• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
Ahoj Kači, Leni a spol. :grinning:
Dnes jsem nestíhala, uf, ještě že už mám jen hoďku v práci před sebou.
Včera jsem končila ve 12, bylo mi divně, slabo atd., tak jsem využila toho, že jsem měla naddělané hodiny a tradá domů. Zalehla jsem ve 12:30 a spala do 16, úleva jak hrom. Včera byl fakt krizový den :confounded:
Dneska máme jít na pivko s další těhu kamarádkou (na pivko jdou s námi naši manžílci, my se , spokojíme s džusíkem :sunglasses: ), snad tam obě neusneme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak zítra jde Palo do práce, tak budu doma kutit a kuchtit sama, v neděli vezem mou mamču do Rájeckých Teplic do lázní, jej, hned bych si to s ní vyměnila :wink:
Tak pa pa a pěkný víkendek !!!
30. kvě 2008 ve 12:55  • Odpověz
autor
ahoj ahoj to už tu asi budu sama, co?

tak krásný víkend všem, já taky dneska nestíhám
30. kvě 2008 v 15:10  • Odpověz
Dobré ranko,
Kačka byla nakupovat? :wink: To tričenko s nožičkama je super !!!
Jak se vede?
2. čer 2008 v 06:49  • Odpověz
autor
ahoj Péťo zlatíčko, byla jsem nakupovat, 20.6. jdeme na svatbu mého nejlepšího kamaráda a já se nevejdu do kalhot, tak jsem si musela koupit tyhle těhu s gumou místo pasu. No a podlehla jsem pokušení a koupila si to úchylný tričko, trapný co? Ale mě se na místě tak líbilo!!! Ale už v autě jsem toho litovala :frowning2:

jak ti je Péti?
2. čer 2008 v 06:54  • Odpověz
To tríčo je fajn, nezoufej, bude ti slušet :wink:
Já se opět budu opakovat, ale dnes je mi nic moc, kéž už by to skončilo. V práci mám uzávěrky, jinak bych zůstala doma.
Ale jinak byl víkend fajn, v sobotu jsem poprala, uklidila, uvařila ... k večeru jsme se šli podívat na místní zábavu.
V neděli jsme si udělali výlet, byli jsme na Slovensku v Rájeckých Teplicích (vezli jsme tam mamku do lázní), tam jsme pochodili, krásná procházka, pak jsme si zašli na obídek (mňam, neodolala jsem kuřecímu na nivě, to byla lahoda). Fakt víkend super, ale dnes ... :frowning2:
2. čer 2008 v 06:59  • Odpověz
autor
já mám rána dobrý, u mě je zas průšvih ty večery no. to jsem nepoužitelná.

taky jsme byli výletovat, v Českým ráji a bylo to senzační! Sice jsem byla v tom vedru pěkně ušmajdaná, ale bylo to senzační!!!
2. čer 2008 v 07:05  • Odpověz
Já mám pocit, že dnešní den bude na prd celý, nejen ráno :confounded:
2. čer 2008 v 07:06  • Odpověz
autor
ooo jeee, tak to bude teda dlouhý den! :confounded: :confounded: :confounded: už aby skončil co? ale je tam krásně, venku myslím, tak si pak vlezeš na zahradu a dáchneš si na sluníčku ne? :wink:
2. čer 2008 v 07:15  • Odpověz
Teď jsem posnídala a je to lepší :wink: hurá!!
No, zjišťuju, že mi sluníčko moc nedělá dobře, raději oddychuji doma při okně dokořán.
V pátek jsem byla s těhu kamarádkou, úplně na všem jsme se shodly ... únava, pocity, citlivost, mazec. Říkala, že od 3. měsíce to začlo ustupovat a od 4. se cítí úplně fajn :wink:
2. čer 2008 v 07:32  • Odpověz
autor
slupla jsem kupovaný perník, rybízový a je mi taky líp :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jo jo, je to asi všude stejný no. překonat ještě týden a kus a je to snad za námi. po kontrole budeš určo klidnější :wink:
2. čer 2008 v 07:52  • Odpověz
Jj, kontrola už se blíží, ten měsíc od poslední utekl jako voda. Pokud to tak půjde dál, tak se ani nenadějem a budou Vánoce.

