• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
Ahoj holky,
Já byla na těch trippl testech 2.7 a za týden mě sestřička volala,že je vše v pořádku.Na další kontrolu jdu až 30.7 no,ale ono už je to za chvilku..letí to jak blázen!!

Leniku:Všechno nej nej nej nej k Narizeninám!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
17. črc 2008 v 10:57  • Odpověz
Hoj Ilu,
tak to máš super, že ti sestřička zavolala.
To my si počkáme až do srpna., snad to taky rychle uteče.
17. črc 2008 v 11:10  • Odpověz
No je to kamarádky maminka,tak to bylo asi protekčně :sweat_smile:
17. črc 2008 v 11:13  • Odpověz
A ták :grinning: Protekce se vždycky hodí :wink:
Kdysi pracovala u mého Dr. jako sestřička má sousedka, kdyby tam ještě byla, tak bych možná taky věděla výsledky dříve. Ale kdyby je kdyby ...
Dnes mě zase bolí záda, to tu sedím rozvalená na židli pomalu v pololehu a dávám pozor, aby mi sem někdo nevtrhnul ... Dnes mám cvičení, snad to tam nějak rozhýbu.
17. črc 2008 v 11:19  • Odpověz
No jo no,protekce je dobráá!!
Tak mě bolí vždy ty záda nejvíc jen po dlouhém sezení a nebo když ráno vstávám s postele,než to rozchodim a pak je to dobrý!!
Já jdu na to cvíčo 30.7 jdem ráno od 8 hod a pak jdu v půl 10 na kontrolu budu to mít tak akorát :sweat_smile: .
Tak se na něj taky těšim!!
17. črc 2008 v 11:21  • Odpověz
Já sedím v práci 8 hodin, vyjma toho, co jdu na WC nebo pro vodu do konvice nebo tak ...
Já bych to cvičení i sabotovala a raději se vyvalila na gauč, ale nesmím, proto chodím s kamarádkama, se navzájem burcujem.
17. črc 2008 v 11:31  • Odpověz
Jasně je mě to Petis jasný proto taky chodíme ve 2,aby jsme se povzbuzovaly :sweat_smile: .
No nic jdu vařit,tak se mějte krásně zatim paaa
17. črc 2008 v 11:39  • Odpověz
Pa pa a ať ti pak šmakuje :wink:
17. črc 2008 v 11:46  • Odpověz
Ahoj holky,

já nestíhám, tak vás jdu aspoň pozdravi v rychlosti:slight_smile:

U doktorky vše O.k.,hrdlo zavřené, takže v poho. Za tři týdny další kontrola a zas mi budou brát krev na ty triply
17. črc 2008 v 11:48  • Odpověz
Holky a díky moc za přáníčko :dizzy_face: :dizzy_face:
17. črc 2008 v 11:48  • Odpověz
Tak to je dobře, že je vše OK :wink:
Už slavíš?
17. črc 2008 v 11:54  • Odpověz
Peti, no neslavím, ale ještě musím udělat pomazánku, upéct ještě něco z listového těsta, a pak do práce. slavit se bude až večer:slight_smile:
17. črc 2008 ve 12:00  • Odpověz
Musím jít, tak páá, zítra tu budu už dýl,nikam nejdu a ani hoňky nebudou.

Tak papáá
17. črc 2008 ve 12:00  • Odpověz
Jj, páčko a ať se ti to vydaří - myslím tím oslavičku :slight_smile:
17. črc 2008 ve 12:01  • Odpověz
tady je uuuplně mrtvo.... že by¨ch si zítra taky vzala volno? jo a jestli tu někdo bude ranní ptáče myslete na mě v 7:20jdu k zubaři.. :frowning2:
17. črc 2008 ve 14:29  • Odpověz
Dobré ráno!!

Elis, já ranní ptáče jsem, ale ne ze své vůle. PC v práci zapínám kolem 5:45 :confounded: neboj, zubaře zvládneš a třeba mi pak dodáš odbahu, abych se objednala taky!

