• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
U nás je krytý bazén jediný. Je to dlouhou nerekontruované dílo ještě z dob minulých a nevím, jestli se tam plavání pro tehule vlasntě koná. Párkrát jsem tam byla na aqua aerobicku a to prostředí je fakt hnusný.
S těma teplota vody a vzduchu bych si vrásky nedělala, ale podle sebe vím, že jsem flink na dosušování vlasů a právě nastydnutí při odchodu bych se bála. Je ale fakt, že teď už mě čas netlačí, což před těhu nebylo :wink:
18. črc 2008 v 09:41  • Odpověz
Tak už i Lehna utekla do jiného tématu, tak to abych šla pracovat... :rolling_eyes:
Nééé Peti, já jsem tu pořád, jen ty nikde :wink:
Leni, včera jsem Tě tak dlouho vyhlížela, abych Ti popřála skoro osobně :grinning: a nic. Takže dodatečně. Přeju všechno nejlepší k narozeninám, pevné zdaví a hlavně nervy :wink:
18. črc 2008 v 09:43  • Odpověz
Anac, moc díky, já tu byla jen na skok, neměla jsme moc čas. Ráno jsme byla u doktorky, pak ještě u kámošky pro avon, přišla jsem domů, rychle vás tady všude pozdravila a šla chystat na večer a trochu ještě uklízet.
18. črc 2008 v 09:44  • Odpověz
Anac, oddkuk vlastně jsi. Možná si to už říkala, ale já asi zapomněla nebo nevšimla :sweat_smile:
18. črc 2008 v 09:44  • Odpověz
Tak to není pravda, já tu jsem, ale ty někde jinde.
Anac, to budeš muset pouvažovat. Já chodím do speciálky, tak se nachlazení nebojím, je tam teplo, fén, takže pohoda. Po bazénu stejně hned utíkáme domů, teda dřív do auta a pak domů :slight_smile:
18. črc 2008 v 09:45  • Odpověz
A co dárečky, Leni, byly nějaké?
18. črc 2008 v 09:50  • Odpověz
Leni, jsem od Vlašimi, okr,. Benešov. Bydlím na vesnici, jsem vesnický typ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Holky, v noci se mi zdálo, že u mě bydlela Angelina Jolie i s těma svýma novýma dvojčatama a mě se taky narodila dvojčata. Ona i já jsme ale měly samé holky. Najednou se ale ta mimina změnila na štěňata jezevčíku a my je venku nemohly chytit, abychom je nakojily.

To je materiál, co???
18. črc 2008 v 09:51  • Odpověz
Neutekla jsem, já tu jsme pořád.

No dárečky jsem dotala od manži knížku - První tři roky dítěte, fakt spusta informací, bonboniéru, krásnou velkou kytku. Od našich záclonu, kterou jsme si vybrala do kuchyně,za chvíli ji chci jít pověsit, takže tu chvíli nebudu:slight_smile: a vínko, které jsem si schovala na příští rok, archívek :dizzy_face:
18. črc 2008 v 09:52  • Odpověz
Anc, aha, tak to jsi dál od nás.
Já jsme taky z vesnice:slight_smile:

No a mi se dneska zdálo, že se nám narodilo miminko, byl to kluk a byl moc krásný:slight_smile:. a kočárek byl zelený :grinning:
18. črc 2008 v 09:54  • Odpověz
Já jsem taky z vesnice, jsme se tady hezky sešly :sunglasses:
Anac, to byl teda sen :grinning: mi se zdají občas taky sny, většinou jsou hodně pomatené, ani už si nemůžu vzpomenout, o čem byl nějaký.
Leni, že by předtucha, koho nosíš v bříšku :wink: ?
18. črc 2008 v 09:57  • Odpověz
Ahoj holky,jdu jen na skok mám toho dneska moc..Balíme,dokupujema a manža má ještě odpolední takže skoro vše je na mě.Ted jsem ho akorát vyhnala posekat zahradu a vybrat jezírko a je to..