Já jsem zdlábla kedlubnu, mrkev a banán :sunglasses: Doma máme lázeňské oplatky, co jsme si včera dovezli, už mám na ně chuť :dizzy_face: A taky na ledovou kolu, co mám v ledničce :grinning:
2. čer 2008 v 09:09  • Odpověz
autor
colu jsem si dala hned po ránu, dvě sklenice chlazený koly, motá se mi šíša :frowning2:

bodejď, taky myslím, že nám to uteče!!!! hele už jsem skoro měsíc od nálezu hematomu, to to letí a vdaná jsem už 5 týdnů, to to letí!!!!!

jináč teda já moc nejím, včera brambory a hrášek, maso jsem nechala.
2. čer 2008 v 09:18  • Odpověz
Jj, já kolu taky průběžně popíjím, je to spása.
Včera jsem si na Slovensku dala v zahradní restauraci ledovou kofču, to bylo blaho. Kdyby to šlo, piju ji po litrech :grinning:

Já jím tak jak kdy. Ale vůbec nemám chuť na salámy, šunku ... akorát v toastech ji sním, jinak si ji sama od sebe nedám. Taky jogurty mi přestaly vonět. Zato tavený sýr, paštiky ... mňamka.
A taky teď vůbec nepeču, jsem lenoch, raději udělám to ovoce s želatinou, je to osvěžující.
Za chvíli jdu na polívku, je fazolačka, tak snad bude dobrá :dizzy_face:
2. čer 2008 v 10:59  • Odpověz
autor
jooo tak kofolu taky můžu, na Kosti v sobotu jsem vyžunkla půllitr, krásně chlazený dobroučký mňam.

Je fakt, že ty salámy, masa a tak mi nejedou.Když mi to někdo do jídla dá, sním to, ale samu o sobě si to nepřipravím. Jogurty už vůbec nejím no fuj, úplně se mi to zhnusilo.Přitom jsem je milovala. Tavené sýry a Májku to teda naopak zbožňuju, na čerstvou housku no mňam. Nebo jen pravé máslo na housku. To mi stačí k jídlu. Málo no, ale lepší než blinkat.

Chutná nám to samé, koukám. Jo a ovoce po kilech denně. Už aby byly třešně!!!! A švestky a meruňky, ale to si ještě počkám. Třešně budou nejdříve.
2. čer 2008 v 11:03  • Odpověz
autor
holky, já sem nechci chodit sama, kde všechny moje známý těhulky jste? :frowning2:
2. čer 2008 v 15:22  • Odpověz
Katuš, sama sem nechodíš. Chodíme sem my dvě :wink:
2. čer 2008 v 18:35  • Odpověz
autor
:grinning: my dvě a přitom je nás tolik těhulí co?
3. čer 2008 v 07:16  • Odpověz
Jj, však holky si nás najdou :wink:
Kdepak je Lehna? Ani včera se neukázala ... :confused:
3. čer 2008 v 07:22  • Odpověz
dobré ránko...
3. čer 2008 v 07:32  • Odpověz
autor
hoj Leni, našla nás Péťo nejsme samy. Aspoň na chvíli. Těhulky asi chodí do svého tématu podle termínu porodu nebo já nevím. :frowning2:
3. čer 2008 v 07:35  • Odpověz
nene, já nikam nechodím, jen na ty naše témata
3. čer 2008 v 07:38  • Odpověz
Stačilo tě vzpomenout a byla jsi tady, paráda :slight_smile:
Včera jsem si koupila letní kalhoty. V Tescu za 290,- Kč, jsou to takové široké "plandy" a jsou to bokovky, tak je mám pod břušem. Vzala jsem si o číslo větší, kdyby "náhodou". Říkala jsem si, že za ty prašule jsou dobré, aspoń do té doby než zajedu do většího města juknout do nějaké těhu módy.
Akorát mi z nich leze pupek :sunglasses: Kdyby byl aspoň souvislý, ale je to jen "mišelinka" místo pasu.
3. čer 2008 v 08:14  • Odpověz
no vidíš, to je telepatie:slight_smile:. ale včera jsem tu nebyla,byla jsem bez netu, protože jsme o víkendu přestěhovali počítač do jiného pokoje a byl krátký kabel, tak musel manža koupit delší.
3. čer 2008 v 09:13  • Odpověz
tady vidím, taky pořád nikdo :frowning2:
3. čer 2008 v 10:28  • Odpověz
autor
Péti, kalhoty pod pas jsou dobrý, ale já žádný nemohla sehnat, tak jsem vyhodila litr za těhu kahloty no.

