• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
Holky, a co recept na těstovinový salát. Nemáte nějaký osvědčený? :wink:
16. črc 2008 ve 12:23  • Odpověz
Ahojky,
hvilku pauza u jídla :grinning:

Anac, já dělám teěstovinový salát, z mašliček, dám do toho rajčata, okurek, papriku, trochu šunky na kostky a tvrdý sýr. Někdy i vajíčko na tvrdo. osolím,opepřím.Pak smíchám bílý jogurt s trochou tatarky a zamíchám a je to moooc odbré. Manža těstoviny, ale salát si vždycky dá :slight_smile:
16. črc 2008 ve 12:41  • Odpověz
manža těstoviny nemusí - tam mělo být :grinning:
16. črc 2008 ve 12:42  • Odpověz
Já dělám salát z těstovin taky alá co dům dal :wink:
Místo jogurtu dávám zakysanou smetanu a ochucuju většinou kořením tzatziky, nám to chutná, tak proč ne :dizzy_face:

Holky, já už dnes končím s psaním, možná se ještě připojím z domu, pokud ne, tak páček zítra!
16. črc 2008 ve 13:03  • Odpověz
vy zase všecny utečete a já tu budu do 5 sama když Kačka má dovolenou :frowning2:
16. črc 2008 ve 13:17  • Odpověz
Tak holky, ten polštář si nakonec vezmu z práce, ani sem nevěděla, že něco takového na webu prodáváme. :grinning:
Je to TERAbag, máme ho za 499,- Ale já tu mám ještě nějakou slevovou poukázku z narozenin a zbytek doplatím z výplaty, takže mě vyjde na 107,- Super ne?
Jinak nám tu celej den blbne net, takže jsem tu ani nebyla a teď už zase nemám čas Vás dočítat, tak snad jsem nepropásla něco důležitého...
16. črc 2008 ve 14:18  • Odpověz
Ahoj holky,tak se hlasím jen na skok.Byla jsem u doktora tak mám ukončenou neschopenku udělala mě preventivní prohlídku tudiž mě zas važili,no a já mam podle jejich váhy od začátku těhu dole 6kg,ani tomu nechi věřit :astonished: !!Tak těstoviny se u nás jí,ale salát stoho zas nemusim já :confused: .Jinak já dneksa nevařim,mám odpočinkovej den.Ale na zítřek dělám karbanátky bud s bramborem a nebo s kaší to ještě nevím,podle toho na co bude chut.
Jinak se rozloučim jdu s kámoškou na veču a na drb,manža má odpolední tak mám volno.Tak pááá
16. črc 2008 v 16:07  • Odpověz
Ilčooo ahoooj:slight_smile:
takže ty jdeš jako do práce, či co???Týýýjoo -6kg. To jsi dobrááááá. To já jsme za první 3měsíce přibarala 1,5kg :grinning: a nezhubla ani kilo, no asi tím, že jsme neblila jak amina :grinning:
Hmm, karabanátky, ty můj manža taky mooooc rád:slight_smile:
16. črc 2008 v 16:17  • Odpověz
Ahoj holky,
teď jsem si konečně sedla. Koláč už je napůl snědený, guláš se dodělává, večeře na dnešek pro chlapy je nachystaná.
Taky jsem krapet poklidila, konečně nám po dvou dnech teče voda, hurá!!! Měli jsme něco se studnou, ale dnes to chlapi dali dokupy.
Hanti, já mám taky ten TERAbag a maximállní spokojenost :slight_smile:
Leni, já jsem taky nezhubla, nejsi sama. Když jsem se vážila na kontrole v 16tt, tak jsem měla +1kg.
16. črc 2008 v 18:52  • Odpověz
Haló, vstávejte :wink: :sunglasses:
17. črc 2008 v 07:12  • Odpověz
Ahooooj Peti, jsem zde. Tak u nás zase leje. Je to fakt děs! Včera jsme s přáteli grilovali a koukám, že zase dlouho nebudeme... :frowning2:
17. črc 2008 v 07:15  • Odpověz
Ahoj,
nestraš s deštěm ... u nás je nic moc, pod mrakem, ale neprší. manžel má dnes volno a potřebuje betonovat, tak kéž to tak vydrží. Včera u nás taky nepršelo, bylo pod mrakem, ale bylo takové blbé dusno.
ty vstáváš tak brzičko, i když nemusíš? Já kdybych byla doma, tak spím minimálně do 8 :slight_smile:
17. črc 2008 v 07:18  • Odpověz
Já nějak neumím vyspávat. Navíc mi to nedovolí ten náš pejsáček. Vstává v 05:30 hod, a já s ním. Jakmile už je venku světlo, nemůžu v posteli vydržet.
Dneska jsem chtěla domýt okna. Umyju vždycky 3 denně a už mě to nebaví. Problém je v tom, že mě netlačí čas, proto jsem nějaká zlenivělá a do všeho se musím dokopávat. A je mi jasný, že bude hůř!
17. črc 2008 v 07:25  • Odpověz
Okna nemyj, bude pršet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já jsem letos nemyla okna ani na Velikonoce, ostuda, jednak jsme byli na svátky na Slovensku a pak jsem si taky říkala, že na co, jak je budeme stejnač měnit - ale to až asi tak v září :sunglasses:
17. črc 2008 v 07:34  • Odpověz
Já je umýt musím, protože jsme tu měli natěrače těch oken a fakt jim dali na frak. Ale můžu Tě ujistit, že je to moje poslední mytí oken tento rok..... :grinning: :grinning:
17. črc 2008 v 07:40  • Odpověz
:stuck_out_tongue_closed_eyes: Já to vidím taky tak, že až nám je vymění, tak se umyjou a letos padla.Stejně i tak budeme mít rozbombardovaný baráček, tak se v tom okna ztratí :wink:
17. črc 2008 v 07:42  • Odpověz
To my dáváme baráček zdárně do kupy. Máme ho teprve 4 roky, ale pořád je co dodělávat. Hlavně ta zahrada. Dopleju jednu stranu a můu začít nanovo. Je fakt, že mě to zatím ještě baví, ale.... Nejlepší je snad betonový koberec :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2008 v 07:49  • Odpověz
My jsme si své bydlení dali do kupy loni, ale pak nás napadlo, že bude lepší mít svou ložnici na patře, kde máme vše a ne se štrachat až do podkroví přes patro rodičů a ještě k tomu po šílených schodech. Tak přistavujeme. Je s tím spojené, že budeme bourat nové okno v obýváku, zazívat staré a bourat na dveře.To bude bordýlek.

