• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
autor
já se v jižních Čechách cpala jak protržená, tolik jsem toho nesnědla od začátku těhotenství :grinning: taky je to bohužel vidět :frowning2: ale hodně jsme chodili, tak to bylo tím výdajem energie
21. črc 2008 v 08:16  • Odpověz
Jen papej, jsi hubeňour, tak si to můžeš dovolit.
Já teda taky dlabu, i když hubená teda vůbec nejsem...
21. črc 2008 v 08:21  • Odpověz
autor
tys chtěla vidět bolder viď? tady po Náchodě jich jezdí asi šest, různé barevné typy a na dovče jsem jich taky pár viděla. nejvíc jich jezdí v černo/bílé kombinaci a pak v béžovo/kytičkaté s modrou a žlutou kytičkou. jsou naprosto dokonalý a hrozně krásný!!!!!na něm fakt nenajdeš chybu Péťo!
21. črc 2008 v 08:30  • Odpověz
Ahoj holky moje:slight_smile:

Koho to tu vidím :dizzy_face: . Kačenka je zpátky z dovči? Dyť měla být ještě teďka, ne???????? :sweat_smile:
21. črc 2008 v 08:40  • Odpověz
autor
:stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě do neděle mám volníčko, ale večer jsme přijeli z jihu Čech a Míra jel na technickou s autem, tak čekám, až se vrátí a pofrčíme do Jizerek :slight_smile:

ahoooooooooooj Leničko, zapomněla jsem tě pozdravit :slight_smile: jak je zlatíčko? :slight_smile:
21. črc 2008 v 08:53  • Odpověz
Ahoj ahoj,

ahah ,tak to chápu a chválím, že jsi se na nás přišla podívat :dizzy_face: . bylo ti smutno?

Jinak mi je moc dobře, Pořád stejně. Akorát o víkendu jsem měla nějaké tlaky v podbřišku, jakoby trochu křeče, hlvně v noci, hrozně to bolelo. Jakobyzaražené prdíky, ale ty to nebyly. asi za hodinku to přešlo. Tak jsem z toho byla trochu na nervy a chodila na záchod se kontrolovat jestli nešpiním nebo něco.
21. črc 2008 v 08:57  • Odpověz
Katuš, ty máš super bříšeno, krása :slight_smile:
Musím manžovi říct, aby mě taky fotnul, na to, že jsem oficiálně začala 5. měsíc mám bříško zatím takové menšejší. Musí mě vyfotit v nových těhu riflíkách :sweat_smile: , tam to bříško jde vidět, když to ten náplet obepne.

Ahoj lehni, jak jsi prožila a přežila víkend?

