• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
autor
ahojky Péťo, já se zatím trápím sama, ale říkám si, jestli to není zbytečné, když si můžu něco koupit. Už to polevuje, jíst můžu, ale ty večery jsou pořád stejný
29. kvě 2008 v 07:22  • Odpověz
Čajem nic nezkazíš, tak ho zkus. Mě uklidňuje a dokonce mi i chutná :slight_smile:
U mě to taky polevuje, od neděle jsem si ani jedno odpoledne po práci nelehla a neodpočívala, až to nechápu. Ale dnes to udělám! Pokud dokonce neodejdu z práce dřív :confused:
29. kvě 2008 v 07:27  • Odpověz
autor
Já taky od neděle neležela, ale prostě kolem té osmé odpadnu no. Jsem naproto neužitečná, je problém i vyžehlit! Chjo. Ale aspoň jsem začala vařit a upekla jsem koláč
29. kvě 2008 v 07:28  • Odpověz
Tak to jsme na tom stejně, já mám taky problém večer vydržet déle.
Včera jsem šla do ložnice asi ve 20:30, ale při tom rachotu jsem se jen naštvaně převalovala, pak si pustila TV. Bylo teplo, když jsem otevřela okno, tak jsem pomalu neslyšela telku, při zavřeném okně zase skoro nešlo dýchat. No fakt večer na prd. Dnes Pavel sjedná pořádek. Když mě ráno viděl, tak říkal, ať si vezmu raději volno, že vypadám hrozně. Krásná lichotka od manžílka :sunglasses:
Včera se mi vrátil ze služebky a dovezl mi "valašský frgál", tak si dnes po práci dáme :slight_smile:
29. kvě 2008 v 07:37  • Odpověz
autor
copak je valašský frgál? to neznám :astonished:

s tím spánkem na dnešek chuděrko ti to nezávidím, jakmile se člověk blbě vyspí, už se to s ním táhne celý den. To je blbý. Když to půjdeš dohnat po práci, zas nebudeš moct spinkat v noci. Teda u mě to tak platí. Ale ta únava, co máme, prý zmizí kolem ukončeného 12tt, tak to už je za pár. já jsem dneska 10+1 od početí, letí to letí a na hematom nemyslím, snažím se žít jakože se to nikdy nestalo :wink:
29. kvě 2008 v 07:42  • Odpověz
Frgál? To je takový mega koláč ... jako jak jsou malé normální koláčky, tak tenhle má průměr cca 30 cm :wink: Včera jsem si ho moc neprohlídla, ale myslím, že je tvarohovo-povidlový.

Já bych měla být dnes podle Dr. 10+4. Příští týden mě čeká kontrola. Jsem zvědavá a hlavně plna obav, jako vždy. Kdy čeká kontrola tebe?
29. kvě 2008 v 07:52  • Odpověz
dobrré ránko
29. kvě 2008 v 08:12  • Odpověz
autor
dobré Leničko

jeeeee Péťo, podle UTZ jsi 10+4? Jakože máme mezi sebou rozdíl jen 3 dny? No to je bomba! budeme uzavírat sázky, která dřív porodí ne? :grinning: Já jdu do poradny až 17.6., já to mám narozdíl od tebe nějaké dlouhé, ty intervaly :frowning2: ale což, má se chodit po měsíci, tak to dr. dodržuje. V té době budu nějako 12+5, to už bude bobánek velkej a řeknu si o fotku, aby manžel viděl, jak je to krásné
29. kvě 2008 v 08:20  • Odpověz
Manžel už by chtěl fotku hned příští týden, aspoň té tečky, nebo bublinky, nebo co tam vlastně bude :grinning:
29. kvě 2008 v 08:27  • Odpověz
Ahoj holky,je Petis frgáálll ten já mlujuuu..tak ten Ti závidim,tak si bech chutnat holkaa :sweat_smile: :sweat_smile:
29. kvě 2008 v 09:03  • Odpověz
frfál taky můžu:slight_smile:
29. kvě 2008 v 09:12  • Odpověz
Kači, já už teď mám kontrolu taky až po měsíci. jen jsem měla jít 10.6. a kvůli tomu cvičení jsem se přeobjednala na 6.6., to bych měla být 11+5 :slight_smile:
Nevím, jaktože máme mezi sebou jen tak malý rozdílek, hlavní je, jak mimi porostou, to asi pak bude ten výpočet přesnější.

Leni, manža chtěl už taky hned první fotečku, ale já v tom rozčarování na ni zapomněla. Tak máme "až" druhé foto :grinning: Všude se jím chlubil, že je to celý taťka :sunglasses:

Achoj Ilon, už teď mám na něj chuť a momentálně mám hlad jak vlk. Dnes nemám v práci oběd, jen polívku, po včerejším lasagnovém obžerství je to třeba.