Zahrádku máme taky, ale letos ji nějak vypouštíme. Skalku jsme kvůli té přístavbě zrušili a tak nás čeká akorát kopání brambor.
17. črc 2008 v 08:02  • Odpověz
Ty mi prosím Tě napiš, jak děláš ten guláš v troubě? To jsem ještě neslyšela. To ho místo dušení na plotýnce normálně dusíš v troubě? Má to nějakou jinou chuť než normálně nebo jsi tak zvyklá?? :wink:
17. črc 2008 v 08:10  • Odpověz
dobré ránko, holky ja vám tak závidím to bydleníčko my máme 1+1 takže vše v jedné místnosti.taky máme v plánu přístavbu ale zatím nemáme volnýho tak půl milionu :rolling_eyes: úplně chytám deprese jak to tam všechno v té malinké místnosti zvládnem... :unamused:
17. črc 2008 v 08:40  • Odpověz
Anac, je to recept z Netu, já ho tu zkopíruju.
Dělám to přímo podle toho receptu, jen dávám místo feferonky pálivou papriku a za závěr jsem to ještě trochu dohušťovala, ale to už normálně na plotně a moukou. Jinak chuťově je dobrý, je krapet jiný než normální guláš, to musíš vyzkoušet sama :wink:
Tady je ten stáhnutý recept :
GULÁŠ BEZ MÍCHÁNÍ - OPRAVDU, SKVĚLÝ !!!!!!!!