Jinak na dovču si sebou beru pc,takže se sem tam připojeim,
Leniku a tobě se ozvu někdy v pondělí tak přemýšlej kdy bys na mě měla třeba chvilku časík já bach se tam za tebou někde zastavila na kafíčko a na pokec.
18. črc 2008 v 09:57  • Odpověz
Ahoj Ilu,
pořádně si vše pobal a pak si hlavně užij dovolenku. Ať vám vyjde počásko, hodně toho vidíte a podaří se nákup v Polsku :wink:
18. črc 2008 v 09:59  • Odpověz
Petis,no s počasím moc nepočítám,ale uvidíme..
Jo holky a jaké je lepší mít za měnu penízky dotoho Polska??
18. črc 2008 v 10:04  • Odpověz
Peti, no já si sny taky vůbec nepamatuju, ale ten byl hodně živý ale tyky trochu pomatený.

Ilu, já mám příští týden kdykoliv dopoledne, do 14.15, tak doufám, že to vyjde a stavíš se:slight_smile:
18. črc 2008 v 10:05  • Odpověz
Holky mě se pořád něco zdá a takové pěkné sny... :sweat_smile:
Leni určitě to vyjde nebuj!!!
18. črc 2008 v 10:06  • Odpověz
Ilon, do toho POlska ti stačí i české peníze, podle toho kam pojedete, a v nejhorším se to dá vyměnit i přímo tam:slight_smile:

Nebujím se,věřím že se sejdeme a podrbemeeeee :grinning:
18. črc 2008 v 10:08  • Odpověz
Ilu, na trhu můžeš platit normálně českýma. nemusíš nic měnit, je to zbytečné. Akorát jak byste šli do obchodů, ale to si pak můžeš vyměnit tam.
Jé holky, srazík, škoda, že dělám do 14, jinak bych se k vám "přivtěrla" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ilu, hlavně ať vám celou dobu neprší, ale když je banda, tak se pobavíte i tak :wink:
18. črc 2008 v 10:09  • Odpověz
Petis to je škoda,vidíš mě to ani nenapadlo,že ty jsi vlastně kousek od Leniii :sweat_smile:
18. črc 2008 v 10:10  • Odpověz
Tak holky jedině se sejít večer, ale končím nejdřív v půl 6 nebo v šest, aby mohla s námi i Peťka
18. črc 2008 v 10:10  • Odpověz
Ilčo, v Polsku to pořádně očíhni, pofoť, ať nás pěkně inspiruješ! :wink: Děkuju
18. črc 2008 v 10:11  • Odpověz
Dík moc za informace,já se rozloučim a jdu makat.
Večír ještě nakouknu..

pa pa a krásný víkend všem
18. črc 2008 v 10:11  • Odpověz
Leni,taky by to šlo co Petko??Holky tak se spolu domluvte a Leník mě pak pošle sme mě je jedno jak za Váma dojedu
18. črc 2008 v 10:12  • Odpověz
Ilčo,
papáá a v pondělí se ozvi. Večír tady nebuduu, přijde návštěva.

No já jdu taky něco dělat, takže se připojím zas později
18. črc 2008 v 10:12  • Odpověz
Anaconda:jasně zkouknu a pak hdím moje postřehy!!

Tak holky paaaaaaa
18. črc 2008 v 10:13  • Odpověz
pááááááááááááá

Jojo my se domluvíme, že Peti:slight_smile:
18. črc 2008 v 10:17  • Odpověz
Jste hodné, ale asi to budem muset nechat na jindy.
já to mám skoro hodinu cesty do Ostravy, hodinu zpět.
vyjde to příště, však my se sejdeme :wink:
18. črc 2008 v 10:18  • Odpověz
Jéé Peéti, tak to je blbé :cry: . ale třeba by to šlo v sobotu. Teďka netuším, jak tu Ilča dlouho bude :sweat_smile:
18. črc 2008 v 10:19  • Odpověz
To neva, pak popíšete, jak jste se měly a jak jste pokecaly !!!
18. črc 2008 v 10:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.