nee?
Taky jsem si ale říkala, že bych se měla trochu krotit v jídle, hlavně teda ve sladkém, ať moc nenakynu...
Já sedím v práci s rozeplým knoflíkem, dlouhé kalhoty mě tlačí všechny :unamused:
14. črc 2008 v 09:59  • Odpověz
Hojte, do Polska to sice máme za půl hodinky, ale nevím jestli tam budu něco kupovat....... myslíte, že je tam u těch malých věcí takový cenový rozdíl, aby to zaplatilo cestu? Možná když tam jde kupovat někdo kočár či fusak, tak jo.....ale jinak......no nevím.....já kočár budu kupovat přes net a fusák taky......nebo jak se tomu teď říká :wink:
14. črc 2008 v 09:59  • Odpověz
Petis?nevim jak je to možné za začátku jsem to chápala to mě bylo špatně a zvracela jsem,ale ted už je mě dobře a pořád něco tlačim do pusy a tohle...no,ale je to pěkný vlez na váhu a vidět jak to jde dolů...U doktora mě řekli,že je to normální,že někdo tak do 4 měsíce hubne,mimi má s čeho brát.. :sweat_smile:
14. črc 2008 v 10:01  • Odpověz
Jo a ještě jsme si koupila sukýnku, ale ne těhu, ale mám trochu větší v pase, takže si ji beru na tu svatbuu v srpnu. No a ještě nějaku halenečku musím dokoupit.
Jinak kalhoty na kalhoty jsem nenatrefila, moje rifle už mě taky občas škrtí, v práci rzepínám knoflíček. Váhu mám od minulé návštěvy dr před třemi týdny zatím stejnou.
14. črc 2008 v 10:07  • Odpověz
no tak to já už ¨vyházela všechny své dosavadní kalhoty - u žádných nedopnu zip a i většinu triček protože mi ze všech leze břicho ted to týden od týdne hodně skáče a už je to hodně viditelný dokonce si toho všiml i jeden náš dodavatel :slight_smile: nahoře mám zatím 4 kila ale je to asi individuální protože nemám pocit že bych se nějak přejídala a sladkého jím spíš mín než dřív...
14. črc 2008 v 10:07  • Odpověz
Tak to já jsem se držela na své váze do 4 měsíce a při kontrole 4.7. jsem byla +1kg.
Vím, že je to v poho, ale s tím, že do sebe tlačím pořád něco sladkého, mi ta kila polezou nahoru pěkně rychle. kdybych aspoň měla chuť na ovoce a zeleninu, a ne na čokošku... :sunglasses:
14. črc 2008 v 10:08  • Odpověz
Tak to mě ted sladký taky moc nejdéde spíš jsem pořád na ovoci a zelenině,ale až to neni možné!
14. črc 2008 v 10:09  • Odpověz
Holky závist......mám dole 7 kilo a kalhoty nedopnu.....jen jsem nějak ztratila stehna :unamused: .....a dnes jsem zatí měla jen čajík a přesnídávku :frowning2:
14. črc 2008 v 10:11  • Odpověz
Tak já nikde nevidim,že hubnu jen asi v obličeji mě každej říká,že sem jináá
14. črc 2008 v 10:12  • Odpověz
Hmm, já spíš všude přibírám, ale ne na váze :sweat_smile:
14. črc 2008 v 10:15  • Odpověz
holt je to hodne individualni ale ja myslim že potom jak nám začne ten kolotoč se zapotíme :wink: i když někdo říka že schazoval dokud kojil někdo zase když přestal nejlepší asi je to neřešit - ale kdo se na sebe má dívat???? :confused:
14. črc 2008 v 10:18  • Odpověz
Lehni:a bude hůř!!! :grinning:

Holky rozloučim se mějte se krásně paaaaa :dizzy_face:
14. črc 2008 v 10:18  • Odpověz
Jo, tak zatím to fakt neřeeším. Moje mamka u všech třech těhu přibrala 25kg a shodila to skoro hned. Ona po dvou dětecch se podruhé vdávala a měla 54kg na výšku 170cm. To byla vždycky hubeňoura, to já zas ne, vždycky trochu oplácaná :sweat_smile:
14. črc 2008 v 10:19  • Odpověz
Ilu, no to jo, asi na podzim vyhážu všechyn zrcadla :grinning: :grinning: .
Tak papa a zítra kolem poledne pisnu :slight_smile:
14. črc 2008 v 10:20  • Odpověz
Elis,
v mém okolí kamarádka a sestřenka hubly hlavně kojením.
Ale jak říkáš ty, je to hodně individuální, necháme se překvapit, jaké to bude u nás!
14. črc 2008 v 10:22  • Odpověz
leni, já jsem taky nikdy nebyla twiggy a ani nebudu, ale rozjet se na 100 kg bych opravdu nechtěla. To by se shazovalo špatně.
Dívala jsem se k tobě do albíka, super zavinovačka !!
Taky podle tvé tabulky budu v pátek končit 4. měsíc, to budu 17+5tt od početí :dizzy_face: Teda, toto letí.
14. črc 2008 v 10:29  • Odpověz
jo jo peti taky sem dnes koukala¨jak to letí. já mam grafik v albu a za chvíly budu mít víc dní za sebou než před sebou :sweat_smile:
14. črc 2008 v 10:37  • Odpověz
Peti, tak snad na stvoku to nedotáhnu, to bych musela přibrat 33 kilo. To néé, ale i tak mít třeba 780kg, to je teda představa,co?
Kámoška je vysoká 178cm, vážila vždycky tak kolem 65kg a v těhu přibrala 23kg, jenže ona je vysoká, tak to na ní nešlo až tak moc poznat ty kila. Byla oplácanější, ale já to přibrat, tak vypadám jak koule :sweat_smile: . a zhubla to po roce :sweat_smile:

Peti, já zítra končím třetí měsíc, jupííííí, takže jsme měsíc od sebe :dizzy_face:
14. črc 2008 v 10:40  • Odpověz
Dobrý ránko holky, je tu zase pondělí, takže vůbec nestíhám :frowning2:
Chtěla jsem se jen zeptat... Už jste přemýšlely nad mateřskou? Na jak dlouho? Já se o to začínám zajímat...
14. črc 2008 v 10:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.