• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
Anaconda,asi tak. Už teď mám jediné kalhoty do ktarých se stěží vejdu. Na zítra mám plánované nákupy v nějaké lidovce či sekáči a nakoupím tak o 2-3 čísla větší hadry. Aby mi nebylo líto peněz. Pořád nějak naivně doufám, že se olespoň do části mých věcí po porodu vejdu a že nebudu muset nakoupit fungl nový šatník.
14. črc 2008 v 15:32  • Odpověz
aurelia: no a bude čím dál tím hůř koukám že si zhruba o 5 dní předemnou a doktor mi říkal že to ted vyskočí každým dnem víc a víc tkaže sranda teprve začne :slight_smile:
14. črc 2008 v 15:40  • Odpověz
Já zatím svoje věci nosím, ale jelikož devět hodin denně sedím v práci, tlačí mě a furt rozepínat a zapínat mě při každým vstávání nebaví.
Takže zítra jedu za kamarádkou co byla těhotná loni obkouknout věci co nosila, tak snad nakoupím. Zatím mám nakoupený jen ty trika vzadu na zavazování a cítím se v tom daleko líp, než v těch svých obeplých věcech.
14. črc 2008 v 15:41  • Odpověz
no jo, Hanti, Ty jsi ale jak proutek! Já jsem ve všem jak autobus a mega nárazníkem :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2008 v 15:43  • Odpověz
Jak můžeš vědět, že sem jak proutek? :astonished: Vidělas mě snad? Já myslím, že kdyby jo, zděsíš se :grinning:
14. črc 2008 v 16:02  • Odpověz
autor
nazdar proutci :wink:
tak já jsem pučmeloun teda :grinning:
14. črc 2008 v 16:03  • Odpověz
Ty určo, už máš dole myslím sedm kilo, nebo kolik, ty kecko. :grinning:
14. črc 2008 v 16:16  • Odpověz
Proutek určitě jsi, stejně jako Kačenka :wink:
14. črc 2008 v 16:17  • Odpověz
No holky proutka si představuju tak o osm kilo lehčího :grinning:
14. črc 2008 v 16:22  • Odpověz
nemáš nááááhodou 60 kilo i s postelí??
14. črc 2008 v 16:27  • Odpověz
autor
proutkama se hledá voda, umíte hledat vodu proutci? :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2008 v 16:34  • Odpověz
To ne, 61 bez ní :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vodu teda hledat neumím, takže žádný proutek :grinning:
14. črc 2008 v 16:36  • Odpověz
autor
:sunglasses: a jsme u toho, takže žádnej proutek, to je jasný :grinning:

holky stejnak na konci těhu budeme koule, ta kilča prý naskáčou nejvíc ve 4 - 5 měsíci těhu, když nejvíc roste mimi a děloha se plní plodovou vodou a pak před porodem, když už bude mimi jen přibírat tuk pod kůži. takže to nejlepší nás ještě čeká :grinning: a ty co zhubly na začátku těhu to aspoń mají s náskokem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2008 v 16:43  • Odpověz
kačíííí....ahojkyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :dizzy_face:
14. črc 2008 v 16:43  • Odpověz
autor
nazdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar berunko jak je? zlatíčko jsi pořád na neschopence? nebo už tě uschopnili? Jak ti vůbec je?
14. črc 2008 v 16:44  • Odpověz
kačí...jsem na rizikáči, do práce už se neženu, kašlu na to. Už mi je líp, normálně začínám jíst, už i něco uvařim :wink: Jinak vše v pořádku. Teď finišují přípravy na svatbu

A co Ty?
14. črc 2008 v 16:46  • Odpověz
autor
já do práce chodím, ale už mě to zmáhá, nezvládám to. Taky pomalounku začínám vařit i jíst, ale pořád ještě ovoce vede :grinning: :grinning: :grinning: My už jsme taky v pořádku, hematom je pryč a robátko se má čile k světu :wink:
14. črc 2008 v 16:49  • Odpověz
tak buď doma a kašli na práci, ta Ti neuteče :wink:
14. črc 2008 v 17:02  • Odpověz
Dobré "uplakané" ráno ... tady od včerejška chčije a chčije :confounded:
Ráno jsem pomalu chytla depku, že musím vstávat a jít do práce, ach jo...