Jj, Kači, z Bolderu jsem unešená, ale jak jsme v sobotu dojeli k obchodu, který se na ně specializuje, tak měli zavřeno-taky mohli mít info na netu, že mají jen o prázdninách v SO zavřeno. Možná tam pojedeme ještě jednou dnes.
Ale viděli jsme tvou Cortinu (jen v jiných barvách), byl to první kočár, který manžel viděl naživo, byl z něj nadšený, líbil se mu, jsem nechápala. A pak taky Xlander, ale ten se mi moc nepozdával.
21. črc 2008 v 09:12  • Odpověz
autor
neberte hlavně Jané, páč ty jsou poruchový na přední kolečka, mě se to stalo i během zkoušení v krámu. Bolder je fakt bomba, ten je senzační!!!!! cortinu už jsem viděla ve všech barvách v Budějicích, dokonce i dvě barvy, který jsou nový pro rok 2009 a nejsou zatím na netu ani v katalogu, ale jsou ošklivý, nechám si oražovou a černou verzi
21. črc 2008 v 09:16  • Odpověz
dobré ránko holky, měla jsem taky v pátek volno tak se mi dnes zase nic nechce doma je to stejně fajn. je mi i fgyzicky líp než když tu celý den sedím. Kači užívej volno i za nás!!!!! :slight_smile:
21. črc 2008 v 09:19  • Odpověz
Peti,
no víkend jsem přežila, ale bylo to náročné. V pátek jsme byli na Karibik párty, ta byla fakt super. Bylo to v hospodě, kde jsme měli svatbu:slight_smile:. Byl tam proffi barman, tak tam míchal drinky. my jsme byli ještě s jedněma známýma. No kluci jako můj manža a ten kamarád se pěkně opili. Manža ani tak ne, ale Jiříček, ten byl sladký. Já s Evčou nepila. Ona řídila, no a já nemůžu:slight_smile:. ale byla sranda, fakt super akce.
v sobotu dopoledne jsme byli nakupovat, odpoleden jsme byli u sestřenky a včera v Havířově u Lukiho rodičů.
No náročné
21. črc 2008 v 09:20  • Odpověz
Jané mě ani nenapadl. Mými favority jsou Bolder a Bebecar.
U Bolderu mě zaujala i cena za všechno (cca 15000,- za podvozek, hlubokou korbu, sportovní korbu, sedačku, pláštěnku, tašku...), Bébécar by vyšel na 14000,- jen samotný kočárek, co se dá z hluboké korby udělat sporťák.
No už ten Bolder chci vidět naživo, jsem natěšená. Zatím bychom ho ještě nebrali, nic, ale už chci mít představu, jestli je to to pravé nebo budu hledat dál.
když jsem manžovi ukazovala obrázky, tak mě vždy odbýval slovy, že nemá představu atd., po shlédnutí prvních 2 kočárků už byl spokojený :wink:
Ale to bříško máš fakt super, jsem zvědavá, kdy takové naroste mi.
21. črc 2008 v 09:26  • Odpověz
autor
Péťo u nás mají Bolder za 12500! se vším všudy.

ty nemáš takové bříško???? jsi o pár dní přede mnou..... to bys už měla mít taky

prej kluci dělají taková velká bříška dopředu, jakoby špičatá a holčičky spíš plošší a do strany, tak třeba je to tenhle případ.... uvidíme

zítra mi napište, jak dopadne ellis ju? díky
21. črc 2008 v 09:28  • Odpověz
Kam jde zítra Eli????
21. črc 2008 v 09:33  • Odpověz
On V Ostravě stojí 11900.- komplet, ale bez autosedačky.
Na Netu jsem našla cenu za komplet i se sedačkou 15200.-
Já mám bříško menší, nebo fakt takové jiné, poprosím manžu, ať mě fotne.
21. črc 2008 v 09:33  • Odpověz
Eli má zítra kontrolu, myslím :slight_smile:
21. črc 2008 v 09:36  • Odpověz
jo jo jzítra jdu na velký utz tak doufám že bude vše ok a že se dozvíme co to vlastně nosím za špuntíka :wink:
21. črc 2008 v 09:55  • Odpověz
A kdy tam jdeš? Ráno/odpoledne?
Ať víme, kdy máme čekat natěšenou zprávičku :wink:
21. črc 2008 v 09:57  • Odpověz
Eli, ahááá, tak to budem držet palečky :slight_smile:

Dala jsem do albíčka ty věcičky co jsme si kouoila, teda mamka co mi koupila :grinning:
21. črc 2008 v 10:12  • Odpověz
Leni, jsou fakt pěkná - ta trička.
Až mě teď taky mrzí, že jsme nezajeli raději do toho Shoppingu. My byli ve Futuru poprvé, doporučil nám to tam můj bratranec, že jsou tam i obchody s kočárkama, když už ten obchod, kam jsem chtěla, měl zavřeno.
No nic, trika teď můžu nosit i normální svoje, když mám teď náplet na bříšku, tak to nevadí, když je to tríčo kratší, nic mi z něj neleze :wink:
21. črc 2008 v 10:21  • Odpověz
jdu až v 18:30 večer takže info bude ve středu ráno :slight_smile:
21. črc 2008 v 10:41  • Odpověz
Peti, tak si zajeďte do toho šhopinu, tam je fakt výběr veliký a nejsou to přímo těhu věci.

eli, tak pozdě?? takže ve středu teda budem čekat:_)
21. črc 2008 v 10:43  • Odpověz
Je pravda, že já jsem šla hlavně pro kalhoty, a pro ty jsem musela do těhu koutku, tak jsem se moc nedívala vpravo-vlevo.

