• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
Jj, my máme hafinu obříka, má 65 kg :sunglasses: Ona je kliďas, ale člověk nikdy neví ...
15. črc 2008 v 09:15  • Odpověz
autor
panejo to váží víc než já :astonished: to máte slona?
15. črc 2008 v 09:19  • Odpověz
Slona nee, mastifku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Možná váží jen 60 kg :grinning: , dlouho nestála na váze, budeme muset zajet na nádraží na decimálku :grinning:
15. črc 2008 v 09:27  • Odpověz
autor
že by zhubla? dietka? :grinning:
15. črc 2008 v 09:49  • Odpověz
holky tak to mám za sebou. bylo to hodně pohodový - co se mi líbí co se mi nelíbí, co plánuju do budoucna :grinning: prostě pohodička tak je to fajn... :slight_smile:
15. črc 2008 v 09:53  • Odpověz
autor
a tak cos jim řekla? když já do budoucna nic nevím, ty jo, řeším spíš situaci, která je teď a do budoucna nevidím
15. črc 2008 v 10:03  • Odpověz
Holky? Vy fakt chcete jít na mateřskou už v září? To je do porodu víc jak čtvrt roku... Proč tak brzo?
15. črc 2008 v 10:04  • Odpověz
Nezhubla, teprve teď bude mohutnět, už má svou výšku, ale ne hrubost. Jen nemám odhad, kolik může vážit, cca asi těch 60-65kg.

Elis, tak to je fajn, já už myslela, že jsi šla "kobereček". Řekla jsi mu, že plánuješ být od září doma :wink: ?
15. črc 2008 v 10:05  • Odpověz
autor
Péťo ještě řekni, že je to ještě štěně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to bych asi spadla pod stůl smíchy

taky se ptám, jestli na férovku řekla, že chce od září být maminka na plný úvazek
15. črc 2008 v 10:06  • Odpověz
no neřekla jsem že od září řekla jsem že tu dýl jak do koce října bohužel nebudu a že už se ani potom asi nevrátím protože je to daleko a s dítětem by byo to dojíždění nereálný. já sama ještě nevim jak dlouho tu budu. 8/8 jdu na kontrolu když se domluvim s doktorem tak zhruba tak do konce srpna můžou najít náhradu než ji zaučím vidím to na konec září.
ale vím že když půjdu dřív naštvaní nebudou hlavně když jim neuteču ze dne na den a stihnu zaučit nějakou tu kočenu.. :wink:
15. črc 2008 v 10:10  • Odpověz
tak u mě nastává jistá změna a pomalu mě to táhne nakupovat... už aby bylo příští úterý to už se pak asi neudržím :grinning:
15. črc 2008 v 10:14  • Odpověz
Kači, 25.6. měla rok, tak je to takové odrostlejší štěně :slight_smile:

Hanti, já chci být doma dřív, odpočinout si, pořádně se vyspat, taky přistavujeme, takže bude každá ruka "s hadrem" dobrá. Prostě být poslední chvíle bez mimi v klidu, takové už to s mimčem nikdy nebude. Chci se těšit z nakupování a ne stresovat, jestli mi vyjde dobře uzávěrka.
15. črc 2008 v 10:16  • Odpověz
joooo a ještě jedna novinka :grinning: včera večer sem před usnutím cítila první pohyby... bylo to super jako by mi něco škytalo v bříšku . takový jemný ale bylo to cítit :slight_smile: :slight_smile:
15. črc 2008 v 10:22  • Odpověz
Eliis, to se máš, že už cítím pohyby!
S tím, od kdy být doma, bych taky neváhala. Kamarádka dělala machry, teď má 2. měsíční holčičku a jediné, co mi neustále opakuje je, ať žeru, piju a spím, dokavaď můžu..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A má pravdu!
15. črc 2008 v 10:37  • Odpověz
Jé, super Elis, to ti skytě závidíme :dizzy_face: Ale jen a jen v dobrém :wink:
15. črc 2008 v 10:37  • Odpověz
autor
ježiši marja Elli to je krása :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je úžasné!!!!!!škytalo v bříšku jo? to musí být hezký :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ty jsi přede mnou, mě to ještě nakupovat netáhne, asi to bude lepší po dovče, jestli mi řeknou pohlaví broučka, zatím nákupní mánie spí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2008 v 10:39  • Odpověz
no bylo to takový jak malý škytnutí v bříšku nebo jak to popsat... no u mě se to taky rozjíždí pomalu ty nákupy ale dívala sem set ed na bazarek a tam byly takovy dve uzasny body :grinning: tak je asi koupím. strašně se těším na ten příští týden.... :sweat_smile:
15. črc 2008 v 10:41  • Odpověz
autor
když já tu nebudu, kdo mi to napíše, jak jsi dopadla?
15. črc 2008 v 10:42  • Odpověz
Ellis,

super ty pohyby! :slight_smile:)) To je radosti!

Ja si myslim, ze uz se brzo vsechny dockame..obcas neco citim, ale nevim, jestli jsou to streva. :slight_smile:

Holky, nevite co na kvasinky v tehotenstvi? Jestli se muze ty zasunovaci tablety? Nechci s tim jeste obtezovat doktora, protoze se to da jeste snest.
15. črc 2008 v 10:50  • Odpověz
autor
ahoj meleri, na kvasinky teda nevím. ani nevím, jak se to projevuje
15. črc 2008 v 10:51  • Odpověz
Kači, já ti písnu SMS, jak Elis dopadla, jestli budeš hodná :wink: :grinning:
15. črc 2008 v 10:52  • Odpověz
autor
Kačenka bude moc moc moc hodná :dizzy_face: :grinning:
ale nevím, jak to ty zjistíš :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2008 v 10:52  • Odpověz
Dám na intuici :wink:
15. črc 2008 v 10:57  • Odpověz
autor
budu sekat dobrotu
15. črc 2008 v 10:58  • Odpověz
Meleri, kámoška s tím v těhotenství taky trpěla, jindy ne. Ty zasouvací globule taky používala a měla jeden BIO zlepšovák. Aktívii od Danone. Je to sice "parádička", ale chladí a pomáhají ty živé kultůry obnovit ty Tvoje zničené. :wink:
15. črc 2008 v 11:03  • Odpověz
meleri: já bych radši zašla k doktorovi protože spoustu těhle vaginálních léčiv se v těhu nesmí.
peti: tvůj pejsek se jmenuje taky elis?
15. črc 2008 v 11:15  • Odpověz
Nee, naše hafina se jmenuje Bára :slight_smile:
15. črc 2008 v 11:31  • Odpověz
aha ja sem nějak nepochopila o čem budeš kačce referovat když bude hodná???
15. črc 2008 v 11:32  • Odpověz
autor
elli bude mi psát příští úterý jak jsi dopadla na UTZ páč tu nebudu mám dlouhou dovču víš a na tebe nemám číslo a ty na mě taky ne. Teda myslím, že nemám ani na Péťu, ale ona na mě asi jo, z doby nemocnice, ale to nevím jistě

holky a co Barborka pro holčičku?
15. črc 2008 v 11:34  • Odpověz
jo ahaaaaa to ja nevěděla že se budeš rekreovat... ja bych taky chtěla aspon ponděli , úterý tak uvidím jak dopadnu...a někam vyrážítě nebo budeš odpočívat doma??
15. črc 2008 v 11:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.