• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
autor
jedeme zítra do jižních Čech a tam budeme dle počasí, pak se přesuneme do Jizerek na chalupu, jsou tam moje rodiče taky na dovče. Když bude hezky, budu se opalovat a koupat a péct borůvkový koláče a když bude pošmourno, budeme výletovat po ZOO a zámcích severních Čech.Jizerky máme projetý křížem krážem. těším se a moc :dizzy_face:
15. črc 2008 v 11:38  • Odpověz
Teda Kačo, jakto že na mě nemáš číslo!!!
Už jsem smutná :cry:
15. črc 2008 v 11:43  • Odpověz
já nemám číslo na nikoho... a pak to tak dopadá když sem v babičině udolí :sweat_smile:
no tak to budete mít super my tak ted měli ten víkend a bylo to super zase po dlouhé době mít čas jen na sebe...
15. črc 2008 v 11:45  • Odpověz
autor
Peťko máááááááám ho!!!!! Já blbě koukala do seznamu, pardon, jsem slepec. Te´d jsem koukala znovu a mám ho.

Elli, hele, tobě jsem už říkala, až budeš v Ná, ať se ozveš, čéče
15. črc 2008 v 11:55  • Odpověz
Holky, Vy tam od Krkonoš, scháním tam nenáročné ubytování na delší víkend, ale o se psem. Nevíte o ničem kloudném? Chceme tam vyrazit, pochodit po túrách, navštívit i Babiččino údolí, Safari, a tak. Víte??
15. črc 2008 ve 12:11  • Odpověz
autor
počkat počkat vy tam od Krkonoš a Babiččino údolí? to je někde jinde :astonished:
Babiččino údolí je u Náchoda, Dvůr Králové ZOO se safari je od Náchoda asi 40 km. Krkonoše jsou od Náchoda na druhou stranu než ten Dvůr asi tak 50 km, baj oko do Janských Lázní.
15. črc 2008 ve 12:14  • Odpověz
to já vím, že to není vechno u sebe, máme přeci auto :wink: A taky je možný, že né všechno plánovaný stihneme. Chtěla bych hlavně to ZOO. Nabídky na ubytování na netu sice jsou, psy ale moc nechtějí.....Tak jen kdyby jste náhodou některá o něčem příhodným nevěděla :wink:
15. črc 2008 ve 12:35  • Odpověz
Ahoj holky,jeee tady je to samá dovolenka,co??Tak my jedem v sobotu do Beskyd tak doufám,že bude hezky jede nás 6 tak bude sranda..No ajinak dneska jsem dostala k narozeninám předčasný dárek jedu 13.srpna s našima na 14 dnu na Kypr tak se těšim,to je asi poslední moře co v nejbližší době uvidim a snašima jsem takhle nebyla nikde skoro 15let,tak jsem na to zvědavá :sweat_smile:
15. črc 2008 ve 12:52  • Odpověz
Ahoj holky,
tak sjem zpátky z kontroly. Miminko je v pořádku, má 6cm, genetické vady nám nehrozí, takže vše o.k. Pěkne sebou házelo, pan doktor mu pořád nemohl změřit šíji. Asi po 15ti minutách se povedlo. NT je 0,8mm, tak je to v pořádku. nevím jak ty hodnoty mají být. Manža byl se mnou a byl to moc krásný pohled. Já to miminko sice moc neviděla, obrazovka nebyla na mě moc natočená, ale manža viděl úplně všechno, hlavičku, nosánek, pusinku, ručičky a i jednou zamávalo :slight_smile:. No prostě paráda. Ve čtvrtek jdu na kontrolu ke své dr.
15. črc 2008 ve 12:55  • Odpověz
Lehni:SUPERRRRRR!!!Gratulujuu :sweat_smile: :sweat_smile:
15. črc 2008 ve 12:57  • Odpověz
Ilonko, moc díky :dizzy_face: . Byla to sranda, jednomu doktorovi se pořád nedařilo to mimčo změřit, tak zavolal druhého. No já musím mít vždycky něco extra. Mi dloubali do břicha,aby se jim naotčil a mimíš to měl na háku :grinning: :grinning:
15. črc 2008 ve 12:58  • Odpověz
Leni, krása, jsem moc ráda, že je vše OK :slight_smile:
Musíš být moc šťastná, tak si to užívej :slight_smile:
15. črc 2008 ve 13:01  • Odpověz
Ahoj Peti,
jo tto si piš, že jsem ráda, že je vše O.K., ale já nějak ani na nic nemyslela, že to O.K. nebude:slight_smile:. Jsem šťastná, to jo :dizzy_face: :dizzy_face:
15. črc 2008 ve 13:03  • Odpověz
Pozitivní přístup je ten nejlepší :wink:
Byl manža hodně vykulený?
15. črc 2008 ve 13:09  • Odpověz
No a holky vy už jste u ultrazvuku manžu mély??Já nee :frowning2:
15. črc 2008 ve 13:11  • Odpověz
anaconda: podívej se na stránky české skalice mi byly ubytování tam a pojezdili to vše a mají na těch stránkách i docela velký výběr ubytování a měli tam někteří že jim pes nevadí.
Kači : a jak sem asi měla dát vědět co?????
Jinak já už taky jednou na utz manžu měla byl z toho hotovej a pak se všude chlubil ještě jdeme na ten příští týden taky spolu. :slight_smile:
15. črc 2008 ve 13:18  • Odpověz
Tak mě to s manžou teprv čeká v tom srpnu a ten už se strašně těši,tak jsem zvědavá a doufám,že k nám prcek nebude zády..
Anaconda:my bili ubotovaní v Náchodě v soukromí jmenovalo se to..Komfort najdeš to určitě někde na netu bylo to super a psík nebyl problém..
15. črc 2008 ve 13:22  • Odpověz
Ilu,
já jdu s manžou taky až v srpnu. Spolu půjdeme až na ten velký UTZ.