Eli, tak ve středu budem nedočkavky :wink:
21. črc 2008 v 10:46  • Odpověz
No já taky šla nejdřív pro kalhoty. ale nějak mě žádné nezaujaly, a hlavně jsme si řekla, že ještě chvíli vydržím. Ještě nemám žádné břicho. svoje rofle ještě zapnu v pohodě, sice mě trochu sem tam škrtí, když dlouho sedím, ale jinak v pohodě.
Takže pokud máte dneska cestu do Ovy, tak zajeďte tam, fakt si vybereš :wink:
21. črc 2008 v 10:48  • Odpověz
My pojedem s tchánama, tak to bude horší. Nejdřív chci do centra na ten kočár a oni pak chtějí jet na nějaké oblečení a boty, tak snad je přemluvím do shoppingu. Oni jsou takoví, že všechno ohlížejí a jsou u toho dlouho, tak se musíme s manžou domluvit, jestli vůbec pojedeme s nima, s nimi nakupovat je fakt někdy hrůza.
Uvidíme.
Já jsem ráda za ty rifle, už jsem v práci nemohla vysedět a trika se nějak zmáknou :wink:
Jdu na oběd, zatím páčko.
21. črc 2008 v 11:05  • Odpověz
Jo tak to je blbé, že jedou s váma.
No však uvidíš. Však nejdete do Ovy naposledy :slight_smile:
21. črc 2008 v 11:06  • Odpověz
To my spíš jedeme s nima :wink: Teda jen aby se nám chtělo :sunglasses: Pokud pojedem, tak jen kvůli kočíku :sweat_smile:
Měla jsem na oběd kuře, bylo přesolené :unamused: A zase mě bolí bříško, to je strašné, jak se pořád těhu člověk pozoruje.
21. črc 2008 v 11:34  • Odpověz
Přesolené, to sis moc nepchutnala.

Mě taky poslední dobou pořád bříško pobolívá. Takové tlaky, sem tam jakoby malá křeč, nebo co to je. za chvíli to vždycky přejde, ale jsme z toho na nervy co to je.
v sobotu v noci, jsme kvůli toho nemohla ni spát. a myslela jsem,že si půjdu i vrhnout. To bylo hrozné
21. črc 2008 v 11:47  • Odpověz
Já jsem měla zažívací obtíže v pátek, měli jsme u našich rojberku a když jsme jeli asi za 2 hodiny domů, tak jsem málem nedořídila, myslela jsem, že se pos... nebo pozv... Křeče jsem měla hrozné. Naštěstí jsem domů dojela ale bylo to tak tak. To jsem měla křeče na žaludku.
Jinak mě trápí takové popíchávání v podbřišku, je to fakt někdy hodně nepříjemné. Asi se nám fakt zvětšuje děloha a mimi si dělá místo.
21. črc 2008 ve 12:03  • Odpověz
Ale já ani nic zvláštního nejedla. No křeče jako by se mi chtělo na velkou, ale mi se nehctělo, ani to nešlo. ale brkalo se mi a uvažovala jsem jestli si mám jít vrhnout nebo ne. NAkonec to trochu přešlo a já usnula.
Taky si říkám, že mimi asi teda roste a že se to tam celé nějak roztahuje :sweat_smile: , ale píchat mě nic nepíchám, jen pobolívá občas
21. črc 2008 ve 12:05  • Odpověz
Každá to máme jiné. Jako stejné, ale jiné :wink:
21. črc 2008 ve 12:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.