• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
Hmm, tak já tam nějak nemusím:frowning2:
18. črc 2008 ve 13:31  • Odpověz
Tak to já zase nejedla nikde jinde než tam, ale ty jejich omajdy moc ráda nemám, dám si kuřecí a nudle k tomu a jsem spokojená :sweat_smile: Hned bych si dala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2008 ve 13:35  • Odpověz
Já si před chvílí dala aspoň to rizoto
18. črc 2008 ve 13:37  • Odpověz
Tak, já se s váma loučím, možná se připojím přes víkend a něco písnu. kdyby ne, tak každopádně pa pa v pondělí!
A užijte si pořádně víkend :dizzy_face:
18. črc 2008 ve 13:49  • Odpověz
Přeji krásný víkend.

Papáááááá holky moje, v pondělí se zase sejdeme :grinning:
18. črc 2008 ve 13:49  • Odpověz
Ahojky holky. Krásný a klidný víkend všem :slight_smile:
18. črc 2008 ve 13:51  • Odpověz
Jéje a všechny holky pryč. To mám smůlu. Jinak jme byli na srdíčku a na normální kontrole a všechno je v naprostým pořádku tak máme radost. A ještě jedna veledůležitá zprávička, podle prvních odhadů by to mohla být holčička. Ještě to není na 100%, ale prý na dost hodně. Tak se těšíme a máme radost, že můžeme fazolku oslovovat jménem.
18. črc 2008 ve 14:04  • Odpověz
Aurelie, já Ti gratuluju. Je to paráda slyšet, že je vše v pořádku. Hned je člověk klidnější :wink:
18. črc 2008 ve 14:07  • Odpověz
To jo při každé kontrole mi padá kámen ze srdce. Pokaždé se tam za tu dobu nějaký udělá a pak naštěstí spadne. Už bych měla začít blbnout s výbavičkou když už víme kam to ladit.
18. črc 2008 ve 14:14  • Odpověz
Aureli:Bahopřeji jak k tomu,že je vše v pořádku tak k holčičce!!!!

Seš asi první kdo z nás ví,co čekám,co!!

Tak to je parádaaaaaaaaa :sweat_smile: :sweat_smile:
18. črc 2008 v 18:06  • Odpověz
Dobrý večer,poprosila mně kamarádka jestli bych nerozhodila pár odkazů na její těhu věci na MMB,jsou opravdu hezké...tak házím sem a přeju pěkné těhulkování.

http://www.mimibazar.cz/nove_fotografie.php?strana=1&users=87311
18. črc 2008 ve 20:28  • Odpověz
Dobrý večír :slight_smile:

Aurel, moc gratuluju k holčičce, hlavně ke zdravému miminku :slight_smile: Je to krása, paráda !!!

My jsme dnes byli na výletě v Ostravě. Našla jsem si obchod, který se specializuje na Roany a Boldery, tak jsme tam jeli a normálně oni mají přes prázdniny v sobotu zavřeno. Jsem byla zklamaná jak hrom, kdyby to aspoň měli napsané na netu ... tak nic.
Tak jsme pak sjeli do Futura, mimochodem jsem tam byla poprvé v životě, koupila jsem si tam těhu riflíky v CA, pochodili jsme, dali jsme si papu u číňana :grinning: a taky jsme viděli naživo pár kočárků a 2 jsme si nechali předvést - Cortinu a Xlander. Xlander mě celkem zklamal, jak velikostí, ovladateností a váhou. Cortina byla o poznání lepší, i manžel byl spokojený, konečně viděl něco, co mu ukazuju jen na obrázkách na Netu, tak už má představu.
Ale stejně chci vidět naživo Implast bolder, jsem z něho čím dál víc nadšená, tak snad bude OK i naživo :wink:

Mějte se krásně a dobrou nocku :slight_smile:
19. črc 2008 ve 21:43  • Odpověz
Ahoj holky. Já asi budu mít kočárky dva. Jeden teréní sem na dědinu a jeden do města, takovej frajerskej. Ale značky nevím musím zjistit. Oba jsou totiž poděděný. Chtěla jsem nový, ale když se naskytla výhodná koupě... Pořát mám pocit, že musím šetřit na všech frontách tak snad teď nešetřím nevhodně.
Nakoupila jsem v sekáči hromadu těhu hader za celkem celé tři stovky. Jsem se rozšoupla :grinning: A kamarádky už pletou, to bude svetříčkú a čepiček a jiných blbinek, už se moc těším.
Přeji ať taky co nevidět víte pohlaví miminka. Teda pokud to chcete vědět. Ahoj
20. črc 2008 ve 20:32  • Odpověz
autor
ahojky holky, dobré ránko, jen jukám, nevím jak dlouho tu budu.