Za půl hoďky končím, hurá!!

Katuš, užij si dovolenou, ať vám hlavně neprší a kupa toho prolezete a uvidíte !!!

Pa, pa, holčinky :dizzy_face:
15. črc 2008 ve 13:35  • Odpověz
Já se taky rozloučim,mějte se krásně..

Kačí pa pa my se asi už neuvidíme,tak si uží dovču a do ip jsem tě poslal číslo mobilu,tak se kdyžtak ozvi..

A vy ostatní zas zítra paa :sweat_smile:
15. črc 2008 ve 13:38  • Odpověz
autor
já jsem musela pracovat :frowning2: a vy jste mi všechny prchly pa pa pa pa všichni

Péťo a Ilu

Leni moc moc gratuluju!!!!!!!super zpráva, bomba!!!!!

Elli no asi dát vědět nee? to by byl gól, kdybychom se v Ratibořicích potkaly :grinning:
15. črc 2008 ve 14:30  • Odpověz
autor
Pro Peťku na zítra: déšť je zakázáááááááááááán :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2008 ve 14:44  • Odpověz
třeba sme se potkaly :grinning: :grinning:
15. črc 2008 v 15:02  • Odpověz
autor
jo tys byla ta pani, co spadla do potoka? :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2008 v 15:05  • Odpověz
Holky, díky za tipy na to ubytování. Jdu se na to juknout.
Na chvilku jsem se natáhla a nechtěně usnula...... :sweat_smile:
15. črc 2008 v 15:05  • Odpověz
ne ale my jsme byly ten pár co se pořád mlátil :grinning:
15. črc 2008 v 15:06  • Odpověz
autor
elli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mlátit těhotnou manželku hmmmmmm :astonished:
15. črc 2008 v 15:14  • Odpověz
no já mu to pořád říkám že až to někdo uvidí tak ho nechá zavřít. jenže ja si nemůžu pomoct a řezat ho musím pořád :grinning: :grinning: :grinning: my jsme taková harmonická dvojka :grinning:
15. črc 2008 v 15:20  • Odpověz
autor
já vám budu nosit buchty se zapečeným pilníkem do lochu jo? až vás zavřou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
máte rádi povidlový? páč se bude šetřit, tak žádný vymýšlení :angry:
15. črc 2008 v 15:43  • Odpověz
Ach jo, tady je pořád škaredě.
Já mám žravku, snědla jsem kousek melounu, pak knackebrot se sýrem a teď ještě termix ... abych se z toho nepo... :sunglasses:
15. črc 2008 v 16:12  • Odpověz
jéé to seš hodná. půjdeš s kočárkem na procházku a když se tě někdo zeptá tak řekneš: aale jdu navštívit jedny blázny do kriminálu :grinning: já spíš říkám že ještě než ve šternberku v porodnici porodím tak mě tam z mého drahého zavřou do blázince :grinning: no ale aspon se doma pobavím a nenudíme se že? :sunglasses:
15. črc 2008 v 16:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.