Dočítala jsem vaši diskuzi ze včerejška, vy hubeňoury, to asi jen já jsem jediná oplácanda mezi váma. Ale co, hlavní je zdraví mimiška a pak budu zase hubnout. Když se mi to povedlo kvůli svatby, tak si i pak nějakou motivaci najdu!!
15. črc 2008 v 06:12  • Odpověz
autor
Dobré ránko holky
Peťko pracovní depka je svinstvo to je blbý no, utěšuj se vidinou září a hned ti bude líp :wink: taky to tak dělám :grinning:
15. črc 2008 v 06:42  • Odpověz
Achoj,
no vidina září se mi vzdaluje. Ale to bude dobré. To je z toho počasí. Nějak to na mě zase přišlo, že bych nejraději se vším práskla.
Ještě že s manžou je vše OK, já se utěšuju tímto, že jak už nic, tak spolu vše zmákneme :wink:
15. črc 2008 v 06:47  • Odpověz
autor
neblázni, fakt jo? já se zas na ni spoléhám :slight_smile: jsem jak navedená
počasí určitě kazí náladu, to mám vyzkoušené i na sobě, bohužel.
15. črc 2008 v 06:54  • Odpověz
Jako já jsem rozhodnutá v září odejít, ale zase mě mrzí, že to odskáče jiná kolegyně (fajn), která tu bude muset být než přijde ta "správná"-ta, co je teď na nemocenské.
Jsou to takové protipóly, ale kdo ví, jestli by bral někdo ohled na mě, tak jak se snažím na ně pořád ohlížet já. nevím.

Copak jsi jinak včera po práci podnikala? My jsme byli doma, tchán měl narozky, ale ani se moc neslavilo, protože se nám něco posmolilo s vodou, tak chlapi hledali příčinu. Dnes musí po práci něco pokoupit a budou opravovat. Jinak jsme včeraa domluvili tesaře na střechu té naší přístavby, hurá!
15. črc 2008 v 07:00  • Odpověz
autor
s těma ohledama jsi stejná jako já, na mě je taky neberou, taky pořád váhám jestli je to správný nebo ne,ale nemůžu být pořád hodná jen já, teď je asi doba, kdy budu já ta zlá a nebudu brát ohled na druhé. přeci jen už se nerozhoduji jen za sebe, ale za své miminko, které spinká v bříšku. a taky za svá bolavá záda

po práci jsme se šli projít, mě zas tak bolely záda, že jsem to musela rozchodit, dokonce ani ležení mi nepomohlo. pak jsme hamali a koukali na Světáky, perfektně jsem přišla na jiné myšlenky. Byla jsem včera z práce úplně hotová, vyždímaná :cry:
15. črc 2008 v 07:18  • Odpověz
Co mám v mém okolí těhu kamarádky, tak všechny si pochvalují být doma. Jedna byla doma hned od počátku-pracuje pro rodiče, takže pohoda a druhá šla na nemocenskou od 20. týdne.
I sestřenky říkaly, ať těhulky neváhají a zůstávají doma, že takový klid už mít nikdy nebudou a je to pravda.
Máš pravdu, musím to udělat pro sebe a pro mimi. Taky chci, aby bylo miminko klidné, i když se snažím být tady v klidu, tak ne vždy to jde a doma by bylo přece jen lépe. Když já jsem v tomhle strašně nevyrovnaná.

My jsme taky plánovali procházku, ale bohužel pršelo, tak jsem ani za hafinou nevylezla ven, no ostuda.
15. črc 2008 v 07:28  • Odpověz
autor
to věřím, že se jim líbí být doma. přeci jen je to klídek a pohoda a jsou pány svého času. druhá věc jsou peníze no. pak budeš nějakých 17 roků pořád bdít nad dětma a klidu si neužiješ. jsou to poslední volné měsíce, které máme
15. črc 2008 v 07:47  • Odpověz
Ahoj holky.
U nás dnes konečně neprší! Včera jsme šli s přítelem taky na procházku a docela pěkně jsme zmokli. Ujdeme vždy aspoň 3 kilometry a pak se mi líp spí. Šli jsme lesem, vzduch voněl, no nááádhera. Psa sebo na procházky neberem. Čeká na nás u domku, protože je strašně líný, schválně si "vymýšlí", že nemůže na nohu, pořád by radši něco očůrával, lehá si - no hrůza. Po naší procházce máme pak ještě jednu kratší s tím naším lenochem :wink:
15. črc 2008 v 08:25  • Odpověz
Jak teď koukám z okna, tak konečně přestalo pršet. Že by už to vydrželo?
Sice je pořád pod mrakem, ale už je venku aspoň vidět :wink:
Tak prochajdy vám krapet závidím. Manžel pokud je hezky, tak něco dělá na stavbě a samotné se mi moc nechce. S naší hafinou mi samotné "zakázal" chodit, ona je sice klidná, ale kdyby náhodou, tak aby mě neposmýkala.
15. črc 2008 v 08:51  • Odpověz
dobré ránko holky myslete na mě letím na pohovor k ředitelovi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2008 v 08:53  • Odpověz
autor
elli držíme palce pak podej hlášení :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Péťo u nás svítí sluníčko :sunglasses: heeeeeeeeeeeeč
to jo, to je rozumný, jestli máte velkýho psa, tak je to risk, chodit s ním sama samotinká, počkej si na kočárek, to už bude lepší
15. črc 2008 v 09:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.