Péťo, jsi tu?
21. črc 2008 v 06:58  • Odpověz
Ahoj Kači, jsem tu!!
Jak je, dovolenkářko?
21. črc 2008 v 06:59  • Odpověz
Tož kdepak jsi?
21. črc 2008 v 07:06  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem tu, zatím teda ještě neofiko těhule, ale to se doufám brzo změní :wink:
21. črc 2008 v 07:10  • Odpověz
autor
ahoooooooooooooj promiň psala jsem si s Jíťou

Péťo mám dotaz. Prosím poradíš? Jak jsi psala, že tě píchá v bříšku a ve vaječníkách, můžeš tu bolest nějak popsat? Mě totiž včera začalo taky, chvíli ve vaječníku, chvíli v boku a pak pod žebrama. Byla to nepravidelná bolest, píchnutí tam a pak zas tam, když jsem se jakoby chtěla v autě pozvednout a sednout si jinak, bylo to intenzivnější. Přešlo to asi za dvě hodiny, teď mě to zas ráno drží, asi půl hodiny, na stejném místě na vaječníku. To je normální? Já jsem se totiž včera praštila madlem u košíku do bříška :cry: , chvíli to bolelo, asi minutu a pak dobrý. Nekrvácím ani nešpiním, jen se bojím toho píchání.

Díky.
21. črc 2008 v 07:11  • Odpověz
autor
ofiko neofiko jen sem k nám Jíťulko :wink:
21. črc 2008 v 07:14  • Odpověz
Pojď k nám, Jitu :wink:

No Kači, takhle na mě zapomínat !!!
Kači, já cítím podbřišek popravdě celý víkend, nevím prroč. mě taky tak popichuje, kolikrát i jak prudčeji dosednu nebo se třeba v posteli úplně narovnám. Ono to hned píchne intenzivně a pak je to ještě nějakou dobu tlumené až to přejde úplně. Nevím, jak to přesněji popsat.
Někde jsem četla o roztahování dělohy a o úponech, co pracují, tak třeba je to ono.
21. črc 2008 v 07:19  • Odpověz
autor
aha, tak to je přesně ončo. chtěla jsem si poposednout v autě, abych si sedla na druhou půli zadku a ono to píchlo prudčeji. tak to je asi to samé. netušíš, kde bych našla o těch nárazech do bříška v těhotenství?
21. črc 2008 v 07:31  • Odpověz
To netuším, já jsem se na to nkde nedívala. nezkoušela jsi tady na Koníkovi najít nějakou diskuzi? počkej, zkusím se juknout ...
21. črc 2008 v 07:41  • Odpověz
Tak mi to nic nenašlo - ani nárazy do břicha, rány do břicha ... kdybych na něco během dnes přišla, hodím odkaz.
Ale nedivím se, že jsi z toho vystrašená, mě to pobolívání taky není příjemné. Zkraje těhu to bylo jako MS bolest, ale teď je to jiné a takové divné. Kolikrát se až zastavím a chytnu se za bříško, jestli tam pořád je...
21. črc 2008 v 07:45  • Odpověz
21. črc 2008 v 07:50  • Odpověz
autor
už jsem moudřejší, snad je to jen roztahování dělohy, to bych asi krvácela kdyby něco nedej bože....
21. črc 2008 v 07:51  • Odpověz
www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=37024&vGroupOffset=720 - 48k - to je aktuální diskuze pro bolest pro 5. měsíc, až budu mít čas, musím si to pročíst
21. črc 2008 v 07:52  • Odpověz
o roztahování dělohy píšou všude, tak tomu musíme věřit, kači :slight_smile:
21. črc 2008 v 07:54  • Odpověz
Jak si jinak užíváš volníčko? Co máte na tento týden v plánu?
21. črc 2008 v 07:57  • Odpověz
autor
volníčko je bomba ty jo, fakt super! takové dlouhé volno jsem v létě neměla snad nikdy. tenhle týden je na plánu chalupa, v případě hezkého počasí opalování u bazénu, kluci ať si jezdí na kole, když bude hnusně, což dneska za oknem je, tak Děčín - ZOO, zámek, historické centrum, pak Ústí nad Labem, taky tam je vyhlášená ZOO, Frýdlant - tam už jsem byla asi pětkrát, ale hrozně se mi tam líbí
21. črc 2008 v 08:03  • Odpověz
To máš super, že se nemusíš otravovat v práci, užívej si :wink:
My jsme měli po strašně dlouhatánské době volný víkend, byla to krása. V sobotu jsme byli v Ostravě (příspěvek někde výše) a včera v Mostech, kde je vyhlášený areál a tam třeba bobová dráha, různě sjezky na kolech i kolobajdách ... je tam toho hodně, my jsme tam pochodili, pokoukali se a pak to zakončili výbornýma palačinkama :slight_smile:
21. črc 2008 v 08:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.