POTŘEBNÉ PŘÍSADY

1 kg vepř. masa - nejlepší je z plecka, 3 větší cibule, 5 stroužků česneku, 2 čaj. lžičky guláš koření (může být i kari), 3 čaj. lžičky sladké ml. papriky, 3 polévkové lžíce solamylu, sůl, pepř, 2 masoxy , feferonka, 0,75-1 l vody

POSTUP PŘÍPRAVY

maso a cibuli nakrájet, smíchat ostatní suroviny, pořádně promíchat (masoxy rozpustím v malém hrníčku a pak doliji do 1 l vodu), dát vše do pekáče, je lepší do simaxové misky, přikrýt alobalem a péct na 250 st. asi 1,5 hodiny. NEDOLÍVAT VODU, NEMÍCHAT, NESUNDÁVAT ALOBAL. Výborné s chlebem, těstovinami, rýží, knedlíkem
17. črc 2008 v 08:55  • Odpověz
Hoj Elis,
tak 1+1 musí být hodně malé bydlení, ale zase jste určitě rádi, že jste sami. neboj, určitě v budoucnu přistavíte nebo si pořídíte něco většího. Jste mladí, to půjde :wink:
17. črc 2008 v 08:56  • Odpověz
Díky Peti, to musím zkusit!
Ahoj Elis. Uvidíš, že to i v malém bytečku zvládnete. :wink: Při úklidu si na Tebe vzpomenu a hned bych měnila!! :slight_smile:
17. črc 2008 v 08:58  • Odpověz
Jj, zkus, je to fajn, že u toho nemusíš stát u plotky. Já to pekla v nerezové míse s pokličkou, po hodině a půl jsem to vytáhla a ještě kapku dolila vodu a dohustila (blbec jsem to kapku posolila, protože se mi zdálo divné, že je to bez soli, ale měla jsem to moc slané, tak jsem musela přidělat šťávku)
17. črc 2008 v 09:07  • Odpověz
no právě že v malém je to horší tak jen položíš jednu věc a už to vypadá jako bordel. to jo sem ráda že sme sami ale někdy mě to tak štve!!!! asi bych potřebovala vyhrát ve sportce(jde to bez sázení????) :slight_smile:
17. črc 2008 v 09:08  • Odpověz
holky, už jste byli na tripple testech? Já byla minulý pátek. Jenže má teď mudr 14 dní dovolené. Řekl mi, že kdyby něco ozvu se mi sama genetika na mnou uvedený mobil. Jen nevím, jak dlouho trvá ty výsledky vyhodnotit. Nevíte některá???
17. črc 2008 v 09:54  • Odpověz
Já jsem byla na odběrech 3.7.
nevím, jak dlouho se to hodnotí, protože mi sestra i doktor řekli něco jiného. Sestra říkala, že to posílají do Ostravy a vyhodnocení trvá cca týden, že se výsledky dozvím při příští kontrole, pouze kdyby náhodou něco, tak budou volat.
A dokotr mi řekl, že to trvá týden až měsíc a že výsledky posílají jak mu, tak přijdou domů i mi. Což se mi moc nezdá, protože jsem nikde neuváděla adresu, prostě sestra mi vzala krev a bylo to.
Tak spíš věřím sestře a doufám, že volat nebudou.
17. črc 2008 v 10:05  • Odpověz
I já doufám, že volat nebudou, ale radši bych ty výsledky chtěla vědět dřív, než na příští kontrole 4.8.!!! :wink:
17. črc 2008 v 10:28  • Odpověz
Já jdu na kontrolu 5.8., budu to vědět ještě později :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2008 v 10:43  • Odpověz
Kdepak máme Léňu? Že by už slavila???

Leničko, vše nej nej nej, kupu stěstíčka, zdravíčka, pohody, lásky, spokojenosti a radosti z miminka :slight_smile:
17. črc 2008 v 10:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.