Holky, vadí niva i tepelně upravená???
29. kvě 2008 v 09:30  • Odpověz
ahoj holky,omlouvám se,že vám sem lezu,ale vyvalila jsem oči,když jsem viděla,že už je i prosinec 2009 diskuze :grinning: :grinning: :confused: :confused:
jůů ten čas letí,my už máme v April 2008 všechny porodíno,teda hodně nás porodilo už v březnu a některé si to přetáhly až do května :sweat_smile: :sweat_smile:
ale nedávno jsme řešily podobné věci jako teď vy,tak se tu mějte krásně,držím palečky,ať to všem dobře dopadne a pod stromečkem máte ten nejkrásnější dáreček na světě :wink: :dizzy_face:

jo petis,já nivu miluju nadevše,jedla jsem ji i v těhu,teda musela jsem se krotit,aby to nebylo moc často.když jsem se ptala mého dr. tak mě řekl,že bych nemohla jíst nic,že všechno je vlastně určitým způsobem rizikové a může tam být nějaká bakterie od nesprávného zpracování :unamused:
ale četla jsem,že pokud ji tepelně upravíš,tak škodlivé bakterie se ničí,takže smažená je ok :grinning:

hodně zdravíčka a štěstíčka mějte se tu :dizzy_face:
29. kvě 2008 v 09:51  • Odpověz
autor
lili víš je to prosinec 2008/leden 2009 :grinning: jináč by nám to těhotenství značně nevycházelo :grinning: být těhotná dva roky to musí být teda mazec! :grinning:
29. kvě 2008 v 10:19  • Odpověz
autor
jo holky lili má pravdu, to jsem taky někde četla, že tepelnou úpravou se zárodky listerie i salmonely zničí, takže ten hermoš zapečený v troubě nebo na grilu nevadí, pokrmy z nivy, jako omáčka a tak taky nevadí! když já tak nějak nejdradši na chleba :frowning2: :grinning:
29. kvě 2008 v 10:20  • Odpověz
tak to jsem v klidu. Pepu na grilu milujuůuůuůuůuů :grinning:
29. kvě 2008 v 10:44  • Odpověz
autor
:frowning2: halo je tu někdo? už mám po honičkách a chtěla bych si povídat, ať mi to do pěti uteče
29. kvě 2008 v 16:37  • Odpověz
Ahoj Kači, už jsme ti psala na březen. Já jsem tu, ale nevím jak dlouho:frowning2:
29. kvě 2008 v 16:38  • Odpověz
autor
ahoj beruško
aha, tak budem tady? já tu budu do pěti :grinning:

co nového? dneska jsem měla pěkný honky a zaučování nástupkyně
29. kvě 2008 v 16:42  • Odpověz
Nového nic Kačenko, jen mě trochu namíchla hedna kolegyně na beremku, teda ne jako moje kolegyně, ale kamarádka co si tam píšem.
ale to se rozepíšu zítra.

teďka zas musím pracovat, tak zíta papááá, ju? nebo večer na icq, no večer tak za hoďku?:slight_smile:
29. kvě 2008 v 16:45  • Odpověz
autor
za hoďku asi na icq nepřijdu, je venku hezky, snad dopadne procházka a pak véča.
paaa
29. kvě 2008 v 16:46  • Odpověz
tak jestli ti to večer nějak vyjde, tak pisni. Manža má dneska akci z práce, tak nevím kdy přijde a já budu sama doma, tak jsme mohly pokecat.
29. kvě 2008 v 16:54  • Odpověz
jéé Kačíí díky za opravu samo,že jsem chtěla napsat prosinec 2008 :grinning: :grinning: :grinning: nojo,těhudemence měla skončit,ale u mě asi pokračuje :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

tak dobrou s kobrou :grinning:
29. kvě 2008 ve 22:08  • Odpověz
autor
dobré ránko tak jsem to večer nestihla, procházka byla lepší :wink: a pak jsem zas odpadla, nevolnosti a únava. Miluju večery :angry:

lili jakože nás čeká těhudemence? jéééžiš tak to abych v práci skončila, páč tam si to nemůžu dovolit :grinning:
30. kvě 2008 v 07:07  • Odpověz
dobré ránko :dizzy_face:
30. kvě 2008 v 07:40  • Odpověz
autor
dobré Leničko, jak je? bříško už tě nebolí?
30. kvě 2008 v 07:47  • Odpověz
Je mi dobře,jen byl včera nějaký dovný den. Jsem byla nějaká citlivá, či co. Břicho mě už moc nebolí. Jen dneska v noci jsem byla asi 3x čůrat, to je děs. OPřes den moc nechodím, ani se mi mpc nechce, večer schválně moc nepiju a stejně furt chodím
30. kvě 2008 v 07:51  • Odpověz
Přeji všem krásný víken, papáá v pondělí
30. kvě 2008 v 08:05  • Odpověz
autor
a já už v noci nechodím čúrat ani se nebudím, konečně se mi upravil spánek. Je to záhada, ale já jsem taková celkově hrozně zklidněná, svým způsobem mi je krásně a všechno jedno. Dobrej pocit :grinning:
30. kvě 2008 v 09:00  • Odpověz
Ahoj holky, konečně je mi docela dobře......doufám, že jsem blinkr ukončila. Včera jsme zjistili, že budeme muset přehodnotit dívčí jméno, protože se to má narodit na začátku ledna a naše vyvolená Edita je 13.1. no děs :frowning2: . Ale už máme náhradní jméno. :wink: Klučičí zůstává stejné :wink: Jména jsme už měli vybraná před 4 roky, kdy jsme ze srandy prolízali kaledář.
30. kvě 2008 v 10:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.