Nestíhám v práci, je to makačka. Dostala jsem chuť na jídlo, jeeeee špagety bych si dala nebo řízeček z prasátka....
3. čer 2008 v 10:53  • Odpověz
Já bych si zase spíš raději koupila těhu, takhle mi z nich jenom leze ten špek.
Byla jsem na polívce - gulášovka s rohlíkem a koupila jsem si i kofolu. I když u nás to není přímo kofola, ale nějaké kafeso, tak snad mi zabere taky.
Včera jsem po práci byla zalezlá doma, ven jsem vylezla asi kolem 17, manža boroček makal a já nee. Holky, je vám někdy tak divně/trapně, že "nic" neděláte? Já tím třeba teď myslím to, že je u nás práce venku, teď hlavně kvůli té naší přístavbě a já jsem doma a všichni makají. Včera jsem se dokonce rozbrečela, že chci být fit a pomáhat, že jsem teď nemožná ...
3. čer 2008 v 11:37  • Odpověz
Peti, jo někdy je to divné, že jsme spoustu věcí dělala a teďka moc ne. U nás začla sezona sušení sena, takže tam sice chodím, ale jednou denně, zbytek je na bráchovi, mamka řekla, ať se nenamáhám. Taťka zas, že je to lehká robta, tak tam chodím,a le trvá mi to hooodně dlouho:slight_smile:
3. čer 2008 v 11:39  • Odpověz
U nás se taky sušilo seno, ale manžel i tcháni mě hnali od hrábí, ať se nenamáhám. To samé když se okopávaly brambory.
Teď se vyrývají kytky a stromečky ze skalky, vytrhává se dlažba ... a já sedím pod vrbou a koukám.
3. čer 2008 v 11:46  • Odpověz
autor
Péti, já se stydím a strašně moc!!!! Mám kvůli tomu hematomu zakázaný úplně všechno, sport, kolo, řízení auta, prudkou chůzi, cokoliv zvedat, povlíkat peřiny no všechno! Připadám ji jak flákač, nebyla jsem na takový jednání zvyklá, všechno jsem si udělala sama. Teď pořád někoho úkoluju, udělej todle, přines tamto a je mi to fakt proti srsti!!!! Jsem trapná sama sobě, těhotenství není nemoc, je to běžná věc, ale prostě nesmím nic dělat. Už chci mít porod za sebou, abych si zas připadala normálně a ne jak diktátor :frowning2:
3. čer 2008 v 11:46  • Odpověz
Já zatím dělám všechno,ale netahám těžké věci, to je jasné, to mě manžel hoooodně hlídá. stačí blbá židle a už mi ji bere z ruky.Včera se mnou převlíkal postele. Já jsem oblíkla jen polštááře, zbytek on. No aspoň se stará :grinning:
3. čer 2008 ve 12:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.