Včera jsem byla na cvíču. Jako obvykle fajn, ale už se nám to krátí, tak bude třeba něco vymyslet, jesti ještě někam chodit dál. Včera jsme si povídali o šestinedělí, jaký je to pro ženu záhul...no není se na co těšit, al emy to zvládnem :wink:

Ještě že už je dnes pátek, hurá!!! Já bych spala :sunglasses:
18. črc 2008 v 07:01  • Odpověz
Dobré ránko těhulky,

tak co nového??:slight_smile:

Jééé Eli je teďka u zubařky, no snad bude mít vše v pořádku a nebude ji moc trápit. Brrr zubaře nesnáším
18. črc 2008 v 08:02  • Odpověz
Peti, já myslela, že to cvíčo máš už až do porodu :sweat_smile:
18. črc 2008 v 08:03  • Odpověz
Ahojky,
nee, nic netrvá věčně :wink:
Cvičení má 8 lekcí a my jsme měli včera šestou. Ale pak ještě uvažujeme, že bychom chodili třeba jen plavat nebo cvičit, ale už bez toho povídání. Musíme se poptat, co tam budou pak otvírat za kurzíky.
Jinak potom ta naše lektorka dělá i baby masáže a manipulaci s dětmi - ta manipulace může být fajn, aby člověk věděl, jak má miminko chytit a neublížit mu.
18. črc 2008 v 08:07  • Odpověz
Ahááá,
tak to se ti to opravddu krátí:slight_smile:
Ale ještě jsou nějaké ty předporodní kurzy, ne? Jako příprava k poroddu, dýchání a tak. Jo ta manippulace by nemusela být špatná, ale blblé je,že se to učí na panenkách,ne?No cizí mimčo by těžko půjčili
:grinning: :grinning:
18. črc 2008 v 08:12  • Odpověz
Jj, předporodní kurzy jsou, na ty ještě naštěstí máme hafo času :grinning:
My už se učíme dýchat i teď, i teď tam probíráme porod a tam všechno kolem. Manipulace v těhu je s panenkama, a když máš mimčo, tak můžeš přijít i s mimčem :wink: Musí to být fajn, i ty baby masáže :wink:
ty už víš jestli a kam budeš chodit?
18. črc 2008 v 08:24  • Odpověz
No právě, že s tou panenku to není asi ono, víš? ona se nehýbe.

No já buddu chodit asi jen na ty předporodní kurzy, buď tady do poruby nebo do Vítkovic, to ještě teda nevím, no času dost. Chodila bych třeba plavat, ale kdy neumím,tak je mi to naprd :sweat_smile:
18. črc 2008 v 08:28  • Odpověz
Leni, ny plavání těhulek se nemusíš bát. Tam se totiž neplave :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My tam tak různě skáčem, dýcháme do vody, děláme cviky, co by na souši nešly, protahujem se.
To se fakt neboj :wink:
18. črc 2008 v 08:49  • Odpověz
Ahááá, a já myslela, že se plave :grinning:

No ještě uviddím.

Tý joooo, Peti, ty už tam máš 19tt, to letííííííííííííííííííí
18. črc 2008 v 09:13  • Odpověz
Oni mi to počítá Koník podle poslední MS - podle té jsem dnes 18+0.
Ale podle početí je to dnes 17+5, takže končíme dneškem podle tabulek oficiálně 4. měsíc :wink:
Leni, mi už se tak nechce být v práci, ještě k tomu pátek, šéf je pryč ...
18. črc 2008 v 09:17  • Odpověz
Ahoj holky.

Taky jsem přemýšlel o těhu plavání, ale bojím se nastydnutí :unamused:
18. črc 2008 v 09:18  • Odpověz
Mi to taky počítá podle MS :slight_smile:

Já jsem čtvrtý měsíc začla, teda podle MS. Jinak já nevím kdy bylo početí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

A nemůžeš třeba odejít dříve????
18. črc 2008 v 09:19  • Odpověz
Ahoj Anac, já nevím, jak to chodí jinde, ale u nás v Kenny je teplota vody 34 stupňů a teplota vzduchu 31. Tam bys určitě nenastydla.
V normálním bazénu možná, ale pokud si najdeš přímo těhu plavčo, nebo i tam, kde plavou i miminka, tak tam musí mít různá opatření.
18. črc 2008 v 09:20  • Odpověz
A nemáš to v průkazce, Leni? Já tam mám totiž termín podle MS a pak termín podle UTZ a ten by se ti měl shodovat s početím. Podle MS se moc orientovat nemůžeš, protože jsi mohla mít pro příklad poslední MS od 1.4., ale otěhotnět jsi mohla až třeba 18.4. - to už máš skoro 3 týdny rozdíl. To co máš v průkajdě od dokrora podle UTZ je směrodatné :wink:
Odejít dřívě nemůžu, máme tu elektronickou docházku a musím se ve 14 hodín "pípnout". kdybych se pípla dřív, chyběly by mi hodiny, nebo bych musela mít potvrzení od Dr. , že jsem u ní byla.
18. črc 2008 v 09:23  • Odpověz
Ahoj Anac :slight_smile:
18. črc 2008 v 09:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.