• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
leni 780 kg :grinning: neboj to nebudeš
14. črc 2008 v 10:40  • Odpověz
Eli mělo tam být 80kg :grinning: :grinning: :grinning: , trošku překep:slight_smile:

Ahoj Hanti.
no my bysme si chtěli pořídit druhé dítko po dvou letech, takže budu doma asi tak 4-5 let :sweat_smile:
14. črc 2008 v 10:42  • Odpověz
Leni, tak 78 kg je má výchozí váha :frowning2: , bohužel :confounded: Takže no comment ...

Ohledně mateřské - když se mě ptal šéf, tak jsem mu říkala, že bych chtěla být doma 3 roky. O tom, kdy budeme chtít mít 2 mimi jsme zatím neuvažovali.
14. črc 2008 v 10:56  • Odpověz
80kg by se ještě dalo, mám teďka 67, ale třeba 90, to už bych asi po porodu obíhala barák 5x denně :grinning: . Ale ne, dělám si srandu, však co, hold nějak bude, že?

No my o druhém uvažovali, protože je mi 29 a nechci zůstat u jednoho
14. črc 2008 v 11:00  • Odpověz
Ahoj holky.
K té mateřské. Kolik týdnů před porodem už se počítá jako mateřská, když je někdo na rizikáči?
14. črc 2008 v 11:01  • Odpověz
Ahoj Ani, tak to vůbec netušším:frowning2:
14. črc 2008 v 11:03  • Odpověz
slyšela jsem, že by to snad mělo být 6 až 8 týdnů před termínem porodu, kdy se dá jít na mateřskou, ale jak to je, fakt nevím.
14. črc 2008 v 11:04  • Odpověz
No 8 týdnů před porodem to jo, to se jde na mateřskou. Kamarádka má termín 12.8. a na mateřsku šla 1.7..
Ale jak je to s rizikáčem to nevvím,
14. črc 2008 v 11:06  • Odpověz
jj je to 6 týdnů před porodem :wink:
14. črc 2008 v 11:06  • Odpověz
Tak vlastně 6, jsme se spletla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. črc 2008 v 11:14  • Odpověz
s rizikáčem to nemá asi nic společnýho, jen že jsi v PN a bereš nemocenskou. Když pak nastoupíš na tu mateřskou před porodem, bereš víc peněz.
14. črc 2008 v 11:16  • Odpověz
Jo já jsme špatně pochopila ten tvlj dotaz, víš?
Takže než nastoupíš na mateřskou bereš nemocenskou a pak 6týdnů před porodem už mateřskou
14. črc 2008 v 11:18  • Odpověz
je fakt, že jsem to napsala dost nepochopitelně, promiňte :sweat_smile:
ale je to tak, jak píšeš, Lehni :wink:
14. črc 2008 v 11:22  • Odpověz
zdrááááávíííííím
14. črc 2008 v 11:24  • Odpověz
Ahoj Sluni,
jak se máš, jak se vede??
14. črc 2008 v 11:25  • Odpověz
Anac, no hlavně že jsme se pochopily :grinning: :grinning:

Sluníííííí ahoooooooooooj, dneska jsme na tebe myslela,chtěla jsem ti psát sms, co je s tebou :sweat_smile:
14. črc 2008 v 11:28  • Odpověz
jsem v pohodě, už se tak nějak můžu cpát všim, ale ne moc, to zase nezvládám, zatím nepřibírám ani neubírám, testy všechny ok, a když to dobře dopadne, tak 23.už bysme mohli vědět jestli to bude chlapák nebo ženská :slight_smile: ale já myslim,že to je brzy

a co tady novýho?
14. črc 2008 v 11:34  • Odpověz
Sluni, tak to je fajn, že je vše O.K. Tak to nám musíš dát pak vědět, jestlis e ukázalo nebo ne. Petis byla předminulý týden a nebylo vidět:slight_smile:.
Jinak tady taky vše u všech o.k. Já jdu zítra na UTZ
14. črc 2008 v 11:43  • Odpověz
Tak to je super, že jste oba v pořádku !!!

Tady je asi všechno tak při starém, aspoň myslím, bříška nám pomalu vykukujou, taky už jsme všechny zvědavé, co se v nich skrývá :wink: Já se to snad dozvím cca za měsíc na velkém UTZ :wink:
14. črc 2008 v 11:43  • Odpověz
tak mě bříško kouká jen večer, jinak teda není nic poznat :slight_smile:
14. črc 2008 v 11:45  • Odpověz
Mi nekouká nic, jen ončas špek :grinning:
14. črc 2008 v 11:46  • Odpověz
U mě to jde poznat podle vhodnosti oblečení ... dnes třeba vůbec, mám na sobě své kalhoty a tričko střižené pod prsy. Ale jak si vezmu těhu kraťasy a úplejší tričko, tak už tak bříško je :wink:
14. črc 2008 v 11:48  • Odpověz
jo tak to já mám taky jen ten špíček, i když v plavkách mi už hlásili,že to vidět jde :grinning:
14. črc 2008 v 11:50  • Odpověz
to poznám jen já, že jsme těhu, jinak to na mě ještě nido nepoznává:slight_smile:
14. črc 2008 v 11:51  • Odpověz
ani na mě ne. Jen jsem prý víc rozzářená :grinning: :grinning: :grinning: Tak to prý bude kluk, říkala jedna zvláštní paní.
14. črc 2008 v 11:55  • Odpověz
nic, já beru dráhu jedu nakupvat..tak se tu mějte,já se zase stavim :wink:
14. črc 2008 v 11:56  • Odpověz
Na mě už by to pomalu mohlo jít víc vidět, když už budu začínat 5. měsíc :grinning:
Kamarádkám se bříško vylouplo ve 4. měsíci, mi sice taky, ale ještě jde maskovat :wink:

Pa pa, Sluni :slight_smile:
14. črc 2008 v 11:59  • Odpověz
Tak holky, s tou mateřskou sem to myslela tak, že teď se člověk musí dopředu rozhodnou, jestli chce být doma dva, nebo tři roky a od té doby se samozřejmě odvíjí i částka :frowning2:
Taky chci děti po sobě, takže plánuju být doma v kuse, ne kvůli věku, co se mých let týče, já měla asi čas i na tohle první dítko, ale chtěla bych je mít u sebe, žádný velký věkový rozdíl.
Asi myslím, že ta doba tří let je optimální, i když u těch dvou let je samozřejmě mateřská skoro o čtyři tisíce víc a to není malý rozdíl :frowning2:

A co se váhy týče, je to divný, nerozumín tomu. Já měla nětěhu kolem 60 kg (plus mínus kilo). Behěm prvního měsíce sem ale přibrala na 64, protože sem jen pořád spala a jedla. Pak mi ale začalo být špatně a zhubla jsem na 59. Nevolnosti i únava už ale ustoupily a tak pomalu nabírám. Minulý týden na kontrole jsem už měla 60kg, i když sestřičce to jako velký úspěch nepřipadlo :slight_smile: Teď už mám 61kg :wink: Na jednu stranu jsem ráda, že nenabírám a nejsem cvalda. Na druhou stranu to nechápu, protože pupek už mám pořádný, tak jaktože břicho roste, ale kil je zatím pořád míň než bylo? :astonished:
Záááááááhada :grinning:
14. črc 2008 ve 12:06  • Odpověz
Tak já půjdu se rozhodnu asi pro tři roky, mezitím se budem snažžit o druhé mimi.
14. črc 2008 ve 12:23  • Odpověz
autor
čau holky
sluninka beruška tady byla a já ji prošvihla :frowning2:

Leni na 3 roky jako na MD půjdeš?
14. črc 2008 ve 12:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.